0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #180 -: Май 26, 2008, 09:50:55 am »
Здравейте момичета. :D
Днес ме изписаха от болница,вече съм по-добре,бебка е добре-и това е най-важното! :DВсе още съм на антибиотици,но се надявам скоро всичко да свърши,и този кошмар  да не се повтаря повече. :D
На всички бременелки желая леко бременеене,на момичета  на финала ,желая успешен и лек финал....и момичета обърщайте на всичко внимание,не подценявайте симптомите и болката.Ако имате някакво съмнение,обаждайте се на док.

*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #181 -: Май 26, 2008, 11:10:14 am »
adi, Abloy, Mary Стискам палци всичко при вас и бебоците да е наред.

Аз се чувствам прекрасно, което значи че и бебока е добре.
Надявам се скоро да узнаем какъв е пола на 18 юни съм на ФМ при доц. Томова.
Утре трябва да дам кръв за изследвания.
Имам направления и ми казаха че в МЦ ЛОРА ги правят всичките по каса.




Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #182 -: Май 26, 2008, 11:32:26 am »
adi, Abloy, Mary,моля се всичко да е наред с вас и с бебчетата и да нямате повече неприятности до щастливия финал!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
adi,извинявай за въпроса,но какво се е случило,за да стигнеш до болницата?Притеснявам се,да не би и аз да не обръщам достатъчно внимание на себе си...
Искам да питам,ходил ли е някой скоро на преглед при Д-р Сигридов?Питам,защото разбрах,че вече са им докарали новият 3Д-апарат и вече преглеждал само на него бременните.Та ако някой вече се е възползвал,може ли да сподели мнението си?А също така ме интересува и цената,макар че като наближи времето да ходя ще звънна да попитам,но просто ми е интересно,ако някой знае...Аз още не съм ходила да видя бебката ми на 3Д, а съм при него чак на 10.06. и нямам търпение.
Миленка,много се радвам,че малката Мишанка вече си е у дома и сте добре!
 :bighug:Желая на всички леки и безпроблемни  :cloud9: и щастлив финал!!!
 
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #183 -: Май 26, 2008, 11:38:16 am »
Здравейте момичета.
Аз се завърнах на работа след лечението на ангината ми.
Само,че тя ми докара толкова бели.
Цяла седмица не я лекувах сериозно, само с проспан, трахизан и чайчета и мед.
И не само,че не се излекувах и кашлицата ми изобщо не отшумя, но си докарах и възпаление на очите.
Още съм на антибиотик. Пия duomоx. Лекарката ме увери,че  е напълно безвреден за бременни.
Много ми е притеснено заради този антибиотик.
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #184 -: Май 26, 2008, 11:57:38 am »
Адинко, много, много се радвам, че вече си по-добре. Изкара ми акълите, така да знаеш. Дано това да е последното гадно нещо, което ти се случва.
Успех на всички бременни.
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #185 -: Май 26, 2008, 12:05:39 pm »
Искам да питам,ходил ли е някой скоро на преглед при Д-р Сигридов?Питам,защото разбрах,че вече са им докарали новият 3Д-апарат и вече преглеждал само на него бременните.Та ако някой вече се е възползвал,може ли да сподели мнението си?А също така ме интересува и цената,макар че като наближи времето да ходя ще звънна да попитам,но просто ми е интересно,ако някой знае...Аз още не съм ходила да видя бебката ми на 3Д, а съм при него чак на 10.06. и нямам търпение.
 
Каме, аз бях на преглед при доктор Сигридов тази събота. Мисля, че апаратът е същия, но може и да греша, защото кабинетът, в който приема, беше преместен на петия етаж и може де а е оборудван наново. Прегледът си беше 30 лева.
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #186 -: Май 26, 2008, 12:22:30 pm »
adi, Abloy, Mary само щастливи моменти от тук нататък :)
Малина, МДЛ "Рамус" също ги правят и дори не взимат такса за консумативи.
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #187 -: Май 26, 2008, 12:35:25 pm »
Stivarip
Благодаря ти  :wink:
И този център ми го казаха, но му забравих името.
Намерих си координати в нета и утре сутрин ще ходя, че се туткам цяла седмица.


*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #188 -: Май 26, 2008, 13:26:11 pm »
adi, много се радвам, че вече си по-добре, но и много се притесних! Как така болница, заради бъбреците ли влезе, какво стана? :bighug:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #189 -: Май 26, 2008, 13:36:15 pm »
Да ,заради бъбреците......започнахме едно лечение,което се оказа обаче неадекватно,нещата се влошиха,след 2 -3 дена бях пак с криза ,засегнал се е и левия бъбрек,дори положението там стана по-зле,лекарката още в сряда искаше да влезна в болница,но аз отказах :oops: :((е тя е предвидила нещата и все пак ми даде направление за хоспитализация),започнахме антибиотично лечение,на следваща сутрин,бях вече много зле,губят ми се спомени  :(не ми се обеснява повече.......надявам се да е било последното препятсвие :D

Stelliana,твоя антибиотик редовно го прилагат при нужда при бременните ,не се притеснявай :D,самата инфекция е много  по-опасна от антибиотика.......лекарите знаят какво да ти предпишат :D :D :D

