0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #540 -: Март 28, 2008, 09:54:55 am »
Добро утро момичета.Simoni много се радвам за теб  :bighug:. Аз още си чакам лелката и вече много се притеснявам, защото и температурата ми падна а отново нищо  :(. Прегръщам ви момичета и ви желая лек ден изпълнен с много положителни тестчета. Обичам ви

Мимче,направи пак тест...
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #541 -: Март 28, 2008, 09:59:30 am »
Любче има ли смисъл с тая температура от 36,4?  :(  :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #542 -: Март 28, 2008, 10:00:36 am »
мимчето, не унивай, горе главата. Аз съм на работа и един колега- чист педро така ме изнерви. Аз му обяснявам а той пак същото пита....затворих и така хубаво на глас го напсувах, че пак ми стана гот!!!!
Днес сутринта се оправя ме и мъж ми вика- ще пуснеш ли пералня като се прибереш от работа.А, аз направих физиономия може би да, може би не! Ей, кат се нервира- колко му е да се пусне една пералня....Обаче аз му казах- Нищо ако правя само това, а аз готвя, чистя, храня Ема, и тази пералня ми идва в повече!!!И му казах че той ще си готви днес, ще мие чинии, а аз ще пусна пералнята....Той не ми вярва че ще го оставя гладен, но....вай гладен ще си легне?!Вие какво мислите, да го направя ли!?
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #543 -: Март 28, 2008, 10:01:33 am »
мимчето, не унивай, горе главата. Аз съм на работа и един колега- чист педро така ме изнерви. Аз му обяснявам а той пак същото пита....затворих и така хубаво на глас го напсувах, че пак ми стана гот!!!!
Днес сутринта се оправя ме и мъж ми вика- ще пуснеш ли пералня като се прибереш от работа.А, аз направих физиономия може би да, може би не! Ей, кат се нервира- колко му е да се пусне една пералня....Обаче аз му казах- Нищо ако правя само това, а аз готвя, чистя, храня Ема, и тази пералня ми идва в повече!!!И му казах че той ще си готви днес, ще мие чинии, а аз ще пусна пералнята....Той не ми вярва че ще го оставя гладен, но....вай гладен ще си легне?!Вие какво мислите, да го направя ли!?
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #544 -: Март 28, 2008, 10:09:43 am »
Здравейте и от мен момичета!

Ето ме пак на работа, въпреки грипа,с парацетам и изтощение на мъжлето и снощи и сутринта, се чувствам по добре, петък е и си мисля за почивка през уикенда, някъде на планина.

А за мъжлето остави го гладен, понякога заслужават, егозмът и е доста голям. :P
Лек и успешен ден от мен!

Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #545 -: Март 28, 2008, 10:12:52 am »
мимчето, не унивай, горе главата. Аз съм на работа и един колега- чист педро така ме изнерви. Аз му обяснявам а той пак същото пита....затворих и така хубаво на глас го напсувах, че пак ми стана гот!!!!
Днес сутринта се оправя ме и мъж ми вика- ще пуснеш ли пералня като се прибереш от работа.А, аз направих физиономия може би да, може би не! Ей, кат се нервира- колко му е да се пусне една пералня....Обаче аз му казах- Нищо ако правя само това, а аз готвя, чистя, храня Ема, и тази пералня ми идва в повече!!!И му казах че той ще си готви днес, ще мие чинии, а аз ще пусна пералнята....Той не ми вярва че ще го оставя гладен, но....вай гладен ще си легне?!Вие какво мислите, да го направя ли!?

Аз го бях приложила това "наказание" и ... аз останах гладна. Един ден му казах,че аз ще съм мъжът в къщи, а той жената. Съответно гладеше,готвеше, пералня,чистене, куче. на разходка, боклук, простиране. Горкия. :P И какво стана:- цялото пране беще се оцветило в различни нюанси, прахосмукачката- добре, изгори ми една риза при гладене ама май беше нарочно, кучето не се изведе, сготви пиле с ориз с мнооооогооо едро нарязан лук-без олио и без сол. От тогава предпочитам аз да си вържа женската работа. 8O
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #546 -: Март 28, 2008, 10:15:14 am »
Добро утро мили моличета!
Такъв хубав слънчев ден нека да е изпълнен само с положителни емоции  :wink:
Аз мога да се похваля само с вчерашните си резултати от цито "I група" съм  :pipy_longstocking: след горена раничка миналата година по това време.
Според мен рябва да завършим тази седмица както я започнахме с много +++++++
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #547 -: Март 28, 2008, 10:22:31 am »
мимчето, не унивай, горе главата. Аз съм на работа и един колега- чист педро така ме изнерви. Аз му обяснявам а той пак същото пита....затворих и така хубаво на глас го напсувах, че пак ми стана гот!!!!
Днес сутринта се оправя ме и мъж ми вика- ще пуснеш ли пералня като се прибереш от работа.А, аз направих физиономия може би да, може би не! Ей, кат се нервира- колко му е да се пусне една пералня....Обаче аз му казах- Нищо ако правя само това, а аз готвя, чистя, храня Ема, и тази пералня ми идва в повече!!!И му казах че той ще си готви днес, ще мие чинии, а аз ще пусна пералнята....Той не ми вярва че ще го оставя гладен, но....вай гладен ще си легне?!Вие какво мислите, да го направя ли!?

