0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
За мъжете....
« -: Април 28, 2008, 16:37:08 pm »
Ето за какво иде реч: мойто мъж има много твърда и гъста брада, но работата му(и не само :wink:) изисква да е като "бебешко дупе" ежедневно.
Видях го че разглежда електрическите самобръсначки, но незнае коя е най-добрата. Бих го сюрпрезирала с такъв подарък, но аз също си нямам идея коя е "the best".
Вашите мъже използват ли такива самобръсначки и доволни ли са? Ако да, коя марка бихте  препоръчали?
*
Re: За мъжете....
« Отговор #1 -: Април 28, 2008, 17:09:07 pm »
незнам кои е наи-хубавият ,но моя е с  ето тозиhttp://www.pixmania.be/be/fr/922224/art/philips/rasoir-hydratant-hs8020-2.html ,за6тото се бръсне и в движение в колата .По принцип по- новите модели са по-добри и кожата след това  е по- гладка .Успех в изборът
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: За мъжете....
« Отговор #2 -: Май 01, 2008, 18:47:32 pm »
Аз исках да направя на моя мъж подарък и като теб не знаех каква точно да взема. Като отидох в магазина, един мъж точно си избираше самобръсначка и консултантът обясняваше ли обясняваше..... Понасъбраха се и други хора и изведнъж цели трима мъже си избраха самобр. на Philips, един от новите модели, беше около 94 или 84 лв. И как да не взема и аз :))) При такава ситуациа :))))
Купих я и сега моя мъж е много доволен!!!! :))) Добре бръсне, има и приставка за подтригване.
Така че аз, а и той, биха препоръчали Philips :)))))
Re: За мъжете....
« Отговор #3 -: Май 01, 2008, 19:35:20 pm »
  Моя също има много твърда брада .Миналата готина даде около 100 лв. и не я ползва.Казва,че не бръсне добре като ръчната и доста реже.На него му е голям проблем брадата и ако се бръсне често ,му стават едни големи подкожни подутини,които много го болят.
*
Re: За мъжете....
« Отговор #4 -: Май 01, 2008, 19:50:08 pm »
Моя също си купи Philips и е много доволен.
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: За мъжете....
« Отговор #5 -: Май 02, 2008, 00:02:35 am »
Благодаря ви, момичета!
Мойто мъж също си е харесал филипс-а, та това ще да е! Дано да е доволен!
*
Re: За мъжете....
« Отговор #6 -: Май 04, 2008, 14:34:23 pm »
меченце, ние купихме и машинка за подстригване Philips. Много е удобна, защото няма никакви представки, дължината на подстригване се  регулира   само с преплъзване и струваше 32лв.+ самобръсначката 90лв.= 122лв..Това го казвам по повод удобството на и бързото бръснене и подстригване за хора, които нямат време да висят по фризьорски салони като моят мъж.
 Честито нека мъжът ти си ползва самобръсначката с кеф!
Ако те интересува и машинката за потсригване, ще ти дам точните данни на модела /пише ги на книжката за експлоатация/ Ние пазарихме от Технополис.
*
Re: За мъжете....
« Отговор #7 -: Май 04, 2008, 15:36:02 pm »
А къжете, моля ви, какъв модел на Филипс сте взели, даже и този с машинката за подстригване, макар че ние имаме една за 12 лв и върши супер работа. Редовно го подстригвам с нея вече доста време. Но що се отнася за такава за бръснене нямам никаква идея. Имало и модел, който може да се ползва под душа. Дайте още съвети, ако може, че моя има рожден ден другата седмица и тъкмо се чудя какъв подарък да му взема.
 
*
Re: За мъжете....
« Отговор #8 -: Май 05, 2008, 07:32:42 am »
Meggy, самобръсначката, която ние взехме е електрическа, бръсне само на сухо, моделът е HQ6640. Тази, която бръсне "под душа" не я купихме заради това, че е с батерия, а тя като "умре"/дадоха срок около 2год./ не може да се подмени, пък и ножчетата трябвало да се подменят по-често.
Машинката за подстригване е модел QC 5002 и тя е електрическа.
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: За мъжете....
« Отговор #9 -: Май 05, 2008, 11:07:44 am »
Mery I, той има машинка за подстригване Ремингтън, даже оня ден си взе пак същата марка за врата.
*
Re: За мъжете....
« Отговор #10 -: Май 05, 2008, 13:16:22 pm »
Meggy, самобръсначката, която ние взехме е електрическа, бръсне само на сухо, моделът е HQ6640. Тази, която бръсне "под душа" не я купихме заради това, че е с батерия, а тя като "умре"/дадоха срок около 2год./ не може да се подмени, пък и ножчетата трябвало да се подменят по-често.
Машинката за подстригване е модел QC 5002 и тя е електрическа.

Мери, мерси, сега ще отида да разгледам пак модела.
 
Re: За мъжете....
« Отговор #11 -: Май 05, 2008, 17:40:59 pm »
Мъжът ми ползва Филипс, един модел около 180лв. Никога не се е бръснал с друго.
*
Re: За мъжете....
« Отговор #12 -: Май 05, 2008, 18:50:48 pm »
Мече, вие тази самобръсначка ли взехте - електрическата?
Meggy, дано ти хареса! / съотношението цена-качество е добро, повече пари не си струва да се дават за такива уредчета, според мен де... :)/


Само да добавя, че ние се двумяхме между два модела самобръсначки, но цената на другата  беше 140лв.. Попитахме консултантката каква е разликата между двете, освен цената, тя отговори "разликата е само в дизайна" и така решихме да е тази -по-евтината.
« Последна редакция: Май 05, 2008, 19:01:43 pm от mery I »
*
Re: За мъжете....
« Отговор #13 -: Май 05, 2008, 19:59:32 pm »
Четох днес инфото за тях и сравненията, нямаше цени обаче. Честно казано не мога да дам повече от 70-80лв,наистина повече ми се струват излишни. А през седмицата ще отида и до магазините да пообиколя да видя как са цените. Ако някой има инфо и за по-евтини модели да каже, ние не робуваме на марки, защото някой път плащаме само заради името.
 
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: За мъжете....
« Отговор #14 -: Май 05, 2008, 23:57:55 pm »
Мече, вие тази самобръсначка ли взехте - електрическата?
Meggy, дано ти хареса! / съотношението цена-качество е добро, повече пари не си струва да се дават за такива уредчета, според мен де... :)/
Още не сме взели самобръсначката. Това е което си е харесал.
*
Re: За мъжете....
« Отговор #15 -: Май 06, 2008, 11:22:51 am »
Мече, то хубаво, ама като й видях цената... се  8O Прекалено скъпа е, но вие си знаете...
Меги, по-евтина от нашата /89лв./не видях в Технополис, но ние само там отидохме, не сме обикаляли др. магазини.
*
Re: За мъжете....
« Отговор #16 -: Май 07, 2008, 10:39:34 am »
Лелеееееее, Мече, тази много скъпа ми се вижда, то все пак вие си преценявате, но на мен ми се вижда прекалено много.

Мери, и аз на Технополис мисля да видя, че тук до нас наблизо, но все пак може би и на други ще отида да поогледам. Поне ме ориентира в цените да знам. И моя беше казал, че някакъв Филипс си е харесал, но не му се давали много пари за това. Затова и търсих мнения за други, но все пак Филипса засега води класацията.