0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ч.р.д.Биби!Желая ти много радост,щастие и скоро да станеш мама.Весело изкарване мила .
На Елана ,лека бременност и бързичко да ни заплюеш ,да се заразим и ние с коремчета.
mimcheto_85,прави теста мила.Стискаме ти палци  :crossfingers: :bfp:
Радост :crossfingers:да те подминава и теб лелката вече,време ти е .
NOWILKA,съжалявам мила  :bighug:И по полека днес ,че да не уплашиш клиентите :D
Люба,хубаво е ,че вече имаш час за доки.И аз съм чувала че е много добър,така ,че смятам ,че си в сигурни ръце.Сега поне познавате врага и знаете как да се справите с него.Всичко ще е се оправи миличка :crossfingers:
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Здравейте, момичета! Днес съм в ужасно настроение, но като прочетох страничките, които сте написали, малко ми се отпусна.
 :occasion13: , биби.Пожелавам ти много здраве, късмет и  едно :bori_004: може и  :bori_020: :bori_022:
NOWILKA, мила съжалявам че отпадна за този месец, но съм сигурна, че другия ще наваксаш, пък и мъж ти е запретнал ръкави :D. А и остави бедните студенти, те достатъчно са си завеяни :wink:
mimcheto_85 в теб е надеждата, :crossfingers: за  :bfp:
elanaa,честито, лека бременност и здраво бебче ylinfant
*
Мимче,стискам ти палци скъпа :)
Роузи ,благодаря ти!
Аз забелязвам ,че днес Доми и Роси никакви ги няма ,а аз и за тях имам много добри предчувствия,дано си траят за хубаво,че незнам какво ще ги правя ако не е така..
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.

                                   Биби, бъди красива и щастлива, бъди силна и смела, бъди ведра и щастлива, бъди МАМА!
Мимче, стискам палци за +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Любче,
хубавото на проблема е това, че вече е ясен. Пожелавам ВИ от сърце в най-скоро време +++ изход от ситуацията!
Еланаа, честито! Лека и безпроблемна  preggo !
Соф, ръчкай се повече у бебето, току виж прихванеш и те тръшне един лек  девет месечен бремегрип  !
Мегиииииииииииииии? Къде си? Ти съвсем се изгуби...Изпрати ли лелището?

Лоша работа момичета, май бая се изложихме тоя месец, пък то кви надежди бяха! Важното е че не спим, а работим усилено....рано или късно и резултата ще се появи.

Джина, какво стана мила....вървят ли нещата при теб. Стискам  :crossfingers:
Е, исках аз за всеки по нещо да напиша, ама откъде толкоз акъл


п.п. Брейййййй,че сте бързи, аз докато го измисля, тамЪн 8 отговора написахте...ццццц
« Последна редакция: Март 21, 2008, 16:32:21 pm от everything_possible »
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
*
Дани,ако не си се занимавала с уеб дизайн,време ти е да започнеш :) Стахотни постинги пускаш...
Ей Люба ,абе мила ,с онази диета ли ги свали тези килца? :DСори за спама ,ама не се стърпях  :lol:
Хайде и аз да попиша малко, докато не съм забравила какво искам да ви кажа :D
1. Честит Рожден Ден, мила Биби !  Бъди много усмихната, обичана и винаги заобиколена от любими хора! И съвсем скоро отново да усетиш как в теб се заражда нов живот и накрая да гушнеш малкото си слънчице!
2. Честита бременност на Елма и Елана! Наслаждавайте се на щастието си, момичета!
3. Симони, Новилка, съжалявам, че ви е навестила гадната
4. Любенце  :balk_21:, поне сега знаете причината и ще се борите с нея. Успех!
5. Мимче, Доми, Роси, Радост, хайде, похвалете се вече с  :bfp:, че яко се излагаме напоследък!
6. svetal4y, и моя цикъл се скъсява: не само дните ми с М, които от 6 станаха на 3-4, а и целия цикъл ми стана 22 дена. Та и аз хич не знам на какво се дължи това  :ask: Ще видя този как ще е, кога ще е О и как ще се държи ЛФ, та след това ще се вземат мерки, ако в все така...
Успех на всички ловуващи! И аз съм вече от тях!  :bighug: за всички ви!
Don't worry, be hippy
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Дани,ако не си се занимавала с уеб дизайн,време ти е да започнеш :) Стахотни постинги пускаш...
                                 
