0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #160 -: Април 08, 2008, 22:07:46 pm »
alex_jp, много съжалявам, мила :balk_136:
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #161 -: Април 08, 2008, 22:22:36 pm »
Алекс съжалявам  :bighug:
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #162 -: Април 08, 2008, 22:42:38 pm »
Благодаря ви за подкрепата. Не мога да си обясня, защо така се случи... Имам направени генетични, които са ок, TSH e 2,40, пия си L-тироксин, трябваше да правя контрола в 16 г. с. Имам съмнение, че подцених имунологичните - при доц. Конова НК клетките бяха 14,43% и положителни антикардиолипин IgM антитела. Повторих изследванията след месец в София и всичко беше в норма. Мислех да си ги пусна тези дни пак, явно е трябвало да се задействам по-рано.
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #163 -: Април 08, 2008, 22:42:52 pm »
Алекс, толкова много съжалявам :(
кураж, мила!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #164 -: Април 08, 2008, 22:52:06 pm »
Алекс, съжалявам, много тъжно. Ще успееш, миличка. Не губи надежда, представям си какво ти е, но не знам как да ти помогна, освен да ти пожелая да се съвземеш по-бързо и да продължиш напред! 


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #165 -: Април 08, 2008, 23:28:03 pm »
Алекс едно голямо гуш. Не се предавай мила.  :bighug: Поплачи си да ти олекне и после направи всичко възможно да разбереш причината, за да я елиминираш следващия път.
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #166 -: Април 09, 2008, 08:58:53 am »
Alex_jp, ужасно съжалявам миличка :bighug:. Следващият път всичко ще бъде наред!
Намерихме нашето синче.
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #167 -: Април 09, 2008, 09:42:18 am »
Alex, искрено съжалявам!  :bighug:
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #168 -: Април 09, 2008, 09:50:44 am »
Alex_jp, съжалявам, миличка! :(
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #169 -: Април 09, 2008, 11:08:00 am »
Alex_jp, много съжалявам! :(

Елма, стискам палци всичко да е наред!
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #170 -: Април 09, 2008, 11:42:11 am »
Alex_jp много съжалявам за случилото се! Кураж и дано следващия път гушнеш своята мечта!  :bighug:

*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #171 -: Април 09, 2008, 12:33:02 pm »
Alex_jp, много, много съжалявам се за случилото се :( Пожелавам ти бързо възстановяване и късмет занапред! Успех, мила! :bighug:

Момичета, току що се връщам от прегледа при д-р Владимиров. Има отлепване :( Даде ми болничен за 7 дни, каза да не помръдвам от леглото, освен до тоалетната, разбира се :D и ми изписа една чанта лекарства - Магнерот, Утрогестан и Но шпа. В случай, че до два дни кървенето не е спряло започвам и Естроферм. Иначе бебчо си има пулс, Док каза, че засега няма нищо страшно, но много почивка и лежане си трябва :( Сутринта пуснах и изследване на пълна кръвна картина и урина. Следобяд мъжа ми ще ходи до личната да ги вземе и да обсъдят резултатите - дано всичко да е ок :)
Благодаря ви за съветите и куража, много съм се ошашкала нещо...
Отгоре на всичко май се опитвам и да се разболея - боли ме гърлото, запушен ми е носа...лоша работа...
Сигурно няма да мога да влизам често във форума, но колкото е възможно по-често ще бъде, обещавам :D
Дано няма повече проблеми и лоши новини в темата, късмет на всички :) :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #172 -: Април 09, 2008, 12:41:53 pm »
Alex_jp, съжалявам много. Пожелавам ти скоро да се случи пак и да е с успешен край!

Еlma, лежи си пий си лекарствата и всичко ще е наред! :D
Имаш стиснати палци от мен! :D
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #173 -: Април 09, 2008, 12:47:46 pm »
Алекс, съжалявам  :bighug: Следващия път ще гушнеш твоето съкровище, бъди сигурна!
Елма, почивай сега и вземи Осцилококцинум. Първия ден през 6 часа 3 пъти по 1, после 2 дена 2 по 1. Ще пресече настинката. Аз откакто съм бременна само така се лекувам.
Аз да се оплача  :( Снощи изкарах отвратителна нощ. В 3 часа се събудих, не можех да лежа - задушавах се, после и се появиха и киселини... И така до 6.
Лежах и си мислех, че още не мога да повярвам, че скоро ще гушнем нашата мечта... Понякога се страскам насън и пипам дали корема ми наистина е там - струва ми се сън... Само през времето, когато ги усещам да ритат, запчовам да вярвам, че наистина ще успеем... След такива нощи като тази, пък си мисля дали ще стигна до края... А после... Дали всичко ще е наред?! Май ме е хванала яка параноя.
Хайде стига съм ви занимавала с моите глупости  :wink:
Благодаря ви, че сте тук, за да мога да споделя все пак с някой  :thankyousign:
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #174 -: Април 09, 2008, 12:48:35 pm »
Елма, вече се бях притеснила за теб.

