0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #520 -: Март 27, 2008, 22:09:28 pm »
Мегги, ще стискам палци през цялото време, да знаеш! Нищо друго няма да правя! Ох, как ще се радвам, дано да стане мечтаното чудо
 :crossfingers:  :crossfingers: няма да се притесняваш, ще си мислиш само за хубави неща!!!! Чу ли?  :lol:
Танита, Нерони - горе главата, както каза Светалчи, колелото се върти, което значи че ще дойде и нашия ред. Трябва да вярваме :)
Иска ми се да вярвам че утре денят ще е много хубав, изпълнен с ++++++++ резултати.
С тази мисъл ще си легна сега. Обичам ви всичките много и ви прегръщам
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #521 -: Март 27, 2008, 22:29:17 pm »
Ей Меги ,много се радвам ,ще успеете да знаеш,ще стискам палци :crossfingers:
[/color]
Меги, :crossfingers: .
Мегги, ще стискам палци през цялото време, да знаеш! Нищо друго няма да правя! Ох, как ще се радвам, дано да стане мечтаното чудо
 :crossfingers:  :crossfingers: няма да се притесняваш, ще си мислиш само за хубави неща!!!! Чу ли?  :lol:

Благодаря ви много, момичета, за всичко и най-вече за стиснатите палци :-). Много ми се иска най-после наистина чудото да стане, защото след толкова години вече не ми се чака, не ми се ходи на работа, не ми се върши домакинска работа и т.н., познато ви е всичко това до болка. Получавам страхотна подкрепа от вас и това мнго стопля сърцето ми. Дано утре сутринта като отида на док да каже, че всичко е ок и да действаме. Благодаря ви още веднъж и многоооооо :crossfingers:

 
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #522 -: Март 27, 2008, 22:33:13 pm »
Меги,настрой се положително,прави всичко с нагласата,че това е твоят път ,това е последната крачка към твоето бебче.Успех  :crossfingers:
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #523 -: Март 27, 2008, 22:39:28 pm »
Меги,настрой се положително,прави всичко с нагласата,че това е твоят път ,това е последната крачка към твоето бебче.Успех  :crossfingers:

Аз винаги съм настроена положително, многооооо рядко падам духом и винаги ходя усмихната, така че настроението ми е ок. Вярно е, че от време на време ме домързява по малко, но все пак съм щастлива, че съм здрава и всички около мен са добре и са до мен, това за мен е най-важното. Остава и последствията от борбата да са ок, пък тогава да видите как изобщо няма да пада усмивката от лицето ми :-)
« Последна редакция: Март 27, 2008, 22:41:10 pm от Meggy »
 
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #524 -: Март 28, 2008, 01:04:24 am »
Алекс,  :bighug:

Момичета, три дни ми остават до (не)посещението на лелята и вече ме друсат здраво нервите. Дано ни извърти една хубава първоаприлска шега на всичките дето я чакаме тези дни и да не дойде, какво ще кажете?
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #525 -: Март 28, 2008, 07:04:09 am »
Добро утро, момичета, днес аз ли съм най-ранобудната, не че и успях да спя кой знае колко, но все пак вече съм на линия. Успешен ден искам да ви пожелая на всички, много положителни емоции, никакви червени вещици.
 :bighug: :bighug: :bighug:
 
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #526 -: Март 28, 2008, 07:10:12 am »
Добро утро и от мен! Меги, не си сама в този ранен час.  :wink: Аз станах още в 6. Сега ще будя мъжа да си ходи на работа и да закара и мен.  :P Пожелавам ви усмихнат ден и всички роднини, от онези цветните да ги гоните!  :D
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #527 -: Март 28, 2008, 07:35:53 am »
Добро утро и от мен момичета!Пожелавам на всички ви лек и прекрасен ден изпълнен с положителни емоции!На всички които днес ще посещават док  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Айде и днес да чуем за някое  :bfp:!Успешен ден милички! :balk_104: :balk_104: :balk_104: :balk_103:
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #528 -: Март 28, 2008, 07:40:00 am »
ААа, и аз съм тук... :) Меги ,така се зарадвах като прочетох...Хайде дано това наистина е твоя месец..Дано инсето мине добре и и завърши с красиво и здраво бебе.. :)

