0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #220 -: Април 10, 2008, 22:53:21 pm »
Виктория споко нормално е .Явно това му е едно от активнитв времена,но като спиш ти нищо не усещаш........при мен е 2.30-3.00 часа през ноща и ако имам късмет да се събудя няма заспиване докато не се измори юнака. :lol:
Честито Надя !!!Безпроблемна бремебост ти желая!!!
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #221 -: Април 10, 2008, 23:16:15 pm »
galli щом се налага почивай повече, стискам палци скоро всичко да е наред!
nadya добре дошла в темичката! И честита ти синя радост, лека и безпроблемна бременност да края!
 

*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #222 -: Април 11, 2008, 01:36:27 am »
Благодаря ви за отговорите момичета. аз не живея в България (засега) но лекаря ми беше препоръчан от познати тук. Аз имам доверие само на д-р Стаменов но няма как от разтояние да се консултирам с него за всичко. Антибиотика се казва clindamycil опитах се да намери инфо в нета но не ми е  много достатъчно. няма начин остава да се доверя на док .
Виктория , това че го усещаш толкова често и силно е добре, даже много добре, моя близка беше така почти не я остваше да спи и след като се роди пак :wink: и на мен ми се иска така да я усещам , хич няма да се оплаквам ,а моята бебка  от време на време ме удостои с честа за някой ритник и после часове нищо и това много ме притеснява.
Nadya привет, желая ти лека бременност и сладък финал.
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #223 -: Април 11, 2008, 09:27:16 am »
Надядобре дошла  в синия отбор :lol: :bori_004:
Мила, съвсем нормално е това притеснение да го има и аз съм така.Броя  и благославям всеки изминал ден :lol:.

Вики,да ти кажа и при мен така от известно време бебока като се събуди около 2-3 ч. през нощта и не ме оставя :lol:. Чак на моменти започвам да се притеснявам дали е нормално, защото го усещам доста силно :lol:. И ми минава през ум пък да не са някакви си контракции, макар, че не ми се втвърдява корема.
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #224 -: Април 11, 2008, 10:30:51 am »
Здравейте момичета!

Nadya, честита ти бременност и леко бременеене  с малкия юнак :P

Момичета и аз съм така с моята бебка. На моменти са такива бушувания в корема ми, за по-продължително време. Има и периоди на затишие, кагото пък нищо няма и тогава полудявам от притеснение как е бебка.

Бебешка му работа :P, добре са си бебчовците,а нали на миличките след гимнастиката им трябва и почивка, все пак растат и се развиват.
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #225 -: Април 11, 2008, 10:32:38 am »
Вики, и при мен бебка от известно време като влезе в серия, чак боли. И това не е само вечер. Тя ме рита или в черния дроб, или ниско долу. Понякога блъска, все едно ще разбива вратата :lol: Тогава ниско долу усещам пареща болка. Бях се притеснила да не предизвика някое разкритие. Питах д-р Владимиров онзи ден, а той: "Не се притеснявай. Не може да пробие дупка." :lol:
nadya, честит ти малък юнак :bori_004:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #226 -: Април 11, 2008, 10:50:13 am »
Тогава ниско долу усещам пареща болка. Бях се притеснила да не предизвика някое разкритие. Питах д-р Владимиров онзи ден, а той: "Не се притеснявай. Не може да пробие дупка." :lol:
хи хи  :lol: :lol: :lol:
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #227 -: Април 11, 2008, 11:00:41 am »
Тогава ниско долу усещам пареща болка. Бях се притеснила да не предизвика някое разкритие. Питах д-р Владимиров онзи ден, а той: "Не се притеснявай. Не може да пробие дупка." :lol:
хи хи  :lol: :lol: :lol:

И аз на моменти си викам що за дама ще става това бебе с тези бушувания :P
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #228 -: Април 11, 2008, 11:02:58 am »
4естито и от мен... аз съм във втори месец. :D
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #229 -: Април 11, 2008, 11:13:48 am »
prinses_neli честито и на теб и добре дошла в отбора на бременеещите! :) Лека и спокойна бременност до края!

Аз усещам бебо все по-често и по-силно, но е приятно. Засега няма болки, предполагам защото още сме малки, но пък честичко се вълнува. Интересно е че когато таткото си сложи ръката и спира, явно с моята вече е свикнало и не се впечатлява :D

Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #230 -: Април 11, 2008, 11:27:27 am »
prinses_neli честита бременност и от мен! :P

И аз как искам таткото на бебето да си сложи ръката върху корема. А той дори още не ми е зърнал коремчето :(
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #231 -: Април 11, 2008, 11:37:01 am »
Интересно е че когато таткото си сложи ръката и спира, явно с моята вече е свикнало и не се впечатлява :D
:lol: :lol: :lol:И при нас беше така може би до миналата седмица, но напоследък май не се срамува, и си продължава с ритничетата, има и такива моменти, в които спира, като си сложи таткото ръката, но са рядко вече :lol: :lol: :lol:
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #232 -: Април 11, 2008, 11:41:46 am »
Цитат
пия си лекарства и благославям всеки изминал ден
Ади, и аз съм така, миличка. Какво друго ни остава, освен да се молим за успешен финал. Трябва да успеем, миличка!  :bighug:

Добре дошли на nadya и prinses_neli !
Лека бременност и по-малко притеснения.

И моят бебчо е много активен. Особено вечер.
Не заспивам с часове, слагам си ръцете на корема и му се радвам. :lol:
Усещането е невероятно! :D
Дори си мисля, че като го родя, тези ритничета ще ми липсват.


Хубав ден, момичета!
Аз отивам да полегна, че бебо нещо се разбунтува. :)
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #233 -: Април 11, 2008, 11:42:41 am »
Интересно е че когато таткото си сложи ръката и спира, явно с моята вече е свикнало и не се впечатлява :D
:lol: :lol: :lol:И при нас беше така може би до миналата седмица, но напоследък май не се срамува, и си продължава с ритничетата, има и такива моменти, в които спира, като си сложи таткото ръката, но са рядко вече :lol: :lol: :lol:

И нашият младеж се пресрами вече.  :D сега даже си говорят двамката. :D
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #234 -: Април 11, 2008, 11:45:30 am »
Интересно е че когато таткото си сложи ръката и спира, явно с моята вече е свикнало и не се впечатлява :D
:lol: :lol: :lol:И при нас беше така може би до миналата седмица, но напоследък май не се срамува, и си продължава с ритничетата, има и такива моменти, в които спира, като си сложи таткото ръката, но са рядко вече :lol: :lol: :lol:
Явно трябва по-честичко за да свикне бебо, той много иска да го усети, а само веднъж досега е успявал :)

Stelliana защо така мила? Надявам се скоро да сте заедно!

Гали и аз така обичам вечер да му се радвам, а ти да почиваш повече.

Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #235 -: Април 11, 2008, 11:49:14 am »
  И аз да се присъединя към синия отбор, въпреки че го споделям само с вас. Нашият татко иска да е изненада пола на бебето и аз реших, че няма да казвам на никого, за да може да го изненадаме  :D
  Моето мъниче мърда много често, но е кротичко за сега, къчовете са рядко и не ми се е случвало да ме събужда или да не мога да заспя. Като стана нощем до тоалетната даже имам чуството, че го събуждам и той си пошава като мишле и си заспиваме  :D Иначе любимото ми занимание е да си заголвам шкембето и да гледам как ми се мърда  :D
      Хайде лек ден от мен за всички!!!

Не се знае какво губиш, когато печелиш и какво печелиш, когато губиш!!!
Когато минаваш по въжено мостче над планинска река, не мисли за водата-мисли за брега...!
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #236 -: Април 11, 2008, 11:49:22 am »
Мая,  :bighug: отивам в леглото! :)
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #237 -: Април 11, 2008, 11:54:45 am »
asss честит ти юнак! Май поведохте с мъжкия отбор, ще видим в понеделник ние към кой ще се присъединим :D

Гали приятна почивка мила, предполгам си се запасила с книжки, ако имаш нужда да пращам :D

Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #238 -: Април 11, 2008, 12:13:51 pm »
Asss,честит ти малък мъж! :lol:

И все повече увеличаваме мъжкия отбор! :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #239 -: Април 11, 2008, 12:24:45 pm »
prinses_neli :welcome:
asss честит ти младеж :bori_005:
galli, почивай си, мила :D Ние ще се оправим и без теб за малко :wink: