0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #60 -: Май 30, 2008, 14:39:38 pm »
Хубава схема, може и аз да се пробвам следващия месец. Пък да видим какво ще излезе. :D
Март месец правихме опити и графиката ми приличаше на твоята, тогава докторката ми каза, че при появяване на положителен резултат за овулация секс трябва да се прави плътно в следващите 2-3 дни, т.е. имате още работа този месец  :D
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #61 -: Май 30, 2008, 14:43:18 pm »
Хубава схема, може и аз да се пробвам следващия месец. Пък да видим какво ще излезе. :D
Март месец правихме опити и графиката ми приличаше на твоята, тогава докторката ми каза, че при появяване на положителен резултат за овулация секс трябва да се прави плътно в следващите 2-3 дни, т.е. имате още работа този месец  :D
Сериозно ли аз мислех да не опитвам повече. Много ти благодаря за информацията. Значи имам още шансове?

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #62 -: Май 30, 2008, 14:51:14 pm »
Хубава схема, може и аз да се пробвам следващия месец. Пък да видим какво ще излезе. :D
Март месец правихме опити и графиката ми приличаше на твоята, тогава докторката ми каза, че при появяване на положителен резултат за овулация секс трябва да се прави плътно в следващите 2-3 дни, т.е. имате още работа този месец  :D
Сериозно ли аз мислех да не опитвам повече. Много ти благодаря за информацията. Значи имам още шансове?
Определено, сперматозоидите живеят средно около 3-дни, т.е хващате 29.05, но е по-добре всеки ден да се прави, за да си увеличим шансовете. Аз спрях на 15-тия ден при две черти за овулация, защото искаме момиченце, но явно нашите сперматозоиди са по-нежни и си нямаме нищо, засега.Освен това си мисля, че овулацията ти може и да е днес, предвид лекия спад на температурата.
« Последна редакция: Май 30, 2008, 14:53:46 pm от qwertyasd »
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #63 -: Май 30, 2008, 15:02:44 pm »
Знаеш ли qwertyasd и аз си мисля също, че може днес да ми е овулацията заради температурата и защото вчера на теста ми се появи много лека бледа чертичка но аз го сметнах за отрицателен. А да те питам има ли значение кога ще спреш за пола на детето, защото си писала, че си спряла на 15 ден и си искала момиченце. Или аз нещо не съм те разбрала.

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #64 -: Май 30, 2008, 15:06:30 pm »
Знаеш ли qwertyasd и аз си мисля също, че може днес да ми е овулацията заради температурата и защото вчера на теста ми се появи много лека бледа чертичка но аз го сметнах за отрицателен. А да те питам има ли значение кога ще спреш за пола на детето, защото си писала, че си спряла на 15 ден и си искала момиченце. Или аз нещо не съм те разбрала.
От всички форуми, статии и т.н., които съм изчела, колкото по-близо си до овулацията или съответно в деня на овулацията, шансът за момченце е по-голям. Това се потвърждава и от моя опит. Ти имаш ли предпочитания?
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #65 -: Май 30, 2008, 15:08:16 pm »
Знаеш ли qwertyasd и аз си мисля също, че може днес да ми е овулацията заради температурата и защото вчера на теста ми се появи много лека бледа чертичка но аз го сметнах за отрицателен. А да те питам има ли значение кога ще спреш за пола на детето, защото си писала, че си спряла на 15 ден и си искала момиченце. Или аз нещо не съм те разбрала.
От всички форуми, статии и т.н., които съм изчела, колкото по-близо си до овулацията или съответно в деня на овулацията, шансът за момченце е по-голям. Това се потвърждава и от моя опит. Ти имаш ли предпочитания?
Да искам момченце или пък близначета.

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #66 -: Май 30, 2008, 15:19:42 pm »
Знаеш ли qwertyasd и аз си мисля също, че може днес да ми е овулацията заради температурата и защото вчера на теста ми се появи много лека бледа чертичка но аз го сметнах за отрицателен. А да те питам има ли значение кога ще спреш за пола на детето, защото си писала, че си спряла на 15 ден и си искала момиченце. Или аз нещо не съм те разбрала.
От всички форуми, статии и т.н., които съм изчела, колкото по-близо си до овулацията или съответно в деня на овулацията, шансът за момченце е по-голям. Това се потвърждава и от моя опит. Ти имаш ли предпочитания?
Да искам момченце или пък близначета.
Твоето в частта с момченцето ми се струва по-лесно изпълнимо, но за близначета е трудно. Ние тука тежък физически труд полагаме за едно, представящ ли си какъв късмет е да се получат два броя наведнъж.Като прочетох на едно от момичетата в графиката как на прегледа са видяли две бебенца така се зарадвах, че ако на мен ми се случи просто не знам дали ще има по-щастлив човек от мен. Ако са близнаци съм съгласна дори и двете да са момченца. :D
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #67 -: Май 30, 2008, 15:29:19 pm »
Да и аз съм съгласна каквито и да са момиченца или момченца ще ги обичам по един и същи начин.

