0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #40 -: Май 08, 2008, 18:28:58 pm »
Графиката ти е добре до тук.
Аз мисля да постискам палци още за теб  :D

Ох данооо :)
 :eggsperm: да е станало...


Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #41 -: Май 10, 2008, 20:39:57 pm »
Здравейте момичета,
за съжаление отпаднах от класацията този МЦ
сега започва новото начало... :)

поздрави на всички и успех, знаете най-вече в какво,нали ? ;)


Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #42 -: Май 25, 2008, 13:14:01 pm »
Здравейте момиченца!
дойде отново време да правим хубави неща ;):bed:
Ще се радвам да проследим заедно този процес при мен ;)
и ще очаквам коментари по моята графика,винаги когато имате вазможност

Слънчев и усмихнат ден на всички ви
:a_cat_06:


Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #43 -: Май 26, 2008, 17:48:30 pm »
 Здравей , Рали!На кой ден е ову при теб по принцип?Мисля , че е време да започвате целенасочено със сърчицата!
 На какво се дължи това зацапване по средата на цикъла!
 Успих този месец ти желая! :goodluck:
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #44 -: Май 26, 2008, 19:03:50 pm »
Здравей , Рали!На кой ден е ову при теб по принцип?Мисля , че е време да започвате целенасочено със сърчицата!
 На какво се дължи това зацапване по средата на цикъла!
 Успих този месец ти желая! :goodluck:
здравей мила, ами и аз незнам на какво се дължи зацапването, тъкмо мислех да задам този въпрос към всички на които им се е случвало... много е мъничко, просто една точица... ама досега като че ли не ми се беше случвало...
А относно момента за О. е страшна работа!!!! :) Миналия месец правих тестове от 15ден на МЦ и засякох две черти чак на 30 ден, а О. беше на 32ден и цикъла ми се оказа 45 дни... ужас много дълъг...
Но тъй като съм имала и цикъл от 32 дни съм го задала ориентировъчно... но не ми се вярва много много...по скоро между 36-40дни си мисля че ще е... ама ще видим :) Заредила сам се с търпение както винаги :)
Благодаря ти че се интересуваш :) Аз също те следя и ти стискам палци този месец да е твоя :)


Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #45 -: Юни 02, 2008, 23:29:16 pm »
ето ме отново, мисля че този цикъл пак ще е от дългите по "100 дни"!!!


*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #46 -: Юни 03, 2008, 12:04:38 pm »
ето ме отново, мисля че този цикъл пак ще е от дългите по "100 дни"!!!
Мила, продължавай с тестчетата за ову, може би тези дни би трябвало да е вече О.
И миналия ти месец О.е била по -късна, така че,  търпение миличко,сърчица и после ще чакаме двучертичков резултат :bfp:
Късмет и много :bighug:
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #47 -: Юни 03, 2008, 15:00:40 pm »
 При предния цикъл , на кой ден беше овуто ти? Спомням си , че беше дълъг цикъл.
 Момичета има ли някаква опция , позволяваща ми да виждам старите графики на потребителите , за която аз явно не съм разбрала? :oops:
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #48 -: Юни 03, 2008, 15:26:19 pm »
При предния цикъл , на кой ден беше овуто ти? Спомням си , че беше дълъг цикъл.
 Момичета има ли някаква опция , позволяваща ми да виждам старите графики на потребителите , за която аз явно не съм разбрала? :oops:

Има начин:
Като отвориш графиката, копираш името на потребителя, което е горе в ляво, след това отиваш в овулационния календар, графики на потребители, и поставяш там копирания ник и това е.
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #49 -: Юни 03, 2008, 16:53:30 pm »
Ами ДА, така става но само ако са ти еднакви nikename - при мен обаче в календара е: ralitkabr, когато си ги създадох мислех че трябва да са различни за календара и за форума.... :)

предходния ми МЦ беше 45дни, О. на 32 ден!!! Много чакане пада!!! Има ли начин да се регулира дължината на МЦ?


Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #50 -: Юни 04, 2008, 00:15:03 am »
ето ме отново, мисля че този цикъл пак ще е от дългите по "100 дни"!!!
Мила, продължавай с тестчетата за ову, може би тези дни би трябвало да е вече О.
И миналия ти месец О.е била по -късна, така че,  търпение миличко,сърчица и после ще чакаме двучертичков резултат :bfp:
Късмет и много :bighug:
Мерси милаDime, ще се старая да ви зарадвам :), както очаквам и от всяка една от вас да направи скоро :)
много целувки и от мен и успех! :)


*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #51 -: Юни 04, 2008, 10:48:31 am »
Ами ДА, така става но само ако са ти еднакви nikename - при мен обаче в календара е: ralitkabr, когато си ги създадох мислех че трябва да са различни за календара и за форума.... :)

Точно заради вероятността никовете да са различни в календара и във форума, каах да се копира от графиката.
Моя ник в календара също е различен.
 
« Последна редакция: Юни 04, 2008, 10:50:02 am от _Elfita_ »
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #52 -: Юни 04, 2008, 22:42:16 pm »


Точно заради вероятността никовете да са различни в календара и във форума, казах да се копира от графиката.
Моя ник в календара също е различен.
 

[/quote]

Да вярно че си го написала...:) аз нещо не съм допрочела точните ти инструкции :)


*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #53 -: Юни 04, 2008, 23:21:14 pm »
Специалистите какво казват за това вариране  в дължината на МЦ?
Все пак трябва да може да влезе в някакви  рамки  :ask:.
По това което аз нам МЦ е 21-28-35 дни, горе долу кратно на седем, дните на седмицата.
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #54 -: Юни 05, 2008, 08:41:06 am »
Специалистите какво казват за това вариране  в дължината на МЦ?
Все пак трябва да може да влезе в някакви  рамки  :ask:.
По това което аз нам МЦ е 21-28-35 дни, горе долу кратно на седем, дните на седмицата.


Ой Елфи, ти ме уби с този въпрос... ами никой гинеколог не ми е казвал нищо до сега... като им казвам какъв ми е цикъла и че имам МЦ и по над 50 дни, и че винаги ми е било така и те не са ми реагирали по начин по който да си помисля че това е проблем... сега обаче за бебеправенето на мен ми е проблем защото възможните ми опити са почти с 50% по-малко от на момичтата с цикъл до 35дни да речем.
Не съм ходила на специален доктор обаче... в клиника по стериалитет или нещо подобно... пробвам от два месеца и още не съм се ориентирала дали да потърся подобна помощ, но ДА ти си права че тези вариращи МЦ са много необясними...
Дай ми съвет къде да отида да се изследвам и изобщто какво мислиш че трябва да направя?
Мерси много :)
 :bighug:



*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #55 -: Юни 05, 2008, 09:52:56 am »
Рали, миличка,гледам че днешната БТ ти е паднала дано да е знак за О.
 :dance2:Айде стискаме палце :crossfingers: утре да се повиши доста и днес да не пропуснете сърчицето :dating: :eggsperm:
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #56 -: Юни 05, 2008, 13:03:11 pm »
Рали, миличка,гледам че днешната БТ ти е паднала дано да е знак за О.
 :dance2:Айде стискаме палце :crossfingers: утре да се повиши доста и днес да не пропуснете сърчицето :dating: :eggsperm:
Dime, мила, наистина ми падна Т. но виж че до вчера теста си е все с една чертичка...?Днес дано да отчете нещо като две черти например  :wink: че иначе и аз незнам какво да мисля...
мерси за вниманието ти :)


*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #57 -: Юни 06, 2008, 10:02:55 am »
Raliuna за съжаление не мога да съм ти много полезна, защото и аз все още не съм си избрала специалист и не съм ходила,
само на обикновен АГ.
Ние пробваме сериозно от 6 месеца, но при първата спермограма още излезе проблем, така че засега още съпругът ми пие антиоксиданти да видим ще се подобри ли, и тогава.
Във форума има доста информация, разгледай темите, момичетата ще ти помогнат.


http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=20084.0

От тук трябва да се тръгне, поне аз смятам следващия път да планувам тези изследвания.
« Последна редакция: Юни 06, 2008, 10:12:35 am от _Elfita_ »
Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #58 -: Юни 06, 2008, 12:34:12 pm »
Мерси Еlfitke, ще прочета какво пише там :)



Re: Графиката на Raliuna - ?
« Отговор #59 -: Юни 06, 2008, 17:51:27 pm »
Момичета, какво става с мойта графика не ми е много ясно... предполагам до три дни О. трябва да се появи вече, крайно време е, не мислите ли? :)