0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #580 -: Март 28, 2008, 13:34:59 pm »
някои да ме осветли- ВИНАГИ ЛИ ПРИ ИНСЕ, СА ПОЛОЖИТЕЛНИ РЕЗУЛТАТИТЕ
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #581 -: Март 28, 2008, 13:36:17 pm »
Аз съм си поставила за цел, че този месец ми мина последната менструация. Другата ще е след 9 месеца. Така че,надявам се всички да мислим еднакво. Хайде момичета,няма да оставяме нашите приятелки сами да се разхождат с пупите напред. :P :P
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #582 -: Март 28, 2008, 13:38:20 pm »
Здравейте момичета! Само да се разпиша в новата темичка, многоооооо сте изписали, не съм изчела всичко!!
Хайде дано е на късмет :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #583 -: Март 28, 2008, 13:47:36 pm »
Симони ти се изложи...:) Никога няма 100% успех... За инсеминация дават 10-15% успеваемост ,а за инвитро и икси дават 20%...
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #584 -: Март 28, 2008, 13:48:42 pm »
Как ме радва само като видя ++++++. Силве 4естито, лека бремнност и да си гу6не6 едно красиво, малко беб4е на финала.
Плюй, плюй, 4е има много дерзае6ти, дано да те последваме.
Бисер4е, благодаря ти за това което прави6. 6те ти стискам палци събота и неделя. знам4е 6те успее6, с теб сме. пу,пу близнаци те 4акат :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Симони, това с боба може и да подейства :lol: :lol: :lol: от времем на времем превъзпитаването е от полза, кара ги да се замислят за малко. :lol:
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #585 -: Март 28, 2008, 13:53:50 pm »
смяна на мъже 8O да изглежда примамливо, но е нож с две остриета. Тамън сме свикнали с нашите глезльовци, тамън сме ги дресирали малко...и да дойде някои друг, оххх Божке - не! Нали, ако го погледнете от другата страна то май по- добре с тез да си останем. Направо се чудя на жените които имат по- няколко аз с един едвам се оправям па кому ли с още няколко ХИХИХИ :P :lol: :lol:
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #586 -: Март 28, 2008, 13:55:46 pm »
да, наистина се изложих но защото не съм се интересувала, дори и не знам как става :oops:ако на някои му се разказва с две три думи да ми напише- инсе? що за животно е!
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #587 -: Март 28, 2008, 13:56:59 pm »
след секунда ще ти обясня всичко..
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #588 -: Март 28, 2008, 14:01:07 pm »
супер цялата съм вслух- абе мацки аз съм на работа, но май ще е по- ефикасно да се преместя на работа в зачатие, та наистина си го превърнахме в чат, но това пък е гот защото можеш да си говориш с нормални хора. Аз на работа такива нямам, всеки клюка другия или се опитва да го натопи с нещо или да му скапе деня- пълна лудница...даже може би там е по- спокойно! Тук възраста е над 40 и всеки сякаш е забравил че е бил по- млад и по- неопитен!
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #589 -: Март 28, 2008, 14:01:16 pm »
Цитат
Хайде да си сменим мъжете?!! :lol: :lol:
Аааа, не си давам аз съкровището, но ако искаш доведи му твоя за обучение.  :laundry: :hangdry: Те ще се учат, ние ще разхождаме кореми, това ако не е идилия ... :balk_69:
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #590 -: Март 28, 2008, 14:16:55 pm »
Аз писах ,писах и накрая ерор...Така че Симони ето тук пише всичко ,което аз не можах да изпратя...
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=481&Itemid=21
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #591 -: Март 28, 2008, 14:26:06 pm »
silveto честито,желая ти леки :cloud9:месеца и едно или две здрави :D :bori_002: :bori_016:

*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #592 -: Март 28, 2008, 14:28:16 pm »
пак ще ви пише нещо не по темата!
Аз съм много точна в работа и във всичко с което се захвана....Сега шефа идва и ми се накара на мен, без дори да си направи труда да види кои е забъркал кашата. А, АЗ ЗА ДА СИ ПРИКРИЯ КОЛЕЖКАТА СИ ЗАМЪЛЧАХ. пОГЛЕДНАХ  датите когато е станал въпросния гаф и - да , аз тогава съм била в отпуска, но....аз го отнесох- направо така ми стана мъчно, че винаги аз обирам само лошото, а се старая и наистина си мисля че се справям, но.....наистина ми стана мъчно и затова и ви пиша да си поплача на вас!!!!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #593 -: Март 28, 2008, 14:36:32 pm »
за жалост и при мен се е получавало доста често така да го отнасям без вина и това се получава защото си мълчим

Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #594 -: Март 28, 2008, 14:37:30 pm »
Симони я му тегли една.....Пак ти като си си идеална ще си намериш лесно друга работа.Не се ядосвай с глупости не е важно да се разбираш с шефа, а с мъжо така че мисля че трябва да се успокоиш а му припомни на твоя шеф коя дата сме и какъв ден сме че да се прибира и да си купонясва у тях а не да седи да ви тормози!Горе главата утре няма да го виждаш и до понеделник ще ти мине естествено ако почиваш де!  :balk_62: :balk_70: :balk_62: :balk_104:
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #595 -: Март 28, 2008, 14:58:20 pm »
да за това реших да си пиша на моите нови дружкш. Напълно съм съгласна с вас аз не веднъж съм ви казвала за какво съм родена- не за кариера!!Но, прекарваме толкова време заедно в офиса с колегите и още се чудя как пък никой не се сети че тоз отсреща има чувства и не е коректно така да се държим. А, ТОЙ защото горе шефовете са му дигнали кръвното и идва и отпуска при мен- дето аз сигурно съм най- работливата....абе пускам му еддднааа дълга!Благодаря мацки!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #596 -: Март 28, 2008, 15:01:51 pm »
Simoni, трябваше само да кажеш на шефа си, че си била отпуска и нищо повече. Хич не му се връзвай. Гледай си кефчето и си правете /с мъжа ти/ бебчето!!! Радвам се, че Ема е добре, целуни я от мен!
Неши, благодаря за стиснатите палци, и на останалите също!

Не сте обърнали внимание обаче, че утре в 9.00 ще съм в Руската черква със списъче в ръка и с молитва на уста  :lol:.
Бъдете заедно с мен в молитвите, важно е, мисля да се помоля също и за всички наши бременелки - да родят здрави и хубави бебета!!!
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #597 -: Март 28, 2008, 15:17:21 pm »
Здравейте и от мен...Честито Силвееее, лека и безпроблемна бременност и много усмихнато бебче на финала.
На тези на които им предстоят процедури- УСПЕХ!!!Стискаме палци  и се молим за още +++

симони, моя шеф беше доста подобен на твоя и аз наистина напуснах.Сега така добре си намери майстора.Мацката след мен дори не знае с кого работи да не говорим за това как и какво.А едно време аз мислех дори вместо него......
 Но един съвет от мен- не си оставяй магарето в калта.Научиш ли си шефа да изхвърля всички емоции отгоре ти и ти да мълчиш после спасение няма. Просто се отстоявай и там нищо че не си родена за кариера...
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #598 -: Март 28, 2008, 15:20:38 pm »
Симони, абе ти що си премълчаваш? Казваш тихо и мирно - Аз тогава бях отпуска, и толкова. Не позволявай на някой /бил той и шефа/ да ти се качва на главата. Моя много бързо пали, и почва всички наред да ги упреква за щяло и нещяло. 2 години му мълчах, и гълтах всичко, но в един момент стреса и натрупаното избиха, и взех да му отговарям подобаващо, в смисъл че когато знам че аз съм права или не съм виновна, отговарям ясно и точно. Той в началото много се пенеше - обаче после спря да вика толкова. Ми така де, то не може само да те товарят с работа и постоянно да ти поставят нови срокове, а когато някой някъде го досърбяло... ти си виновен. Щом имаме отговорности имаме и права! Няма да се даваш на тия смотаняци!

Бисерче, ще съм с теб утре сутрин и с всички девойки!  Благодаря ти че го правиш за нас!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #599 -: Март 28, 2008, 15:26:39 pm »
Супер си, Бисерче! Утре в 9 съм на линия с тебе! Стискам ти палци за неделя, да знаеш!
Този петък е направо невероятен! Започнахме седмицата с "+" и ще я изпратим с "+"
Силве, честити ти две чертички! Много да се пазиш! пожелавам ти усмихнати и слънчеви девет месеца и после да ти плаче най-сладурското
Симони, стига си се ядосвала на шефа ти! Всички са такива! Да не ти разправям, че аз на главата си има 6 парчета и всеки иска да е с предимство! Ама днес от обяд съм се отдала на ровене в нета, даже филмче си свали и смятам да го изгледам до 5! Знаеш ли колко пъти до сега съм им казвала, че който работи в петък шефа му умирал...ама, не искат да го пишем и петъка към почивните дни  :lol:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!