0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #560 -: Март 28, 2008, 11:51:45 am »
Да, да Андреа и аз така мисля- първо майката трябва да ги научи и после жената, но когато майката е пропуснала това, нали се сещаш че ако е някои смотльо и си го обичаш......става лошо, ако не си от търпеливите- е май моя не е от заклетите смотльовци схваща- въпроса е да си упорит!!!И сега като си направим момченце обещавам  да го науча на повече домакински работи... 8) 8) 8)
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #561 -: Март 28, 2008, 11:51:57 am »
Здравейте момичета желая ви прекрасен ден  :wink:
 

Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #562 -: Март 28, 2008, 12:30:28 pm »
Здавейтееее и от мен всички бъдещи,настоящи и вече Маамииии ,дойде и моят ред да се похваляяя с мнгоооо :) ярки две чертичкиии  :bfp: бях се попритеснила малко в началото на седмицата че направих 4 теста и вторите чертички бяха по бледичкии ама денс направо ми извадии очетатаа :bighug: искам да предам на всички цялото щастие и еуфория която ме обзема на моменти и да пожелая на всичкии мнддго ЛЮБОВ и повечеееее ++++++++++++++++++ цункиии на всички от форумааа  :hello: :party:
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #563 -: Март 28, 2008, 12:32:44 pm »
Здавейтееее и от мен всички бъдещи,настоящи и вече Маамииии ,дойде и моят ред да се похваляяя с мнгоооо :) ярки две чертичкиии  :bfp: бях се попритеснила малко в началото на седмицата че направих 4 теста и вторите чертички бяха по бледичкии ама денс направо ми извадии очетатаа :bighug: искам да предам на всички цялото щастие и еуфория която ме обзема на моменти и да пожелая на всичкии мнддго ЛЮБОВ и повечеееее ++++++++++++++++++ цункиии на всички от форумааа  :hello: :party:

Ехееееее, най накрая. Честито мила,много лека и безпроблемна бременност ти желая. Айде да ни заплюеш вкички тук. :P :P :P :P :P :P :P
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #564 -: Март 28, 2008, 12:35:08 pm »
Честито Силве!
Лека бременност!
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #565 -: Март 28, 2008, 12:36:17 pm »
silveto честото и най-хубавите 9 месеца ти пожелавам  :bighug:
Найстина имахме нужда от твоята положителна емоция и дано да завалят още ++++++
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #566 -: Март 28, 2008, 12:42:11 pm »
Пу-пу-пу пожелавам на всички да имат  само ++++++++++++ много благодаря за милите думи и пожеланияяя и всички се гответе за бебоците защото аз повличам крак в много отношения  :pipy_longstocking: :pipy_longstocking:
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #567 -: Март 28, 2008, 12:50:05 pm »
Честито silveto, желая ти една прекрасна и безпроблемна бременност, и накрая най- най- красивото бебче. Много ме зарадва твоята новина, денят ми стана по- усмихнат.


*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #568 -: Март 28, 2008, 12:50:28 pm »
Силве, честито мила!!! :ballons: Най-после една хубава новина  :cheerleader:

Мимче, бях чела някъде, че понякога БТ спада за ден и после пак скача при бременност. Дано и в твоя случай е така  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Симони, една моя позната се беше ядосала така на мъжа си и вечерта като се прибрал я заварил да чете вестник пред телевизора с крака върху масичката, цялата къща разхвърляна и като попитал какво има за вечеря, лакончно му отговорила "боб". Човекът отишъл в кухнята, но не намерил никаква тенджера. Върнал се да пита къде е боба и получил отговор "в пакета" :eat: :balk_71: После му беше смешно и го разказваше, ама в момента... :hitonhead:
Моят е цяло слънце в това отношение, изобщо не се изназадва, точно обратното - захвана ли се с къщна работа, зарязва каквото прави и идва да помага. Даже мрънка ако не го чакам и почна сама. Странното е, че определено не го е научил от майка си - баща му и сестра му вкъщи и едно кафе сами не си правят, свеки по цял ден не сяда, а ако веднъж годишно ни дойде на гости за 2-3 дена, не спират да звънят по телефона да питат кое къде е и кога ще се връща. :balk_153: Направо й се чудя как търпи...
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #569 -: Март 28, 2008, 13:05:45 pm »
ще ви напиша това въпреки че знам че не е по темата, но понеже си ставаме близки пищещи приятелки-ШЕФА МЕ ВБЕСЯВА, ПРАВЯ ВСИЧКО КАКТО ТОЙ ИСКА и той пак не доволен, ще взема да си дръпна от отпуската да видим какво ще прави като дойде да ме замества човек които изобщо няма да се съобразява с него. Ей на колежката ми си взе цяла седмица отпуска- а аз тръпна като си взимам по два три дена защото детето ми и болна, аааа....не ми харесва, не е ли смрадливо!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #570 -: Март 28, 2008, 13:12:16 pm »
на Силвето честито, ето на някои си беше пожелал да завършим седмицата както сме я почнали с положителни тестове- вижда те ли желанията ни се чуват, просто гласът трябва да е истински висок, пълен с вяра....

Джил ти ме разведри с тоз боб в плик! Още днес ще го изпробвам, за разхвърляна къща Ема се е постарала- даже да ви разкажа, сутринта мъж ми вика на Ема да си оправи стаята, включително и леглото, а нашата.....Тръгвам да излизам и надниквам в нейната стая, смъкнала всичко от леглото си, завивки, възглавници :) :) :)просто детето има свой поглед на оправено легло :lol: :lol:.....ДА днес ще се яде боб!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #571 -: Март 28, 2008, 13:13:05 pm »
Честито silveto, желая ти една прекрасна и безпроблемна бременност, и накрая най- най- красивото бебче. Много ме зарадва твоята новина, денят ми стана по- усмихнат.


Благодаряяя за всички пожеланияя,първо да ви се връщаааа и второ толкова се радвам и се надявам всичко да е ок,макар че при толкова искрениии и положителни емоции от форума няма как да е  :ballons: :goodluck:
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #572 -: Март 28, 2008, 13:17:18 pm »
Силве,честито,нали ти казах ,че чертичките ще станат плътни .Лека бременност и влачи крачета,че виждаш ли колко сме тук желаещите :D
Симонка,ами да вземи  си отпуска и хич да не ти пука,или я вземи когато има най-много работа ,ей тогава този ще полудее.И довечера слагай пакета с боб :lol: на масата.
Аз на моя ще му направя баница ,ама само да ме ядоса да му мисли.... :lol:
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #573 -: Март 28, 2008, 13:17:56 pm »
Здравейте сладурани, вече е "добър ден", но и аз да се включа в приятният разговор с хубаво настроение.
И аз, като Меги ще правя инсе, вероятно в неделя. Днес ми гледаха фоликулчетата и съм "отгледала" цели четири  :lol: ураааа, утре ще видим как са пораснали и се надявам всичките до неделя да се пукнат, че да си имаме близнаци /може и тризнаци/  :lol:, нищо, че после ще ми "изядат ушите". Настроила съм се положително и април ще донесе +++.
  Все пак вашите половинки са си добрички. Това с "оставянето гладен", Симони наистина ще е с много краткотраен ефект, но ако искаш - пробвай. Моя мил не пипа да готви /научих го на някои неща, но .../, обаче прави ремонт в момента, пазарува, чисти и т.н :lol:
П.С. Утре към 9.00 пак ще отида в Руската Черква с "нашето списъче" и молитвичка, който не се е допълнил - да го направи до довечера /само с истинското име/!
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #574 -: Март 28, 2008, 13:19:26 pm »
Честито на новата бременелка. Лек абременност и красиво бебче на финала. :wink:
 

Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #575 -: Март 28, 2008, 13:24:16 pm »
Силве, честито мила!!! :ballons: Най-после една хубава новина  :cheerleader:

Мимче, бях чела някъде, че понякога БТ спада за ден и после пак скача при бременност. Дано и в твоя случай е така  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Симони, една моя позната се беше ядосала така на мъжа си и вечерта като се прибрал я заварил да чете вестник пред телевизора с крака върху масичката, цялата къща разхвърляна и като попитал какво има за вечеря, лакончно му отговорила "боб". Човекът отишъл в кухнята, но не намерил никаква тенджера. Върнал се да пита къде е боба и получил отговор "в пакета" :eat: :balk_71: После му беше смешно и го разказваше, ама в момента... :hitonhead:
Моят е цяло слънце в това отношение, изобщо не се изназадва, точно обратното - захвана ли се с къщна работа, зарязва каквото прави и идва да помага. Даже мрънка ако не го чакам и почна сама. Странното е, че определено не го е научил от майка си - баща му и сестра му вкъщи и едно кафе сами не си правят, свеки по цял ден не сяда, а ако веднъж годишно ни дойде на гости за 2-3 дена, не спират да звънят по телефона да питат кое къде е и кога ще се връща. :balk_153: Направо й се чудя как търпи...

Хайде да си сменим мъжете?!! :lol: :lol:
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #576 -: Март 28, 2008, 13:25:50 pm »
Честито на Силвето,пожелавам ти лека и безпроблемна бременност .

Това е само началото нали мили дами ?!Надявам се скоро да започнат да валят +++++
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #577 -: Март 28, 2008, 13:28:12 pm »
Силве, честито и от мен, пожелавам ти много хубави емоции, леки 9 месеца и след тях да ни зарадваш със здраво и хубаво бебенце /може и повече от едно/   :lol: :balk_21:

Даммм, това наистина е само началото ....
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #578 -: Март 28, 2008, 13:31:57 pm »
Еееееееее браво най-после да чуем новината която се молехме да чуем всички!Честито силве лека и безпроблемна бремнност,а на края най-сладкото,най-красивото,и най-най лекото раждане!Дано да успееш да си повлечеш кракат ама бая добре! :blowingdust2:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #579 -: Март 28, 2008, 13:32:56 pm »
Ех, че хубаво! Знаех си че днес ще има поводи за усмивки!
Силве - честито! Плюй колкото можеш по нас, дано хванем и ние. Лека бремонност  :ballons: :balk_46:
Бисерче, и ти ме накара да се усмихна! Много силно ще стискам палци тая събота и неделя, то се е видяло! От цялото си сърце ви желая успешни да са инсе-тата! На мъжо (кат се прибере) ще му кажа че боба е в плика а аз имам много по-важна задача - да стискам палци на две прекрасни дами които имат нужда от моята подкрепа  :lol: ако ще да го готви боба хихихих
Симони, не съм питала док., вчера ми беше много слабо това зацапване и мислех че спира вече...  :ask: ще видим какво ще излезе от тоя работа