0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ВИП АГ Варна
« Отговор #60 -: Септември 17, 2010, 12:38:46 pm »
Деня преди секциото, когато те приемат там на етажа ти правят теста за упойките. Мястото не трябва да се мокри, но те ще ти обяснят всичко. Аз бях с пълна упойка и ми правиха тест предния ден.
*
Re: ВИП АГ Варна
« Отговор #61 -: Септември 17, 2010, 21:26:33 pm »
Тайсче верно ли е това за упойките?  8O Мен ми е малко съмнително да не се прави тест, направо ми звучи налудничево. Аз живот и здраве се глася да раждам там декември, а с моите алергии.... просто няма начин да мина без тест, така че тр да проуча всичко преждевременно.
*
Re: ВИП АГ Варна
« Отговор #62 -: Септември 18, 2010, 08:51:12 am »
Тайс, щом секциото е планово предния ден анестезиолога ще ти направи теста.
Моето стана по спешност и нямаше време за тест, само попълних анкетна карта за алергии.
*
Re: ВИП АГ Варна
« Отговор #63 -: Септември 18, 2010, 16:19:45 pm »
Благодаря за отговорите, ще държа предишния ден да ми направят задължително, че и аз преди време имах проблеми с алергии.Чудно ми е защо така ми казаха, че се прави само тест за спиналната упойка, ми аз ще си искам, ще им платя допълнително ако трабва да съм по-спокойна.
*
Re: ВИП АГ Варна
« Отговор #64 -: Септември 18, 2010, 16:31:03 pm »
Тайс, при кой лекар ще е секциото?
Аз бях при Николов и по принцип бях с  планово, та преди да ме приеме ми каза че предния ден ще ми правят изследвания и тестове за алергии. Така и не стигнах до прием и ми се размина теста, де но знам че и за пълна правят/или поне правеха/
*
Re: ВИП АГ Варна
« Отговор #65 -: Септември 18, 2010, 17:03:43 pm »
к(Р)оки при д-р Танев ще съм и аз се учудих на това което ми каза, затова и пиша тук и търся мнения и да измисля какво да направя.
*
Re: ВИП АГ Варна
« Отговор #66 -: Септември 26, 2010, 21:32:23 pm »
момичета в списъка има ли конци за секциото? Моя приятелка роди там преди 2 седмици само че на 4 етаж /ако не се лъжа/ и каза, че я карали да си купува конците.
Re: ВИП АГ Варна
« Отговор #67 -: Октомври 02, 2010, 08:15:59 am »
Зравейте момичета.
Аз родих в АГ на ВИП етажа юли месец.Тестовете за алергии ми ги направиха предния ден преди секциото ( планово секцио ). Не са ми изкали конци можеби искат само на 4 етаж . Казаха ми да си нося документите , памперси ,личен багаж и дрешки за бебето.
Пожелавам успех на момичетата които им предстои раждане!
*
Re: ВИП АГ Варна
« Отговор #68 -: Октомври 03, 2010, 14:58:51 pm »
Диди ти с пълна или спинална упойка беше?
Re: ВИП АГ Варна
« Отговор #69 -: Октомври 07, 2010, 15:09:24 pm »
Tais , аз бях с пълна упойка .
*
Re: ВИП АГ Варна
« Отговор #70 -: Октомври 14, 2010, 20:29:04 pm »
Има ли някой който е раждал при др. Цветков :ask:, не намирам никъде отзиви за него? И още един въпрос :oops:, спорих днес, че когато се ражда секцио ти дават бебчето на 3 ден, така ли е и има ли значение от това на кой етаж си? Благодаря ви предварително :bighug:
Re: ВИП АГ Варна
« Отговор #71 -: Октомври 14, 2010, 20:32:27 pm »
Гери не мога да помогна с инфо за доктора !По другия въпрос на който и етаж да си 4 или 7 бебето го дават на третия ден!

*
Re: ВИП АГ Варна
« Отговор #72 -: Октомври 14, 2010, 20:37:28 pm »
Благодаря ти много за бързия отговор Миленка :bighug:, и аз така знам, но... :D
*
Re: ВИП АГ Варна
« Отговор #73 -: Октомври 15, 2010, 09:43:37 am »
Зависи от състоянието на детето и майката.Докторите преценяват.Но по принцип на трети да.
*
Re: ВИП АГ Варна
« Отговор #74 -: Октомври 15, 2010, 11:21:43 am »
И моето,след секцио,ми го донесоха на 3 ден.

*
Re: ВИП АГ Варна
« Отговор #75 -: Октомври 16, 2010, 15:10:37 pm »
Има ли някой който е раждал при др. Цветков :ask:, не намирам никъде отзиви за него?

предполагам става въпрос за д-р Кремен Цветков, не за баща му? не съм раждала при него, в момента ми води жк. знам, че работи в екип с д-р Николов, ако си секцио, втори оператор ще е д-р Николов (той ми го препоръча за жк, което за мен е достатъчно доказателство, че е добър лекар). от лични наблюдения - съвестен и с адекватно отношение към пациента.
*
Re: ВИП АГ Варна
« Отговор #76 -: Октомври 16, 2010, 15:20:26 pm »
Вики, много ти благодаря :bighug: Точно за Кремен Цветков става въпрос, аз съм много доволна от него като лекар и съм говорила вече с него за секциото, но нямах информация за екипа му в АГ и исках да чуя нечие друго мнение. Още веднъж Благодаря! :D