0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #600 -: Март 28, 2008, 15:32:16 pm »
хахаххахаа, на това за умиралката шефа отговаряше, че който много знае ще остане без заплаа.Но аз така или иначе в петък си намирах разтуха на работа следобед като теб Соф...Но сега ми е по добре когато не работя- удивително по спокойна съм дои не вярвах...Но дори главата спря да ме боли
 :P
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #601 -: Март 28, 2008, 15:43:28 pm »
Бисер4е, 6те бъдем с теб в църквата :bighug: :bighug: :bighug:
Симони,я не му се давай на 6ефа ти. Те пове4ето са такива. Аз от сега6ния си 6еф не мога да се опла4а, но от преди6ния...мога на напи6а цял роман за него, но пък се нау4их 4е трябва да се за6титавам когато съм права...така 4е просто му кажи каквото трябва.
Соф и така казвам за петъка, ама все в петък идват най-много справки, писма, заповеди и разни такива не6та. на6ите на4алници имам 4увството 4е 4акакт петък да се разработят :lol:Ти много хубаво си направила с филм4ето. :wink:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #602 -: Март 28, 2008, 16:26:35 pm »
Уффф, то и при нас е така, ама аз само ги трупам по бюрото и в понеделник сутрин ги оправям с мръсна газзз и съм мнооооого изпълнителна и "перфектно, бързо и експедитивно се справя с поставените й задачи", потупване по гърба, крачка пред строя и това е! Филма ми е с много кофти качество, ама ще го изгледам, няма начин - инат съм! Вие къде отидохте всички?! Аз тъкмо гледах да ви хвана малко на приказка преди да си тръгна, че почивните дни пак ще съм изолирана от темата .... жална аз - без компютър, без интернет, без зачатие, без връзка със света ама в пенеделник ще има да чета

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #603 -: Март 28, 2008, 16:34:07 pm »
6те си мислим за теб и 6те те 4акакме :bighug:кой филм гледа6?
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #604 -: Март 28, 2008, 16:35:56 pm »
Здравейте сладурки!Аз стискам здраво краката заинатила съм се този месец да не я пускам гаднярката!Честито на Силвето и леки 9 месеца!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #605 -: Март 28, 2008, 16:37:14 pm »
6те си мислим за теб и 6те те 4акакме :bighug:кой филм гледа6?
Step up 2 - леко, неангажиращо, но с кофти качество. Две ленти ми стоят в горната и долната част на екрана и ми изкривяват образа.

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #606 -: Март 28, 2008, 16:42:42 pm »
споко, малко остана от работнатта седмица. идвааааа по4ивкааааааа
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #607 -: Март 28, 2008, 16:45:36 pm »
Соф, блазе ти!!! Аз тук вече пушек вдигнах, така съм се разработила.......  :bonk: :balk_153: :balk_121: :balk_119: мамата си трака, най-мразя петък!
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #608 -: Март 28, 2008, 16:47:10 pm »
Соф, блазе ти!!! Аз тук вече пушек вдигнах, така съм се разработила.......  :bonk: :balk_153: :balk_121: :balk_119: мамата си трака, най-мразя петък!
дръж се Виксън, работа ве4но 6те има, така 4е не й се давай. мисли си какво те 4ака след това
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #609 -: Март 28, 2008, 16:57:58 pm »
Ооооо - ше и се дам - ама друг път!  :lol:
След малко си тръгвам, и отивам на театър -  а работата остава да отлежава до понеделник, Хич не ми пука, днес имам чувството че ми минаха тонове файлове през ръцете...
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #610 -: Март 28, 2008, 16:59:13 pm »
Мацки, 5 мин. до края на работния ден и откриване на ловния уикенд!!! Искам така да се наловувате всички, че в понеделник нищо да не може да ви скапе настроението! Виксън, най-много за тебе се отнася и за всички останали, в което число съм и аз!
На ОЧАКВАЩИТЕ - давайте момичета, в понеделник сутринта искам да прочета поне за три "+" резултата! Пожелавам ви приятна почивка, много романтика, по-малко нерви и чистене и мноооого лИбоФ!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #611 -: Март 28, 2008, 17:01:33 pm »
Приятна ти събота и неделя Соф, да ловуваш и ти мнооооооооогооо усърдно. Да има после с кво да се похвалиме. Айде девойките - край на мъчението за тази седмица, пускам ви да се забавлявата хихихиих  :lol: почвайте да си гоните мъжете да готвят да чистят и да ви глезят. От мен чао, до по-късно. Целувки на всички  :)
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #612 -: Март 28, 2008, 17:03:01 pm »
Наслука на ловува6тите!!!
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #613 -: Март 28, 2008, 17:12:13 pm »
Весели и почивни ловни дни от мен!!!

Стига за днес работа, кои надъкето види, защото цяла седмицааа работаааа. Здраво хващайте мъжете и никакво пускане без ++++++ да не се появявате в понеделник!!!

Целивки на всичик!    :balk_104:        :bighug:

Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #614 -: Март 28, 2008, 17:43:09 pm »
sof,ще ми липсваш мила.
Мацки защо не мога да изпращам лични съобщения?От 3 часа не става и не става.
Бисерче утре сме с теб ,благодаря ти че ще изречеш отново молитвичка за всички нас.
Нали имаш списъчето :)
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #615 -: Март 28, 2008, 17:48:30 pm »
Съгласна съм с бибица в понеделник нова седмица нов късмет и много много ++++++++!
*

    hrisig

  • *
  • 31
  • чакаме те бебо
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #616 -: Март 28, 2008, 18:01:18 pm »
Здравейте,Момичета.Ще ми позволи те ли и аз да се включа към вашата групичка желаещи да си имат бебе.На 25 години съм,женени сме от 8 месеца и малко,но осърдни опити правим от януари,като си следя овуто със ову тестове,но засега нищо,3 месеца нестава бебето.Незнам дали е кратък период за който трябва да се притеснявам ,но умирам от притеснение ,че ще ми има нещо на мен или на моя мъж,за ради което бебето не става,а така се надяваме......
Надявам се да ме приемете във вашия сплотен "отбор" и желая в най скоро време всяка от нас да стане мама. :blowingdust:
[/url]
[metric]http://metric.rodim.ru/p7_p6_24_4_2008_3_4p.gif[/metric]
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #617 -: Март 28, 2008, 18:04:51 pm »
Хриска,много се рдвам ,че си сред нас :bighug:Нали знаеш колко много.Да миличка ,нали знаеш че е кратък периода.Пожелавам ти април да ме зарадваш :bfp: :crossfingers:
А никакви такива ,чак в понеделник не може да чакаме за +++ искам още 2-3 поне до края на деня :D
*

    hrisig

  • *
  • 31
  • чакаме те бебо
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #618 -: Март 28, 2008, 18:09:50 pm »
rouzi-anna ,да знам миличка ,че благодарение на теб съм това прекрастно форумче.Ами незнам дано стане скоро ,че човек от много желание и нагласи май почва да губи надежди,а нетрябва,а при теб как е лелята тръъгвали си вече,айде стягайте се,и този месец ти да ме зарадваш вече,тя мойта не се знае. :bighug:
[/url]
[metric]http://metric.rodim.ru/p7_p6_24_4_2008_3_4p.gif[/metric]
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #619 -: Март 28, 2008, 18:11:05 pm »
 :welcome_1: Хриси и да не се задържиш дълго тук!