0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ехаааа , направо балсам за очите... Не е истина... Сесано Честито! Теста ти е красота!!! Леки и безпроблемни 9 месеца и да си отгледаш едно здраво,умно и красиво бебе :)

Поли ,така се надявах да се върнеш с точно тази новина.... Честито и за твоята точица,тя ще стане твоя най-голям подарък и щастие.. :)

Симони ,не се натъжавай,и твоя ред ще дойде.Радвай се на чуждото щастие,това е благородно и Господ вижда! :)

Забравих да кажа добро утро :) Лек ден момичета и днес да има още поне два три теста ++ Обичам ви мадами :)
*
Добро утро.Честито но sasano - Теста е без грешка :DЩе ме пишете ли към ловуващи-много мерси.Днес ще почивам и имам много работа макар да ми се струва че ще си отвися на компа :lol:

*
Добро утро мацкиииииииииии
Аз бързам рано, рано да честитя на новата бременелка  :wink:
sasano честито мила, лека бременност ти желая. Хайде сега ни заплюй и да влачиш крачета напът за другата тема  :D
 

*
Здравейте мацки.Честито на всички видели двете чертички.Присъединявам се и аз към вас.
Преди няколко  дена видях :bfp:,днес бях на доки и видях малката точица.
Пожелавам на всички  в най скоро време да изпитате това чувство.
ПУ-ПУ-ПУ
 
:bighug:ви силно  :balk_104:

 

Честито и на теб мила. Лелееееееее как ме зарадва от сутринта.  :D Лека бременност и прекрасно бебче на финала
 


ОЧАКВАЩИ:

dianka           16-17.03.                         
Galichka         23-24.03.           
vmj_             8-9.04.
silvi4ka         8-9.04.
shu6enceto       8-9.04.
Anika85          10.04.
Andreqivano      10-11.04.
Pipi_M           11.04.
Meggy            13-14.04.
Vickson          13-14.04.
Олимпия          13-14.04.
titali_          14.04.
Deskata0177      15.04.
sof              15-16.04
dgina            16.04.
nomine           17.04.
mikivl           17.04
biserche         19.04.
biberonka        19.04.   
svetal4y         19-20.04.
hrisig           22-24.04.



ЛОВУВАЩИ:
ivaqna             
svetal4y   
nezisgbg
Simoni
bibica
hrisig
rossy*
bebebe
tani77
malkoto_dqvolche
bebence
tancheto
lqlyo
anjela80
eveishan
silvia_yo
parsi



Добавена си Парси :D
*
Sasano, Poli: БРАВОООООООООО!  Е, на това му се викат добри новини, много станахте с тлъстите чертички изведнъж и това е прекрасно.

Симони: не се натъжавай, мила, радвай се за другите и така по-скоро и те ще се радват за теб  :bighug:

Забравих да ви кажа Добро утро, а пък и то наистина си е добро, дано продължава прекрасното настроение от последните два дни  :lol:
 
Добро утро. На това му викам аз ДОБРо утро. На всички бременни- едно голямо честииииито от мен и леки 9 месеца.  :P Направо ми се напълни душата с щастие като видях колко+++++ си имаме. Но това е само началото,така че очаквам още ++++++.
*
Честито на бременелките и най-леките 9 месеца им пожелавам! Мене някой ще ме сложи ли вече при ОЧАКВАЩИ - 20.04.2008. Надявам се с мъжо да сме ловували успешно  :crossfingers:
Забравих да кажа Добро утро на всички и днес още повече  :bfp: :bfp: :bfp: да има :)
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: на всички момичета да се махнем от тая темичка  :wink:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
добро утро :Dнищо че навън времето е .......доста не комфортно :wink:Не съм се изразила както трябва, винаги се радвам при вида или при новина че някои чака бебнце, защото знам какво чувство на трепет и на очакване е. Исках да кажа, че всеки път при вида на бремена или когато някое момиче тук каже че нейното чудо е стнало, аз леко с благородно чувство и завиждам. Но, това не е злоба или нещо друго лошо- това е защото аз също много исках и си викам с лека въздешка ех, как и аз искам......и съм 100% сигурна че и вие го правите???Пожелавам ви прекрасен и спорен ден :D :wink: :P
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
ПОЛИ И САСАНО - ЧЕСТИТОООООООО!!!!  :balk_46:
Много се радвам за вас! Живи и здрави да сте, леки бременни 9 месеца и най-чудесните бебчета на света!
Толкова се радвам за всяка от вас! Вчера беше страхотен ден дано да продължим така и днес и през почивните дни!!! Имаме няколко сладурани които трябва тия дни да ни зарадват също!
Айде мацки Хубав ден и още повече +++++++ тестчета днес!!! 
*

ОЧАКВАЩИ:

dianka           16-17.03.                         
Galichka         23-24.03.           
vmj_             8-9.04.
silvi4ka         8-9.04.
shu6enceto       8-9.04.
Anika85          10.04.
Andreqivano      10-11.04.
Pipi_M           11.04.
Meggy            13-14.04.
Vickson          13-14.04.
Олимпия          13-14.04.
titali_          14.04.
Deskata0177      15.04.
sof              15-16.04
dgina            16.04.
nomine           17.04.
mikivl           17.04
biserche         19.04.
biberonka        19.04.   
svetal4y         19-20.04.
malkoto_dqvolche 20.04
hrisig           22-24.04.



ЛОВУВАЩИ:
ivaqna             
svetal4y   
nezisgbg
Simoni
bibica
hrisig
rossy*
bebebe
tani77
bebence
tancheto
lqlyo
anjela80
eveishan
silvia_yo
parsi

 

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Ех, че хубав край на работната седмица! Честито на Джулия, Сесано и Поли! Мацки, взривихте темичката за няколко часа и вярвайте, доставяте ни страхотна радост! Чак очите ми се насълзяват, а аз не съм от ревливия тип  :lol: Желая и на трите най-прекрасните и усмихнати девет месеца!
На останалите - успешен лов, по-малко напрегнато очакване на тези, които очакват радостната вест, а на тези с лелята...хм, изпащайте я по-бързо, че пролетта е размножителния период!
Розичка, дано скоро да се излекувате, а след това веднага да надуваш тумбака!
А относно Алекс-Леопарда... Майка му не разрешава да го гушкаме и целуваме  :( Много гадно се почувствах снощи и заради майка ми, на която това й е първо внуче, и заради себе си, че бих толкова път, и бях така лелински настроена, а получихме само - "Не пипайте детето!" :(  Гадна работа ви казвам! Ама да видим какво ще правим от тук нататък! Не искам да бъда лош пророк, но снаха ми ще усети май лошата страна от характера ми, която хич, ама хич не си харесвам! Колкото съм добра и склонна към компромиси, когато някой настъпи семейството ми и мен, ставам зла, а най-лошото е, че помня като слон и не прощавам лесно!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Добро утро, момиченца! Хайде, сега сте вие на ред!  :D


Аз тази нощ имах едни болки в корема /не много леки/, дали е нормално?
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Добро утро момичета. Честито на всички нови бременелки, :cheerleader: страшно много се радвам за всички с +++, а и вярвам че и останалите скоро ще се похвалят. :bighug: Желая им го от сърце.
Аз сутринта пак си направих тест , излеземи и 2- ра чертичка, но не е хубава и наситена, бледа е, като на Sasano, а все пак ми е 2- ри ден от закъснението. Малко се притеснявам, обаче повече тестове няма да правя, вътрешно ме вкарват. Освен това съм доста болна от 3 дена, имам страхотна кашлица, тук в София незнам къде да отида на преглед,знам че не сте лекари, но ви моля ако някой знае какво мога да пия за тая гадна кашлица, много ми е зле.Знам че хомеопатията е безвредна при бременност, но лекарката ми е в Бургас. Желая ви прекрасен и усмихнат ден :balk_602:Ивинявам се за дългият пост.


*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Anika85,тихичко ЧЕСТИТО и на теб, миличка! Ама много снахте скритите лимонки! Може да ти е бледа чертичката, но важното е, че я има! За кашлицата ... мога само да те посъветвам да пиеш повече чай с мед. Аз си правя една гаргара, която при мен е ефикасна за ракъртване на кашлица... Морска сол, разтворена във вода и с това по няколко пъти на ден. За около 2-3 дни ми се изчиства гърлото. И другото, което знам от баба ми е натриване на сливиците със сода, но това е гадно и аз не мога да си го направя сама. Дано бързо да се оправиш, че да можеш хубаво да си се нарадваш на чертичките!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Еееееееееееееееее, не можем да сварим да ви честитим, бе момичета, страхотно е така, много хубаво ми става. Честито и на теб, Аника, бледа, бледа, но си я има, така че стискам палци скоро и твоята да стане безсрамно тлъста :-)ЗА кашлицата - мед и лимон. Успех да се оправиш!
Софи: да кажеш на снаха ти (мисля, че не бъркам и не ти е сестра), че какви са тези глупости да не дава детето да го гушкате, да не сте нещо заразно болни или някои чужди хора. Все пак сте бабата и лелята на това дете, да няма сто такива, че да ви лишава от това удоволствие. Ама, че се възмущавам от такива работи. Малко се отплеснах.

Айде, чакаме следващия + резултат, че много гот така  :D
 
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Мерси sof ще изпробвам каквото си ми казала, пък дано да се оправям по- бързо. А иначе моите чертички са две и са бледи още 3 дена преди да ми закъснее, затова ми е странно че вече не  е станала ярка.


*
Наистина е много гот така-набрали сте инерция и скоро не спирайте.
Anika85 честито и на теб мила и скоро да се оправяш от гадния грип че да си бременееш спокойно.
Софи и мойта снаха беше така в началото пък като поотрасна малката само ми викаше "искаш ли да я гушнеш малко че ми откапаха ръцете"-и се чудеше как да дойде Събота и Неделя да я остави на майка че да се наспяла-много са интересни.

*
 :party: е голям купон стана тука  :D :D :D :lol: :lol: :lol: :D :D :D
Честито Аника леки 9 месеца и на теб. Лелеееее супер направо. Нямам думи  8)
А за кашлица, аз вземам мед и сода бикарбонат
 

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Meggy, Parsi,  :bighug:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!