0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #120 -: Април 06, 2008, 21:12:16 pm »
Момичета, разумен съвет! И аз съм се наканила другата седмица да купувам по-голям размер. Размерът им не ме плаши, макар че никога не съм имала такъв размер, но те просто тежат ужасно и не се диша на моменти...ще се търпи, то се знае...ние не мрънкаме, а само си споделяме, нали?!  :D
Чудя се какво става с изкуствените бомби на фолк певиците например?! Сигурно направо гърмят!  :D
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #121 -: Април 07, 2008, 10:18:43 am »
Момичета, разумен съвет! И аз съм се наканила другата седмица да купувам по-голям размер. Размерът им не ме плаши, макар че никога не съм имала такъв размер, но те просто тежат ужасно и не се диша на моменти...ще се търпи, то се знае...ние не мрънкаме, а само си споделяме, нали?!  :D
Чудя се какво става с изкуствените бомби на фолк певиците например?! Сигурно направо гърмят!  :D
хи хи и аз вече смених 2 размера :lol:,но без сутиен нестава,после ще има последици........боли не боли ,дори и в къщи го слагам :D

по въпроса за вените,док ми каза че мога да ползвам ЛИОТОН гел,става при бременност и определено облекчава симптомите........

Минахме фетална при д-р Сигридов,слава Богу сме добре :D,движим се в рамки на нормалните размери :Dпродължаваме с магнерота и се молим да стигнем до успешен финал :D
 , :Dи ние ще сме в розовия отбор,ще вързваме панделки :lol:
« Последна редакция: Април 07, 2008, 10:31:48 am от adi »
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #122 -: Април 07, 2008, 10:23:02 am »
Здравейте,мили момичета! :hello2:
Не съм се включвала отдавна,но ви чета редовно.Много се радвам,че ставаме все повече!Добре дошли на новите бременелки :welcome3: Желая на всички много спокойни и изпълнени само с приятни емоции бременни месеци!!! :cloud9:
Teoxa,не се тревожи прекалено много-знам,че не е възможно,но се опитай да се успокоиш-и на мен като ми казаха,че кръвопотока е намален и се бях побъркала...особено първата седмица след прегледа ми беше кошмарна :balk_146: Но с помощта  на Ole-то успях бързо да се окопитя,за което много и благодаря :thankyousign: А през това време и бебка не се обаждаше и съвсем не бях на себе си,но след около седмица започна с едни силни ритничета и се успокоих съвсем :kickgirl:Явно просто беше спинкала и събирала сили за следващото "включане":balk_46:Така че горе главата,всичко ще е наред!!! :balk_602:
И така,дойде най-после датата за следващия преглед при Д-р Сигридов и,Слава Богу,всичко е наред с малката душичка-кръвопотока си беше ОК и си расте човечето,макар и малко по-дребничко:Миналият път беше с около 1 седмица по-мъничко,но сега е само с 3 дена,но това не е проблем!
По въпроса за големите гърди,аз не се оплаквам,понеже не съм от най-надарените и сега са ми екстра-много им се радваме и аз и мъжлето :balk_600:
Извинете ме за дългия пост! Успех на всички! preggo yahoo_17 :crossfingers:
Adi,добре дошла в отбора на розовите  stork-girl .Как мина прегледа?
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #123 -: Април 07, 2008, 10:31:52 am »
Ади честита розова радост
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #124 -: Април 07, 2008, 10:55:02 am »
Adi, честити розови, прекрасни новини!
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #125 -: Април 07, 2008, 11:08:06 am »
Adi,честита ти принцеска.

А момичета,аз съм мнооого далеч от палатките.
Аз по принцип съм с малък бюст и сега е пораснал леко,толкова колкото ми пораства преди цилъл.Е може би малко повечко. Но така порасна първите седмици и после не е мръднал.
Само боли и сърби:-))
Как ще го храня това бебе?!
Все си мислех,че поне като бременна ще имам голям бюст, но не стана.
Абе да е жива и здрава бебка пък останалото ще го оправим някак си :P
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #126 -: Април 07, 2008, 11:18:07 am »
Ади, честита ти розова радост, миличка!
И след няколко месеца да си родиш най- прекрасната дъщеря.
:D



*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #127 -: Април 07, 2008, 11:18:41 am »
Не знам какво стана, но поста ми излезе 2 пъти... :?