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #68 -: Май 30, 2008, 15:55:39 pm »
Знаеш ли qwertyasd и аз си мисля също, че може днес да ми е овулацията заради температурата и защото вчера на теста ми се появи много лека бледа чертичка но аз го сметнах за отрицателен. А да те питам има ли значение кога ще спреш за пола на детето, защото си писала, че си спряла на 15 ден и си искала момиченце. Или аз нещо не съм те разбрала.
С риск да бъда груба тези си предпочитания си ги пишете на лични-повечето от момичетата тук ще сме щастливи на каквото Господ ни даде. :)

*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #69 -: Май 30, 2008, 16:11:43 pm »
С риск да бъда груба тези си предпочитания си ги пишете на лични-повечето от момичетата тук ще сме щастливи на каквото Господ ни даде. :)
:good_post: :good_post: :good_post:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #70 -: Май 30, 2008, 16:14:12 pm »
Знаеш ли qwertyasd и аз си мисля също, че може днес да ми е овулацията заради температурата и защото вчера на теста ми се появи много лека бледа чертичка но аз го сметнах за отрицателен. А да те питам има ли значение кога ще спреш за пола на детето, защото си писала, че си спряла на 15 ден и си искала момиченце. Или аз нещо не съм те разбрала.
С риск да бъда груба тези си предпочитания си ги пишете на лични-повечето от момичетата тук ще сме щастливи на каквото Господ ни даде. :)
Разбира се. Извинявай ако с нещо сме те подразнили. Не е било нарочно. :P
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #71 -: Май 30, 2008, 16:33:14 pm »
Знаеш ли qwertyasd и аз си мисля също, че може днес да ми е овулацията заради температурата и защото вчера на теста ми се появи много лека бледа чертичка но аз го сметнах за отрицателен. А да те питам има ли значение кога ще спреш за пола на детето, защото си писала, че си спряла на 15 ден и си искала момиченце. Или аз нещо не съм те разбрала.
С риск да бъда груба тези си предпочитания си ги пишете на лични-повечето от момичетата тук ще сме щастливи на каквото Господ ни даде. :)
Разбира се. Извинявай ако с нещо сме те подразнили. Не е било нарочно. :P
Няма нищо :)

*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #72 -: Май 30, 2008, 16:36:49 pm »
Цитат на: qwertyasd link=topic=27217.msg421238#msg421238 date=121214919
[/quote
От всички форуми, статии и т.н., които съм изчела, колкото по-близо си до овулацията или съответно в деня на овулацията, шансът за момченце е по-голям. Това се потвърждава и от моя опит. Ти имаш ли предпочитания?
8O 8O 8O 8O 8O вие сериозно ли си мислите че това е истина? Интересно ми е да знам ако нямаш О.как ще забременееш? Не пишете глупости така обърквате останалите!
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #73 -: Май 30, 2008, 16:43:56 pm »
Цитат на: qwertyasd link=topic=27217.msg421238#msg421238 date=121214919
[/quote
От всички форуми, статии и т.н., които съм изчела, колкото по-близо си до овулацията или съответно в деня на овулацията, шансът за момченце е по-голям. Това се потвърждава и от моя опит. Ти имаш ли предпочитания?
8O 8O 8O 8O 8O вие сериозно ли си мислите че това е истина? Интересно ми е да знам ако нямаш О.как ще забременееш? Не пишете глупости така обърквате останалите!
Говорим за месеците, в които има овулация. Ако някъде пише нещо различно, не съм попадала на него. Тя ме пита, аз и отговарям спрямо,това което съм прочела. Ако е грешно, значи и аз съм се подвела. Ако някъде пише нещо друго, което може да ни насочи и да бъде от полза кажи. Който има повече информация, нека я споделя, няма лошо.
« Последна редакция: Май 30, 2008, 16:47:12 pm от qwertyasd »
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #74 -: Май 30, 2008, 16:56:43 pm »
Съжалявам ако съм обидила някой или с думите си съм Ви засегнала. Не е било нарочно. Просто ми стана интересно и попитах. А относно това за децата аз също се опитвам и не става. И аз също ще съм доволна на каквото Господ ми даде!

