0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
такааааа добър ден на всики!
Любе , Бисерче  :bighug: :bighug: :bighug:
адашке - лоша работа с тези хламидии , но не се безпокой след лечението всичко ще си дойде на мястото и ще си имаш   :bfp:   ,
Аника85 - тихичко ЧЕСТИТООО ! :cheerleader:
 На другите нови бъдещи мами Сасано и Поли леки 9 месеца preggo preggo Крсико      :crossfingers: :crossfingers:   (ние в сряда минахме по този път)  :wink:
Прегръщам всики! Лек ден! :bighug:
Благодаря ви много милички за пожеланията.Силно ви стискам  :crossfingers: :crossfingers: този месец да е вашия  и да знаете, че всички до една ще се преместите в темичките за бременните и то много рано още този месец.ПУ-ПУ-ПУ. :balk_21: :balk_21: ВИ ВСИЧКИ.
Anika85 честито и на теб мила леко бременеене.
 :bighug: :bighug: :bighug:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Не пиша често и може би не ме помните...но днес чувствам, че трябва да споделя болката си..дойде ми тази сутрин М и съм много тъжна. Ще ми се смеете, защото правим активни опити едва от два месеца, но имах такава надежда, че се е случило точно сега :(...пожелавам успех на тези, които ловуват и на вече виделите двете чертички. Вдъхвате ми много кураж и оптимизъм.

adriyana, нормално е да ти е тъжно! Когато става въпрос за забременяване, човек усеща, колко малко контрол има върху този процес. Пита се "Ех, всичко направих както трябва, защо не се получава" и т.н То си е направо Божа работа, не можеш да кажеш "ето, сега ще забременея" и веднага да се получи  :( За съжаление... Но пък когато накрая се случи - може да е банално, но наистина става, когато най малко го очакваш :? - е много по-хубаво, защото си го преживяла, потрудила, заслужила! Ще стане, ти само прави каквото трябва  :D и ще видиш! Там, тестове за овулация, едно-друго, ти си знаеш ... И като стане - веднага да се похвалиш!  :)
« Последна редакция: Април 11, 2008, 11:28:10 am от Saule_Nova »
Не виждам Любчето,симонка,рози-ан и много други от форумчето. Момичета, спите ли още? :P Ставайте!!!!!!! 8)
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Не пиша често и може би не ме помните...но днес чувствам, че трябва да споделя болката си..дойде ми тази сутрин М и съм много тъжна. Ще ми се смеете, защото правим активни опити едва от два месеца, но имах такава надежда, че се е случило точно сега :(...пожелавам успех на тези, които ловуват и на вече виделите двете чертички. Вдъхвате ми много кураж и оптимизъм.

Нетъжи мила, и аз винаги съм си мислила че отведнъж стават нещата, но уми небило така, стискам ти палци, другият меце да ни се похвалиш с  :bfp: Ако това ще ти помогне  :bighug: от сърце.
Подкрепям Новилка, много е права, вдигни смело главата и давай напред.

*

    lawyer

Инсеминацията ни беше на 07.04.08г. и сега, както се досещате върви ГОЛЯМОТО ЧАКАНЕ. Кога най-рано могат да се усетят "ранните симптоми"? Доки ми каза да направя тест след десетия ден. :goodluck: на всички.
*
Sasano,Anika85,Poli - честито сладурки.Толкова много ме зарадвахте и ви пожелавам от все сърце леки 9 месеца и сладурски бебешочета на финала. :youwoman: :bighug: :balk_7:
Не пиша често и може би не ме помните...но днес чувствам, че трябва да споделя болката си..дойде ми тази сутрин М и съм много тъжна. Ще ми се смеете, защото правим активни опити едва от два месеца, но имах такава надежда, че се е случило точно сега :(...пожелавам успех на тези, които ловуват и на вече виделите двете чертички. Вдъхвате ми много кураж и оптимизъм.

Ей, адрияна, я не тъжи ако обичаш. Хайде, давам ти една огромна  :grouphug: Всички сме минали по този път, дори някои още минаваме по него- пътя на разочарованието. Но е най-важно да не се предаваш. Предаеш ли се ,ще изгубиш битката. А и ти "воюваш " само от 2 месеца. Аз го правя това вече 2 години, а да не говорим че тук има мочитета и с много повече"стаж" във войната.
Другия месец ще стане и при теб. Хайде, по-бързо изпращай лелището и започвайте ловът. :bed:
Хей, момиченца-кокиченца,  :lol: :lol: :lol:
блесна в мен идейка -
утре ще взема да отида със списъчето до Руската черква /между 12 и 13 часа/.
Ще се помоля и за бременелките, да родят живи и здрави бебчета, и за нас - скоро да ги настигнем.
Имам готово списъчето, но ако някой решеи, може да го дръпне по-напред и ако някой липсва, да вземе и да се добави.
Целувки и  :bighug:
*
Хей, момиченца-кокиченца,  :lol: :lol: :lol:
блесна в мен идейка -
утре ще взема да отида със списъчето до Руската черква /между 12 и 13 часа/.
Ще се помоля и за бременелките, да родят живи и здрави бебчета, и за нас - скоро да ги настигнем.
Имам готово списъчето, но ако някой решеи, може да го дръпне по-напред и ако някой липсва, да вземе и да се добави.
Целувки и  :bighug:
:grouphug2: супер си!
Здравейте, мили мои!
Нямаше ме 2 седмици, бях болно-, дете- и бебегледачка и нямах нет, и сега 2 дена не мога да ви изчета  :D, но излязох упорита и се справих най-накрая...
Честито на бъдещите мамчета, лека бременност и накрая да гушнете сладките си здрави бебчета!
На момичетата с процедури и изследвания -  :crossfingers: и  :goodluck:.
Аз вече не знам какво да мисля за себе си... Днес правих тест и разбира се е  :bfn:, както и очаквах. Но гадната М не идва и не идва..., но това, което ме притеснява е, че бт ми е ниска, което значи, че може да съм нямала О... Абе, както ви казах, хич не знам какво да си мисля и съм притеснена до известна степен  :( Не знам на какво се дължи закъснението, което е вече 5-ти ден. Явно има такъв синдром напоследък - закъснение, но въпреки това отрицателен тест!
Поста ми стана доста объркан, но искам да ви кажа, че ми липсвахте тези 2 седмици. Благодаря ви, че все още ме включвате в списъка за молитвата и че се молите и за моето щастие...  :bighug:
Don't worry, be hippy
Инсеминацията ни беше на 07.04.08г. и сега, както се досещате върви ГОЛЯМОТО ЧАКАНЕ. Кога най-рано могат да се усетят "ранните симптоми"? Доки ми каза да направя тест след десетия ден. :goodluck: на всички.
Моите симптоми почнаха да се усещат точно 2 седмици след инсето,на 16 дена след инсето си направих тест и за моя голяма радост беше положителен.
Но аз си чаках  цикала и изобщо не се задалбочавах в мисли дали ще стане или не .Казах си каквото ми е писано това ще стане.Дори и в форума не бях писала, че правя инсеминация просто не исках много да го мисля.Пожелавам ти и при теб всичко да е наред.

