0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #660 -: Март 29, 2008, 17:01:52 pm »
Бисерче,оздравявай и да отгледаш по скоро удпешни фоликулчета и после ще почиваш  :cloud9:Благодаря ти отново за молитвичката .
Меги стискаме ти тука всички палци ,дано това е твоят път :crossfingers:
Лейди,приеми всички неразположения като благословия.
дЕСКА,разбира се че те приемаме в нашата банда,но от сега да се разберем ,идваш тук ,но за кратко ,да не се задържиш много :D
eveishan,април ще е нашият месец.
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #661 -: Март 29, 2008, 17:10:47 pm »
ОЧАКВАЩИ !!!   :bfp: 
 
mimcheto_85         
dianka         16.(17).03                         
Galichka       23-24.03       
tani77         23-24.03   
lqlyo  31.03
tancheto 31.03
Jael 31.03 - 1.04
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙  1-2.04
anjela80



ЛОВУВАЩИ:   :bed:

vmj_
ivaqna             
nomine
svetal4y   
Meggy
Vickson
saraapl
Deskata0177   
silvi4ka
biserche
sof
Anika85


« Последна редакция: Март 29, 2008, 17:17:23 pm от rouzi-anna »
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #662 -: Март 29, 2008, 17:25:14 pm »
Роузи-анна,дано наистина скоро да се изместим и то не само аз ами всички от тук в онази по готина темичка но специално моя милост ще си почака и то доста.благодаря ви че ме приемате в отбора!и знайте че ви стискам яко палци!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #663 -: Март 29, 2008, 17:31:16 pm »
Здравейте бъдещи и настоящи мами!  :balk_104: :balk_69:
Хубав ден е днес, много сълнчев, макар че на мен нещо ми липсва онова... настроение... но няма да ви занимавам с това.
На Деската - Добре дошла, и дано не стоиш дълго при нас.
Мегги и Бисерче - за вас си мисля цял ден, и много ми беше трудно сутринта да си изчистя къщата и да сготвя с една ръка да знаете!!!!  :lol: на едната съм стиснала силно  :crossfingers:
Симони, програмата ви за днес звучи много приятно, но ми е интересно какво стана с боба снощи???? хихихихи  :lol: кой готви и кой яде?
Любе, дай боже на всички ни твоите симптоми съвсем скоро, но все пак се надявам да не ти е много лошо, и да се радваш на бременността си :)
Като гледам списъчето с ловуващите вече май е по-дълго от това на очакващите - а дано повече успели този месец. 
Милички, утре съм решила да направя една разходка с майка ми до манастира Св. Мина. Само да не ми мине котка път, предполагам че около обяд, или в ранния следобяд ще отида до там и ще взема списъчето със себе си. Ще запаля свещичка за нас и ще се помоля скоро да бъдем благословенни с това така желано бебче.
Извинете ме за дългия пост и ако съм пропуснала някого също се извинявам.
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #664 -: Март 29, 2008, 17:32:46 pm »
ОЧАКВАЩИ !!!   :bfp: 
 
mimcheto_85         
dianka         16.(17).03                         
Galichka       23-24.03       
tani77         23-24.03   
lqlyo  31.03
tancheto 31.03
Jael 31.03 - 1.04
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙  1-2.04
anjela80



ЛОВУВАЩИ:   :bed:

vmj_
ivaqna             
nomine
svetal4y   
Meggy
Vickson
saraapl
Deskata0177   
silvi4ka
biserche
sof
Anika85
Mikivl



Милички, добавих се и аз към ловуващите.
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #665 -: Март 29, 2008, 17:41:46 pm »

Милички, утре съм решила да направя една разходка с майка ми до манастира Св. Мина.

Дано да успееш! Не знам дали си ходила друг път, но на мен лично много ми въздейства.

Деската, що си мисля, че си стара пушка в нашта чета? Че даже май те има и на снимка в албумчето, или греша....????? :oops:
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #666 -: Март 29, 2008, 17:44:24 pm »
ОЧАКВАЩИ !!!   :bfp: 
 
mimcheto_85         
dianka         16.(17).03                         
Galichka       23-24.03       
tani77         23-24.03   
lqlyo  31.03
tancheto 31.03
Jael 31.03 - 1.04
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙  1-2.04
Meggy 13.04.
anjela80



ЛОВУВАЩИ:   :bed:

vmj_
ivaqna             
nomine
svetal4y   
Vickson
saraapl
Deskata0177   
silvi4ka
biserche
sof
Anika85



Местя се, момичета, в очакващите.
 
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #667 -: Март 29, 2008, 17:56:03 pm »
Момичета, благодаря ви много, много, не сте ме забравили и ми стана толкова хубаво като прочетох какво сте писали последните два дни. Инсето мина, фоликула може би всеки момент ще се спука и ми остава да чакам сега две дълги седмици. Хем малко ме е страх, хем съм притеснена, но мина вече, каквото стане, стане, божа работа. Точно 9 часа тръгнахме и бях мисляно с вас за молитвата, разбрах, че малко се е отложила, но се надявам да е подействеала. Бисерче, надявам се всичко да е добре и до два дни да направите инсето и после заедно да разхождаме :bori_003:

Искам още веднъж да ви благодаря(няма да ви изреждам поименно, че още съм превъзбудена и ще забравя някоя), че така стоплихте душата ми сега като се прибрах. Много се надявам да стане, макар че знам че за първи опит не е много голям шанса, но надеждата умира последна, много ми се иска да вярвам, че ще си направим страхотен коледен подарък заедно в милото мъжле, че чак не мога да ви опиша. Но и вие го искате не по-малко от мен и искам да ви пожелая да няма тема очакващи  :bfp:, а само термини. ВСИЧКИ ЗАЕДНО!!!
 :bighug: :bighug: :bighug:
 
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #668 -: Март 29, 2008, 18:04:32 pm »
Меги стискам ти палци  :goodluck: :hug2: Аз вече съм извън очакващите, защото днес лелката дойде :(. Успех на всички
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #669 -: Март 29, 2008, 18:08:38 pm »
Меги стискам ти палци  :goodluck: :hug2: Аз вече съм извън очакващите, защото днес лелката дойде :(. Успех на всички

Нищо, Мимче, не се предваш нали, другия месец пак с нови сили :-)
 
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #670 -: Март 29, 2008, 18:12:38 pm »
Everything_possible - ходила съм и друг път, страшно ми хареса и се чувствах прекрасно след това. На деня на Св. Мина е и моят имен ден, та се надявам да е по-благосклонен към мен, а покрай мен и към вас, казват че иконата му е чудотворна и прави чудеса. Ще пийна и от светената вода която тече от чешмата. :) за съжаление на вас няма как да донеса от нея. След предишното ми ходене там, мислех че съм успяла най-после да забременея, имах и закъснение.. но се оказа че може би повече съм си внушила нещо... не знам, но искам да вярвам и ще вярвам, и то ще стане :)
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #671 -: Март 29, 2008, 18:23:17 pm »
ОЧАКВАЩИ !!!   :bfp: 
 
mimcheto_85         
dianka         16.(17).03                         
Galichka       23-24.03       
tani77         23-24.03   
lqlyo  31.03
tancheto 31.03
Jael 31.03 - 1.04
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙  1-2.04
anjela80



ЛОВУВАЩИ:   :bed:

vmj_
ivaqna             
nomine
svetal4y   
Meggy
Vickson
saraapl
Deskata0177   
silvi4ka
biserche
sof
Anika85
Mikivl
siska_rs




И аз се добавих към ловуващите....Дано скоро цялата група ловуващи преминем заедно в една по-хубава 9-месечна темичка! :blowingdust2:
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #672 -: Март 29, 2008, 18:27:26 pm »
Виксън, ние си напълнихме в едно шише. Хубаво е да наръсиш четирите стени на дома си със светената вода. Дано не се повтарям, но преди време ми бяха казали за рожба да се помоля на св. Мина. Тогава търсих нещо подобно в житието на светеца, а и в разни публикации за него, но нищо не открих, и тогава разбрах за този манастир. Може да помолиш да ти дадат ключа за параклиса на св. Петър и Павел и да отключиш вратата, да влезеш и да си пожелаеш нещо с цялата вяра на която си способна. Казват, че така си отключваш късмета.
само не си мисли,че като се помолиш и веднага трябва да се случи....имай търпение и най-вече вяра. Убедена съм че ще бъдеш чута.

Меги, би ли споделила кой ти прави инсето...моля!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #673 -: Март 29, 2008, 18:31:16 pm »
Искам и аз в ловуващи :oops: Искам да ловувам,деее.Може пък да е за късмет :P
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #674 -: Март 29, 2008, 18:41:42 pm »
Виксън, ние си напълнихме в едно шише. Хубаво е да наръсиш четирите стени на дома си със светената вода. Дано не се повтарям, но преди време ми бяха казали за рожба да се помоля на св. Мина. Тогава търсих нещо подобно в житието на светеца, а и в разни публикации за него, но нищо не открих, и тогава разбрах за този манастир. Може да помолиш да ти дадат ключа за параклиса на св. Петър и Павел и да отключиш вратата, да влезеш и да си пожелаеш нещо с цялата вяра на която си способна. Казват, че така си отключваш късмета.
само не си мисли,че като се помолиш и веднага трябва да се случи....имай търпение и най-вече вяра. Убедена съм че ще бъдеш чута.

Меги, би ли споделила кой ти прави инсето...моля!

На мен са ми казвали , че за рожба трябва да се помолиш на иконата на Св. Екатерина.
А Св. Мина е  за късмет, което значи,че пак става :)
Меги  :crossfingers: за  :bfp: след 2 седмици!
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #675 -: Март 29, 2008, 18:50:08 pm »
Здравейте момичета. Първо да кажа на Мегги , че и стискам силно палци и съм сигурна че ще се похвали след две седмици! При мен нищо ново. Някой ако може да ме сложи в списъка на ловуващите. Аз уж съм решила да не правя тестове за ову , да не меря Т , но май ме сърбят ръцете да си купя едни тестчета. Ще видим имам още някой ден да се почудя. На всички ловуващи - наслука. На нечакащите - дано скоро се похвалят с ++++ резултат.

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!
*

    hrisig

  • *
  • 31
  • чакаме те бебо
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #676 -: Март 29, 2008, 18:57:26 pm »
Момичета,тук съм ,ама с тая мойта работа,само вечер мога да ви наглеждам и да се включвам.
Мацки мога ли да ви попитам за мнение.Значи на 28.март ми дойде уж гадната лелка след 6 дневно закъснение.Имам правен един тест за бременност но е отрицателен,но аз мисля че този месец овуто ми е било по късно към 20 ден някъде/ако е имало такова/,защото тестовете които правих не го засякъха/в смисъл че до 17-19 ден показваха все 2 чертички ,но втората беше по бледа, и се оказах да правя след това/.Та лелката ме посети на 28 ,но почна с леко призапване,което днес вече 3 -ти ден ,не се е превърнало в нормален цикъл/който аз имам по принцип на 26-28 дни ,ми идва/.Та просто незнам на какво се дължи.Дали може да е бременост,ако си направя още един тест дали ще е от полза.Просто супер съм притеснена,Имам само болки в гърдите,и то не е такава болка каквато е била предишните пъти при идването на М..Благодаря ви предварително.
Иакам да пожелая на всички ловуващи ,да хванат прячката,а на тези ,които чакат,да не идва при тях лелката.
« Последна редакция: Март 29, 2008, 19:02:49 pm от hrisig »
[/url]
[metric]http://metric.rodim.ru/p7_p6_24_4_2008_3_4p.gif[/metric]
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #677 -: Март 29, 2008, 19:04:46 pm »
Меги, силно стискам палци и 6те се моля за  :bfp:
Бисер4е и за теб се моля вси4ко да мине добре и да мине6 в друг отбор :crossfingers:
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #678 -: Март 29, 2008, 19:05:31 pm »
Цитат
Любе, дай боже на всички ни твоите симптоми съвсем скоро, но все пак се надявам да не ти е много лошо, и да се радваш на бременността си

 8O 8O 8O 8O   :lol: :lol: :wink:
Е ха дано това е някакво пресказание де....

Меги ,ха дано да е станло..ПУ ПУ ПУ!!!

Дании,обичам те душицеей :)

Аз днеска такова пролетно почистване му ударих че маани маани,изгърбих се от работа,а сутринта ходихме из магазините с моя свекър ,Бойко и брат му...Голяма кримка бяхме..Аз си купих бельо,много яко....  :rockon: :rockon:
« Последна редакция: Март 29, 2008, 19:09:05 pm от lubaboiko »
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #679 -: Март 29, 2008, 19:12:26 pm »
Цитат
Любе, дай боже на всички ни твоите симптоми съвсем скоро, но все пак се надявам да не ти е много лошо, и да се радваш на бременността си

 8O 8O 8O 8O   :lol: :lol: :wink:
Е ха дано това е някакво пресказание де....

                       Дано!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Хриси, смело и безотговорно....направи си тест, то от това не боли, най-много да ти отънее джоба с два-три лева. Стискам палци!
« Последна редакция: Март 29, 2008, 19:14:30 pm от everything_possible »
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!