0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    petito

Ин витро при д-р Владимиров
« -: Март 17, 2008, 00:04:54 am »
                                                                                             ЗДРАВЕЙТЕ!

Момичета може ли да ми споделите нещо повече за самото ин витро при доктора.Лекарствата за стимулацията от него ли се купуват???Има ли жени които са ходили при него след няколко неуспеха,а резултата???

Предварително ВИ БЛАГОДАРЯ!!!                                          
Re: Ин витро при д-р Владимиров
« Отговор #1 -: Март 18, 2008, 18:18:19 pm »
petito, привет! Има много момичета, които са правили по един или повече, успешни или неуспешни опита при д-р Владимиров. Доколкото знам лекарства си купуваш от аптеката. Чети из форума - почти няма въпрос, на който да не откриеш отговор.  :wink:
На мен живот и здраве също ми предстои първи опит инвитро при д-р Владимиров, надявам се час по-скоро.
*
Re: Ин витро при д-р Владимиров
« Отговор #2 -: Март 18, 2008, 19:28:26 pm »
Петито можеш да си закупиш лекарствата и от клиниката. Цените са по-добри от тези в някои аптеки. Успех
"Всеки от нас се ражда, защото преди това Бог го е обикнал, оценил, видял е смисъл в това и той да стане част от мирозданието"

Митрополит Антоний Сурожки
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин витро при д-р Владимиров
« Отговор #3 -: Март 18, 2008, 21:57:40 pm »
Имам един опит при него, за съжаление неуспешен. Лекарствата си ги купувах от клиниката.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Ин витро при д-р Владимиров
« Отговор #4 -: Март 18, 2008, 22:09:18 pm »
Здравей аз правих ИКСИ при д-р Владимиров лекарствата си ги купувах от клиниката.За съжаление опита завърши с аборт в 9 г.с.Сега ще правя втори опит през месец май.
Желая ти успех в процедурата.
Re: Ин витро при д-р Владимиров
« Отговор #5 -: Март 18, 2008, 23:01:13 pm »
Здравей,
аз правих ИКСИ през февруари при д-р Владимиров / първи опит/ за съжаление неуспешен.Лекарствата си ги купувах от клиниката.В най скоро време ще правим опит със замразени.Пожелавам ти успех.Всички  в клиниката са много внимателни.


*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Ин витро при д-р Владимиров
« Отговор #6 -: Март 18, 2008, 23:53:47 pm »
Здравейте момичета!
Първо да ви пожелая много, много късмет и разбира се положителни кръвни тестове след ин витрото или иксито.
Аз съм правила 2 опита икси при Д-р Владимиров, като вторият беше успешен. Сега благодарение на него и целият му екип се радвам повече от година на прекрасната ми дъщеричка Виктория. При всичките си арт опита съм купувала инжекцийте от клиниката. Цените са им много добри и ти просто нямаш грижа да ги търсиш насам-натам по аптеките. Просто отивах, биеха ми инжекцийте и си тръгвах. След приключване на процедурата ми дават фактурата и плащах накуп. Д-р Владимиров е адски коректен човек и съм сигурна, че няма да ви натовари в цената с комерсиална цел. В никакъв случай.
Стискам палци и дано скоро ви се сбъдне мечтата!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Ин витро при д-р Владимиров
« Отговор #7 -: Март 19, 2008, 08:52:33 am »


petito=epi, няма смисъл да пускаш аналогоични теми с различен ник!

Аналогичната тема !

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Ин витро при д-р Владимиров
« Отговор #8 -: Март 19, 2008, 09:33:19 am »
предупреждавам потребителката с никове epito, petito и epi, че многократното публикуване на еднакви теми не се разрешава съгласно правилата на форума.