biserche мила благодаря ти много за жеста който правиш за нас,утре ще сме с теб в църквата. :balk_104:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Много сте милички!  :bighug: за всички.
На леля съкровището - 3 години и 8 месеца
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Добър ден момичета:-))) Мн.се радвам за добрите новини в темата;-))))Април наистина се оказа един много плодовит месец за част от нас;-) Дано да се разрастват ++++тестове:-))))) Много щастие на бременелките :bori_007: :bori_004: :bighug:
*
Здравейте милички. Събудих се в кофти настроение и тъкмо си мислех че така ще е целия ден и влязох тук. Е вече съм в страхотно настроение! Имаме си нови бремелинки! Това е страхотна новина, която ми върна усмивката. Честито милички! Желая ви леки девет месеца и най-сладките и здрави бебоци на света! Пуплювайте ни редовно!
Бисерче, ще бъда мислено с теб! Благодаря ти, че ще се помолиш за всички ни!
За протокола аз НЕчакам около 20. Хубав ден на всички и дано до края на месеца всички видим ++++ резелтати!

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Адрияна здравей отново, не сме те забравили но тук имаме строги правила и не приемаме лошото настроение и тъжните личица  :) ! Имаме си и петиция на усмивките! Трябва да вярваш и да продължаваш докато не постигнеш заветната цел, всяка от нас изпада в дупка, но когато сме заедно ни е по-лесно. Така че не се притеснявай ами си излей душата и ще ти стане по добре!  :D

Бисерче, сега ще се опитам да ти изтегля списъка за да го имаш
Весссе добре дошла отново, и се ти ни липсваше :) помислила ли си за кръвен тест?
*
ОЧАКВАЩИ:

dianka           16-17.03.                         
Galichka         23-24.03.           
vmj_             8-9.04.
silvi4ka         8-9.04.
shu6enceto       8-9.04.
Anika85          10.04.
Andreqivano      10-11.04.
Pipi_M           11.04.
Meggy            13-14.04.
Vickson          13-14.04.
Олимпия          13-14.04.
titali_          14.04.
Deskata0177      15.04.
sof              15-16.04
dgina            16.04.
nomine           17.04.
mikivl           17.04
biserche         19.04.
biberonka        19.04.   
svetal4y         19-20.04.
malkoto_dqvolche 20.04
hrisig           22-24.04.[/color]
radost_I         20.04


ЛОВУВАЩИ:
ivaqna             
svetal4y   
nezisgbg
Simoni
bibica
hrisig
rossy*
bebebe
tani77
bebence
tancheto
lqlyo
anjela80
eveishan
silvia_yo
parsi


radost_I прибавена си ! хайде успех!
*
Бисерче, сега ще се опитам да ти изтегля списъка за да го имаш
аз неможах да го изровя  :?
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Списъче за Руската черква:СИМОНА
ПЕТИНА
ГАЛИНА
НЕЛИ
ДАНИЕЛА
ДИАНА
АСЯ
ЕВЕЛИНА
ВЕСЕЛИНА Кр.
СОФИЯ
ПАВЛИНА
Росица Д.
РОСИЦА
Христина
РАДОСЛАВА
КРАСИМИРА
СТАНИСЛАВА
ЛЮБА
ТАНЯ
ЕЛИЦА
МАГДАЛЕНА
ВИКТОРИЯ
ТОНИ
МАРИЯ
ТЕОДОРА
ДИАНА Б.
МИМИ
СОФИЯ РУСЕВА
ХРИСТИНА
ДИАНА ИЛКОВА
КАТЯ
СВЕТЛА
ДЕСИСЛАВА
БИСЕРА
ВЕСЕЛИНА М.Й.
ПЕТЯ
Петя М.
Петранка
АКСИНИЯ
МАРИЯ
АНЖЕЛА
ИВЕЛИНА
ГАНКА
АНЕЛИЯ
Незабравка А.
Десислава Панчева
Татяна
Десислава Л.
Александра
Радка А.
Мариета
Борислава
Евгения К.
Магдалена Г.
Боряна Н.

Това е последното списъче мисля, ако някой не се намира, да се добави, но само с истинските имена :)
*
тук има 2 Росита - дали едното не съм аз? :oops: