0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #140 -: Април 16, 2008, 15:05:59 pm »
Момичета, дайте ми тел. номер в клиниката, че моят указател е на работа, а не ми се звъни там :lol:. Благодаря ви.

[/url]
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #141 -: Април 16, 2008, 16:06:13 pm »
Момичета, дайте ми тел. номер в клиниката, че моят указател е на работа, а не ми се звъни там :lol:. Благодаря ви.
отговорих на ЛС
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #142 -: Април 16, 2008, 16:30:44 pm »
Благодаря, Калимера.

[/url]
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #143 -: Април 16, 2008, 17:56:15 pm »
Благодаря ви момичета за позитвните мнения.Аз съм от Русе(като повечето от вас).Не ми остава нищо друго освен да изчакам края на май да мине лапарото пък за след това ще мисля после.Всъщност единственият ми страх е да не се обърка нещо и да се получи някоя страшна лапаротомия, но за това доколкото разбрах няма гаранции.Каквото Господ е казал...и дано всичко да е наред с всички ни и както беше казала cream догодина заедно да си разхождаме бебчетата в парка. :babyflips:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #144 -: Април 16, 2008, 18:07:11 pm »
Благодаря ви милички,
за съжаление аз пак имам някакво зацапване и ако не ми мине до утре няма да мога да отида за процедура.Да в болницата бях,голям страх беше докато започне процедурата,но имаше една мацка която ми вдъхна кураж за което съм й много благодарна.Относно  :bed: не пропускаме и дано скоро време има резултат.На всички ви пожелавам най-голямото ни желание да се сбъдне без други процедури,всичко да си дойде по естествен начин.Не трябва да губим надежда. :bighug:
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #145 -: Април 16, 2008, 18:20:19 pm »
Аз съм от Русе(като повечето от вас)....
дано всичко да е наред с всички ни и както беше казала cream догодина заедно да си разхождаме бебчетата в парка. :babyflips:
Само аз "предавам" групата от Русе :balk_71: ама айде ще ви идвам на гости!!!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #146 -: Април 16, 2008, 18:29:41 pm »
kalimera с този ник имам чувството,че си от гърция  :D
по всяко време си добре дошла в нашият прекрасен град  :cheerleader:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #147 -: Април 16, 2008, 18:53:59 pm »
Вива: радвам се,ч е всичко е минало, с болка или не няма значение, важен е крайния резултат.
Целувки.
Силна група сме от Русе, а???
 
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #148 -: Април 16, 2008, 19:52:15 pm »
Вива: радвам се,ч е всичко е минало, с болка или не няма значение, важен е крайния резултат.
Целувки.
Силна група сме от Русе, а???
Добре е, че сме повече и се подкрепяме :bighug: !
Как вървят твоите неща, меги? Днес се бях сетила за теб :)
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #149 -: Април 16, 2008, 22:13:06 pm »
Кремче, писах и в другата тема, но ще пиша накратко и тук. Днес ми е 2 ден закъснение, вчера един уринарен тест - отрицателен, днес реших да пусна кръвен, че ако е отрицателен да спирам утрогестана и да ми идва по-скоро, че не ми се отлага, ходих, но голямото ми разочарование беше, че резултата излиза чак след два дни, защото ги правели в София. С две думи, кофти работа, най ме е яд на това, а не толкова на отрицателния тест. Така че продължавам да чакам докато не излезе резултата или ми дойде лелката и тогава да знам дали да спирам или не утрогестана.
Това е общо взето.
Радва се, че и при теб нещата върват нормално и не те е боляло много :-)
А, да не забравя да ви питам, вие като ходите в Тутракан преспивате ли там или всеки ден пътувате, ако се налага?
 
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #150 -: Април 17, 2008, 03:48:47 am »
Меги ти знаеш,че е близо де,то няма смисъл да се преспива там,ние патуваме всеки ден,за 40 мин.сме там.То дали ще дадем парите за бензин или спане е едно и също,само кадето си спиш вкъщи.Лошото е,че като трябва да се ходи в болницата трябва да се става доста рано(поне за мен е рано),защото док. е там до обяд и в по вечето случаи иска да сме там преди да започне операциите което става към 09.00.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #151 -: Април 17, 2008, 07:53:13 am »
Ако вече знам какво да направя, и при кого да отида.Но за сега тъй като ми предстои местене в друг град,чакане на протоколи от каса и евентоално започване на инвитро ще позабавя темпото , а после ще го решаваме на ново от къде да започнем.Но дай боже не стигна до там да решавам при кого да отивам ,а да е станало бебчето от първия път.
Пожелавам ти от все сърце да стане бебенцето,докато си уреждате другите неща!
Аз тези дни ще си подам документите в касата и ще чакам............

Благодаря пожелавам и на теб същото.Дано не стигнеш до подаването на док. защото ще си preggo.
Знам праз какви трудности си минала дано си е заслужавало ( естественно забременяване)
Много е изнервящо да стоиш и да чакаш резултат от касата,аз чакам вече месец и половина ,надявам се поне в края на април да се обадят.
Пожелавам на всички момичета да успеят в тази трудна борба.Много, много целувки.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #152 -: Април 17, 2008, 08:20:56 am »
Меги ти знаеш,че е близо де,то няма смисъл да се преспива там,ние патуваме всеки ден,за 40 мин.сме там.То дали ще дадем парите за бензин или спане е едно и също,само кадето си спиш вкъщи.Лошото е,че като трябва да се ходи в болницата трябва да се става доста рано(поне за мен е рано),защото док. е там до обяд и в по вечето случаи иска да сме там преди да започне операциите което става към 09.00.

