0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ей, Любе, стига де, не ми се извинявай , няма за какво  :balk_21:, то каквото ще става, ще става  :).
*
Здравейте мацки и от мен с малко късното включване,но няма как трябваше да наваксвам за сметка на вчера с бача.Честито на двете бременелки и леко деветомесечие.
Любче няма как да не си втълпяваме и аз си повтарям непрекъснато ама не става и затова после се скъсвам от рев ама кво да праиш явно на бебето не му е харесал април.Дано май да хареса на повече бебета и да става работата и при всички нас.Иначе при мен лелището дойде днес с пълна сила но после продължавам напред няма как.Ох айде че се отплеснах а пека баница ако не е изгоряла вече.
Приятна и "романтична"вечер на всички.Целувам ви :D :bighug: :bighug: :bighug:

Виксънче:bighug:
*

    hrisig

  • *
  • 31
  • чакаме те бебо
здравейте,момичета,
Честото на Джулия ,и стискам палци всичко да е нормално и леки 9 месеца.
Момичета аз тези дни  ще съм на лов,само милото да не ми избяга.Вччера и днес съм с две чертички на ову теста,днес Т линийката беше по ярка от контролата,сега до 24 часа ли ще настъпи овуто?
« Последна редакция: Април 10, 2008, 22:02:52 pm от hrisig »
[/url]
[metric]http://metric.rodim.ru/p7_p6_24_4_2008_3_4p.gif[/metric]
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Честито на Saule_Nova и Джулия,леки и красиви 9 месеца preggo preggo!
Аз този месец май няма да участвам, че милото е пак в командировка по време на лова..:(Какво да се прави,работа..Пък не се знае знае ли се:) :blowingdust:

*
Здравейти и от мен. Честито на двете ни  preggo леки :cloud9: и на финала сладки и зрави :bori_007: :bori_004:.
Силвичка,мила докато не дойде гадната лелка има надежда.
Любе, и аз като теб знам ,че не станало нищо ,но пак се надявам.
Роузи ,мила какви хапове ще трябва да пиеш.
 Saule_Nova и julia_m браво за тлъстите втори ярки чертички!!! Пожелавам ви леки и безпроблемни 9 месеца, а след това - красиви и здрави  :babyflips: :babyflips:
Меги, изтрай още малко, дано се вдигне температурата пак, нищо не се знае,  :crossfingers:
Силвичка, аз имам хубаво предчувствие за теб, скоро и твоята втора чертичка ще стане ярка и тлъсто-червена  :lol:
Танче "сгъни" го твоя преди да замине в командировка, те плувците живеят доста време, може някой да се докопа до яйцето, дебнейки от засада  :lol:
Хриси давай, следващите 24-48 часа е момента за лов, действайте  и :eggsperm:
Роси, радвам се за добрите резултати на половинката ти - добър материал - здраво и хубаво бебееее ...
Роузи, какви са тия хапчета, скоро ли ще се включиш в нашите списъчета?
Софи, нацелува ли дупето на племенника от нас? Хайде скоро да си има компания и да бутате колички заедно!!!
Дани, липсват ми шегите ти ..., обаче си щади очетата и главицата /те са свързани/
Любче и на теб ти стискам палци, аз ти бях казала, че когато най-малко очакваш, тогава ще стане  :lol:
Симони, и аз си го мисля същото и чакам с нетърпение да се окажа бременна /мечтая си да са близнаци  :bori_007: :bori_004:/, ще стане, скоро ...
всички ще бъдем обичани мами   :blowingdust2:
Някого пропуснах, ама ми се приспа докато ви изчета и докато ви напиша...
При мен нищо ново, така че се радвам на вашите успехи  :D
Обичкам ви, цунки за ЛЕКА НОЩ и ПРИЯТНИ СЪНИЩА !!!

Имах намерение да си направя тестчето утре, но не се стърпяхме и ето резултата от преди половин час:



Вие сте първите, на които казвам.  :D
Имах намерение да си направя тестчето утре, но не се стърпяхме и ето резултата от преди половин час:



Вие сте първите, на които казвам.  :D

 :ballons: :party: :wine:, не, това :wine: вече не ти се полага  :D

Честито! Честито! Лека и безпроблемна! Страшно се радвам за теб, sasano!
Как се чувстваш? Освести ли се вече или още си в позитивен шок?
« Последна редакция: Април 10, 2008, 22:45:24 pm от Saule_Nova »
Честитооооо!!! Сасано, чудесна новина, пожелавам ти леко бременеене и след 9 месеца да качиш снимка на живо, здраво и красиво наследниче в нашето албумче!!!
Е, това ми е като за десерт и лека нощ  :lol: :lol: :lol:
И да не забравиш да повлечеш краче и да ни заплюеш, че утре чакаме нови ++++
Много съм щастлива! Но може би още не съм осъзнала какво ми се е случило....не знам, радвам се и съм малко изплашена от неизвестното. Но имам подкрепата на моя любим.
ЧЕСТИТО на всички с две чертички :party:
Като се има предвид колко много исках да видя  :bfp: сега съм в много приятно настроение ,защото за една седмица видях два броя :D
Айде нашите да са следващите ,които ще видим до накрая на седмицата :crossfingers:
Лека нощ и сладки сънища :sleeping: :cloud9: :bighug:
Сасано,честито,така се зарадвах като видях теста ти ,браво.Леки 9 и не се притеснявай а празнувай ,имаш голям повод.
Меги,и аз мисля ,че БТ ще се вдигне,спокойно има време . :crossfingers:и за Джинка и Бисерче.
Хриска,успешен лов мила.Това ще е твоят месец.
Няма да се вписвам в списъчето защото ще лекуваме хламидия :balk_144:
Дани ,да не си болничка мила?
Здравейте мацки.Честито на всички видели двете чертички.Присъединявам се и аз към вас.
Преди няколко  дена видях :bfp:,днес бях на доки и видях малката точица.
Пожелавам на всички  в най скоро време да изпитате това чувство.
ПУ-ПУ-ПУ
 
:bighug:ви силно  :balk_104:

 

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
   ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ С ПОЛОЖИТЕЛНИ ТЕСТОВЕ!!!

                              За нас шампанско, за бъдещите мами цветя и мнооого целувки!!!


« Последна редакция: Април 11, 2008, 00:02:59 am от _Elfita_ »
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Ехеееееееееее, колко много тестчета днеееееееес!!!! Супер!!! Честито момичета!!!!! Да минат леко и бързо тези 9 месеца и да си гушнете здравите и хубави бебенца! Хайде дано има още този месец!!!!
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
ОЧАКВАЩИ:

dianka           16-17.03.                         
Galichka         23-24.03.           
vmj_             8-9.04.
silvi4ka         8-9.04.
shu6enceto       8-9.04.
Anika85          10.04.
Andreqivano      10-11.04.
Pipi_M           11.04.
Meggy            13-14.04.
Vickson          13-14.04.
Олимпия          13-14.04.
titali_          14.04.
Deskata0177      15.04.
sof              15-16.04
dgina            16.04.
nomine           17.04.
mikivl           17.04
biserche         19.04.
biberonka        19.04.   
svetal4y         19-20.04.
hrisig           22-24.04.


ЛОВУВАЩИ:
ivaqna             
svetal4y   
nezisgbg
Simoni
bibica
hrisig
rouzi-anna
rossy*
bebebe
tani77
malkoto_dqvolche
bebence
tancheto
lqlyo
anjela80
eveishan
silvia_yo

Сложих се и аз към очакващиииии :))))
Поли,честито .Леки  :cloud9:Ау ,че много +++днес,дано все така .
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
радвам се за всяка една която отива в дре.угата тема, но сърцето ми кърви....не ви ли става и на вас така- хем се радвате, хем кървите и се питате- Годподи а аз кога????

Чакам мъж ми...и да го дочакам...и какво то това. Дори и да правим секс- какво то това...от цялото си сърце и душа на всимки с които си пиша и се познавам задочно от повече от месецПОЖЕЛАВАМ- най- късно на края на пролета да се махнат от таз ттемичка..................Лека нощ
*
Еххххххх,че хубаво с толкова  :bfp1:,
Пожелавам на всички момичета много леки  :cloud9: и да изживеят щастието си пълноценно.