0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #640 -: Март 28, 2008, 23:46:42 pm »
Хей,мадами ,днес никакви ви няма...Аз сега се прибрах от кръчма и ми се спи много... Сетих се че Дани не е влизала вече втори ден ,дано всичко е наред...

Лека вечер на всички и успешен лов... :)

Влизам разбира се. Винаги съм с вас, но нещо не ми вървеше приказката!
Това,което единствено искам е да цари хармония, топлота и мноооого положително настроение в тая темичка, естествено доброто настроение върви с мноооого +++++++++++++++++++++.
И съжалявам, че преди няколко дни внесох противоположните емоции тук.

ОБИЧКАМ ВИ!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #641 -: Март 28, 2008, 23:51:15 pm »
Момичета едно късно включване и от мен.Нямах интернет, защото братята роми откраднали кабела на енергото, а те бързо отстраняват аварии, и т.н.
 Липсвахте ми много. :bighug:
 Честито на момичетата с +++ резултат.Сега ще с върна назад да прочета какво се е случило докато ме нямаше :blowingdust:
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #642 -: Март 29, 2008, 00:37:05 am »
[/color]

СПИСЪЧЕ ЗА РУСКАТА ЦЪРКВА

СИМОНА
ПЕТИНА
ГАЛИНА
НЕЛИ
ДАНИЕЛА
ДИАНА
АСЯ
ЕВЕЛИНА
ВЕСЕЛИНА Кр.
СОФИЯ
ПАВЛИНА
Росица Д.
РОСИЦА
Христина
РАДОСЛАВА
КРАСИМИРА
СТАНИСЛАВА
ЛЮБА
ТАНЯ
ЕЛИЦА
МАГДАЛЕНА
ВИКТОРИЯ
ТОНИ
МАРИЯ
ТЕОДОРА
ДИАНА Б.
МИМИ
СОФИЯ РУСЕВА
ХРИСТИНА
ДИАНА ИЛКОВА
КАТЯ
СВЕТЛА
ДЕСИСЛАВА
БИСЕРА
ВЕСЕЛИНА М.Й.
ПЕТЯ
Петя М.
Петранка
АКСИНИЯ
МАРИЯ
АНЖЕЛА
ИВЕЛИНА
ГАНКА
АНЕЛИЯ
Незабравка А.
 Десислава Панчева                                                                     
Татяна
Радка А.

Бисерче благодаря за това което правиш,мислено ще съм с теб!.
Присъединих се към списъчето :)

На Силвето честито-желая ти много лека бременност и едно здраво и послушно бебче на финала!!! :cloud9: :blowingdust:

На hrisig казвам  :welcome_1: и дано много скоро се прехвърлиш в една друга тема...
« Последна редакция: Март 29, 2008, 00:40:55 am от bebebe »
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #643 -: Март 29, 2008, 09:00:58 am »
добро утро- всички мислено да палим след броени минути свещички! днес е страхотен ден, поне от балкона :lol:След малко ще се стяга да излизаме, цялото домочадие, ще ходим да закусваме в Макдоналц, за съжаление Ема като си е вкъщи яде само това ш от време на време супите на баба ми, а след това ще ходим на сладкарница, там аз ям сладолед а Ангел купища други работи. После отиваме в парка ема да кара колело, а ние с Ангел ако не се скараме за нещо си говорим и почиваме. После за вечеря може да минем през някои китайски. Общо взето днес няма да ме има в активните, но мислено ще съм с вас и преди да заспя ще ви прочета всичките..... ПРЕКРАСЕН ДЕН ОТ МЕН И ЦЯЛАТА МИ РОТА ВКЪЩИ! Май е време да палим свещичките- 9 часа е!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #644 -: Март 29, 2008, 10:04:05 am »
леле, Бисерче то май само ние сме станали толкова рано- другите още подпират възглавниците :lol:
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #645 -: Март 29, 2008, 10:14:44 am »
Добро утро дами! Дано и днес някоя да се похвали  :bighug:
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #646 -: Март 29, 2008, 10:18:24 am »
Здравейте, аз съм проспала молитвата ,за което съжалявам...Бисерче много ти блягодаря за жеста..

Дани ,ти не внасяш отрицателни емоции в темите ...Как можеш да го кажеш??! Твоет чувство за хумор е много приятно и всички тук те обичаме много ...

Казвам добре дошла на Хриси и много да не се задържа при нас,ами да ни издърпа към бременните теми скоро...

Лек и приятен ден на всички пожелавам и много целувки от мен имате :)
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #647 -: Март 29, 2008, 10:29:23 am »
Добро утро и от мен!Днес изглежда наистина ще е слънчево, излизайте навън и се усмихнете на слънцето  :sunshine:.
simoni, страхотни планове, приятно прекарване. :balk_184:
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #648 -: Март 29, 2008, 10:33:47 am »
Добро утро момичета.Олеее и аз съм проспала молитвата и така съжалявам,а си мислех че ще се събудя навреме :oops:Лек ден на всички и чакаме още някой с  :bfp:
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #649 -: Март 29, 2008, 10:40:25 am »
Добро утро! Пожелавам ви слън4ев ден, много усмивки и много ++++++++++++
Бисер4е, благодаря ти о6те веднъж за това което прави6. 6те стискам палци за утре.
Прегръ6там ви вси4ки
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #650 -: Март 29, 2008, 10:57:21 am »
Мегиии,къде си какво стана при док?! Дано всичко е наред и след 9 месеца дондуркаш едно или две бебенца...
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #651 -: Март 29, 2008, 11:00:10 am »
Добро утро :DКак сте днес пиленца?Навън се очертава страхотно време,да не пропуснете да си направите една разходка :wink:Аз след малко ще направя точно това.
Много благодаря на Бисерче за това което прави за нас!Желая и от сърце успех утре!
Весел и усмихнат ден пожелавам на всички! :D
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #652 -: Март 29, 2008, 11:30:41 am »
Добро утро момичета :D
Да кажа в списъка Аксиния съм аз.Така че новото Аксинче да си сложи буквичка след името. Аз да ви се оплача такова гадене и повръщане.. :( Направо ще полудея.Иначе мисля че всичко е наред с мен и бебо - нали се води повръщането добър знак, че се развива добре бебето.Айде гуш от мен.А и честито на всички успели и късмет на другите :goodluck:
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #653 -: Март 29, 2008, 11:39:52 am »
Добро утро момичета :D
Да кажа в списъка Аксиния съм аз.Така че новото Аксинче да си сложи буквичка след името. Аз да ви се оплача такова гадене и повръщане.. :( Направо ще полудея.Иначе мисля че всичко е наред с мен и бебо - нали се води повръщането добър знак, че се развива добре бебето.Айде гуш от мен.А и честито на всички успели и късмет на другите :goodluck:
Дами хайде от другият месец и ние да се жалваме така  :pipy_longstocking:
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #654 -: Март 29, 2008, 13:14:36 pm »
Привет от мен!Сладури,стисках краката ама не помогна!Оная червената пак дойде,ама нищо дано да е само при мен,а другите очакващи да не ги посещава цели 9 месеца!Аз в понеделник съм при док да видим как е кистата,дано се е пукнала и да я изчистя,за да се върна в отбора на ловуващите с пълна сила!Заплювам си месец април да е мой и на всички,които отпаднаха този!
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #655 -: Март 29, 2008, 13:39:53 pm »
eveishan: Така .... и този месец се не получи при нас НО АПРИЛ е мнооого хубав месец и аз съм сигурна, че много от нас ще се похвалят  :bfp:
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #656 -: Март 29, 2008, 14:22:54 pm »
Здравейте, аз съм проспала молитвата ,за което съжалявам...Бисерче много ти блягодаря за жеста..

Нищо не си пропуснала Лщбе, ами аз като ходих да ми вземат сутринта кръв за хормони, ми беше лошо /боря грипа/ и нямах сили да стигна до черквата, но сега ходих при доки и навръщане минах от там. Запалих най-голямата свещ, носех "допълненото" списъче и се помолих и за нас и за всички останали момичета в Зачатие, също и за ново-забременелите - да износят и родят здрави и хубави бебчета.

Моите 4 фоликулчета не са пораснали, биха ми инжекция за стимулиране на ову, утре ще видим как са нещата,а инсето се отлага за понеделник или вторник.
Тамън имам време да преборя докрай грипчето, че ми иде да си "махна главата" - ей така се чувствам  :bonk:

 :welcome_1: Хриси, не се задържай много тук, ами право при бременелките!!!
Наистина април е чудесен пролетен месец, идва празника на цветята, също и ВЕЛИКДЕН , ооооо, какви чудесни новини ни чакат само .... :lol:
Като казах "новини" - хайде днес е време някой да се похвали с +++

Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #657 -: Март 29, 2008, 14:43:55 pm »
Здравейте слънчеви момичета !аз от доста време ви чета но не съм писала защото........и аз незнам защо.честито на Силвето!аз този месиц бях помолила да ме сложите в списъчето с очакващи но сега ще помоля да ме махнете че то с този швейцарски часовник в гащите просто няма как да ми се размине и да ме изпущи лелята.надявам се че ще ме приемете като ново попълнение?
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #658 -: Март 29, 2008, 16:05:45 pm »
 :D Здравейте!Деска добре дошла! :flower:
Предния месец ме прескочи лелката,само леко процапа и мислех че е имплантиране... и се надявах да сме успели,но не уви! :bonk:
От няколко дни ЦС е бяла и реших да си взема най-сетне ову тестове :bellydance:Да се похваля ову тестчето ми показа бледа втора линия и....надявам се утре да е ярка и.....пишете ме към ловуващите! :eggsperm: :band: :dance2: :dance2: :dance2:
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #659 -: Март 29, 2008, 16:18:11 pm »
                 
E, ха добър ви ден и от мен! Аз рано се излюпих, ама днес мъжо ме впрегна на работа на село и еееее до сега. Не че беше неприятно, даже напротив. Слънчо така хубаво напича, ама пустия му вятър така ми опърли бузите, че сега съм червена като ракккккк.
Лейди, как искам и аз, всъщност всички ние да имаме твоите оплаквания, с радост ще се подложим на подобни "терзания". Радвай им се мила, защото те са следствие от най-красивото нещо в живота.
Силве, честито и леки :cloud9:
Бисе, да оздравяваш бързо и навреме, че фоликулчетата доколкото разбрах зреят. Този път нема отърване,няма болна, няма здрава, всичко трябва да е шест,че това е вашия месец. Свиквай с тая мисъл, щото цели девет месеца ще си го/я/ГИ носиш в коремчето !
Роузи, нищо не си проспала! Щом е в сърцето ти, молитвата ще бъде чута от всякъде!
Любчееееее, ти нали знаиш, чи биз теб ни могъъъъъъ! Много си сладка, душааа! как да ти откаже човек, пък и аз нали съм добра душичка /опс, малку самурикламъ /щом си рекла ще пиша.
Хриси,  :welcome_1:
Мегииии,де си бе мила? Хайде казвай мина ли инсето или не! Нямаме търпение....
Опс, сори! Щях да забравя. На всички с гости пожелавам слънчев, топъл и +++++++ Април! Това ще е вашият месец! И да знаете,че коледните бебета се правят точно в началото на април! Дерзайте, мечтайте и ЩЕ успеете,аз пък що сЪ самУизключих-ПОПРАВКА- дерзаем, мечтаем и ЩЕ успеем да си създадем нашите коледни бебета!- Бисерче, Мегииии....

                                                                                  
« Последна редакция: Март 29, 2008, 16:23:08 pm от everything_possible »
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!