Момичета пожелавам ви един много хубав ден!!!
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #529 -: Март 28, 2008, 07:45:09 am »
Добро утро,ранобуднички :lol: Петък е-най-хубавият ден!Много усмивки и положителни емоции ви желая.А иначе да се оплача,че днес ми зацапа,което предполага,че лелката ще ме връхлети безмилостно :? Здраве да е,другият месец вече няма да я пускам :D
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #530 -: Март 28, 2008, 08:09:22 am »
Добро утро мацки. Днес настроението ми е петъчно. :balk_177: Айде де, къде са ++++++? Започнахме седмицата с ++++ , трябва и да я завършим така. :balk_101: :balk_103: :balk_102: Хубав ден на всички. :bighug: :bighug:
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #531 -: Март 28, 2008, 08:16:10 am »
Добро утро и от мен  :).
Алекс съжелявам за това коети ти се е случило, но ти си силне жена и знам,че ще се справиш.
Пожелавам на всичке готин петък с много положителни емоций и разбира се ++++ резултатчета. :balk_102: :balk_64:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #532 -: Март 28, 2008, 08:19:27 am »
Добро утро бъдещи мами!
Обръщам се така към всички щото знам че всички ние сме си такива!   :balk_48: :balk_600:
Денят навън е прекрасен, дано и в душите ви е слънчево и жизнерадостно.
Мислете си за положителните тестчета които ще видите, за малките сладки бебечета които ще гушнете и разбира се за това че днес е петък - и трябва да го даваме по-полека  :lol:
Целувам ви и ви прегръщам всичките!!!!!!!!!  :balk_104:
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #533 -: Март 28, 2008, 08:32:22 am »
Добро утро , милички ! Всички сме в добро настроение , дано така продължи през целият ден  :P
А къде ли се губят любопитка и simoni  :ask:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #534 -: Март 28, 2008, 08:34:47 am »
Такааа, днес успявам и аз да се включа рано! ДОБРО ВИ УТРО! Кофтито е, че още не са ми донесли лаптопчо от ремонт, но имам надежди за другата седмица  :lol:
Петък е, края на гадната работна седмица, мъжлето ми ще си дойде днес, така че съм ухилена още от 6,30! Виксън, настройвай се и ти палаво, че малко ти остана!
Мегги, давай с положителни емоции и ще видиш, че това ще е твоя месец! Спокойствие и слънчево настроение, и бебчо ще се появи да те радва след точно девет месеца и две седмици!
Симони, хайде бе, мила, какво каца доки! Да не си една скрита лимонка с това голямо закъснение и теч само два дни?! Върти ми се нещо радосно около тебе, ама ще си запазя предположенията за сега за мен!
Успешен ден на всички!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #535 -: Март 28, 2008, 08:58:11 am »
Добро утро и от мен!
Виксън, много ми харесва твоят поздрав "Добро утро бъде6ти мами".  :crossfingers: :good_post:
Меги, това 6те е твоят месец, вярвам в това и много силно 6те ти стискам палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Симониииии,ходи ли на лекар мила?зарадвай ни.
Пожелавам ви много хубав ден и много ++++++++++++++
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #536 -: Март 28, 2008, 09:22:21 am »
МОМИЧЕНЦА здравейте, пълна съм с добри емоции, толкова са много че пращам с тонове и чували и за васссссс! Ема е добре, даже вече е на ясла :D, времето е разкошно- ПРОЛЕТТТ еееее! А какво става пролетта, раждат се хиляди неща, та тези хилядите ще бъдат нашите деца :P, това е истина!
Мацки бях на лекар, имала съм киста, която се е дръпнала и сега всичко е ок! Във вторник съм на лекар ще ме следят и съм 10000% сигурна че ще стане, ако има яйцеклетка този ще е моя месец ако не другияр но всичко се развива както аз искам, благодаря.....и на вас :D :D :D
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #537 -: Март 28, 2008, 09:23:42 am »
МНОГО МИЛО МИ СТАНА КАТО МИ КАЗАХТЕ , че съм ви липсвала. Прочетох ви всичко, няма да казвам на никого съжалявам че ти се е случило нещо- а само едно- горе главата
*
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #538 -: Март 28, 2008, 09:31:12 am »
Такааа,моето заклинание от вчера май се сбъдваааа :)От рано сутрин хубави новини...:) Сега само няколко +++ тестчета ни липсват и денят ще е наистина добър... Затова нека някоя от вас душички се включи с един такъв ако може....:)

Дани,къде се губиш мила ?!
« Последна редакция: Март 28, 2008, 09:48:17 am от lubaboiko »
Re: Мнооооого ++++++++++ резултати да има за НАС!
« Отговор #539 -: Март 28, 2008, 09:52:07 am »
Добро утро момичета.Simoni много се радвам за теб  :bighug:. Аз още си чакам лелката и вече много се притеснявам, защото и температурата ми падна а отново нищо  :(. Прегръщам ви момичета и ви желая лек ден изпълнен с много положителни тестчета. Обичам ви
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]