п.п. благодаря за комплимента, но е чиста случайност
« Последна редакция: Март 21, 2008, 16:28:58 pm от everything_possible »
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Мацки, стана ясно, че Зачатие е направо болестно състояние, ама вие сте направо пристрастени! Още две страници изписахте от обед до сега! Разногледа станах!
Мимче, човек, прави го тоя тест, че вече силички не ни останаха! Спешна нужда от един  :bfp: Бягай, мацка, да си вземеш тестче и после да се хвалиш! Не ни лишавай от един усмихнат weekend!
Мацки, събота и неделя ще имате почивка от мен! Компа в къщи нещо се скапа и отиде на ремонт, така че ще ви чета радостите в понеделник!

« Последна редакция: Март 21, 2008, 16:34:07 pm от sof »

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Соф, мила ще ти трябва отпуска след почивните да изчетеш това което ще се е изписало хихихихихи  :lol: :lol: :lol:
*
Момичета заповядайте утре във Велико Търново - имаме празник на града  :cheerleader: :party:
 

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Ехаааа! Празник на града! Захарен памук! Размечтах се!
Вики, абсолютно си права! По време на оперативката в понеделни, докато всички си споделяме какво ще правим, аз ще се потопя в темичката, а ако ме усетята... мммм, усещам отпуска!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Роузи ,да от същата ,но виж колко още ми трябват и то не за да стана манекен а да съм в нормата си на възраст и височина... аз имах 40%мазнини , а нормалното за един възрастен е 12 до 15%..

Дани ,спря ми тока ... Като видях прасенцето така се изхилих ,че шефа подскочи до мен... :)
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Мацки, стана ясно, че Зачатие е направо болестно състояние, ама вие сте направо пристрастени! Още две страници изписахте от обед до сега! Разногледа станах!


А, моля, моля, аз едва сега започвам...


Соф, мнооооого весел и най-вече романтичен уикенд с много гуши-муши и + резултат!
« Последна редакция: Март 21, 2008, 16:41:52 pm от everything_possible »
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!


Соф, мнооооого весел и най-вече романтичен уикенд с много гуши-муши и + резултат!

Иска ми се! Ама имам гадната роднина н агости и ще ми се размине! Но! Утре съм командирована да помагам на снаха ми за бебе Алекс и от там ще се включа в нета! Ех, че съм умничка, ако и да съм блондинка!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
момиченца, още малко и аз излитам, ще е видя с мъж ми/днес не ми е мил, никои не ме и мил днес, освен шефа но само ако реши да ме пусне по- рано/и малкия скакалец и ще ходим на гости на свеки.Не съм готвила и там ще си вечеряме и после ще оставим малката за да си оправя малко къщичката.....Така ми се иска още едно бебче да ми разхвърля, и да гушкам две главички и четири очички да ме гледат хитро.....ох, как ще ми е хубаво!!!!!Искам, искам и ви пожелавам на вички скоро да ни се сбъднат точно тези желания

Новилке, ма ти ги съсипа тез деца- студентите, я по- кротко, вкъщи на мъжо!!! :D :D :D
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Иска ми се! Ама имам гадната роднина н агости и ще ми се размине! Но! Утре съм командирована да помагам на снаха ми за бебе Алекс и от там ще се включа в нета! Ех, че съм умничка, ако и да съм блондинка!

Ма съм една и аз.... Като нямам навик да надзъртам. Че ти си била съвсем в началото, хайде гони я да си ходи, ама гледай яко да я сплашиш , че да не се вясва поне девет месеца!
« Последна редакция: Март 21, 2008, 16:54:19 pm от everything_possible »
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
имам толкова много работа, иска ли някои да дойде да ми помогне...? :o 8O :wink: :wink:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Симони, тъкмо мислех да ти предложа, щом ще се отдадеш на чистене - така и така - да минеш и през нас - че мен нещо много ме помръзва тия дни хихихихи
ама ти ме изпревари и търсиш помощ.... и аз - да викаме неволята, а?! кво ше кажеш? хихихи  :wave: