0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Ха добро ви утро и от кака ви Соф!
Мисля си, че тричките с бледите четрички днес трябва вече да споделят, че чертичките са по-ярки и да настане тук един купон! Освен това си имаме и три, които вървят заедно и ги чакам и те да се похвалят, ама да видим! Мегги, не се ослушвай, душа, и ти си в това число! На мен днес от сутринта ми е мноооого лигаво и радостно, ама да видим къде ще ме закара това добро настроение! Планирам посещение при Александър-Леопарда, че лелин златен не съм го виждала цели две седмици!  :oops: Срамна работа, ама той трябва да разбере, че леля му го обича, и че ще гледа другия месец да му отработи едно братовчедче!
Хайде, поспалани, ставайте
!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
 :D Добро утро милички!Пожелавам на всички приятен ден,лека работа на всички,които са на работното място! :balk_111: :balk_110: :balk_21:Стискам палци на НЕчакащите днес да видят ярки две черти!И никакви лелки,времето е хубаво да ходят да се разхождат!Могат да отидат на закрит басейн и да вземат да поостанат там за 9месеца-Ем на тях ще им е добре,ем и на нас! preggo preggo preggo
Прегръщам ви силно!А сега отивам да пия кафе и после съм пред комп да превеждам-тая дипломна няма край! :balk_172:Та ще съм постоянно наоколо е ще ви наглеждам!

Даже сега му се хапвали сандвичи!Ама преди малко ме целеше с хартийки от бонбони, защото съм на компа.Ще си направи сам!
siska_rs, ние ще си работим по въпроса, разбира се. 
Има  момичета, които споделят, че са забременели спонтанно с подобна на нашата диагноза.Но все пак се подготвям и за другото, часовника тиктака.

Аз на моя му направих сандвичи,но той пък ме събуди с кафе в леглото!Явно съм случила на послушен мъж(поне засега)и за това още сме далеч от глупчо и тъпчо....но сигурно и ние рано или късно ще стигнем да този етап!
 :balk_198:
Елфи,наистина ВЯРВАМ,че при вас ще се случи по естествен път! :blowingdust2:
Ха добро ви утро и от кака ви Соф!
Мисля си, че тричките с бледите четрички днес трябва вече да споделят, че чертичките са по-ярки и да настане тук един купон! Освен това си имаме и три, които вървят заедно и ги чакам и те да се похвалят, ама да видим! Мегги, не се ослушвай, душа, и ти си в това число! На мен днес от сутринта ми е мноооого лигаво и радостно, ама да видим къде ще ме закара това добро настроение! Планирам посещение при Александър-Леопарда, че лелин златен не съм го виждала цели две седмици!  :oops: Срамна работа, ама той трябва да разбере, че леля му го обича, и че ще гледа другия месец да му отработи едно братовчедче!
Хайде, поспалани, ставайте
!

Моята втора черта днес е тлъста и безсрамно ярка :D  :bfp1:
Поздрави на Александър - Леопарда, пожелавам ти скоро едно твое лъвче  :crossfingers: :crossfingers:
Saule_Nova ееееее супер!!! Много добре ще ми започне деня с тази новина!!! :D

Хайде, момичета продължавайте с добрите новини!!!
Ееееее, вече имаме едно ++++++++++. Айде,чакаме другите. Не се крийте. :P
*
А, Добро утро и от мен, е на това му викам безсрамна работа - тлъста и безсрамно ярка :bfp:   Супер !!! Имахме нужда от това.

Соф:
целуни Александър - Леопарда от мен, че да пренесеш малко зараза насам, че имаме нужда и ние тричките включително, малко ни е спешно за неделя-понеделник се очаква бум от ... нали знаете :-)
 
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!


Моята втора черта днес е тлъста и безсрамно ярка :D  :bfp1:
Поздрави на Александър - Леопарда, пожелавам ти скоро едно твое лъвче  :crossfingers: :crossfingers:
Не я е срам тази втора черта,а?Браво!Хайде да видим днес на коя от вас ще е най-безсрамна втората чертичка :D
Е,вече можем с пълно гърло да изкрещим ЧЕСТИТООООО.. :cloud9: :cloud9: :cloud9:Леки 9 миличка и....ти нали провлачи краче...поплюй ни и нас... :youwoman:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
ДОБРО УТРО!!!!

Saule_Nova - ЧЕСТИТООООО!!!!  :balk_46: Супер все така да ни върви, заплюй ни и нас, че имаме нужда, а на теб леки 9 месеца и здраво бебче!
Другите ако обичат да не се спотайват а да докладват кой-колко безсрамни втори чертички вижда днес!!!
Успех куклички
Добър да е денят ви мацки и много +++++++++++++++
Аз съм от нечакащите,ама нали си направих предварително тест и беше  :bfn: та затова не бързам за втори.Все още я няма лелката ама ПМС е на лице и я очаквам безсрамницата.Заредила съм се с търпение и надежди за сега,ако не дойде до няколко дни ще правя тест,а засега само не чакам.
На всички с бледите черти пожелавам ярки,на всички останали  :bfp: :bfp: :bfp:
Целувки и приятен ден!
ОЧАКВАЩИ:

dianka           16-17.03.                         
Galichka         23-24.03.           
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙ 1-2.04.
anjela80         5-6.04.
vmj_             8-9.04.
silvi4ka         8-9.04.
shu6enceto       8-9.04.
parsi            9.04.
Anika85          10.04.
Andreqivano      10-11.04.
Pipi_M           11.04.
Meggy            13-14.04.
Vickson          13-14.04.
titali_          14.04.
Deskata0177      15.04.
sof              15-16.04
dgina            16.04.
nomine           17.04.
mikivl           17.04
biserche         19.04.
biberonka        19.04.   
svetal4y         19-20.04.

hrisig           22-24.04.


ЛОВУВАЩИ:
ivaqna             
svetal4y   
nezisgbg
Simoni
bibica
hrisig
rouzi-anna
rossy*
bebebe
tani77
malkoto_dqvolche
bebence
tancheto
lqlyo
Олимпия

Ето го списъчето, мисля че това е последното... дано не бъркам.

Благодаря за списъчето. Премахнах се за този месец. На другите ще кажа :" Момичета, следя ви и съм си купила голям календар. На всяка дата е отбелязано коя по ред ще се похвали. Така че, признавайте за +++++++ без "бой". :P :lol:
Пу пу пу, милички, от :bfp: да не се отървете още този месец, най-късно другия!!!
 :)
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Saule_Nova, ЧЕСТИТО!!!!  
Пожелавам ти най-усмихнатите девет месеца! Радвай се на чертичките си и започвай тука една по-една да ни заплюваш и да провлачваш крачета! От нас имаш много стиснати палци твоето да бъде БЕБЕ 2009!!!
А довечера Александър - Леопарда го очаква дъжд от целувки от всички от Зачатие и едно голямо намачкване на пухкавото му дупе!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Ха добро ви утро и от кака ви Соф!
Мисля си, че тричките с бледите четрички днес трябва вече да споделят, че чертичките са по-ярки и да настане тук един купон! Освен това си имаме и три, които вървят заедно и ги чакам и те да се похвалят, ама да видим! Мегги, не се ослушвай, душа, и ти си в това число! На мен днес от сутринта ми е мноооого лигаво и радостно, ама да видим къде ще ме закара това добро настроение! Планирам посещение при Александър-Леопарда, че лелин златен не съм го виждала цели две седмици!  :oops: Срамна работа, ама той трябва да разбере, че леля му го обича, и че ще гледа другия месец да му отработи едно братовчедче!
Хайде, поспалани, ставайте
!

ЧЕСТИТООООООООООООООООООООО, леки 9 месеца и най красивия бебо на финала.
Е, виждате ли как ан сутринта започваме с добрите новини  :wink:

Моята втора черта днес е тлъста и безсрамно ярка :D  :bfp1:
Поздрави на Александър - Леопарда, пожелавам ти скоро едно твое лъвче  :crossfingers: :crossfingers:
 

*
Re: Април ни навестява с много положителни ре
« Отговор #833 -: Април 10, 2008, 10:29:08 am »
Софи: забравих да те питам каква е тази кака, на която се правиш, какво се пишеш на много дърта  :wink:

Момичета, много ви моля да ми видите графиката, че нещо не ми харесва. В темата за графиките си имам моя за коментар, ако може. Много ви благодаря!
« Последна редакция: Април 10, 2008, 10:34:52 am от Meggy »
 
Добро утро и от мен!!!
Честито на всички с  :bfp: и дано провлачите крак за всички ловуващи  :00001754: и очакващи ярки   :bfp: тестчета
Май сьм забравила да се пеместя в ловуващите
ОЧАКВАЩИ:

dianka           16-17.03.                         
Galichka         23-24.03.           
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙ 1-2.04.
anjela80         30.04.
vmj_             8-9.04.
silvi4ka         8-9.04.
shu6enceto       8-9.04.
parsi            9.04.
Anika85          10.04.
Andreqivano      10-11.04.
Pipi_M           11.04.
Meggy            13-14.04.
Vickson          13-14.04.
titali_          14.04.
Deskata0177      15.04.
sof              15-16.04
dgina            16.04.
nomine           17.04.
mikivl           17.04
biserche         19.04.
biberonka        19.04.   
svetal4y         19-20.04.

hrisig           22-24.04.


ЛОВУВАЩИ:
ivaqna             
svetal4y   
nezisgbg
Simoni
bibica
hrisig
rouzi-anna
rossy*
bebebe
tani77
malkoto_dqvolche
bebence
tancheto
lqlyo
Олимпия
anjela80
Ето го списъчето, мисля че това е последното... дано не бъркам.

Благодаря за списъчето. Премахнах се за този месец. На другите ще кажа :" Момичета, следя ви и съм си купила голям календар. На всяка дата е отбелязано коя по ред ще се похвали. Така че, признавайте за +++++++ без "бой". :P :lol:
http:
*
ОЧАКВАЩИ:

dianka           16-17.03.                         
Galichka         23-24.03.           
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙ 1-2.04.
vmj_             8-9.04.
silvi4ka         8-9.04.
shu6enceto       8-9.04.
parsi            9.04.
Anika85          10.04.
Andreqivano      10-11.04.
Pipi_M           11.04.
Meggy            13-14.04.
Vickson          13-14.04.
titali_          14.04.
Deskata0177      15.04.
sof              15-16.04
dgina            16.04.
nomine           17.04.
mikivl           17.04
biserche         19.04.
biberonka        19.04.   
svetal4y         19-20.04.

hrisig           22-24.04.


ЛОВУВАЩИ:
ivaqna             
svetal4y   
nezisgbg
Simoni
bibica
hrisig
rouzi-anna
rossy*
bebebe
tani77
malkoto_dqvolche
bebence
tancheto
lqlyo
Олимпия
anjela80


Махнах те и от очакващите, че да не се бъркаме. Айде, момичета, има тук около 10-ти доста, няма ли някоя да се похвали с още поне един +++ тест :-)
 
*
Добър деееееен и от мен!!
Saule_Nova Честито- Леки девет и най-здравото бебе на края.Успех и за бебе 2009.
Мммммм, че хубаво като има плюсчета.Хайде искаме още, искаме още
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
гледам ви.....умната- май днес няма за сега оплаквания и тъжни личица....аз съм се дарила с бумащина- листааааааа и кат се отрия ще ви пиша................
*
Добро утро (добър ден) :oops: и от мен момичета....аз днес хубаво си поспах и се събудих с усмивка и като гледам май всички сме така тази сутрин...и тук усещам много ведро настроение....
Saule_Nova, Честито миличка  много спокойни :cloud9: и накрая едно здраво, щастливо и сладко бебешоче....
На всички с бледи чертички и на всички чакащи-хайде къде се криете я ни зарадвайте и вие-днес така е тръгнал деня... :bfp:
а на ловуващите като мен :00001754:- :bed: :crossfingers: :crossfingers:
:bighug:
Лек и изпълнен с много ++++ емоции ден :balk_102: :balk_21:
*
еййййййй пак сте писали много ! е нямам време да прочета всичко сега , ама после.... :wink: На новата бременна мацка ЧЕСТИТО! Леки 9 месеца !
аз да се отчета - вчеар правихме спермограма и всичко е ОК! Д-ра каза само да действаме .... :wink: Ох дано скоро да имаме най-страхотните +++ Лека ден момичета!