0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Темата на бременните - 23 част!!!
« -: Април 14, 2008, 23:36:44 pm »
Честита ни нова темичка! Слънчева и усмихната да е тя, пълна с положителни емоции и много нови бъдещи мами!
 Желая на всички момичета по-малко тревоги, много усмивки и здрави бебчета на финала!

*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #1 -: Април 15, 2008, 00:29:13 am »
Пу, първа в новата темичка!  :D

Мили бъдещи мамчета, бъдете много усмихнати, лъчезарни и се наслаждавайте на всеки миг от този прекрасен и незабравим период в живота на всяка една от нас.

Поли, добре дошла!
 :bighug: ви всички!

*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #2 -: Април 15, 2008, 01:09:14 am »
 :DЧестита нова темичка и от мен!!!
Да се напълни бързо с много мамчета!!!
Лека да е бременноста на новите бременелки,
малко да са притесненията и повече усмивките
и хубавите поводи за радост!!!
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #3 -: Април 15, 2008, 02:21:29 am »
Здравейте!

Приемате ли една прясноизлюпена беременна, на 17 дни?
Много емоции, неизвестност и ... предстоят - дай Боже  :crossfingers: -едни дълги осем месеца и нещо... друго си е в компания ...
 :)
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #4 -: Април 15, 2008, 07:12:10 am »

Честита темичка!
Пожелавам в новата тема да се запишат още много нови мами ,
успех на всички които скоро очакват срещата с малките съкровища и
много здрави бебенца!!!



Поли,Saule_Nova привет момичета! :DЖелая ви леко бременеене ,наслаждавайте се на всеки миг от този период,защото той е незабравим! :D
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #5 -: Април 15, 2008, 09:19:41 am »
Да ни е честита новата темичка!
Saule_Nova добре дошла!
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #6 -: Април 15, 2008, 09:29:10 am »
Здравейте момичета.
Бях една седмица в болница и вече сте пуснали нова темичка.
Честито на всички нови бременелки и щастливо очакване!
Аз пострадах пак,но тоя път от дебелата си глава.Док ми беше казал всеки ден минимум 30 мин разходки,но аз направих една дълга от 2.30 часа и отлепих плацентата.За радост беше малка част и бързо се възстанових-без болки и контракции.Но трябва да пазя леглото до края на бременността.
Един съвет от мен-дори и да сте забременели нормално,момичета,пазете се тройно.Никакво натоварване и претоварване,дори и с разходките.Не знаеш откъде ще ти дойде поредното изпитание,така че единственото,което ни остава е да се пазим много и много спокойствие.
Целувки от мен и нашата принцеска,която рита кротко-и тя съпричастна към "къщата" си,дето все се руши. : :)
« Последна редакция: Април 15, 2008, 09:30:48 am от Теоха »
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #7 -: Април 15, 2008, 10:07:29 am »
Честита ни нова темичка!
Нека се пълни само с хубави новинки.

Teoxa, пази си госпожичката :P

Saule_Nova - честита бременност - лека и приятна :P
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #8 -: Април 15, 2008, 10:10:10 am »
Честита нова темичка!
Добре дошли на новите мами, а на всички по-малко притеснения и болежки до финала!

Теоха, радвам се, че си се разминала леко и наистина внимавайте момичета!

Лек ден!
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #9 -: Април 15, 2008, 10:24:27 am »
момичета, препоръчайте ми литература за "бебето и детето". д-р Спок чета с голямата цедка, както и Лоранс Перну. дайте идея за полезно четиво, моля !!!
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #10 -: Април 15, 2008, 10:57:34 am »
Здравейте моми4ета....
Честита нова темичка!
Добре дошли на новите мами, а на всички по-малко притеснения...
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #11 -: Април 15, 2008, 11:08:13 am »
Здравейте момичета, ще приемете ли една нова бременелка? Съвсем в началото съм, можеби на 5 седмици някъде. Надявам се да си помагаме взаимно, а по- напредналите да дават съвети. Желая ви хубав ден :balk_602:


*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #12 -: Април 15, 2008, 11:16:16 am »
Аника добре дошла и лека бременност!
На мястото на лентичката за диета да си сложиш друга :)
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #13 -: Април 15, 2008, 11:25:31 am »
Saule_Nova, Anika85 добре дошли в темичката! Лека и спокойна бременност до края!


*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #14 -: Април 15, 2008, 13:52:55 pm »
Еха, колко нови мами в новата темичка  :D Така да се пълни - на ден по три, четири. Да устискате до края момичета и да гушнете здрави и усмихнати бебета.
В неделя се престрашихме и направихме първата покупка за нашите мъници - купихме им шапчици. След 2 дни започвам седмия месец и се започва и пазаренето, че знам ли кога ще решат да излязат, да си ги гушкаме....
В четвъртък сме на поредната консултация и нямам търпение да ги видя колко са пораснали. Ако им съдя по ритничетата, трябва да е доста. По цял ден не спират. Страхотно е  :lol:
Стелиана, аз се мажа с Мама Дона. Много съм доволна. На моя огромен корем още една стрия не се е появила и винаги е много овлажнена кожата.
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #15 -: Април 15, 2008, 16:34:29 pm »
Честита ни нова тема. Добре дошли на новите бъдещи мами, да им е много леак бремеността.
Теоха ти направо ме уби с това . Ако знаеш аз колко ходя всеки ден, е почивам си когато искам но пак доста си ходя, такава ми е работата. Мисля да спирам но все си казвам още малко и така.... като бях на преглед ми казаха че плаценатата ми е добре . Стискам ти плаци и съм сигурна че всичко ще е наред при теб, нали те следи д-р Стаменов, ако знаеш колко ти завиждам затова.
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #16 -: Април 15, 2008, 18:07:57 pm »
момичета, препоръчайте ми литература за "бебето и детето". д-р Спок чета с голямата цедка, както и Лоранс Перну. дайте идея за полезно четиво, моля !!!
vikieto, аз си купих "Първата година на бебето седмица след седмица"- Глейд Къртис и Джудит Шулър. :D

*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #17 -: Април 15, 2008, 20:50:51 pm »
Добре дошли и лека бременност на всички нови мамчета  :D.
Мен ме интересува дали някоя от вас е пила хомеопатичен сироп против кашлица СТОДАЛ, вреди ли на бебките?

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #18 -: Април 16, 2008, 06:31:28 am »
Добре дошли и лека бременност на всички нови мамчета  :D.
Мен ме интересува дали някоя от вас е пила хомеопатичен сироп против кашлица СТОДАЛ, вреди ли на бебките?
аз съм го пила,може да се пие по време на бременност :D,не е вреден

Teoxa, миличка много да се пазиш!!!!!!Слушай док и всичко ще е наред....още малко остана да устискаш....... :D
Anika85 привет мила,желая ти леко бременеене! :D :D :D
mimi26 ще чакаме новини от прегледа :D
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #19 -: Април 16, 2008, 10:23:58 am »
момичета, препоръчайте ми литература за "бебето и детето". д-р Спок чета с голямата цедка, както и Лоранс Перну. дайте идея за полезно четиво, моля !!!
vikieto, аз си купих "Първата година на бебето седмица след седмица"- Глейд Къртис и Джудит Шулър. :D

annaaa, доволна ли си от тази книга? тя е американски педиатърки ако не се лъжа, нали? и аз се колебаех за нея, май най - добре да експериментирам и да почета и нея. благодаря ти за отговора :)