0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Акушер гинеколози в Стара Загора
« -: Декември 03, 2004, 19:54:11 pm »
АКУШЕР-ГИНЕКОЛОЗИ -ЧАСТНИ КАБИНЕТИ


1.  Д-р Ния Кирчева – ул. „Св. Княз Борис” 67
2.  Д-р Качаров
3.  Д-р Атанас Янев - ул. „Св. Княз Борис” 112 (срещу Стоматологията)
4.  Д-р Димитър Главчев- бул. „Цар Симеон Велики” 112, ет.2 офис.9(в офис ц-р Сити)
5.  Д-р И. Тодоров – бул. „Св. Патриарх Евтимий” 97, ет.3
6.  Д-р Стефан Бузалов – Здраве М, ул. „Цар Кароян” 6А
7.  Д-р Калина Пиперкова – МЦ „Алфа” ул. „Пазарска” 13
8.  Д-р Ина Цонева – ул. „Гео Милев” 54 (ц-р „Статус”2)
9.  Д-р Атам Саркисян – ул. „Гео Милев” 54 (ц-р „Статус”2)
10. Д-р Къдирева- Ависта, ул. „Ген. Столетов” 107
11. Д-р Лъчезар Лазаров- ул. „Руси Аргов” 11 (над МГ)
12. Д-р Иван Трифонов бул. „Св. Патриарх Евтимий” 97, ет.6 (на асансьора)
13. Д-р Д. Енчева- Ависта, ул. „Ген. Столетов” 107
14. Д-р Бохосян – ул. „Х.Д. Асенов” 91, ет.3
15. Д-р Господинка Хубенова – кв. „Казански”, бл. 7, вх.А, ет.1
16. Д-р Л. Трифонов – бул. „Руски” 56
17. Д-р Здравка Атанасова – бул. „Руски” 56
18. Д-р В. Цанкова
19. Д-р С. Найденова
20. Д-р Миролюба Тодорова – ул. „Христо Ботев” 47, вх. Г, ап.2
21. Д-р Елена Кърпачева – ул. „Христо Ботев” 47, вх. Г, ап.2
22. Д-р Кънчо Кънев – ул. „Христо Ботев” 47, вх. Г, ап.2
23. Д-р Стоян Стоянов – ул. „Христо Ботев” 47, вх. Г, ап.2
24. Д-р Мима Димитрова – бул. М. М. Кусев” 67 партер
25. Д-р Снежана Узунова – ул. „Христо Ботев” 50
26. Д-р Салджийска – ул. „Гео Милев” 54 (ц-р „Статус”2)
27. Д-р Бинка М. Караджова – бул. „Цар Симеон Велики” 100, ет.2 каб.202 (х-л Верея)
28. Д-р Лиляна Велова – МЦ „Алфа” ул. „Пазарска” 13
29. Д-р Мария Ангелова – ул. „Св. Княз Борис” 87
30. Д-р Маринова – Здраве М, ул. „Цар Кароян” 6А
31. Д-р Тодоров – Здраве М, ул. „Цар Кароян” 6А
32. Д-р Николай Лазаров - ул. „Руси Аргов” 11 (над МГ)
33. Д-р Стоянка Цонева – ул. „Христо Ботев” 8
34. Д-р Матева – Военна болница


П.П. Списъкът е непълен, ако има интерес ще се постарая да издиря и останалите 10-15 лекари както и телефоните им.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Акушер гинеколози в Стара Загора
« Отговор #1 -: Декември 03, 2004, 22:35:56 pm »
Прекрасно! Такава информация е страшно полезна. Браво!

