0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #40 -: Май 15, 2008, 13:32:48 pm »
Вики, :welcome_1: :crossfingers:да не те посети лелката.
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #41 -: Май 17, 2008, 10:27:08 am »
Здравей Рози-анна,
Още нямам гости, но ги чакам началото на идната седмица :(
Дано да ме подмине тоя път!!!!
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #42 -: Май 17, 2008, 11:01:11 am »
Вики,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:, да те подмине мръсницата! Време ти е вече да ставаш мама! Пожелавам ти го от сърце  :bighug:
Don't worry, be hippy
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #43 -: Май 19, 2008, 11:55:46 am »
За съжалние ми дойде - пак!!!!!!!!!!!! :rain:
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #44 -: Май 19, 2008, 12:02:25 pm »
За съжалние ми дойде - пак!!!!!!!!!!!! :rain:

Вики миличка  :bighug: :bighug:, много съжалявам, но нали знаеш надеждата умира последан, сега бързо гони гадината и започвай нанов :bighug:о!

Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #45 -: Май 19, 2008, 16:11:48 pm »
И на мен ми дойде за съжаление. Дано скоро да се излекуваме поне за 9 месеца!!! :lol:

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #46 -: Май 22, 2008, 09:50:18 am »
Привет!
При мен нищо ново и хубаво, но около мен само бременни - побърквам се!
Не мога да се зарадвам за най-близките ми хора - не е нормално!
Помогнете!!!!!!!!!!!!
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #47 -: Май 22, 2008, 11:16:19 am »
Вики,
какво да ти кажа,мила!?Всяка от нас е минала през такива периоди.Аз по едно време миналата година така се бях отчаяла,защото всички познати около мен забременяваха,дори котката ми!Имаше момичета,които не са познавали мъжете си,когато аз вече исках бебче, те вече бяха бременни,а аз все още не!
Мнооооооого е гадно,няма две мнения!И за съжаление ще ти е гадно или докато се научиш сама да го преодоляваш,или докато забременееш!Дано да е второто и то скоро!
Просто идва един момент,в който сърцето ти не издържа на болката и сякаш се включва някакъв бушон предпазител!Нашите души не са бездънни все пак!
Но ти не се отчайвай!!!!!Не се тревожи,аз съм сигурна че ти ще гушнеш своето бебче,просто още не е дошъл момента!Това ни е изпитанието в този живот и ние трябва да го преминем с достойнство и да докажем,че заслужаваме да бъдем майки!
А ние всички тук,в Зачатие,го заслужаваме и то много!!!!!!!!!Защуто всички тук са с прекрасни души!
Виж това:http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=871&Itemid=31
Най-много ми докоснаха сърцето думите на д-р Стаменов,че на пръстите на едната му ръка се броят случаите,в които не може нищо да се направи.В почти всички случаи има възможност да се помогне и има надежда!!!!!!!!!
А и това,че си открила този форум и си намерила толкова нови и добри приятелки,които наистина да разбират какво ти е в душата,е прекрасно!!!!!Дори само това е достатъчно,за да се почувстваш по-добре!А само колко самотни души има,които си нямат такива близки приятелки!!!
Винаги можеш да разчиташ на мен за подкрепа или ако мога за съвет!А ако просто имаш нужда от приятелско рамо,на което да се облегнеш,моето винаги е на твое разположение!!!
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #48 -: Май 22, 2008, 11:32:48 am »
От около година влизам във форума на зачатие,имам чувството,че вече зная всички теми и мнения наизуст.Имах и все още имам психологическа бариера да споделя проблема си,сякаш,ако го изкарам наяве,ще го усетя още по-болезнено.А проблемът е,че бебето и при мен не идва-нищо ново под слънцето,нали.Но крайно време е да си призная,че имам нужда от подкрепата на жени,които преживяват или са преживели същото като мен,от съветите им,от съветите ви,защото само жена,която има подобен проблем,може да бъде истински съпричастна.Това е засега,не мога да пиша повече,защото почвам да рева.
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #49 -: Май 22, 2008, 11:49:04 am »
Ами поплачи си,мила!
Ние жените сме облагодетелствани с това,че можем да си поплачем и така мъката ни малко да намалее за момент!
А после сподели болката и тревогите си!Споделената болка е половин болка!Ще видиш как ще ти олекне,като си кажеш какво ти тежи!
А и е сигурно,че тук никой няма да ти каже,както навън:Абе не го мисли толкова!Успокой се и ще стане!
Ей такива изказвания мен най ме дразнят!
Аз ЗНАМ какво чувстваш и ЗНАМ как боли!
Ще се изненадаш колко ще намалее мъката,когато започнеш да говориш за това!Усещането е невероятно,повярвай ми!Все едно мислиш на глас,но на отсрещната страна стои някой,който наистина разбира!!!!!!!!
Прегръщам те силно!!!!!!!!!!!!!!!!
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #50 -: Май 22, 2008, 11:51:12 am »
waims , тук ще намериш точно хората, които ще бъдат съпричастни, а и могат да ти помогнат със информация.А това е доста полезноо.
Успех миличка, и не се предавай. :bighug:
:welcome_1:
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #51 -: Май 22, 2008, 13:15:07 pm »
waims,  :welcome_1:  тук наистина ще намериш голямо разбиране,защото всички сме тук ,за да преследваме една и съща мечта.

успех,дано скоро ни зарадваш.
07.10.2009
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #52 -: Май 22, 2008, 13:25:39 pm »
waims, :welcome:Намерила си точното място за да споделяш болките ,тревогите и разбира се радостните моменти.Не се отчайвай,изправи се и се бори .Вярвай в успех.
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #53 -: Май 22, 2008, 20:37:11 pm »
Ами поплачи си,мила!
Ние жените сме облагодетелствани с това,че можем да си поплачем и така мъката ни малко да намалее за момент!
А после сподели болката и тревогите си!Споделената болка е половин болка!Ще видиш как ще ти олекне,като си кажеш какво ти тежи!
А и е сигурно,че тук никой няма да ти каже,както навън:Абе не го мисли толкова!Успокой се и ще стане!
Ей такива изказвания мен най ме дразнят!
Аз ЗНАМ какво чувстваш и ЗНАМ как боли!
Ще се изненадаш колко ще намалее мъката,когато започнеш да говориш за това!Усещането е невероятно,повярвай ми!Все едно мислиш на глас,но на отсрещната страна стои някой,който наистина разбира!!!!!!!!
Прегръщам те силно!!!!!!!!!!!!!!!!
:good_post: :balk_47:

*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #54 -: Май 23, 2008, 09:46:15 am »
Благодаря ви че ви има!!!! Благодаря ти ВиЛиЛи! - имам нужда от приятели и подкрепа, от някой, който разбира болката ми!А за тази болка лек няма!!!А се изморих от театъра - всичко ми е ОК, ще стане!!!Не ми е ОК!На всичко съм готова, само да стана мама!!!Ама не знам колко ощте мога да издържа - мисля че силите ми свършиха!!! :balk_146:

Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #55 -: Май 24, 2008, 07:13:52 am »
Скъпа,очаквайки своето бебнце,силите никога не свършват!Повярвай ми,ще се изненадаш,колко си силна и колко много можеш да понесеш!С всички ни е така!!!!!!
Прегръщам те силно!Намери надежда и повярвай!!!!!!!!!
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #56 -: Май 29, 2008, 22:48:27 pm »
Аз пък съм в едно много странно състояние-искам да ми дойде колкото може по-бързо,защото съм сигурна,че не съм от бременните този месец. Наистина като ми дойде никак няма да ми бъде приятно, но вече бързам да приложа на практика нова схема за забременяване.
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #57 -: Май 30, 2008, 11:35:33 am »
Здравей,
Пожелавам ти ако не е станало сега, новата схема да даде светкавични резултати!
Би ли споделила каква е тя?
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #58 -: Май 30, 2008, 12:50:52 pm »
Новата схема покрива тази, която ползвах, за да забременея със сина ми. До около 14-тия ден секс през ден, а после всеки ден до 18-тия (тогава не се замислях много много, че все пак това зависи и от дължината на цикъла). То се получава все едно е някаква рутинна работа, но нищо. Бебето стана на втория месец, като спрях да си купувам тестове за бременност от 8-мия ден на зачеването, спрях да меря температура. И този път смятам да направя това, но ще включа тестове за овулация, защото температурната графика нещо ме притеснява.
« Последна редакция: Май 30, 2008, 12:55:53 pm от qwertyasd »
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #59 -: Май 30, 2008, 14:25:30 pm »
Хубава схема, може и аз да се пробвам следващия месец. Пък да видим какво ще излезе. :D

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!