ето в този сай ,можеш да си проверяваш инфо за лекарствата(дано не ти се налага)
http://www.doctorbg.com/drugs.php?ch=45
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #190 -: Май 26, 2008, 13:57:49 pm »
Ади, стискам палци и се моля да си вече добре.Дръж се!
adi, Abloy, Mary,моля се всичко да е наред с вас и с бебчетата и да нямате повече неприятности до щастливия финал!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
adi,извинявай за въпроса,но какво се е случило,за да стигнеш до болницата?Притеснявам се,да не би и аз да не обръщам достатъчно внимание на себе си...
Искам да питам,ходил ли е някой скоро на преглед при Д-р Сигридов?Питам,защото разбрах,че вече са им докарали новият 3Д-апарат и вече преглеждал само на него бременните.Та ако някой вече се е възползвал,може ли да сподели мнението си?А също така ме интересува и цената,макар че като наближи времето да ходя ще звънна да попитам,но просто ми е интересно,ако някой знае...Аз още не съм ходила да видя бебката ми на 3Д, а съм при него чак на 10.06. и нямам търпение.
Миленка,много се радвам,че малката Мишанка вече си е у дома и сте добре!
 :bighug:Желая на всички леки и безпроблемни  :cloud9: и щастлив финал!!!
 
Каме,аз ходих в един от първите дни след като Сигридов се премести в новия кабинет и с новия апарат.Цената си е същата,но според него се вижда много по-добре.Той си знае.Като си гледам снимката,няма кой знае каква разлика от предишния...
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #191 -: Май 26, 2008, 14:04:16 pm »
:(не ми се обеснява повече.......надявам се да е било последното препятсвие :D
Извинявай, че те върнах към гадния спомен! От няколко дни си живея с мисълта за теб и твоите бъбреци...сякаш предчувствие имах, по-скоро чувство някакво!  :bighug:
И аз на това се надявам и ти стискам палци! :flower:
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #192 -: Май 26, 2008, 14:18:05 pm »
Благодаря за оговорите,Teoxa и tam76ara!Явно няма да си видя бебчето цветно,ама нищо - да е ми е живо и здраво и всичко да му е наред,пък после ще си го гледам в реални размери :babyflips: Дай Боже!!!
adi,много съжалявам,че е трябвало да минеш през този кошмар!Важното е,че вече сте добре и ще се моля за теб и всички бъдещи мами с проблеми,да се оправят бързо и да нямат повече неприятности!!! :crossfingers:  :bighug: Направо ме побиват тръпки като знам,че в моите бъбреци си имам добре отгледани камъни и сега от магнезия може и да са се уголемили...моля се и се надявам да не се размърдат докато съм бременна и да не ми създават проблеми!!! :crossfingers:
« Последна редакция: Май 26, 2008, 14:19:49 pm от kameto79 »
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #193 -: Май 26, 2008, 15:36:41 pm »
Миленка,много се радвам,че малката Мишанка вече си е у дома и сте добре!
 :bighug:

Каме, много ти благодаря. Много си мила. :)
Да, вече почти два месеца си е при нас в къщи. като цяло е добре.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #194 -: Май 26, 2008, 16:20:18 pm »

adi, Направо ме побиват тръпки като знам,че в моите бъбреци си имам добре отгледани камъни и сега от магнезия може и да са се уголемили...моля се и се надявам да не се размърдат докато съм бременна и да не ми създават проблеми!!! :crossfingers:

ами да ти кажа,то си е на късмет :),Божа работа.......може да имаш пропблеми с бъбреците,може и да нямаш,пожелавам ти второто,нека всичко да е наред :D
аз още в ранните месеци започнах да приемам Магнерот заради много чести  контракции,и вчера в болница ми обесниха ,че може и точно магнерота да е допринесъл до моето положение,....но така или иначе трябва да го продължавам до края........
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #195 -: Май 26, 2008, 23:34:35 pm »
adi, мила много се радвам че вече се чувстваш по-добре! Дано да няма повече болници и проблеми да края на бременността! И аз имам камък в единия бъбрек, но за мое щастие за сега няма възпалителен процес, седи си там и си кротува. Преди време бях с пиелонефрит и пих отвара от мечо грозде и царевична коса и това много ми помогна, но незная маже ли по време на бременност такива билки. Абе дано не ти се налага повече да пиеш каквото и да е, да сте здрави и ти и бебето!
Stelliana, бързо да оздравяваш!
Успешна бременност на всички момичета!  yahoo_17

Аз да се отчета, че днес бяхме на преглед и бебка е добре, всичко ни е в норми :D Станала е голяма бузанка, цели 1163 гр! От както сме се върнали и зяпам клипчето и не мога да повярвам, че я виждам толкова ясно как се прозява, мърда, гледка, невероятно е! Утре ще пускам TSH, хемоглобин и т.н., надявам се и там да са се подобрили нещата, ама ще видим.

Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #196 -: Май 27, 2008, 13:19:07 pm »
Привет и от мен момичета много ми е мъчно че не мога да ви чета в ремонт сме и е кошмар ще ви пиша подробно към неделя до тогава евентуално ще се нареди всичко :D, с бебо сме добре, прегръщам ви всички!
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #197 -: Май 27, 2008, 16:22:31 pm »
Сега бях на преглед при лекаря, при който ще раждам и той каза вече да очаквам от тук нататък. Можело да се родят всеки момент, защото съм имала голямо количество околоплодни води. Изписа ми кортизонови инжекции за дробчетата им, да ги бия утре и в четвъртък. Препоръча ми нормално раждане, защото са застанали главично и били разположени "перфектно", но ще решаваме окончателно като дойде момента. Ако устискам още 3 седмици, пак ще ходя на преглед.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #198 -: Май 27, 2008, 17:13:11 pm »
Стискай!
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #199 -: Май 27, 2008, 17:17:35 pm »
Стискай!
Стискам Тами, обаче нещо ме хвана страх...