« Последна редакция: Април 07, 2008, 11:40:00 am от galli »
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #128 -: Април 07, 2008, 11:26:47 am »
Ади, честита ти розова панделка. Да стане най-хубавата принцеса.
Розичке, проблема с "бомбите" при мен е много голям. Аз преди си бях с чашка D, а сега просто не мога да си намеря такъв размер, който ще ми става. За в къщи съм си решила проблема с късите безшевни потничета. Хем държат, но не притискат много, а и няма нещо което да убива по тях. А задушаването, мила, не е от тях, а от бебо. Аз от една седмица не мога да лежа на друга страна освен наляво. Натискат ме отвсякъде и не мога да дишам.
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #129 -: Април 07, 2008, 11:49:01 am »
Честити розови чорапчета Ади!!! :D
А задушаването, мила, не е от тях, а от бебо. Аз от една седмица не мога да лежа на друга страна освен наляво. Натискат ме отвсякъде и не мога да дишам.
И аз така,ма като се понаместят и надясно полежавам :)
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #130 -: Април 07, 2008, 11:53:12 am »
Ади честити розови пантофки! :bori_016:
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #131 -: Април 07, 2008, 12:00:41 pm »
Честити розови чорапчета Ади!!! :D
А задушаването, мила, не е от тях, а от бебо. Аз от една седмица не мога да лежа на друга страна освен наляво. Натискат ме отвсякъде и не мога да дишам.
И аз така,ма като се понаместят и надясно полежавам :)
Аз май надясно успявам само, като кача единия крак върху татко им и си подпра корема на гърба му  :wink:, обаче така вече и той се буди, защото го ритат в гърба  :lol:
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #132 -: Април 07, 2008, 12:34:22 pm »
Ади, честита розова радост  :D

Stelliana, не се притеснявай, че си с малък бюст. И аз съм така и от известно време вече не расте. Дори не ме боли и сърби. Но не се притеснявам защото имам доста приятелки, които са били така, но си имаха достатъчно кърма, някои дори повече от по-надарените.
И аз много се притеснявам дали ще имам кърма, дали ще успее да тръгне и т.н, но това притеснение не е свързано с размера на бюста ми, а си е някакъв страх, който не знам как да си избия от главата.
 :bighug:
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #133 -: Април 07, 2008, 12:42:58 pm »
И аз да се присъединя към групата на малобюстовите :) :) :)
То е още много рано де и не знам как ще се развият нещата, ама много се надявам да  пораснат още :D Досега винаги тази несъразмерност в тялото ми ме дразнеше ужасно, единствено горе-долу преди цикъл се чувствах като "жена". Сега се чувствам прекрасно така :D
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #134 -: Април 07, 2008, 12:56:25 pm »
Засега се моля всичко с бебето да е наред, пък с малък, голям бюст все ще си го изхраним :P
Е исках да се видя женствена, но пък може дъщеря ми да стане такава, да компенсира майка си :wink:
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #135 -: Април 07, 2008, 16:08:42 pm »
adi, добре дошла при момичешките мами :bori_015:
И аз съм с малки гърди. Сега са порастнали, но нищо фрапантно. Като излизам със сутиена е як сърбеж, и в къщи съм без. Това дали ще се отрази после :?
Днес на ЖК гледаха размерите на бебка. Главичката отговаря на 32 г.с., крачето и дупето - на 31 г.с. Док каза, че по-добре да е по-голяма, отколкото по-малка.
*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #136 -: Април 07, 2008, 16:26:05 pm »
Честито на новите бъдещи мами! :D
Ади добре дошла в розовия отбор  :bori_015:

Относно малките гърди, абе момичета нали сте чели, че това е един от митовете, че жените с малки гърди имали по-малко кърма, абсолютно Невярно!!!
Тъй, че Стелиана дишай спокойно :wink:


*
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #137 -: Април 07, 2008, 16:39:35 pm »
Относно малките гърди, абе момичета нали сте чели, че това е един от митовете, че жените с малки гърди имали по-малко кърма, абсолютно Невярно!!!


 :balk_50:
кърмих 9м., имах предостатъчно кърма :D
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #138 -: Април 07, 2008, 18:36:55 pm »
Ади   честита ти принцеска и от мен и красив финал! :D
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните-22част!!!
« Отговор #139 -: Април 07, 2008, 20:46:45 pm »
момичета ,благодаря за милите пожелания,да ви се връщат :D