също така, макар да не е изрично посочено в правилата, не се гледа с добро око на използването на различни никове от един и същи потребител - особено за задаване на едни и същи въпроси. извинявай, но това намирисва.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Ин витро при д-р Владимиров
« Отговор #9 -: Март 19, 2008, 09:52:54 am »
Петито, регистрирай се, бързо и лесно е и няма да се чудиш с какъв ник си се писала преди това. Едва ли е нарочно, според мен, мацки.
Д-р Владимиров е прекрасен специалист и човек!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Ин витро при д-р Владимиров
« Отговор #10 -: Март 19, 2008, 10:07:44 am »
cygnus :P аз също не мисля, че е нарочно!
Момичето се е регистрирало после!
Аналогичните теми от един и същи потребител, не ми допадат!
Няма значение, какъв е повода!
Влизам в една тема, пиша в нея и опа... има същата само дето, аз 8) си мисля че някой ми е изтрил постингите!
А то какво било същата тема, но в друг под форум!
Това е!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Ин витро при д-р Владимиров
« Отговор #11 -: Март 19, 2008, 13:34:54 pm »
Мише, така е да, според мен вече всичко е наред :)
*
Re: Ин витро при д-р Владимиров
« Отговор #12 -: Април 10, 2008, 15:50:36 pm »
Момичета, не искам да откривам нова тема за това ще си задам въпроса тук. Ние сме с много тежък мъжки фактор /основния проблем е Inhibin B който е 10.25/. До сега правихме изследванията в Плевен, но впечатлението ни е, че нямат добър специалист андролог за съжаление. А за нас той ще е ключовата фигура занапред. Най-вероятно ще запишем час при д-р Кацаров. Въпроса ми е къде да се ориентираме за ИКСИ, тъй като определено това е което ни предстои. Пиша тук, защото от много четене в сайта се спрях на д-р Владимиров. Ние сме от Русе, но в случая разстоянието вече не е от значение. Моля за вашето мнение!
 
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
Re: Ин витро при д-р Владимиров
« Отговор #13 -: Април 10, 2008, 16:31:08 pm »
Здравейте,
След многото полезни съвети и мнения които изчетох във форума и аз сьм се насочила кьм Инвитро при д-р Владимиров. От сайта видях координатите на клиниката. Въпроса ми е като се обадя за да си запиша час трябва ли да обяснявам подробности? ( че желая да запиша час за консултация и желание за Инвитро? Директно Д-р Владимиров ли трябва да търся или бих могла да запиша час и при някоя сестра?) Питам защото и аз сьм от Русе и предполагам ще се наложи да останем известно време по време на процедурите.
Благодаря Ви предварително.

*
Re: Ин витро при д-р Владимиров
« Отговор #14 -: Април 10, 2008, 17:12:50 pm »
Въпроса ми е като се обадя за да си запиша час трябва ли да обяснявам подробности? ( че желая да запиша час за консултация и желание за Инвитро?


[/quote
Звъниш си в клиниката,записваш час и когато отидеш за прегледа,така или иначе ще имаш и консулт,и ще обсъдиш всичко с д-ра ,което те вълнува.Късмет и успех :D
*
Re: Ин витро при д-р Владимиров
« Отговор #15 -: Септември 01, 2009, 09:52:47 am »
Може и мястото на въпроса ми да не е тук ,но ще ви пололя да ме насочите ако можете.
Та въпроса ми е :Как да си отброя третия ден от МЦ(примерно)ако  ми е дошъл в 22.00ч.вечерта.
Както знаете за подготовка на ин витро се ходи м/у 3-ти и 5-ти ден от МЦ а аз се чудя
кой ден да отида и аз да бъда по точна дойде ми на 31.08 в 21.30ч.
Благодаря ви предварително!!!
 :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Ин витро при д-р Владимиров
« Отговор #16 -: Септември 01, 2009, 10:12:04 am »
didka, ако е след 18ч, за 1 ден броиш от следващия ден.Тоест днес ти е първи ден.
*
Re: Ин витро при д-р Владимиров
« Отговор #17 -: Септември 01, 2009, 10:15:54 am »
didka, ако е след 18ч, за 1 ден броиш от следващия ден.Тоест днес ти е първи ден.

Мноого ти благодаря !!! Значи четвъртък спокойно мога да отида на преглед(3-ти ден).
 :bighug: :bighug: :bighug: