0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #780 -: Март 31, 2008, 13:46:28 pm »
Здравейте мацки! :D
Преди малко се прибрах от клиниката.Имам само един фоликул 16мм.,но д-р Персенска прецени че утре трябва да направим инсето,понеже се притеснява да не се спука.Така че да стискате и на мен палци утре! :DИ да ме включи някой и мене в очакващи++/ако може/.
Успех на Бисерче! :crossfingers:Бисе,при кой доктор си?
Ако утре някой от вас ще е в клиниката между 8.30 и 12 часа можем да се запознаем! :DДа се обади!
Любче,уговорката си остава,нали? :wink:
Приятен ден желая на всички!
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #781 -: Март 31, 2008, 13:47:13 pm »
Милички такава тъга ме е налегнала, че направо ми се  :balk_145: Незнам дали трява да почувствам нещо когато стане, но така се чувствам празна, може би това насторение дойде след като видях новата си племенцита, такова едно сладко и мъчико. Извинете ме, но просто трябваше да споделя. Сега ще взема малко работа да свърша че немога и да мисля вече.

*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #782 -: Март 31, 2008, 14:04:31 pm »
хеей, bibica, не така- нали щяхме само да се усмихваме. И мен ме обладават такива усещания като гушна бебче, но просто си представяй че след няколко месеца ще гушкаш твоето.Няма начин!!!Ще стане!!!! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #783 -: Март 31, 2008, 14:06:25 pm »
Бибице,мила недей така,знаеш ли че около мен е пълно с бременни,преди малко една си тръгна и е тооолкова хубава...Ще ражда след 1 месец...Другата,която пък е още в горе долу ранна бременност не спира да говори и ми е много гадно..
Не се ядосвай ,защото това на теб се лепи ,на никой друг...

Роузи мила ,ти си ми такъв оптимист...,ма я ми виж графиката ,то бебета се правят и със секс малко... :)Наистина не вярвам че е възможно...Тест няма да си направя !Категорично отказвам този вариант ,защото тогава ще ми стане наистина гадно...
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #784 -: Март 31, 2008, 14:06:54 pm »
ПЕТИЦИЯ: ЗА ДОБРАТА МИСЪЛ:
СИМОНА
София
Виктория  :lol:
Nowilka
Bibica
Люба
Kylie
Светла

И аз най-тържествено се подписвам и обещавам да спазвам докрай!  :lol:
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #785 -: Март 31, 2008, 14:08:41 pm »
Милички такава тъга ме е налегнала, че направо ми се  :balk_145: Незнам дали трява да почувствам нещо когато стане, но така се чувствам празна, може би това насторение дойде след като видях новата си племенцита, такова едно сладко и мъчико. Извинете ме, но просто трябваше да споделя. Сега ще взема малко работа да свърша че немога и да мисля вече.

Видях,че си се записала в петицията за добри мисли. Е, къде са добрите мисли? :wink: Миличка, знам че е тежко , но имай търпение. На мен душата ми се къса като видя бебе. :(
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #786 -: Март 31, 2008, 14:10:31 pm »
Милички такава тъга ме е налегнала, че направо ми се  :balk_145: Незнам дали трява да почувствам нещо когато стане, но така се чувствам празна, може би това насторение дойде след като видях новата си племенцита, такова едно сладко и мъчико. Извинете ме, но просто трябваше да споделя. Сега ще взема малко работа да свърша че немога и да мисля вече.
Ей, мацка, Това е нарушаване на правилата на Петицията за добрата мисъл:wink: така не сме се разбирали!  искаш ли една голяяяяяяма  :bighug: от мен, зада ти помогна да се усмихнеш.

Джина, и на теб ще стискам мнооооого утре палци  :lol:  :crossfingers: мале,мале ... то стана така че ше трябва да искам на шефа отпуска за утре, че хем трябва да стискам на вас, хем на мен си - утре ще ходя на док, да види дали се е пускал фуликула хихихи  :P ей все така да сме!
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #787 -: Март 31, 2008, 14:10:36 pm »
Здравейте момичета,много се радвам за вашата инициятива за доброто настроение и аз се подписвам под нея с две ръце!!!
ПЕТИЦИЯ: ЗА ДОБРАТА МИСЪЛ:
СИМОНА
София
Виктория 
Nowilka
Bibica
Люба
Kylie
Росица
Христина
Петя М
bebebe
На Меги ,Бисерче и Dgina им пожелавам много късмет утре и много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: от мен!И ще чакаме само положителни резултати!!!
Желая на всички ви една много ползотворна и спокойна седмица!!!И разбира се много +++ резултати!
:blowingdust:
« Последна редакция: Март 31, 2008, 14:27:10 pm от bebebe »
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #788 -: Март 31, 2008, 14:21:18 pm »
ПЕТИЦИЯ: ЗА ДОБРАТА МИСЪЛ:
СИМОНА
София
Виктория  Laughing
Nowilka
Bibica
Люба
Kylie
Росица
Христина
Петя М
bebebe
Поли


 :balk_103:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #789 -: Март 31, 2008, 14:29:56 pm »
Вижте сега! Като си слагаме името под Петиция за "Добрата мисъл", ще е добре и да се усмихваме, нали така! Само да съм чула, че още някой го е налегнала тъга, депресия, емоционален срив, или все такива синоними! И мен днес ме е налегнал зъбобол - помъдрявам нещо, а хич не ми се ще!, ама въпреки това ей тука си седя в перфектно настроение и си се усмихвам постоянно! А дано ви накача и вас!
Джина, разбира се, че утре и на теб ще стискаме яко паци!
Виксънче, дано като идеш на доки, да те зарадват и фоликулчетата да са се пукнали!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #790 -: Март 31, 2008, 14:32:24 pm »
Привет и от мен сладурки, щастлива и плодотворна седмица!!!
На чакащите -  :bfp: , а на ловуващите -  :eggsperm: !!!
  И аз с удоволствие подписвам петицията за Добрата мисъл и Усмивката.
  Любе, на Бог няма да му писне от нас, той винаги ни чува, но сам преценява кога да ни изпрати ДАР - ДАНО, ДАНО, ДАНО да е по-скоро за всички ни.

Симони, ако можеш -отиди със списъчето, пък ако не - то Бог знае вече за какво го молим и ни е чул. Важното е да ВЯРВАМЕ В ЧУДОТО, то ще ни се случи!!!
 Джина, радвам се за теб, утре сме на "пангара" заедно :lol:, аз съм при д-р Механджиев от инвитро-АГ-център "Димитров". Ще ти стискам палци много.
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #791 -: Март 31, 2008, 14:40:16 pm »
Виксънче, дано като идеш на доки, да те зарадват и фоликулчетата да са се пукнали!
Ох, Софи, ДАНО! Много се надявам, аз тия дни от как се върна мъжо го нападнах яко   :oops: :balk_53: и наистина много се надявам да сме уцелили правилния ден за лов... днес мисля пак да го нагъна, за затвърждаване на метерияла  :lol: и после ми остава само да чакам... заветните 2 седмици... Корема ме заболя чак в неделя сутринта, и се надявам ову-то ми да не е било преди събота вечерта, че иначе може и да сме закъснели.. Ама аз до последно ще си мисля че сме уцелили и Дай Боже  :bfp1: скоро
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #792 -: Март 31, 2008, 14:42:09 pm »
Привет от мен сладури!Тези дни такъв мързел ме е хванал!Мъжо в съота ме води на ресторант,а после на дискотека!Така не си яхме прекарвали от ученици-прирахме се в 5 и 30!Така се разтоварих,че незнам дали ме разирате!После сме на док да видим дали са се пукнали кистите и дали се оразува нов фуликул!Хайде късмет на чакащите  :bfp:
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #793 -: Март 31, 2008, 14:42:55 pm »
Милички много Ви благодаря!    :bighug:   Плегръщам Ви вчиските, ако мога още сега веднага ще нацелувам всяка една   :balk_104: Придържам се към петицията, благодаря вдигнахте ми настроението, като ви чета ми стана много приятничко, сега ще мога да работя по спокойно.

пожелав успех утре на всички ви, което ще ходите при доки.

*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #794 -: Март 31, 2008, 15:00:22 pm »
ПЕТИЦИЯ: ЗА ДОБРАТА МИСЪЛ:
СИМОНА
София
Виктория  Laughing
Nowilka
Bibica
Люба
Kylie
Росица
Христина
Петя М
bebebe
Поли
Radost_I

 :balk_103:

Здравейте момичета. Желая ви една много хубава , усмихната и ползотворна седмичка изпълнена с добри новини! Няма да ви изброявам поименно , но искам да кажа на всички ви че ви стискам палци и се надявам заедно с вас. Ние този месец я даваме по -полека. Насъбраха се ядове покрай моята работа и този месец съм го отписала така да се каже. Ловувам си , но не залагам никакви надежди. Целувам ви и ви стискам палци! :bighug: :bighug: :bighug:

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #795 -: Март 31, 2008, 15:20:33 pm »
ПЕТИЦИЯ: ЗА ДОБРАТА МИСЪЛ:
СИМОНА
София
Виктория  Laughing
Nowilka
Bibica
Люба
Kylie
Росица
Христина
Петя М
bebebe
Поли
Radost_I
Десислава

Здравейте момичета и много хубав ден!
Подписвам се и аз Десислава.
Желая много късмет на всички.







*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #796 -: Март 31, 2008, 15:57:01 pm »
Мацки, я кажете някоя бабина рецепта за гърло, че сливиците се опитват да ме болят, а изобщо не обичам да се тровя с хапчета! А пък и нали не е хубаво по бебеправене да се поемат АБ.

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #797 -: Март 31, 2008, 16:30:55 pm »
Софи, аз лично взимам Хексоралетен или Тантумверде, те са за смучене и много ми помагат когато имам проблеми с гърлото. Не са някакви страшни лекарства които да ти попречат на бебеправенето, но ако все пак и това не искаш, предполагам че билкови чайчета с повечко мед, ще ти успокоят гърлото
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #798 -: Март 31, 2008, 16:41:42 pm »
гаргара през 30 мин. с лайка, мед, сода и 10 капки йодл
йода се слага когато се охлади приятно за гаргарене







Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #799 -: Март 31, 2008, 16:43:12 pm »
така лекувам децата