И аз така си мислех, но си викам все пак да ви питам за информация. Мерси, Вива.
 
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #153 -: Април 17, 2008, 10:11:59 am »
И на нас ни е по-удобно да пътуваме всеки ден, вместо да спим там.
Днес нещо съм се депресирала. Явно нямам кой знае какъв шанс за естествено забременяване. Сега с тази инсеминация пак ще има надежди и накрая ще изживея най-голямото си разочарование до момента и съвсем ще се срина :(.
Милото смята, че е по-добре да пробваме сами този месец, но мен ме е страх, че пак ще се появят срастванията за месец, два......... И затова предпочитам инсеминацията ВЕДНАГА!!! Сигурно пак ще боли, но поне това ще е първата процедура, след която ще има надежда за нещичко в коремчето :wink: Нямам търпение да ми дойде вече, че да започваме..............
ИСКАМ, КАТО С МАГИЧЕСКА ПРЪЧИЦА, ВСИЧКИ НИЕ ДА ЗАБРЕМЕНЕЕМ ПРЕЗ ТАЗИ ГОДИНА! ТОЛКОВА МНОГО ЛИ ИСКАМ?!  :blowingdust2:
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #154 -: Април 17, 2008, 10:37:34 am »
Сигурно пак ще боли, но поне това ще е първата процедура, след която ще има надежда за нещичко в коремчето :wink: Нямам търпение да ми дойде вече, че да започваме..............
Хей мила моя бързам да те успокоя че инсеминацията НЕ БОЛИ.Ако искаш ще ти разкажа за нея ама в обедната почивка!!! :balk_602:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #155 -: Април 17, 2008, 12:03:25 pm »
Хей мила моя бързам да те успокоя че инсеминацията НЕ БОЛИ.Ако искаш ще ти разкажа за нея ама в обедната почивка!!! :balk_602:
Чакам с нетърпение :hug2: !!!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #156 -: Април 17, 2008, 12:37:36 pm »
ООффф тъкмо ти написах писмото и нета заби ама почвам отново!
Пръво: не се настройвай за неуспех още преди да си започнала, все пак с инсеминацията имате по-вече шанс от естественото забременяване.
Второ за самата процедура: Ако цикъла е стимулиран пиеш лекарства, около 7 до 12 ден се ходи няколко пъти на преглед да се следят развитието на фоликулите. После може да ти се бие прегнил за определяне по-точно на овулацията. В деня на инсето се дава материал, обработва се за около 2 часа и в една специална стая с едно магаре док. ти поставя спермата с едно катетърче.Оставят те да починеш около 15 мин. Аз лично и двата пъти нямах никакви болки. Първия път ми беше малко кофти на корема ама това може да е от пукането на фоликула. Втория път пък нямах никакви болки а и фоликула реши да не се пука :(. Това можеби доведе до неуспеха ни.
По-добре пробвайте с инсе. Много по-безобидно а и док.затова ти остави тръбите и се подложи на тези хидротубации за да имате шанс за по-бързо забременяване. Хайде излез от тази депресия :D
В сравнение с всичко, което преживя това е песен!

А иначе не си само ти.... и аз вече толкова много искам че...направо...ама какво да напрвя.  Ще дойде и нашия момент. :D
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #157 -: Април 17, 2008, 13:26:52 pm »
Благодаря, Калимера
 :bighug:
Няма да бъде стимулирано инсето.Док каза да отида на 13-14 ден за фоликуметрия /овулацията ми е късна-към 18 ден/.
Относно по-големия шанс с инсе,вместо естествено забременяване-четох,че при инсе сперматозоидите умират по-бързо и така е по-трудно да се "уцели" момента.Говорихте ли с док за реинсеминация /мисля,че така се казваше/-повторно инсе още на следващия или по-следващия ден,ако фоликулът се пукне по-късно?
В края на април ли започваш стимулацията за инвитро или тогава е първата среща с новия док?
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #158 -: Април 17, 2008, 14:07:13 pm »
Със инсеминацията се отбират най-добрите бойци и се съкращава пътя им т.е. така се улеснява срещата с фоликула. :oops: (най-просто казано) и на прегледите се определя най-точния момент на овулацията, а без прегледи неможеш да разбереш кога е най-подходящия момент за секс... е то е ясно че всяка вечер ама :oops:но пък ако спермограмата е изрядна съм съгласна с теб,че може и по-естествен път. При нас и там има малък проблем.
Да може да се прави реинсеминация, но и тя непогна при нас т.к. на мъжа на материала се "измори" и се намали дръстично още на следващия ден. Затова е хубаво въздържание от 3-4 дена преди процедурата.
В края на месеца ни е първата среща пък тепърва ще уточняваме дали има да правим още нещо преди инвитрото :(...пак чакане.
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #159 -: Април 17, 2008, 14:11:30 pm »
Но cream все пак док. най-добре преценява кое е най-добре за всяка от нас!
Това че ти пиша как е било при нас може да е друго при вас...ее ти си го знаеш де..ама пак да напиша.