0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #680 -: Март 29, 2008, 19:27:41 pm »
Аз забравих да ви кажа ,че днес ми е 40-ти ден от цикъла и никаква лелка няма още...Много мразя ановулаторните си месеци...Никога незнам кога ще ми дойде....

п.с Да не си помислите че съм за тест ?! Нищо подобно... Чакам за Юли или Август месец и тогава мнооого ще се надявам за себе си...Сега се надявам за вас... :)
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #681 -: Март 29, 2008, 19:34:53 pm »
Аз забравих да ви кажа ,че днес ми е 40-ти ден от цикъла и никаква лелка няма още...Много мразя ановулаторните си месеци...Никога незнам кога ще ми дойде....
Това не значи,че няма да се появи някоя спонтанна овулация :wink:
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #682 -: Март 29, 2008, 19:48:48 pm »
миличка аз от около месец ви чета но сега реших да пиша,просто за да не натоварвам всички ви и с моите проблеми.много ви се радвам че си помагате и се разбирате та затова ми беше неудобно и аз да се намърдвам тук!и да има ме в албумчето ама съм излазла като вампирела :D
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #683 -: Март 29, 2008, 19:56:07 pm »
миличка аз от около месец ви чета но сега реших да пиша,просто за да не натоварвам всички ви и с моите проблеми.много ви се радвам че си помагате и се разбирате та затова ми беше неудобно и аз да се намърдвам тук!и да има ме в албумчето ама съм излазла като вампирела :D

Няма такива работи мила...Тук сме за това да си помагаме...Няма досада от чужди проблеми...Тук всички сме с едни и същи желания и емоциите ни са едни и същи при всички...Просто се редуваме..Черпи опит и подкрепа от нас на воля и дано скоро отидеш бри бременните даами... :)
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #684 -: Март 29, 2008, 19:58:55 pm »
Цитат
Любе, дай боже на всички ни твоите симптоми съвсем скоро, но все пак се надявам да не ти е много лошо, и да се радваш на бременността си

 8O 8O 8O 8O   :lol: :lol: :wink:
Е ха дано това е някакво пресказание де....
Леле, чак сега видях каква глупост съм направила... Извинявам се  :oops:
Това трябваше да е насочено към ladybaby.... Сори че така ви обърках....
ама все пак - ако пък имам някакви пророчески сили... Любабойко нека да съм познала!  :wink:
Нещо ми е размътен мозъка май... милото си дойде и легна да спи, та чак и похърква... а аз така го чаках да си дойде за да половуваме... и се ядосах.  :x
Момичета не ми се сърдите, за тази грешка надявам се.
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #685 -: Март 29, 2008, 20:01:59 pm »
Хриси,прави тест миличка.Стискаме ти много силно паци да е  :bfp:А и гърдите казваш че те болят ,намирисва ми на нещо ,ама ха дано  :crossfingers: :bighug:
Люба,защо ми се струва че и ти може да си чакаш цикъла цели :cloud9:а и вече ти пожелават лека бременност,така че има шанс :D
Меги ,дано след две седмици се похвалиш :crossfingers:


*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #686 -: Март 29, 2008, 20:06:50 pm »
Виксън ,не се притеснявай бре сестро...Нищо не е станало..Даже за миг си представих че наистина е така и колко готино ми стана ако знаете... Размечтах се...

Роузи мила,няма никакъв шанс... Чакам си ИКСИ-то през Юли или Август и тогава ще се надявам ... Разбира се през това време ,няма да спираме да опитваме ,но искам вече да ми дойде скапаната лелка че хормони да си направя...
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #687 -: Март 29, 2008, 20:21:05 pm »
Абе знам че се случват такива робати... :oops: ама все пак ми стана кофти, НО все пак ти го пожелавам от цялото си сърце :lol:
Хриси, и аз подкрепям другите - мисля че трябва да си направиш тест  :crossfingers:
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #688 -: Март 29, 2008, 20:27:30 pm »
благодаря ти мила наистина понякога има нужда от подкрепа и мъничко разбиране!добре че ви има!Хриси имаш и моята подкрепа-направи си тест хем и ще се успокоиш.
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #689 -: Март 29, 2008, 20:57:41 pm »
Да Хриси,направи теста,ние всички тук стискаме палци  :crossfingers:
Любче,не се знае ,нали знаеш че стават чудеса ,от сърце ти желая да не стигнеш до ИКСИ.
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #690 -: Март 29, 2008, 21:07:13 pm »
Преди няколко дни четох в темата.....абе тая лелка на Любчето нещо много се бави :wink:


*

    hrisig

  • *
  • 31
  • чакаме те бебо
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #691 -: Март 29, 2008, 21:56:10 pm »
момичета ,благодаря ви,а дали да исчакам още малко и тогава или веднага да го правя,но най рано ще е уте.
[/url]
[metric]http://metric.rodim.ru/p7_p6_24_4_2008_3_4p.gif[/metric]
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #692 -: Март 29, 2008, 22:22:56 pm »
Хриси,ами то вече е късно,а и нали нямаш тестче ,направи го утре .И дай Боже да е  :bfp: :crossfingers:
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #693 -: Март 29, 2008, 22:37:13 pm »
  Ми според мен е добре да го направиш утре сутринта, иии Хриси, много бързо да ни зарадваш с +++!!!
   Благодаря ви момичета за стиснатите палци, утре доки ще каже кога ще е инсето, но всичко е предпоследно  :lol: Иначе даже оздравявам,вече не ми е толкова зле като сутринта,но пак ще ходя да си легна след малко. Много сте милички, Дани направо ме трогна с вниманието и Рози и останалите ...  :bighug: :balk_21:
   Меги, радвам се че е минала процедурата, а сега имаш от мен най- :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и след около 2 седмици ще се наредим за ++++
Виксън, утре ще сме с теб за молитвата в Св.Мина.
Любче аз се надявам хич да не ти идва 9 месеца и да има "грешката е вярна"  :lol:
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #694 -: Март 29, 2008, 23:26:27 pm »
мегги и от мен много  :bfp: :crossfingers: preggo искренно се надиявам да си с голям шкембак през месец април!!! :lol:

Бобът бе6е много сполочлив- обадих се на ангел доста преди тои да се прибере от работа и му напомних 4е тои трябва да си готвия тои ми каза 4е е ял там на работа!!!Но сега готви- прави кюфтете, мии чини и даже приспа ема- а и секс правихме!!!Нищо 4е днес ни6то не може да се случи....аз съм в 9 ден след М. и нали съм на наблюдение в вторник- всеки път като си го помисля и много добре се 4увствам и това е за6тото ако има ка4ествени фоликоли- то този месец 6те е моя!!!! :wink:
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #695 -: Март 29, 2008, 23:29:51 pm »
охххх мацки забравих да ви пи6а 4е тази седмица 6те заместя Бисер4ето и 6те ходя всеки ден до на6та църква ако някои иска не6то по специално да му пусна в по6тата на желанията да ми пи6е- там 6те съм всеки ден от 12.45ч!!!!! :P така трябва!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #696 -: Март 29, 2008, 23:30:22 pm »
охххх мацки забравих да ви пи6а 4е тази седмица 6те заместя Бисер4ето и 6те ходя всеки ден до на6та църква ако някои иска не6то по специално да му пусна в по6тата на желанията да ми пи6е- там 6те съм всеки ден от 12.45ч!!!!! :P така трябва!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #697 -: Март 29, 2008, 23:38:02 pm »
охххх мацки забравих да ви пи6а 4е тази седмица 6те заместя Бисер4ето и 6те ходя всеки ден до на6та църква ако някои иска не6то по специално да му пусна в по6тата на желанията да ми пи6е- там 6те съм всеки ден от 12.45ч!!!!! :P така трябва!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #698 -: Март 29, 2008, 23:38:35 pm »
охххх мацки забравих да ви пи6а 4е тази седмица 6те заместя Бисер4ето и 6те ходя всеки ден до на6та църква ако някои иска не6то по специално да му пусна в по6тата на желанията да ми пи6е- там 6те съм всеки ден от 12.45ч!!!!! :P така трябва!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #699 -: Март 29, 2008, 23:40:05 pm »
охххх мацки забравих да ви пи6а 4е тази седмица 6те заместя Бисер4ето и 6те ходя всеки ден до на6та църква ако някои иска не6то по специално да му пусна в по6тата на желанията да ми пи6е- там 6те съм всеки ден от 12.45ч!!!!! :P така трябва!