Бих те посъветвала, по често да го оставяш сам да се оправя, това със ризата си го преживяла вече, сигурна съм, но когато усети че трява да е самостоятелен, и на теб ще ти падне от плещите по голямата част от домакинството, при мен стана така че никога не обичаше да си подрежда дрехите, хвърля ги ей така, където паднат, накрая се ядосах изхвърлих му дрехите през балкона, в този момента валеши, станаха само кал, изпраси си ги и вече в това отношение е добреден. Нзнам дали бях кряйна но се получи. Да го бяхте видели само как си ги прибира и пере  :lol:


Аз го бях приложила това "наказание" и ... аз останах гладна. Един ден му казах,че аз ще съм мъжът в къщи, а той жената. Съответно гладеше,готвеше, пералня,чистене, куче. на разходка, боклук, простиране. Горкия. :P И какво стана:- цялото пране беще се оцветило в различни нюанси, прахосмукачката- добре, изгори ми една риза при гладене ама май беше нарочно, кучето не се изведе, сготви пиле с ориз с мнооооогооо едро нарязан лук-без олио и без сол. От тогава предпочитам аз да си вържа женската работа. 8O

*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #548 -: Март 28, 2008, 10:23:01 am »
да, днес ще го оставя сам да се оправя- мойто мъжле един ден готви супа от пиле- всичко много добре, само дето в супата сложи половин пакет фиде, че му се виждало малко една шепичка както аз му казах. Резултата беше загоряла тенджера, всичко отдолу, понеже не го е разбъркал, беше изгоряло. Аз ядох и даже го похвалих, а той мили вика- стига глупости хич не става, аз обаче му казах че като за първи опит става!!!Иначе чисти по- добре от мен и мие чинии, нищо че наводнява мивката... :P :P :P
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #549 -: Март 28, 2008, 10:24:53 am »

Аз го бях приложила това "наказание" и ... аз останах гладна. Един ден му казах,че аз ще съм мъжът в къщи, а той жената. Съответно гладеше,готвеше, пералня,чистене, куче. на разходка, боклук, простиране. Горкия. :P И какво стана:- цялото пране беще се оцветило в различни нюанси, прахосмукачката- добре, изгори ми една риза при гладене ама май беше нарочно, кучето не се изведе, сготви пиле с ориз с мнооооогооо едро нарязан лук-без олио и без сол. От тогава предпочитам аз да си вържа женската работа. 8O
[/quote]

Бих те посъветвала, по често да го оставяш сам да се оправя, това със ризата си го преживяла вече, сигурна съм, но когато усети че трява да е самостоятелен, и на теб ще ти падне от плещите по голямата част от домакинството, при мен стана така че никога не обичаше да си подрежда дрехите, хвърля ги ей така, където паднат, накрая се ядосах изхвърлих му дрехите през балкона, в този момента валеши, станаха само кал, изпраси си ги и вече в това отношение е добреден. Нзнам дали бях кряйна но се получи. Да го бяхте видели само как си ги прибира и пере  :lol:

*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #550 -: Март 28, 2008, 10:29:38 am »
Мойто мило нищо не пипва у дома..Всичко аз си правя..Понякога само му казвам че много ме мързи и да ме извинява,но няма да пипна нищо...Тогава в зависимост от това колко е разхвърляно,той се включва.. позамива чинийки това онова...Но после премивам след него ,така че по-добре да не пипа...Но пък той чудесно се справя с мъжките си задължения...Никога не ме оставя без любимите ми неща,като плодове ,всички видове зеленчуци,пари  и мнооого внимание... Така мен ме устройва....
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #551 -: Март 28, 2008, 10:38:58 am »

Много се радвам за теб, защото моят скъп никога неиска да пазарува, а пък за плодаве да куни никога, виж нещо за коли, може, вече ръцете ми стигат до петите защото постянно аз пазарувам, иначе много е доволен когато има нещо за хапване особено сладко, в по голямо количество, пък и тоъ си е голям мъж.

Нещо известихме темата. Но пък без тях няма ++++++++++

обичам ви много.            :bighug:

Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #552 -: Март 28, 2008, 10:40:25 am »
Мимче,нищо че Бт е ниска,нали се сещаш ,че тук има много бременни или вече с бебчета момичета с налудничави графики,дано и ти си една от тях с графика със собствено разбиране :crossfingers:
Малеее ,днес сте решили да дресирате мъжете,моя да ви кажа не подлежи на такова.Може да сготви ,ама да чисти  :balk_77:Симонка ,остави го гладен какво пък,нищо няма да му стане,даже е здравословно ,ако има и коремче за сваляне .. :lol:
Чакам някой да се похвали днес :bfp1: за да е денят ни още по хубав .
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #553 -: Март 28, 2008, 10:44:35 am »
Соф много яко прозвуча
Виксън, настройвай се и ти палаво, че малко ти остана!
аз съм си настроена еееехеее още от вчера след посещението на док  :lol: ама де да видим :) лошото е че сутринта забелязах ЦС и леко ме наболва корема, което си мисля че е признак на наближаващата ову...
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #554 -: Март 28, 2008, 10:52:29 am »
Соф много яко прозвуча
Виксън, настройвай се и ти палаво, че малко ти остана!
аз съм си настроена еееехеее още от вчера след посещението на док  :lol: ама де да видим :) лошото е че сутринта забелязах ЦС и леко ме наболва корема, което си мисля че е признак на наближаващата ову...
Мацка, не се шашкай излишно, може пък да хванете последните секунди! А пък от друга страна... сега познаваш тялото си и ще знаеш следващия месец кога да атакуваш!
Симонка, възпитателния метод ще подейства! Моят и той се келеши за пускането на пералня, все едно само един панталон или дънки има, и само една блуза е в целия му гардероб! Ама като не сготвя - ела да видиш как целият е наврян в хладилника и ръфа без задръжки! Егоистично от негова страна, щото за мен не помисля, ама "ти не си ли на диета?!" - получавам като коментар! Иначе си ми е душичка! Като стане време за чистенето в неделя се измъква сутринта с приятели на кафе и казва "Пиленце, като стигнеш до прахосмукачката и миенето на пода - звънни ми, ще се прибера да си свърша работата!" Научила съм го да не ми се пречка докато аз свърша с останалото! И готви, и глади, дажи и прозорци от време на време чисти!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #555 -: Март 28, 2008, 11:10:32 am »
Въобще не се шашкам, по-скоро ще ме е яд, ако стане така, ама Ся кво?! няма да се тръшкам. Ше се позабавляваме с милото, пък квот дойде, ако дойде тоя месец  :bfp:,  - супер! ако не, значи другия
Симони, и аз мисля че можеш да го оставиш гладен един ден, макар че ефекта от тия хватки обикновенно е много краткотраен  :?
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #556 -: Март 28, 2008, 11:25:19 am »
Добро утро и от мен.Усмихнат ден с много +++++ резултатчета. :bighug:


*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #557 -: Март 28, 2008, 11:41:27 am »
Да ви питам, в понеделник след ХТ ми започна едно кървене, доста слабо на моменти по-кафеникаво, на моменти по-розово. Може ли вече 4 дни да не ми спира? Нормално ли е да продължи толкова време?
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #558 -: Март 28, 2008, 11:43:47 am »
Да се отчета и аз. За този месец май приключихме с лова, въпреки, че не съм правила тестове и се ориентирах само по болката. Ама и тя май не беше ясно изразена. ама то голямо вълнение ми беше този месец - бях в Португалия и Италия и хептен забравих бебеправенето. Ама да видим. Ще чакам около 9-10.04. Може, това да е тайната. Да не се следи нищо;-)
Мойто мнение за мъжете е както ги научим. Имах едно гадже с което живеехме заедно за около 8 месеца. Нищо не пипваше. даже не забелязваше кога чистя. Само викаше "Оли, кога си успяла да изчистиш. Винаги е толкова чисто." Ама аз съм виновна. Защото все го съжалявах, че е уморен, ядосат и т.н. Но това ми беше за урок. Сега с моето момче правим всичко заедно. В началото докато още не живеехме заедно му казах: Аз не готвя. И той като ми идва на гости все си носи я печено пиле, я салата.  А сега като живеем заедно си знае, че в неделя чистим, че 2 пъти седмично ходя на фитнес и той готви или ако аз готвя и слагам масата, той после мие чиниите. И пералня пуска. Само да простира не иска, но това не е проблем. Брат ми е същия. Върши къщната работа наравно с жена си, ако не и повече защото сега е бременна. Но така си го научи майка, а после и жена му.
Така, че не им се оставяйте да си мислят, че всичко е ваша работа. И те малко да се размърдат. Нямам нищо против да готвя и чистя само аз, но тогава напускам работа и ще правя само това. Но ня милото това не му изнася, затова строй се преброй се наравно с мен :lol:
]
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #559 -: Март 28, 2008, 11:44:32 am »
Вики не е хич нормално, пита ли Юнакова на какво би се дължало, ако не обади се да се консултираш ако трябва да отидеш по рано до нея!