0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Кървене след трансфер
« -: Април 06, 2008, 16:56:06 pm »
Здравейте и от мен. Днес е 12 ден от трансфера, но вчера ми прецапа /едно кафяво/. Звъннах на Док, и ми каза че е нормално да не се притеснявам и нищо да не правя. Днес обаче вече се усилва. Какво да правя? и какво може да означава това?
Re: Кървене след трансфер
« Отговор #1 -: Април 06, 2008, 17:05:12 pm »
Прави ли кръвен тест? Ако не - направи го. Какви лекарства приемаш? Почивай повече и изчакай да видиш ще се усили ли кървенето. При много момичета се случва и всичко си е наред. Не бива сега да се тревожиш. Успех
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Кървене след трансфер
« Отговор #2 -: Април 06, 2008, 18:55:19 pm »
Здравейте и от мен. Днес е 12 ден от трансфера, но вчера ми прецапа /едно кафяво/. Звъннах на Док, и ми каза че е нормално да не се притеснявам и нищо да не правя. Днес обаче вече се усилва. Какво да правя? и какво може да означава това?

За съжаление би могло да е менструация.  :(

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Кървене след трансфер
« Отговор #3 -: Април 06, 2008, 19:18:41 pm »
Все още не съм направила тест и мисля утре да го направя. Дали не е рано. Вземам естрофем, аспирин протект, фолиева киселина, папаверин актавис и утрогестан вагинално.
 Надявам се да не е менструация, но...
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Кървене след трансфер
« Отговор #4 -: Април 06, 2008, 19:37:14 pm »
Все още не съм направила тест и мисля утре да го направя. Дали не е рано. Вземам естрофем, аспирин протект, фолиева киселина, папаверин актавис и утрогестан вагинално.
 Надявам се да не е менструация, но...

Не, няма да е рано. Направи го! Най-добре кръвен тест!

Лекарствата, които вземаш няма да манипулират теста. Важно е, да не си слагала Прегнил близките 7-10 дни.

Дано ни зарадваш утре!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Кървене след трансфер
« Отговор #5 -: Април 06, 2008, 19:43:46 pm »
Както са ти казали не рано за кръвен тест. Може да се направи след 10 дни от трансфера. След 48 часа трябва да го повториш и ако стойностите се покачват всичко е наред.
*
Re: Кървене след трансфер
« Отговор #6 -: Април 07, 2008, 12:45:21 pm »
Megg, какво става с теб? Искрено се надявам да си направила кръвен и той да е положителен  :D Колкото до кървенето - ами историята познава най-различни случаи. Имам приятелка, която доста често кърви, дори получи кръвоизлив, но слава богу, всичко е ОК и си бременее, но лежейки.  :D
Но ....както са казали момичетата - кръвен тест, иначе само можем да гадаем.
Успех!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

Re: Кървене след трансфер
« Отговор #7 -: Септември 16, 2010, 08:32:21 am »
zdravei te.Na 7 septemvri mi be6e transfera.V4era po4na da mi zacapva i se obadih v klinikata.Napravih si kraven test i izleze otricatelen.Otidoh do klinikata i mi kazaha v petak pak da si napravq testa i da prodaljavam s lekarstvata.Az piq folieva,nevrobeks,papaverin,fraksiparina dnes mi e 10 q den i utrogestan.Mnogo sam pretesnena kazaha mi da se uspokoq ama mi e trudno

Бел.мод. Пиши на кирилица или ползвай КРЕДОР!
« Последна редакция: Септември 16, 2010, 21:47:22 pm от rally_pat »
Re: Кървене след трансфер
« Отговор #8 -: Септември 17, 2010, 12:05:47 pm »
Колко ти е ЧХГ-то? И на кой ден ти беше трансфера, на трети или на пети?
*
Re: Кървене след трансфер
« Отговор #9 -: Септември 17, 2010, 21:36:27 pm »
radi_82 в никакъв случай не спирай лекарствата. Щом са ти казали ще повториш теста не се отчайвай и продължавай да вярваш. И за повдигане на тонуса искам да ти кажа, че аз също прокървих на 11 ден след трансфера, ако не се лъжа бях така 3 дни. Е да ама както виждаш в подписа ми това не е било фатално. Така че ВЯРВАЙ и не се отчайвай. Успех ти желая  :)