Стой си в леглото с приятна книжка и си пий си лекарствата.
Прави си чайчета с мнооого лимон и мед, ако наистина усещаш симптоми за разболяване.

Недей напуска леглото докато не ти изтече болничния.
Мирувай малко в къщи и нещата ще се стабилизират.
Стискам палци да стане в най-скоро време :D
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #175 -: Април 09, 2008, 13:04:52 pm »
Елма, почивай си, както е казал док и пийй лекарствата и всичко ще се оправи! А за настинката, пий повече цедени лимони, портокали и грейпфрути. Знам, че в топлия чай лимона си губел полезното действие, по-добре отделно на фрешче. На мен много ми помагат лукчетата, опитай.  :crossfingers: скоро всичко да е ок!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #176 -: Април 09, 2008, 13:11:40 pm »
Alex_jp ще се случи отново,  yahoo_17 вярвай!

elma, аз преминах през същото, ти коя седмица си?
При мен кървенето беше в 10 седмица, също отлепване като при теб.
Към онзи момент аз бях с двуплодна бременност.
На прегледа тогава се разбра за спонтаната редукция,
единия близнак поне седмица по-рано беше спрял да се развива.
А самото кървене, предизвикано от тази лудетина в подписа ми!
На мен д-р Владимиров ми изписа но-шпа на инжекции, но при мен кървенето беше много.
Преценихме, че има кой да ми слага инжекциите (Лени :biglove: и Нахита  :biglove: )
и овен лежането друго няма какво да се прави и не влезнах в болница!
А магнерода си го пих почти до финала.

Пази леглото и всичко ще бъде на ред!
Аз ставах само за да напиша два реда тук и за тоалет!
Без подкрепата на близките ми, момичетата тук и сайта никога нямаше да успея!
 yahoo_17С теб сме!
« Последна редакция: Април 09, 2008, 14:03:54 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #177 -: Април 09, 2008, 13:14:53 pm »
Лежах и си мислех, че още не мога да повярвам, че скоро ще гушнем нашата мечта... Понякога се страскам насън и пипам дали корема ми наистина е там - струва ми се сън... Само през времето, когато ги усещам да ритат, запчовам да вярвам, че наистина ще успеем... След такива нощи като тази, пък си мисля дали ще стигна до края... А после... Дали всичко ще е наред?! Май ме е хванала яка параноя.
Мими, спокойно бе душа  :D Ще стигнем, как няма да стигнем до края, всичко ще е наред! Не си мисли такива неща, само хубави, чуваш ли!? :wink:
Аз така съм се схванала в раменете от постоянното лежане на една страна и понякога се изпъвам хубаво така по гръб уж само за малко и като почне едно сърцебиене, може би и ти насън нещо си се задържала в неправилна поза и затова да си почувствала задушаване.
 Една :bighug: от мен!
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #178 -: Април 09, 2008, 13:28:55 pm »
Алекс,
най-искрено ти съчувствам. Много е тежко.
Желая ти да преодолееш мъката и да намериш сили да продължиш напред!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #179 -: Април 09, 2008, 13:33:05 pm »
Алекс, съжалявам!!!Пожелавам ти скоро да ти се случи пак и всичко да е наред!!!! :bighug:

Елма, стискам ти палци всико да се подреди!!!Ти само си почивай!!!

Лежах и си мислех, че още не мога да повярвам, че скоро ще гушнем нашата мечта... Понякога се страскам насън и пипам дали корема ми наистина е там - струва ми се сън... Само през времето, когато ги усещам да ритат, запчовам да вярвам, че наистина ще успеем... След такива нощи като тази, пък си мисля дали ще стигна до края... А после... Дали всичко ще е наред?! Май ме е хванала яка параноя.
Мими, спокойно бе душа  :D Ще стигнем, как няма да стигнем до края, всичко ще е наред! Не си мисли такива неща, само хубави, чуваш ли!? :wink:
Аз така съм се схванала в раменете от постоянното лежане на една страна и понякога се изпъвам хубаво така по гръб уж само за малко и като почне едно сърцебиене, може би и ти насън нещо си се задържала в неправилна поза и затова да си почувствала задушаване.
 Една :bighug: от мен!
Мими и St и аз като вас,мацки!!!Това все едно аз съм го писала!!!По същия начин се чувствам като вас!!Ама ще се справим, няма къде да ходим!!!