0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мммдаааа,ще има много +++ този месец,така ми се струва на мене.Наближава голям и велик празник ,а тогава знаете какви чудеса се случват,както по Коледа.
Новилка,ама как сама тука,няма такива работи :Pвсички в купом към бременната темичка .
*
Saule_Nova ,влачи краката сега цяла седмица... :)

Как ще съм избягала бре ейййй, е па я  ше ви либа кесим беее :) Днеска съм много лигава...Мен шефовете ме пратиха на физически труд малко ,пък аз само смешки правя на колегите.. И се помотквам ,ама не са ме хванали още... :)  :wink:

Аника ,честито душа,сигурна съм че след ден два ще е по-ярка чертата и ти пожелавам много приятни 9 месеца...

Сиске РС,ма къде душа ти бяга хумора?! Моя мъж като му кажа че е "помочкьо"/това означава пикльо/ и той ми вика ...ОООО ,епа кога ме повиши?!?!
Душа не може цял живот на милинко и сладинко...много банално тва бе... па то Байгън ще ми стане...

Дани и Роузи , ма обичам ви бе момичета... Обичам и всички останали ,ама то моето сърце е голямо.. :)

Никой да не плаче за отрицателен тест,той не заслужава такива емоции!!! Аз вече 51 дена съм без цикъл ,пък и две черти не видях...Бт започна да се качва на 45 ден,викам ако е така трябва да се зачева бързо че после чак догодина на следващия цикъл а ?! :) :wink:

Аз чакам още няколко дена, тогава да видите бомбите Като се заредят Дани ,Меги,Бисерчето ,Джина,Драгица и още 10-на ,да видите тогава как ще се чудим на кого първи да честитим ..А какво пиене и ядене ще пада за тяхно здравеее...

Аз май се поунесох в приказките...
Благодаря, много благодаря на всички за топлото посрещане!!! Друго си е да го споделиш с дами- братя по оръжие :lol:. Съпругът ми още гледа като треснат с мокър парцал  8O, та имах голяма нужда от адекватни реакции. А вашите са точно такива!!!

Наистина не знам как да ви благодаря. Освен, като ви пожелая съвсем скоро две черти!

ЧЕСТИТО Saule_Nova!!! Радвам се за теб, влезе с "летящ старт" в нашата тема и направо при бременелките. Тук от бременелките очакваме да ни заплюят, така че плювни ни всичките, че да ни стигне скоро положителният тест  :lol:. Весели и безпроблемни 9 месеца ти пожелавам от сърце!!!
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.


Аз чакам още няколко дена, тогава да видите бомбите Като се заредят Дани ,Меги,Бисерчето ,Джина,Драгица и още 10-на ,да видите тогава как ще се чудим на кого първи да честитим ..

Опааааа, Дани, ама и този път без нея! Тази сутрин дойде без всякаква милост, ама май.ата и. Ай сиктир! Ша види тя другия месец кат са скрия, тъй сЪ скрия чи ни мой мъ намери цели девет.

Опс, аз май на всяка манджа мирудия! Ко да прая ? Бисито си няма работа....ма придизвиква да дрънкам....Любче, твойта лиготия да ней заразна...чи гледай ко бързо ма хвана...Пфууууууууу.Аман от мене!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Здравейте мацки включвам се и аз вече с +++++настроение.Наревах се пък после си викам"що рева като не е тоя месец ще е другия"Трябва просто сами да си вярваме :wink:Иначе ще изчакам още малко лелището и ще правя нов тест-може тия 2-та да не са били верни :D,което е малко вероятно. :band:

*
Иначе моя мъж е в провинцията и аз се чудя с кой комшия да купонясвам :oops:Важното е работа да се върши :lol:

*
Иначе моя мъж е в провинцията и аз се чудя с кой комшия да купонясвам :oops:Важното е работа да се върши :lol:

*
Ааа,Парси ,с комшията не! Чакай си мъжо ,да ти е чиста съвестта :) Направи си женско парти и си дрънни една чашка червено винце ,то и ако има бебче една чашка няма да навреди..

Даниии,таа мърла да я гониш че ша и м.......
Момичета включвам се и аз. Малко ми е депресивно - на последния преглед на УЗИ се видя задържан фоликул. Сега чакам да ми дойде М, ама нещо не иска. Аз се надявам тая гадна киста да се спука по време на М ама той не иска този път да дойде навреме.Имам лапаро през Октомври 2007 и уж всичко беше наред - миналия месец док регистрира ову, ама сега...........
Имам диагноза ЛУФ и док докато ме следеше последните месеци каза, че не вижда проблем за естествено забременяване. Обаче........пак киста 5 месеца след лапарото.
А аз имах неблагоразумието лекичко и тайничко да се надявам, че наистина може пък и да стане без АРТ, но като гледам........
Освен това, знам че при АРТ и ЛУФ много нараства вероятността от хиперстимулация  - а мен ужасно ме е страх от това.
Не че док е казал засега АРТ, но на първите прегледи ми спомена, че по принцип това е решението.
Има ли някоя от Вас забременяла с ЛУФ и как?


Аз чакам още няколко дена, тогава да видите бомбите Като се заредят Дани ,Меги,Бисерчето ,Джина,Драгица и още 10-на ,да видите тогава как ще се чудим на кого първи да честитим ..

Опааааа, Дани, ама и този път без нея! Тази сутрин дойде без всякаква милост, ама май.ата и. Ай сиктир! Ша види тя другия месец кат са скрия, тъй сЪ скрия чи ни мой мъ намери цели девет.

Опс, аз май на всяка манджа мирудия! Ко да прая ? Бисито си няма работа....ма придизвиква да дрънкам....Любче, твойта лиготия да ней заразна...чи гледай ко бързо ма хвана...Пфууууууууу.Аман от мене!


ЕЕЕЕ, тая пуста лелка,гони я бързо и пак напред!
Ми Дани, нямах си работа, ама вие двете с Любчето сте ми такива сладурки  :lol: :lol: :lol:, как да не ви предизвика човек ....
Айде мерудийке, спретни другият месец едо малко мерудийченце  :babyflips:  :lol: :lol: :lol:
 И аз май няма да съм сред бомбите също, имам си типични ПМС, но може да се окажа случайно "скрита лимонка"  :lol: :lol: :lol:
Ама нали ме следиш, та да ти кажа, ковнала съм с пиронче БТ на 37.00 ...
Дано другите "бомби" гръмнат силно с ++++
 :bighug:
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Здравейте мили мои сладурки!Днес малко късно влизам и нямам време да изчета всичко!Добре дошли на новите момичета и да не се задържат много тук!На всички пожелавам успех!
*
Здравейте мацки включвам се и аз вече с +++++настроение.Наревах се пък после си викам"що рева като не е тоя месец ще е другия"Трябва просто сами да си вярваме :wink:Иначе ще изчакам още малко лелището и ще правя нов тест-може тия 2-та да не са били верни :D,което е малко вероятно. :band:
Само така те искам, душко,  :D горе главата и с рогата напред, да видиш как ще я стреснем тая лелка и няма да се вясне скоро покрай нас  :wink:
 

*


Аз чакам още няколко дена, тогава да видите бомбите Като се заредят Дани ,Меги,Бисерчето ,Джина,Драгица и още 10-на ,да видите тогава как ще се чудим на кого първи да честитим ..

Опааааа, Дани, ама и този път без нея! Тази сутрин дойде без всякаква милост, ама май.ата и. Ай сиктир! Ша види тя другия месец кат са скрия, тъй сЪ скрия чи ни мой мъ намери цели девет.

Опс, аз май на всяка манджа мирудия! Ко да прая ? Бисито си няма работа....ма придизвиква да дрънкам....Любче, твойта лиготия да ней заразна...чи гледай ко бързо ма хвана...Пфууууууууу.Аман от мене!


ЕЕЕЕ, тая пуста лелка,гони я бързо и пак напред!
Ми Дани, нямах си работа, ама вие двете с Любчето сте ми такива сладурки  :lol: :lol: :lol:, как да не ви предизвика човек ....
Айде мерудийке, спретни другият месец едо малко мерудийченце  :babyflips:  :lol: :lol: :lol:
 И аз май няма да съм сред бомбите също, имам си типични ПМС, но може да се окажа случайно "скрита лимонка"  :lol: :lol: :lol:
Ама нали ме следиш, та да ти кажа, ковнала съм с пиронче БТ на 37.00 ...
Дано другите "бомби" гръмнат силно с ++++
 :bighug:


