0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
еййййййй пак сте писали много ! е нямам време да прочета всичко сега , ама после.... :wink: На новата бременна мацка ЧЕСТИТО! Леки 9 месеца !
аз да се отчета - вчеар правихме спермограма и всичко е ОК! Д-ра каза само да действаме .... :wink: Ох дано скоро да имаме най-страхотните +++ Лека ден момичета!

Мн се радвам за хубавите резултати на твоето момче. Чакам скоро да се похвалиш  :wink:
 

*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Здравейте и от мен!Честито на новата бременелка и леки 9 месеца!Момичета може да ме сложите в списъка на ловуващите!
*
ОЧАКВАЩИ:

dianka           16-17.03.                         
Galichka         23-24.03.           
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙ 1-2.04.
vmj_             8-9.04.
silvi4ka         8-9.04.
shu6enceto       8-9.04.
parsi            9.04.
Anika85          10.04.
Andreqivano      10-11.04.
Pipi_M           11.04.
Meggy            13-14.04.
Vickson          13-14.04.
titali_          14.04.
Deskata0177      15.04.
sof              15-16.04
dgina            16.04.
nomine           17.04.
mikivl           17.04
biserche         19.04.
biberonka        19.04.   
svetal4y         19-20.04.
hrisig           22-24.04.



ЛОВУВАЩИ:
ivaqna             
svetal4y   
nezisgbg
Simoni
bibica
hrisig
rouzi-anna
rossy*
bebebe
tani77
malkoto_dqvolche
bebence
tancheto
lqlyo
Олимпия
anjela80
eveishan


Добавих те  :D
 

*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Благодаря ти Галичка!Хайде няма ли други с +++++ резултати?
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Saule_Nova, честито мила  :balk_5:, пожелавам ти  леки :cloud9: и  здраво бебче на финала   :bori_002:

На момичетата с бледите чертички - айде няма ли вече +++ ?
rossy *, чудесни новини, значи  :00001754: и ...  :bfp: съвсем скоро  :crossfingers:.

Аз ще трябва да тръгвам за работа, че вчера се успах и отидох с 2 часа закъснение  :oops:. Амии... от мисли вечер не спя, сутрин не мога да стана.Ама шефа ми е слънце, трябва да почерпя  beer::.
*
Здравейте и от мен :) Мен пак си ме пратиха в офиса за днес и си ви чета... :)

Роси имаш едно голямо БРАВО от мен за мъжа ти :) Действайте си, че ти наближава овуто :) Това е твоя месец ,да знаеш.. Много бих се радвала..:)

Меги ,аз да ти кажа харесвам графиката ти ,но това е защото аз такива висдоки температури не съм имала...Незнам какво точно означава този спад,но ми се струва не толкова голям..Според мен още има надежда..

Соф ,да нацелуваш малкия сладур и от мен,и да му нащипеш бузките :DИ скоро да го зарадваш с братовчед да не се чувства самотен.
Saule_Nova,чесито.Леки  :cloud9:И дано си заразна :)
Адашке, :balk_47:за хубавият материал,сега остава да действате и чудото ще се случи :crossfingers:
Силвето гледам не е писала ,дано се включи с добри новини.

*
пРивет МоМиЧета!!!
ДНЕС мИ Е 34 ДЕН ОТ НАчАлОТО НА МЦ
чАК мЕ Е СТрАХ да си направя тест
от 8 месеца с всяко закъснение съм в очакване да видя 2-те чертички
добре че сте вие момичета.......
успех на всички и този месец много +++++ резултати
 :crossfingers: :goodluck: :cheerleader:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
пРивет МоМиЧета!!!
ДНЕС мИ Е 34 ДЕН ОТ НАчАлОТО НА МЦ
чАК мЕ Е СТрАХ да си направя тест
от 8 месеца с всяко закъснение съм в очакване да видя 2-те чертички
добре че сте вие момичета.......
успех на всички и този месец много +++++ резултати
 :crossfingers: :goodluck: :cheerleader:

Миличка, погледнах ти графиката, дано да не е много нахално от моя страна, ама нещо не схващам! Отбелязала си "+" на О тест на 29 ден, май беше, така че според моите сметки още нямаш закъснение, освен ако не си с прекалено къса ЛФ. Нали знаеш, че ЛФ нормално е около 12-14 дни, а при теб до днес излизат само 4 дни след предполагаема О, което означава, че имаш минимум седица до датата на М. Да ме поправи някой, ако греша, но е още раничко да мислиш за закъснение!
« Последна редакция: Април 10, 2008, 14:19:05 pm от sof »

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Соф ,да нацелуваш малкия сладур и от мен,и да му нащипеш бузките :DИ скоро да го зарадваш с братовчед да не се чувства самотен.
...



Миличка, обещавам най-тържествено, че ефирния другия месец няма да го оставя да си почива като този, а го хваща за ушите и да се труди! И ние като при Новилка имаме проблем с това кой отгоре, кой отдолу, ама ще се жертва той в името на бъдещото ни дете! А ти продължавай да кексиш мъжо, че тоя месец поне ти да отсрамиш нас, ветераните в тая тема!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
пРивет МоМиЧета!!!
ДНЕС мИ Е 34 ДЕН ОТ НАчАлОТО НА МЦ
чАК мЕ Е СТрАХ да си направя тест
от 8 месеца с всяко закъснение съм в очакване да видя 2-те чертички
добре че сте вие момичета.......
успех на всички и този месец много +++++ резултати
 :crossfingers: :goodluck: :cheerleader:

Хайде прави теста и  :crossfingers: да ни зарадваш  :wink:
 

*
Мадами ,ми май Силвичка писа сутринта, че е правила шуър чек и е отрицателен.. :(
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Честито на всички останали очакващи бебчета момичета :)
Да се запиша и аз в графата на чкащите бебче :) Док вчера потвърди пета седмица, кръвния тест също потвърди. Сега само да се разкара грипа и ще бъда щатлива чакаща мама :)/не че сега не съм щастлива, ама се притеснявам заради грипчето, което се опитва да ме пребори от вчера, при това сутрешното гадене продължава до към един след обяд, а това е много изтощително, предполагам че се засилва и заради грипа/
С мъжлето още сме ошашавени и изненадани, но да се надяваме че всичко ще е наред :)
На всички момичета очакващи +++ резултати успех и стискам палци да изскочите от ветеранския списък!
*
Дано ,дано ,а пък ти ни чакай в бременните теми и ни поплювай едно хубаво...:)
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
здравейте момичета,направих някои изследвания и май се разбра защо цикала ми е толкова нередовен- от прогестерона -много е нисък и от този месец ще почвам да пия дуфастон.иначе правих и цитонамаска( 1 група), а мъжът ми прави спермограма и пише, че е в отлична оплодителна способност.оказа се,че матката ми била в индиферентно полужение и трябвало да го правим на задна-вие чувалили сте такова нещо?оххх така се надявам да стане в скоро време

весел и усмихнот ден и повече ++++++++++++
07.10.2009
ОЧАКВАЩИ:

dianka           16-17.03.                         
Galichka         23-24.03.           
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙ 1-2.04.
vmj_             8-9.04.
silvi4ka         8-9.04.
shu6enceto       8-9.04.
parsi            9.04.
Anika85          10.04.
Andreqivano      10-11.04.
Pipi_M           11.04.
Meggy            13-14.04.
Vickson          13-14.04.
titali_          14.04.
Deskata0177      15.04.
sof              15-16.04
dgina            16.04.
nomine           17.04.
mikivl           17.04
biserche         19.04.
biberonka        19.04.   
svetal4y         19-20.04.
hrisig           22-24.04.


ЛОВУВАЩИ:
ivaqna             
svetal4y   
nezisgbg
Simoni
bibica
hrisig
rouzi-anna
rossy*
bebebe
tani77
malkoto_dqvolche
bebence
tancheto
lqlyo
Олимпия
anjela80
eveishan
silvia_yo

Отново се добавих .Честито на Saule_Nova леки 9 месеца и здраво бебче

От доста време не съм влизала и докато ви прочета то списъка доста набъбнал.Дано да набъбнем и ние  всичките за 9 месеца.Успех ви желая

*
Ами Дианка и Поли?! Те са с още по-голямо закъснение и от мен ,пък нито са влизали да кажат какво що?! Нещо ни изоставиха... Дано са добре и да крият хубави новини ,не лоши..
*
Честито на всички останали очакващи бебчета момичета :)
Да се запиша и аз в графата на чкащите бебче :) Док вчера потвърди пета седмица, кръвния тест също потвърди. Сега само да се разкара грипа и ще бъда щатлива чакаща мама :)/не че сега не съм щастлива, ама се притеснявам заради грипчето, което се опитва да ме пребори от вчера, при това сутрешното гадене продължава до към един след обяд, а това е много изтощително, предполагам че се засилва и заради грипа/
С мъжлето още сме ошашавени и изненадани, но да се надяваме че всичко ще е наред :)
На всички момичета очакващи +++ резултати успех и стискам палци да изскочите от ветеранския списък!
Честито, мила, лека бременност ти желая.
И да ни заплюеш  :wink:
 

*
Здравейте момичета!!!С най-голяма радост искам да честитя на julia_m и Saule_Nova!!!Момичета желая ви леки и безпроблемни  :cloud9: и на финала  здрави бебчета!!!Дано да повлечете крак и скоро всички да се преместим във вашата темичка!