0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Попаднах на този сайт http://www.childbirth.org/articles/boyorgirl.html.
Не вярвам на подобни неща за познаване пола на бебето, но този ми се видя симпатичен и забавен. А доколко познава, ще кажат мамите дето имат вече деца или знаят пола на бъдещите си. :lol: При мене за първото ми дете позна, а за чаканото сега, още е рано да знам познало ли е.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
При мен познаха - 73% за момче.
И при мен познаха 76% момиче :D !
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*
При мен не - само 39 % за момиче. :wink: Ама миналата година и на китайската таблица като засичах, ми даваше, че ще е момче. Че даже и някаква екстрасенска казала на свеки, че ще е момче. :lol:
*
ха ха 57% за момиче, шъ видим
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
ха ха 57% за момиче, шъ видим

Шъ преборим  :wink: 7% процента  :lol:.



София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Аз 3 процента имам да боря за момче.На кой ли въпрос сгреших. :lol:
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
А така, а за близнаците?
На мен показа 47% момче и 52%момиче :lol:. Айде дано следващото/те да е момиче :lol:.
*
Ето китайската таблица. Сега като се замисля второто сакче, в което не се разви ембрион сигурно е било предвидено за момченце. Нищо, следващия път. :D



Когато бях на 16 една приятелка на майка ми забременя с второ дете и каза, че веднага след като й е закъснял цикъла е знаела, че ще е момиче. Тайнтсвено ми каза, че като порастна ще ми каже какво да точно правя за да родя бебе от какъвто пол искам аз. Е, тя наистина роди момиче, но замина в да живее в чужбина, загубихме й координатите и така и не разбрах тайната  :blowingdust2:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
You have a 34% chance of having a boy.
And you have a 65% chance of having a girl.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
You have a 34% chance of having a boy.
And you have a 65% chance of having a girl.

Позна ти.
*
66% за момиче :)
*
Ей затва са бабини деветини. Не е като ехографа. :wink:
Аз забравих да се отчета.При мене също се оказа грешен. Даде ми 53 процента момиче, ама оня ден видяхме пишока на бебо. :lol: Все пак го отдавам на това че не съм разбрала някой въпрос правилно, защото не знам английски и разчитам на една програма.
« Последна редакция: Май 04, 2008, 17:39:38 pm от Pukanka »
*
Така е като не разчиташ на мен.
*
Като изключим номера с иглата (който не съм го правила) та отговорих на посоки...при мен не позна - вика 37% за момче, ама нъцки  :lol:.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
при мен 47% за момиче
и 52% за номченце...................на УЗИ за сега казват 100%девойка :lol:
66% шанс за момиче. Познаха.
<br />[link=http:
При мен показа 86% за момиченце.
Познаха  ми госпожичката :P
*
Все съм си мислила, че подобни таблици или методи познават 50 на 50. Обаче като гледам май този сайт познава доста повече от 50 %
« Последна редакция: Май 07, 2008, 15:59:56 pm от Pukanka »