 :crossfingers: да си задържиш 37.00 още дълго време и скоро да се похвалиш  :wink:
 

*
Здравейте момичета!!!
Малеее то човек да не влезе 2-3 дни и не може да ви изчете за 2 часа, ама накрая успях :) ....
Честито на трите дами с бледи втори четри, да станат много ярки и след 9 месеца  най-сладките бебчета....
Мен трябваше да ми дойде вчера, ама и днес не дойде.... то поне да не дойде още 9 месеца дано ама ще видим, аз си мисля че ще си дойде с пълна сила ..... нещо Т се обърка този месец....не ми се правят тестове че ако е "-" ще ми е много гадно ...

Стискам палци на всички за ++++++ резултати и никой да не остене в този форум

Здравейте момичета!!!
Малеее то човек да не влезе 2-3 дни и не може да ви изчете за 2 часа, ама накрая успях :) ....
Честито на трите дами с бледи втори четри, да станат много ярки и след 9 месеца  най-сладките бебчета....
Мен трябваше да ми дойде вчера, ама и днес не дойде.... то поне да не дойде още 9 месеца дано ама ще видим, аз си мисля че ще си дойде с пълна сила ..... нещо Т се обърка този месец....не ми се правят тестове че ако е "-" ще ми е много гадно ...

Стискам палци на всички за ++++++ резултати и никой да не остене в този форум

Хайде vmj_ и ти да се похвалиш,макар и с бледа черта!!! Вземи утре да препишкаш едно тестче, и от двете може да ти е гадно  :lol:. То или ще дойде или не,жокер 50/50 :lol:  В единият случай те боли корем,глава или кръст, а в другият - често става "връщане на поръчката"  :lol: /пожелавам ти второто гадно/!!!

Галичка благодаря за стиснатите палци, винаги се радвам на жокер "помощ от приятел"  :lol:
*
Здравейте момичета!!!
Малеее то човек да не влезе 2-3 дни и не може да ви изчете за 2 часа, ама накрая успях :) ....
Честито на трите дами с бледи втори четри, да станат много ярки и след 9 месеца  най-сладките бебчета....
Мен трябваше да ми дойде вчера, ама и днес не дойде.... то поне да не дойде още 9 месеца дано ама ще видим, аз си мисля че ще си дойде с пълна сила ..... нещо Т се обърка този месец....не ми се правят тестове че ако е "-" ще ми е много гадно ...

Стискам палци на всички за ++++++ резултати и никой да не остене в този форум
Стискам палци за 9-те месеца :P

*
Здравейте момичета!!!
Малеее то човек да не влезе 2-3 дни и не може да ви изчете за 2 часа, ама накрая успях :) ....
Честито на трите дами с бледи втори четри, да станат много ярки и след 9 месеца  най-сладките бебчета....
Мен трябваше да ми дойде вчера, ама и днес не дойде.... то поне да не дойде още 9 месеца дано ама ще видим, аз си мисля че ще си дойде с пълна сила ..... нещо Т се обърка този месец....не ми се правят тестове че ако е "-" ще ми е много гадно ...

Стискам палци на всички за ++++++ резултати и никой да не остене в този форум
Ти си наред да се похвалиш, че са ни мн дълги списъчетата  :wink:
Ние тук имаме нужда от повече ++++++++ резултати, за да не губим надежда  8) :)
 

*
Лека нощ ви казвам малко рано ама много ме цепи главата и си лягам да гледам нещо по телевизията.Утре пак ще ви проверявам. :) :) :)

*
Здравейте
и аз не съм писала няколко дни,поглеждам ви отереме навреме но просто няма време да пиша.....Аз сега съм ловуваща по принцип,но преди няколко дни имах някви странни болки в яйчниците и течение особено и трите дни ловувахме,но по календара от утре ми почват фертилните дни(аз съм с по-дълъг цикъл и не мн редовен),и така все още не меря температура и не ползвам тест за овулация но ако не стане така най вероятно ще почна........
Много ми се иска да стане така...без да се задълбочавам....без да мисля за проблеми,но каквото е това....Съдба!!!!
Искам от сърце да пожелая на всички вас момичета много много успех и че сте много готини и да знаете: Каквото трябва да се случи ще се случи!!!
Ние всички ще станем майки :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Айде лека ви и като мога ще наминавам