0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #40 -: Април 16, 2008, 18:27:39 pm »
Saule_Nova, Anika85, добре дошли при нас!
Andreaivano, стискам палци да видите малката точица!

Теоха, много да се пазиш, миличка!

mpia, добре дошла в синия отбор!

Мише, благодаря за съвета!
Непременно ще си  поръчам книгата.

В понеделник бях на лекар тук, в Бургас.
Бебо е добре, отговаря си на седмиците.
И риташе много, д-ра едва успя да го измери. :D
Аз продължавам да си пия Магнерота и да пазя леглото.

Хубав ден на всички!

Здравейте , благодаря ви за топлото посрещане. Galli, би ли ми казала къде ходиш в Бургас на лекар, понеже аз ще се прибирам към 23 април, и искам там да отида на първият преглед, но още не съм решила къде.Препоръчват ми Милка Градева , Таня Вълкадинова и Калчева, но се двуомя.Ще се радвам да ми помогнеш и да споделиш впечатленията си от твоят лекар. Лека вечер момичета и приятно бременеене.
« Последна редакция: Април 16, 2008, 18:32:10 pm от Anika85 »


*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #41 -: Април 16, 2008, 19:42:28 pm »
Аника, писах ти на лични. :lol:
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #42 -: Април 16, 2008, 20:21:00 pm »
Здравейте!! С голям трепет се престрашавам да се включа към вас!!! Още съм в началото, и не сме казали на никой,ама на вас не мога да не кажа-та толкова много съм научила тук :) Стискам палци всички да устискаме до финала, за да си гушнем живите и здрави дечица!!! Прегръдки на всички!!!  :bighug:
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #43 -: Април 16, 2008, 20:34:47 pm »
Честито на новите бременелки! Да им минава времето неусетно и без проблеми пожелавам!

Елма, дано се оправят нещата при теб!!!

Мими26, на теб ти предстои нещо много вълнуващо - покупките са на дневен ред, май! Аз от суеверие абсолютно нищичко не съм купила още, макар че имам един списък, който почва да ме плаши с обема си...Май в седмия месец е добре да се почне с покупките...вие какво мислите, момичета? Дано, дано стигнем до края!!!
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #44 -: Април 16, 2008, 20:45:27 pm »
Здравейте!! С голям трепет се престрашавам да се включа към вас!!! Още съм в началото, и не сме казали на никой,ама на вас не мога да не кажа-та толкова много съм научила тук :) Стискам палци всички да устискаме до финала, за да си гушнем живите и здрави дечица!!! Прегръдки на всички!!!  :bighug:
Дианка добре дошла и лека бременност!
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #45 -: Април 16, 2008, 20:46:40 pm »
Аз още не съм почнала с покупките. :( Мисля другата седмица да си приготвя поне чантата за болницата, че нищо не се знае.
Като вляза в 9-тия месец може и да се престраша да пазарувам. И моя списък е внушителен, но поне дрешки, бебешка козметика и разни одеялца и чаршафчета смятам да купя. Сигурно и легълце, но ще го купим с майка ми и ще стои при нея, щото мъж ми е по-голяма паника и от мен и е против да пазарувам предварително.Обаче ако го оставя него да пазарува докато съм в болницата ще е пълна катастрофа.
Много ми се иска да съм нормално забременяла, да карам нормална бременност и да се радвам на разни ранни покупки за бебето, но такъв ми бил късмета.
И все пак вътре в сърцето си съм най-щастливия човек на света :lol:

Добре дошла, Дианка! Всички ще стигнем до финала! Лека бременност!
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #46 -: Април 16, 2008, 21:28:41 pm »
Здравейте, мили дами - съфорумници!
Благодаря ви за милите поздрави и положителните емоции!
Стискам палци за всички, както беше написал някой в темата - "всички ще стигнем до финала"  :)

И аз, като Андрея, да ви питам - в петък съм на лекар за първи преглед след  :bfp:
Ще ми е 11 ден от закъснението и 21 - 22 ден от овулацията. Нищо не разбирам още, чета много противоречива информация, но съм сигурна, че вие знаете. Рано ли е да се види сърдечна дейност на 21 - 22 ден от зачеването? Да се шашкам ли, ако още не се вижда?

*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #47 -: Април 16, 2008, 21:33:44 pm »
Ще видите плоден сак , но за ембрио и сърдечна дейност е рано.Тях някъде към 7-8г.с.
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #48 -: Април 16, 2008, 21:34:06 pm »
Сватя, да ми пазиш снахата   :balk_77: !
Ние толкова се стараем да ви настигнем! За последните 30 дни сме качили с цели 878 грама. От 495гр. станахме 1373гр.(като познаваш таткото и мен ха познай на кого прилича  :lol:). Пък е станал един бузанчо ... пу, пу...Сега сме малко извънгабаритни. Мели се майтапи, че е готов да се роди.

Добре дощли на новите бременелки! Да са ви леки и щастливи дните!
« Последна редакция: Април 16, 2008, 21:37:25 pm от Abloy »

Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #49 -: Април 16, 2008, 21:51:02 pm »
dianka Добре дошла при нас и лека и спокойна бременност!!!
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #50 -: Април 16, 2008, 22:06:01 pm »
dianka  честито и леки  :cloud9:.

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #51 -: Април 16, 2008, 22:29:06 pm »
Дианка добре дошла и лека бременност! :D :D :D
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #52 -: Април 16, 2008, 23:13:09 pm »
dianka добре дошла! Лека и спокойна бременност до края!

За покупките, не съм от най-суеверните, но ще изчакам още малко преди да започна. Засега само обикалям и разглеждам, макар че доста се изкушавам понякога. Мисля другия месец след като боядисаме, да вземем кошарката и да започвам по малко да се подготвям, докато още имам време да обикалям по магазини.

*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #53 -: Април 17, 2008, 02:12:53 am »
Kameto79 и мен бебка ме рита все по мехура, и като бяхме на ехограф питах защо казаха ми че там и е дупето и може би като се движи и там го усещам най-много.Наслаждавай се на моментите с бебка вътре в теб, че после като се родят и други ще им се радват няма да са само наши , а сега тези моменти са само нащи :wink:
*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #54 -: Април 17, 2008, 02:53:16 am »
момичета забравих да ви питам, някой знае ли защо може да ме болят яйчниците на този етап? забравих да питам док. Благодаря ви
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #55 -: Април 17, 2008, 07:09:23 am »
момичета забравих да ви питам, някой знае ли защо може да ме болят яйчниците на този етап? забравих да питам док. Благодаря ви
и аз имам болки в областа на яйчници,но не мисля че са те :lol:..........кой знае на къде са избутани в момента ....може да са дори на гърба :lol: :lol: :lol:
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #56 -: Април 17, 2008, 08:32:31 am »
И  аз имам леки болки в яйчниците, като бодежи по- скоро, но при мен е прекалено рано да бъдат избутани където и да било. Някой имал ли е такива бодежи/леки болки съвсем в началото, 5 седмица съм.


*
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #57 -: Април 17, 2008, 08:36:29 am »
Мен също ме боляха накрая яйчниците и питах док той ме прегледа и каза,че няма как да ме болят те и няма нищо обезпокоително.А в началото е нормално.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #58 -: Април 17, 2008, 09:55:20 am »
И  аз имам леки болки в яйчниците, като бодежи по- скоро, но при мен е прекалено рано да бъдат избутани където и да било. Някой имал ли е такива бодежи/леки болки съвсем в началото, 5 седмица съм.
в начало е съвсем нормално :D :D :D
Re: Темата на бременните - 23 част!!!
« Отговор #59 -: Април 17, 2008, 10:17:54 am »
Здравейте момичета!
Dianka,честита бременност! :P

Аз също още не съм започнала с покупките. Само отвреме, навреме поглеждам някакъв сайт за бебешки покупки.
Чакам да ми напредне съвсем бременността, а и таткото да се върне,че заедно до пообиколим и да си изберем нещата за нашата красавичка :P

По отношение на болките в яйчниците и аз имам такива - острички, като пробождания, прорязвания.
Само,че тази седмица има нещо негативно при мен. Цяла седмица с гадене и вече 2,3 дена пак повръщам отвреме навреме.Мислех си,че окончателно съм се отървала от това гадене и повръщане.