0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #740 -: Март 30, 2008, 23:12:45 pm »

ОЧАКВАЩИ !!!   
 
         
dianka         16.(17).03                         
Galichka       23-24.03       
tani77         23-24.03   
lqlyo  31.03
tancheto 31.03
Jael 31.03 - 1.04
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙  1-2.04
Meggy 13.04.
anjela80 5-6.04
Anika85 10.04
saraapl 7/8.04


ЛОВУВАЩИ:   

vmj_
ivaqna             
nomine
svetal4y   
Vickson
Deskata0177   
silvi4ka
biserche
sof
nezisgbg
siska_rs
Аз да се добавя в ловуващи за незнам вече кой път!Кой мемаха от списъка постоянно?Днес се добавям за втори път :(
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #741 -: Март 30, 2008, 23:31:03 pm »
Хриси :bighug:нов месец-нова надежда .Април ще е твоят ,вярвай силно и бебо ще дойде.
Сиска,ами виж кой последен е поправял списъчето :D
*

    hrisig

  • *
  • 31
  • чакаме те бебо
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #742 -: Март 30, 2008, 23:44:33 pm »
момичета,аз къде да се в пиша за вомента,май за след 3-4 дни вече в ловуващите
Момичета ,простете,може  да се повтарям,но вие каква марка тестове ползвате за ову и кои са с най голяма чувствителност.
« Последна редакция: Март 30, 2008, 23:46:16 pm от hrisig »
[/url]
[metric]http://metric.rodim.ru/p7_p6_24_4_2008_3_4p.gif[/metric]
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #743 -: Март 31, 2008, 06:41:26 am »
Добро утроооо!Слън4ева, усмихната и успе6на седмица и мнооооооооого  :babyflips: :bfp: :babyflips: :bfp: :babyflips: :bfp: :babyflips: :bfp: :babyflips: :bfp:
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #744 -: Март 31, 2008, 07:39:55 am »


Приятен ден и успешна седмица, тичам на рааааботааа.
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #745 -: Март 31, 2008, 08:24:25 am »
Добро утро мацки.  :P Пожелавам ви успешна седмица изпълнена с многооо +++++++ резултати.
В събота на моята зълва,която беше бременна направи аборт. Оказа се че е празен сак. Искам да ви питам от какво се получава това.? :oops:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #746 -: Март 31, 2008, 08:29:36 am »

Ха, Добро ви утро! Много съм се затъжила за всички! Гледам, че бая матриал имам за четене, така че бягам назад да наваксам! Като си изчета всичко - пак съм тук! Спорен ден  и много усмивки!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #747 -: Март 31, 2008, 08:44:54 am »
добро утро, много бързо свърши таз почивка, за нищо не ми стигна. Може ли някои да ме пише в ловуващиииите, благодаря предварително. Утре съм на доки, да видим колко са пораснали фоликулчетата ми, но аз решавам че от днес ще си пълня торбичките с юнаци!

За църквата да знаете че всеки ден ще съм там тази седмица, защото наистина ми се исма тази пролет която е април и май всички да сме с големи шкембета, е не толкова големи но да сме с напълнени шкембета :bfp: preggo. Тази седмица не се ядосвайте за нищо, когато усетите че ще се ядосате, помислете и си спомнете че ние имаме други по- важни неща в момента и се обърнете и продължете напред- аз така мисля да правя! А, и още нещо, не казвайте- трябва да стане, а ще стане! Аз ще направя така и ще вярвам...успешна седмица на всички!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #748 -: Март 31, 2008, 08:46:45 am »
забравих да кажа на Меггито, не се претеснявай мила че не можеш да ми пишеш, аз знам, че ще стане чудото при теб този месец, за да ни урочасаш всички да сме  :bfp: :bfp1: preggo
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #749 -: Март 31, 2008, 09:08:13 am »
Добро утро Кукли! :)
Пожелавам на всички ви една изпълнена с много положителни емоции седмица!
Новилка, съжалявам за зълва ти, и на мен ми се иска да разбера защо и кога се получава така? Ако някое момиче може да сподели, ще съм благодарна.
Мегги, мила, радвам се че си добре, и всичко е минало гладко. Сега стискам палци след две седмици да ни зарадваш с едно положително тестче  8)
Симони - с теб ще съм душа по обед всеки ден, благодаря ти че го правиш за нас :)
Айде сега която и е ред и и се пада да се похвали с +++ тестче - да си каже веднага!!!!  :lol:
Аз ще поработя малко

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #750 -: Март 31, 2008, 09:11:43 am »
ОЧАКВАЩИ !!!    :bfp1:
 
dianka         16.(17).03                         
Galichka       23-24.03       
tani77         23-24.03   
lqlyo  31.03
tancheto 31.03
Jael 31.03 - 1.04
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙  1-2.04
Meggy 13.04.
anjela80 5-6.04
Anika85 10.04
saraapl 7/8.04


ЛОВУВАЩИ:     :00001754:

vmj_
ivaqna             
nomine
svetal4y   
Vickson
Deskata0177   
silvi4ka
biserche
sof
nezisgbg
siska_rs
Simoni


Симони добавена си мила :)
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #751 -: Март 31, 2008, 09:13:02 am »
                                                         


Добро утро дами и успешна нова седмица! Подкрепям напълно Симони, мислете само за хубави неща и как всичко ще се подреди според очакванията Ви! Усмихвайте се, представяйте си .....двете червени чертички, заформени коремчета и прекрасни бебенца след това! Пролет е и то прекрасна, какво по-хубаво от нея, създаващо мечтите за нов живот.
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #752 -: Март 31, 2008, 09:18:32 am »
Браво на мен! Изчетох всичко на един дъх! Щеше ми се да имаме поне едно "+"-че, ама... хайде, нека да е днес или утре поне....
С двудневно закъснане - на Хриси! Миличка, дано скоро да бременееш, че и на нас да метнеш по някоя и друга плюнка, и ние с тебе в другата тема да отиваме!
Ифи, какво е това отказване, бре моме!? Я да не чувам такива неща, че съм тесен специалист в дърпането на уши!
Мегги, как така няма да си почиваш - я го давай малко по-еваш! След две седмици като започнем с лудата радост по твоите чертички, тогава разправяй, че няма да почиваш! Сега - скатавка малко!
Викс, покрихте ли нормативите! Покажи му на това твое момче кой командва в къщи - и атака! Благодаря ти от все сърце за молитвичката!
Бисерче, във вторник още като стана, а това е мноооого рано, към 6,30, започвам да ти стискам всички видове палци - ръце крака... ако трябва, мъжо ще ме носи три етажа до офиса, ама няма да пусна нищо, да знаеш! Дано ходенето до Руската църква да даде първите резултати при теб и при Мегги!
Симони, мацка, добра тактика за пълненето на торбичката с юнаци! Дано днес доки да каже, че нещата се развиват по план! На теб ти е лека ръчицата, така че съм убедена, че ще има голяма полза от ежедневното ходене до руската църква!
Роузи, миличка, хайде изпращай гостите и започвай лова! Аз точно този период - размножителния - най-много го обичам!
Искам на всички да кажа по нещо, ама ще стане поста ми километри дълъг!
Прегръщам ви всичките, да знаете! Дани, не се ослушвай - къде си днес!? Без теб и Любекс не е така ведро в темата! Любче, това твое закъснение... хм, съмнителна си ми!
Аз този месец зарязах и меренето на БТ и тестовете за Ову, а пък фоликуметрията... доки е в Русия  :lol: но си ловувам, де!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #753 -: Март 31, 2008, 09:21:06 am »
Уффф, че съм писател! Докато изпиша всичко, което си мислех - Дани дошла!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #754 -: Март 31, 2008, 09:26:15 am »
Момиченца, довечера купувам 5 теста за ову и започвам гоненето на фоликулчето. От снощи мъжо е инструктиран, че го очаква седмица изпълнена с много нежност и че той ще е отгоре. Няма пак да се излагам и да заспивам с краката на стената я!? :oops: Такова желание в него не съм виждала- от снощи тренира да е отгоре. Днес му купувам мнооого магданоз и силна храна. Айде момичета- ловния сезон е в разгара си, и този път мисля да "прострелям" и да уцелим. :P
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #755 -: Март 31, 2008, 09:28:45 am »
ОЧАКВАЩИ !!!    :bfp1:
 
dianka         16.(17).03                         
Galichka       23-24.03       
tani77         23-24.03   
lqlyo  31.03
tancheto 31.03
Jael 31.03 - 1.04
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙  1-2.04
Meggy 13.04.
anjela80 5-6.04
Anika85 10.04
saraapl 7/8.04


ЛОВУВАЩИ:     :00001754:

vmj_
ivaqna             
nomine
svetal4y   
Vickson
Deskata0177   
silvi4ka
biserche
sof
nezisgbg
siska_rs
Simoni
NOWILKA


Симони добавена си мила :)

И аз се добавих. Искрено пожелавам на всички този месец да ни е за последно в тия списъци. :P :lol:
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #756 -: Март 31, 2008, 09:58:02 am »
благодаря, че съм ДОБАВЕНА...

ПУСКАМ ПЕТИЦИЯ: ЗА ДОБРАТА МИСЪЛ, всеки трябва да мисли положително, да се усмихва повече, но не постоянно, че ще го помислят за ЛУД!Всеки може да се подпише, но трябва да спазва правилата! :P

СИМОНА
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #757 -: Март 31, 2008, 10:01:18 am »
благодаря, че съм ДОБАВЕНА...

ПУСКАМ ПЕТИЦИЯ: ЗА ДОБРАТА МИСЪЛ, всеки трябва да мисли положително, да се усмихва повече, но не постоянно, че ще го помислят за ЛУД!Всеки може да се подпише, но трябва да спазва правилата! :P

СИМОНА
София
Подписвам се аз - подкрепям положителното мислене!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #758 -: Март 31, 2008, 10:07:28 am »
благодаря, че съм ДОБАВЕНА...

ПУСКАМ ПЕТИЦИЯ: ЗА ДОБРАТА МИСЪЛ, всеки трябва да мисли положително, да се усмихва повече, но не постоянно, че ще го помислят за ЛУД!Всеки може да се подпише, но трябва да спазва правилата! :P

СИМОНА
София
Подписвам се аз - подкрепям положителното мислене!


Един голяяяям подпис и от мен. :o
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #759 -: Март 31, 2008, 10:08:51 am »
Е па добро утро съкровища мои :) Пожелавам ви многоплодна седмица :)
На мен днес ми е 42 ден от цикъла и нъц... Нема никой...Но за сметка на това пък БТ започва да леееекинко да се покачва,последните два дни е 36.3 и 36.4...Така че може да се пукнал фоликула и след 10-на дни да ми дойде...Как става това незнам ма никога не съм имала такъв дълъг цикъл...Той ще дойде 50-на дни май...

Ехххх,момичетааа де да бях бременна...Ма като не съм?!
Стискам мнооого палци на Меги и Бисерче за техните инсета...Утре цял ден ще съм с Бисерчето..,дано да е успешно...

Меги а ти се вземи та си легни,че да си омайваш ембриончето да се захваща и да си стои послушно 9 месеца...

Дани,обичам те душа... :)

Женки,днес също трябва да стискаме палци и на Джина,защото е при Персенска и очакваме добри новини за нейното ново бъдещо инсе и дано и нейното бъде успешно..

Соф,ти си такава свежарка ,че ми пълниш душата...Ловувай на воля и няма да се забави резултата..

Целувам ви :)