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #75 -: Май 30, 2008, 17:10:52 pm »
Не ми се занимава с глупости и спорове ,не ги обичам ,но както и да е, ще ти отговоря.Дали ще е момче или момиче независи от жената.Без О.неможеш да забременееш просто няма как дастане,забременява се в този момент когато си в О. а пък да си избераш пола на бъдещето дете е просто нещо което няма да можеш да направиш.При условие че от към мъжки фактор всичко е наред,можеш и да неправиш секс точно в деня на О и пак може да настъпи бременост.                                                                                   
Определено, сперматозоидите живеят средно около 3-дни, т.е хващате 29.05, но е по-добре всеки ден да се прави, за да си увеличим шансовете. Аз спрях на 15-тия ден при две черти за овулация, защото искаме момиченце
[/quote]
От всички форуми, статии и т.н., които съм изчела, колкото по-близо си до овулацията или съответно в деня на овулацията, шансът за момченце е по-голям. Това се потвърждава и от моя опит. Ти имаш ли предпочитания?
[/quote]                            Мисля че приключих с обясненията и много точно те цитирах!Късмет на всички!
« Последна редакция: Май 30, 2008, 17:15:11 pm от tanj74 »
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #76 -: Май 30, 2008, 17:25:54 pm »
Не ми се занимава с глупости и спорове ,не ги обичам ,но както и да е, ще ти отговоря.Дали ще е момче или момиче независи от жената.Без О.неможеш да забременееш просто няма как дастане,забременява се в този момент когато си в О. а пък да си избераш пола на бъдещето дете е просто нещо което няма да можеш да направиш.При условие че от към мъжки фактор всичко е наред,можеш и да неправиш секс точно в деня на О и пак може да настъпи бременост.                                                                                   
Определено, сперматозоидите живеят средно около 3-дни, т.е хващате 29.05, но е по-добре всеки ден да се прави, за да си увеличим шансовете. Аз спрях на 15-тия ден при две черти за овулация, защото искаме момиченце
От всички форуми, статии и т.н., които съм изчела, колкото по-близо си до овулацията или съответно в деня на овулацията, шансът за момченце е по-голям. Това се потвърждава и от моя опит. Ти имаш ли предпочитания?
[/quote]                            Мисля че приключих с обясненията и много точно те цитирах!Късмет на всички!
[/quo

Да това е ясно, но нали всеки се опитва да си сбъдне мечтата и къде каквото прочете и може да му помогне (или се надява, че може) го прилага. Ясно е, че в тези неща ние само си въобразяваме, че сме в състояние да влияем, но както и да е. А иначе и аз не искам да споря с никого, явно наистина, когато се завърже разговор трябва да минаваме на лични, защото пречим на останалите, но досега не съм се включвала и затова не знаех.Лек ден.
« Последна редакция: Май 30, 2008, 17:33:02 pm от qwertyasd »
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #77 -: Май 31, 2008, 14:25:34 pm »
Да това е ясно, но нали всеки се опитва да си сбъдне мечтата и къде каквото прочете и може да му помогне (или се надява, че може) го прилага. Ясно е, че в тези неща ние само си въобразяваме, че сме в състояние да влияем, но както и да е. А иначе и аз не искам да споря с никого, явно наистина, когато се завърже разговор трябва да минаваме на лични, защото пречим на останалите, но досега не съм се включвала и затова не знаех.Лек ден.


И НА МЕН ПАК МИ ДОЙДЕ!
Е, нищо ново,но всъщност реших и аз да пиша в темата, защото прочетох последните няколко отговора. QWERTYASD, не се засягай, но от това, което си написала разбирам, че имаш детенце /да ти е живо и здраво/ и сега искаш второ. Не знам колко време опитвате, но тук повечето момичета имат сериозен "стаж", аз самата се боря седем години, и то без претенции за момче или момиче. Дано не ти се налага да чакаш толкова, да ходиш по доктори, да правиш какви ли не изследвания, да се тъпчеш с хормони, и все пак да пишеш "И НА МЕН ПАК МИ ДОЙДЕ!"


Това, което не ме убива, ме прави по - силна.
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #78 -: Май 31, 2008, 18:07:44 pm »
Jojo,не се засягам, по-скоро наистина ужасно съжалявам за реакцията, която предизвиках. Пожелавам ти вашето бебенце да стане още в следващите месеци.
« Последна редакция: Май 31, 2008, 18:38:17 pm от qwertyasd »
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #79 -: Юни 09, 2008, 14:38:11 pm »
  Момичета, пожелавам на всички като мен този месец да видите очакваните две чертички! :D :lol: Успех!!! Щастието е наистина голямо!!!!!