0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #160 -: Април 17, 2008, 17:10:34 pm »
Кремче: не е страшно инсето, както и Калимера ти е писала, бързо и безболезнено става, така че не се притеснявай. За реинсе се преценява от док в зависимост от това кога ти се е спукал фоликула, така че успех и никакви депресии, най-хубавото предстои :-)
 
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #161 -: Април 19, 2008, 20:02:11 pm »
Момичета каде се изгубихте,аз вече не съм си в Русе  :(,започвам и аз малко да поработвам,което хич не ми се нрави,но няма начин.
Как сте вие,кой до какъв етап е стигнал?Аз за съжаление останах с една хидротубация и незнам какво ще правя,ще изчакам другият цикъл и пак ще отида,та да видим какво ще стане,а понеже работя малко надалечко ще ми е доста трудно да ходя и на процедури.
Това е от мен за сега,пожелавам ви само хубави новини да пишете вече тук.
 :bighug:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #162 -: Април 19, 2008, 20:05:03 pm »
Eeeeeeeeee, Вива, къде далеч отиваш и ни зарязваш в този град сами :-)
 
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #163 -: Април 19, 2008, 22:51:58 pm »
Вивичка,нали ще влизаш във форума,нищо че не си в Русе!!!!!Не ни изоставяй.
При мен нищо ново-чакам да ми дойде и да си запазя час за фоликуметрия.
Хайде лека и ползотворна нощ на всички....
 :bed:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #164 -: Април 20, 2008, 01:02:07 am »
Охххххх милички изобщо не ми се седи тук,но няма начин.Меги в БГ съм си,Слънчев бряг,но си е далечко(поне за мен де)транспорта е ужасен до Русе,а съпруга ми почти няма почивки и няма как да патуваме с колата,ама и с кола пак си е далечко.Мегинце какво става с теб,хайде да ни зарадваш най-после,аз инъче стискам силно палци и се ндявам да има файда  :)
Кремче изобщо не съм и помисляла да ви изоставям,докато се нанесохме в квартирата и веднага ни пуснаха нета  :D,аз без това не мога.Аз пък ти пожелавам изобщо да не те навестява тази гадна лелка и да ни се похвалиш с най-хубавата вст.
Ние тези дни ще се обичаме с моя мил по-вечко от нормалното,та да видим на финала какво ще се получи  :balk_105:
Лека нощ милички и от мен и спокойни сънища  :sleeping:
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #165 -: Април 20, 2008, 11:21:47 am »
Ето ме и мен. Днес съм именичка-казвам се Цветелина и сега излизаме на разходка с мъжо. Давам ви малко положително настроение :balk_14: :balk_15: въпреки че като гледам всички сме на етап тягостно чакане включително и аз....което малко ни изнервя :x... но и това ще издържим.
Хайде весел ден на всички!!!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #166 -: Април 20, 2008, 14:08:47 pm »
                                                  Цвети честит имен ден!
                              Пожелавам ти да си винаги усмихната,обичана и много щастлива!

                                                  
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #167 -: Април 20, 2008, 16:36:47 pm »
Честит Имен Ден, Цветенце!
Да си жива,здрава и в най-скоро време бременна  :wink:



Аз също празнувам днес и пожелавам на всички вас поне по едно малко,сладко

*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #168 -: Април 20, 2008, 16:49:20 pm »
Ехееееее,тука само именнички сме се събрали,аз се казвам Виолета  :)

                                                            Кремче честит имен ден миличка,
пожелавам ти най-съкровенното ти желание да се сбъдне,да си здрава най-вече и много,много любов.
                                                            
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #169 -: Април 20, 2008, 19:26:37 pm »


Толкова много именнички......... Все едно,че сме заедно на купон!!!!!!!

Вили, честит празник миличка!!!
Това е специалното ми празнично пожелание за теб............

*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #170 -: Април 20, 2008, 19:45:27 pm »
Благодаря,от все сърце Кремче!
Не се стърпях и ти пращам това 
                     

           
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #171 -: Април 20, 2008, 20:37:38 pm »
Благодаря за поздравленията момичета!
От къде ги намерихте тези прекрасни бебоци... :balk_47:страхотни са...
пожелавам най-скоро време да си имаме по едно или две такива в къщи и да се поздравяваме се със снимките на нашите дечица.
Много се радвам, че се открихме във форума,наистина все едно сме на купон.
Лека вечер и ползотворна седмичка на всички!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #172 -: Април 21, 2008, 10:14:53 am »
И на трите ви да ви честитя именните дни, макар и с малко закъснение. Д а сте живи и здрави и много скоро да ни зарадвате с две хубави чертички :-)

А за мен, какво да ви кажа, вече ми дойде така че няма да е този месец. Преди няколко дни си правех и кръвен и той беше отрицателен, спрях утрогестана и всичко по-реда си. Така че следва нов месец и повечко ...
 
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #173 -: Април 21, 2008, 10:21:21 am »
Меги не е било вашия месец :(  търпение и напред с нови сили за новия месец!!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #174 -: Април 21, 2008, 10:24:07 am »
Здравейте момичета,
искам да ви попитам къде се прави цветната снимка, в болницата или клиниката, че нещо в бързината не разбрах 8,30 къде точно!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #175 -: Април 21, 2008, 10:51:05 am »
В болницата.

[/url]
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #176 -: Април 21, 2008, 13:23:41 pm »
Ехххххххх Меги,така се надявах поне ти този месец да ни зарадваш  :(.Нищо горе главата и смело напред,не трябва да се отчайваме,ще стискаме палци за другият месец и ще се молим  :balk_56: да е нашият и всички тук да се наредим с  :bfp:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #177 -: Април 21, 2008, 19:19:47 pm »
А за мен, какво да ви кажа, вече ми дойде така че няма да е този месец. Преди няколко дни си правех и кръвен и той беше отрицателен, спрях утрогестана и всичко по-реда си. Така че следва нов месец и повечко ...
Меги,сега какво следва,ще правите ли пак инсе?
Ще стане,да знаеш,няма да се тревожиш!
Ние ще те гушкаме и ще те успокояваме,когато си тъжна,можеш да разчиташ на нас!
 :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #178 -: Април 21, 2008, 19:21:58 pm »
Здравейте момичета,
искам да ви попитам къде се прави цветната снимка, в болницата или клиниката, че нещо в бързината не разбрах 8,30 къде точно!

Изи,успех,пожелавам ти да се чувстваш прекрасно след процедурата-емоционално и физически!И да пишеш после!!!
 :goodluck:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #179 -: Април 21, 2008, 20:04:51 pm »
Здравейте и от мен!Честит празник на всички именнички на патерици  :ballons:Пожелавам ви само позитивни емоции и романтично настроение :)
И.... да ви попитам нещо, ако някоя от вас има информация да ми помогне.Док ми препоръча изследвания на серумен инсулин и кръвна захар заради кистите...Та отивам аз днес и всички ме гледат като полезно изкопаемо направо ШАХ с пешката-що за чудо е тва "серумен инсулин".Хайде личната лекарка ми каза, че не се поема от касата и няма информация ама да отида в лаборатирия и да ми се чудят.....направо е прекалено  :BangHead:После взеха да си шушукат нещо ходиха да питат някакъв лекар та в крайна сметка ми казаха, аз да си платя 24лв пък тя кръвта ми като отиде във Варна (щот явно в Русе всички са некадърници)те знаели какво да правят.Дали някой знае къде със сигурност в нашия град се прави такова изследване.Благодаря предварително и ви желая спокойна нощ Laughing