Ех, що и в другите градове няма такива активни момичета...
*

    DidiA

???
« Отговор #2 -: Януари 03, 2005, 01:27:08 am »
Blagodarim za tazi informacia?
Pri kogo ot vsichki tezi lakari ste hodili, ot kago ste dovolni i za kogo se chuvat nai-dobri dumi po otnoshenie lechenie pri problemno zabremeniavane?
Blagodaria predvaritelno! Informaciata shte mi e mnogo polezna!!!
Акушер гинеколози в Стара Загора
« Отговор #3 -: Януари 03, 2005, 09:59:26 am »
Диде ако искаш пиши ми лични съобщения или e-mail и ще ти обясня какви са моите наблюдения.
е-mail:zlatina_np@mail.bg
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: Акушер гинеколози в Стара Загора
« Отговор #4 -: Януари 29, 2010, 11:51:52 am »
ТРЯБВАМИ НОМЕРА НА ДР.БОХОСЯН МОЛЯВИ СПЕШНОЕ ПОМОГНЕТЕМИ МН.ВИ БЛАГОДАРЯ
Re: Акушер гинеколози в Стара Загора
« Отговор #5 -: Май 13, 2010, 20:14:04 pm »
molq nqkoi ako si e pravil nqkakva ginekologi4na operatsiq pri dr. tsoneva da mi pi6e vse o6te se dvyomq.

От Модератор : Пиши на кирилица или ползвай КРЕДОР!
« Последна редакция: Май 25, 2010, 11:20:04 am от rally_pat »
Re: Акушер гинеколози в Стара Загора
« Отговор #6 -: Май 17, 2010, 15:58:58 pm »
Д-р Бузелов е специалиста по операции ....от личен опит го зная

*
Re: Акушер гинеколози в Стара Загора
« Отговор #7 -: Януари 27, 2011, 23:31:22 pm »
Добра ли е Д-р Ина Цонева момичета някой бил ли е при нея....
*
Re: Акушер гинеколози в Стара Загора
« Отговор #8 -: Януари 28, 2011, 19:28:00 pm »
Добра ли е Д-р Ина Цонева момичета някой бил ли е при нея....
Добра за какво? Не съм и била пациентка, но смея да твърдя, че в Стара Загора все още няма специалисти в областта на стерилитета.
     
Re: Акушер гинеколози в Стара Загора
« Отговор #9 -: Януари 28, 2011, 19:43:11 pm »
Не е добра.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: Акушер гинеколози в Стара Загора
« Отговор #10 -: Януари 28, 2011, 22:00:52 pm »
Ледена Луна доста бързо отсече ...По какво съдиш???????
*
Re: Акушер гинеколози в Стара Загора
« Отговор #11 -: Януари 28, 2011, 22:23:55 pm »
Мария, все пак е добре да кажеш за какъв проблем ти трябва АГ, за да знаем какво да те посъветваме. Репродуктивни специалисти в Стара Загора наистина няма, така че ако е за това - няма кой да ти помогне тук. За Ина Цонева аз също съм с отрицателно мнение, от личен опит. А и за доста от другите имам неприятни впечатления, ако мога така да се изразя - просто почти всички съм ги обиколила през годините, та знам за какво говоря.

Сега ходя при Мария Ангелова и съм много доволна, предоволна даже, но в моя случай става въпрос за следене на бременност и за друг вид проблеми - все още не мога да изкажа лично впечатление. По споделено от други нейни пациентки, не само с бременните се справя добре. Ако искаш - пробвай при нея.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Акушер гинеколози в Стара Загора
« Отговор #12 -: Януари 28, 2011, 22:51:17 pm »
ДидиА , ако е за репродуктивен проблем КИРМ -Плевен са открили кабинет в Стара Затора, в който преглежда д-р Стефанов. Но ако се налагат изследвания, вероятно ще те прати в Плевен.
*
Re: Акушер гинеколози в Стара Загора
« Отговор #13 -: Януари 28, 2011, 23:33:09 pm »
Цонева ми откри нагъната дясна маточна тръба на 4-д и вътрешен видеозон....Каза ми че тря да се направи и цветна снимка.....Това е.....Ше се побъркам вече момичета....
*
Re: Акушер гинеколози в Стара Загора
« Отговор #14 -: Януари 28, 2011, 23:50:11 pm »
Е, на мен една нейна именита колежка ми каза, че тръбите ми са проходими от гледане на УЗ...  :lol:
Мария, няма какво да се побъркваш, а се ориентирай към репродуктивен специалист, който има компетенциите да назначи и проведе нужните ти изследвания. Има достатъчно теми по въпроса. Погледни, прочети, изясни си кое какво е и избери. Ако се замотаеш в Стара Загора - само време и пари ще изгубиш, което е добрият вариант, понеже има и лош - да ти прецакат нещо "лекувайки те".

Изборът си е твой в крайна сметка. Успех ти желая!
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Акушер гинеколози в Стара Загора
« Отговор #15 -: Януари 29, 2011, 10:24:35 am »
kamelia13, ДидиА е задала въпроса си през януари 2005г  :D. Навярно вече е решила проблема си. Сега пита Мария  :).

 
Цонева ми откри нагъната дясна маточна тръба на 4-д и вътрешен видеозон....Каза ми че тря да се направи и цветна снимка.....Това е.....Ше се побъркам вече момичета....
А какво ти каза за снимката? Да не би тя да ти я прави? Разясни ли ти какви изследвания трябва да направиш преди снимка на тръбите? На партньора спермограма на читаво място направихте ли?
     
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Акушер гинеколози в Стара Загора
« Отговор #16 -: Януари 29, 2011, 12:04:49 pm »
Мария, не се побърквай, а си направи цветна снимка в клиника по стерилитет. Тръби на видеозон не се виждат, освен в случай на огромен хидросалпингс, поне аз така знам. Това, че е 4-д също няма никакво значение в случая.
Късмет!


*
Re: Акушер гинеколози в Стара Загора
« Отговор #17 -: Януари 29, 2011, 13:07:56 pm »
Ужъссссссс........Накрая ше зарежа всичко и когато Господ каже.......Така чакайте сега...Значи на партньора ми спермограма не съм правила защото той е имал дете което е абортирано обаче,в смисъл оная е направила аборт и засега не мисля да го мъча...Аз знам че проблема е в мене защото съм сигурна.... :( и от съпруга ми бившия също не стана???За иследванията преди цветната снимка нищо не ми е казала защото говорихме че първо трябва да си помисля дали искам да я направя....Знам че цветната ще покаже много работи а и не мисля да се хвърлям на 1-вия лекар да ме пипа преди поне 20 да са я видели ако трябва и да се повтори от още 20....
*
Re: Акушер гинеколози в Стара Загора
« Отговор #18 -: Януари 29, 2011, 13:35:32 pm »
Мария, посъветвах те да попрочетеш из форума, не за друго, а защото на всичките ти чуденки и въпроси - има изчерпателни отговори и цели теми и дискусии посветени.
Показателите на сперматозоидите се променят "от днес за утре" дето има един лаф. Та това, че мъжа ти е направил на някоя дете преди години - нищо не гарантира. Дори да имаше родени живи и здрави деца - пак не е гаранция, че междувременно нещо не се е променило при него. А за мъченето...не виждам особена мъка в това някой да свърши в чашка ;) При теб може и да има проблем, което не изключва проблем да има и при него. Никъде не е казано, че при двойка с репродуктивен проблем непременно само единият парньор е с проблем, най-често и при двамата "има нещо". Първото което се прави в такава ситуация е - разширена спермограма на мъжа в специализирана клиника по стерилитет, от специалист ембриолог/биолог, (каквато в Ст.Загора - няма), не от някой в кварталната лаборатория. Оттам насетне следват другите неща.
Цветна снимка не се прави без предварителни изследвания, защото може да се разнесе някоя налична инфекция, ако имаш такава.

Понеже темата не е точно за това и в момента поста ми си е чиста проба спам - виж този линк. Това са задължителните първоначални изследвания и за двама ви, ако наистина си решила да търсите проблема и да намерите решение.

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=20084.0

Ако си склонна да се откажеш и да "чакаш на Господ", при първото препятствие - хич не се и захващай. А и както е казано - помогни си сам, че да ти помогне и Господ. ;) Нищо толкова страшно и шашкащо няма в тези изследвания, просто седни, прочети и вземи решение при кого ще ходиш и какво ще правите.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Акушер гинеколози в Стара Загора
« Отговор #19 -: Януари 29, 2011, 13:36:57 pm »
Преди две години Цонева искаше да прави снимка и на моя приятелка, която споделила, че вече ще почват опити за дете. Пратих я в Пловдив при д-р Даскалови, направиха необходимите пренатални изследвания и след 2-3 месеца тя си забременя спонтанно, в края на февруари детенцето ще става на годинка. Как така ги решава тези снимки и защо отпред назад ги почва.
Предлагам ти да се свържеш със специалист, а най-близкия до Стара Загора е д-р Даскалов и съпругата му- д-р Даскалова.
Успех
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит