0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Пу, пу, да ви заплюя, пък дано месеца се окаже печаливш за всички очакващи :) :grouphug: и скоро всички да забутаме  :bori_010:
*
Пу, пу, да ви заплюя, пък дано месеца се окаже печаливш за всички очакващи :) :grouphug: и скоро всички да забутаме  :bori_010:
Както се вика: ЧУЛ ТЕ ГОСПОД
 

*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
оххх видях му края на листа, не можете да си представите колко много листа обработих и пипнах- :lol:Шефът ми е доволен от мен и даже мисли да мести колежката ми на другаде :?Което за мен е добре от една стара, но .... за нея не е добре, а и ще ми се стовари прекалено голяма отговорност :P :P :P :band: officespace :balk_149: :balk_172: :balk_173:вече няма да мога да подремвам на спокойствие и да  :cul2:но пък току виж и заплатата ми се е вдигнала....
Мислех си дали някой може да ми каже, кога кога кога кога кога кога кога кога ще ни споходи щъркела.Боже, как те нося в сърцето си и всеки път когато си помисля за теб бебче и ми се свива стомаха от нетърпение и от тръпка....
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Здравейте сладки момичета и от мен!
Честито на номите маминки julia_m и Saule_Nova, леки 9 месеца и много здрави  :bori_005:.

Симони и при мен положението е доста - работа - и пак работа, хайде остенет си със здраве, че още доста ме чака работа.
Обичам ви всички    :bighug:

*
Много сте ми кротички днес... Няма ли някоя бомба ?!
Аз имам страхотни ПМС и се надявам тези дни да дойде лелката...Те такова чудо не е било..Вие се извъртяхте по два пъти ,аз още един не съм...
*
Много сте ми кротички днес... Няма ли някоя бомба ?!
Аз имам страхотни ПМС и се надявам тези дни да дойде лелката...Те такова чудо не е било..Вие се извъртяхте по два пъти ,аз още един не съм...

С удовлствие бих се лишила от моята, ако толкова искаш. Към неделя съм готова да ти я пратя  :lol:
 
*
Здравейтееее,
Честито на Джулия, да сте живи и здрави и ти и бебчето и леки девет месеца.
Ама тук наистина е много тихо.Хайде - още++++++++, ощеееее....
*
Здравейте мацки! :DКак е настроението2Виждам,че имаме още ++ и това наистина много ме радва.На бременните мацки-честито!
Много съм заета напоследък и нямам много време да пиша,но ви чета и следя какво става редовно!
Обичам ви много милички,бъдете щастливи! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Честито на бъдешите мами с пожелания за леки 9 месеца и сладурски бебчета на финала :balk_103: :balk_118: :balk_7:

Хубава вечер на всички сладурани.
*
Честито на дамите с тлъсти яркочевени втори черти, дано всички да видят такива в близките седмици

*
Ми Меги с удоволствие я приемам..:)Дано не идва при никоя от вас 9 месеца... Само че аз пак започвам да вкарвам филмите и сега си мисля че ако около 45 ден съм имала ову и с лошата спермограма ,може да сме уцелили нещо...Това честно да си кажа ме дразни най-много от всичко...Искам да не си внушавам такива глупости ,но не мога...
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Любе,нормално е мила!Нали всички се надяваме да уцелим момента затова не се обвинявай!Та всяка от нас си внушава всеки месец и след всяка ову,че е станало чудото!Но накрая само при някои е станало не при всички!Но ние сме силни и не се предаваме!Ще ти стискам палци!
*
Ех, Любче, ама няма как да не си втълпяваме някакви неща .Това произлиза от пустата надежда, която неперкъснато носиме тя ги ражда такива- ами ако, може пък и прочие.Бихме си спестили малко излишна блка ак можехме да не се вкарваме сами в схеми- но...явно няма как.Така ще е тя... :D
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Само че аз пак започвам да вкарвам филмите и сега си мисля че ако около 45 ден съм имала ову и с лошата спермограма ,може да сме уцелили нещо...Това честно да си кажа ме дразни най-много от всичко...Искам да не си внушавам такива глупости ,но не мога...

Оффффффффффффф, направо сме една мода с тебе! То и аз тайничко си се надявам да ни взривиш с една + новинка,и не смея много, много да приказвам, че да не предизвиквам.....

Привет момичета! Как сте? Аз нещо не издържам пред компа,че от три дни вече яко ме боли глава. кво е туй чудо...не знам. Та само минавам да си ви поздравя, и пак ще бия отбой.
Който ще гони яйца да гони, който чака- малко остана, спокойствие и силна храна, а на тия като мене, дето са на червено, да се готвят за най- плодородния месец!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Честито на Джулия.Лека бременност мила.
Любче,да знаеш ,че аз имам надежда за теб ,дано чувството ми не ме лъже.Стискам ти палци  :crossfingers:
Соф,натискай мъжо и хич не му мисли,отдолу,отгоре няма значение,работа да се върши и бебчо да става,ти си наредтози месец ,втераните наистина много се задържахме май..Аз отпадам от всички списъци за неопределено време,ще пия  хапченца  :(
*
Току що изпуших една цигара.
Ими се догади.Гади ми сееееее
 8O 8O 8O
Сигурно ще ме обвините, че пуша щом правя бебе, но всъщност аз от година и нещо пуша само вечер и то малко.Ако се съберем в компания тогава вървят малко повече.
хммм....
*
Силвичка, какво става при теб?
Ох, докато ви чета, ми изгоряха макароните на фурна  :lol:, ами такива ще ги яде мъжо, кво да правя  :lol:.Първо, ЧЕСТИТО!!! на двете бъдещи мами - Saule_Nova и Джулия, леки  :cloud9:, и здравички бебенца на финала!
Любе,да отрицателен ми е втория тест, ама го правих преди 2 дни, на 8-ми сутринта, не съм правила друг след това  :wink: Светълчи  :balk_21:, ами  няма леля още, мисля да изчакам до края на седмицата и  да пусна кръвен.Няма смисъл повече от уринни, щото вече изобщо не се надявам, всичко ме боли, а лелята стремглаво към мене върви...ех, даже и в рима го написах  :lol:.Ами каквото такова, само се чудя, аз съм точна като швейцарски часовник, а още не ми е дошло, дано да не излезе нещо лошо :balk_80:
*
Силве,съжалявам ако съм изиграла ролята на лоша орисница,не съм го искала...Дано да не е отчел тогава и да повториш с положителен...Извинявай!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
julia_m и Saule_Nova - Честито и от мен! леки  :cloud9: и по едно  :bori_008: или  :bori_004: на финала
Ето виждате ли че можело да имаме много положителни и безсрамни втори чертички!!!
Айде дано всички да ги хване тая епидемия  :lol:
Симони, нали знаеш, че те разбирам много добре... и аз със същия трепет го очаквам това малко ревливо вързопче, но и тоя месец няма да е моя, гърдите много ме болят, направо ще ми се пръснат... и лелката я очаквам тия дни, но пък остава надеждата за следващия месец  :)
Светалчи, споко и аз понякога си позволявам по една цигарка
Силвичка, не се самонавивай, имаш още надежда, може да не е отчел правилно теста, добре си решила, изчакай и дано пък кръвния да се окаже  :bfp: много ще ти стискам  :crossfingers: и ще се моля за теб!
От мен лека нощ и утре с нови сили да имаме още мнооооооого :bfp: