0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
искам да се прибирам....не ми се стой в таз дупка!!!!А, чак в 17.30 ще имам удоволствието да си тръгна! Ей мацки, първо Мегги я посрещнаха леля и чичо, после ман, а сега и новилка- да му прави сметка Меггито другия месец....., че трябва да е първо Меги две чертички, после аз и веднага и новилка!!А, всички други още този месец....те ще ни плюят после.Ще изкреизам до 17.30....
*
Не се отчайвай , Любче!Стига да имате възможността да си го позволите всичко ще е наред.Ти си силна и добричка- ще успееш!!!
liubaboiko,миличка съжалявам за резултата..за Кацаров и аз чувам хубави неща,даже мислех да запазя час за мойто мило/профилактично../!Мисля,че той ще ви помогне ,ще ви насочи поне..
с такава морфология май не се прави инвитро,а икси/ако не греша/..всичко ще се оправи,само че малко дето се забавя бебето,но после пък като дойде ще сте най-щастливите хора.. :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
искам да се прибирам....не ми се стой в таз дупка!!!!А, чак в 17.30 ще имам удоволствието да си тръгна! Ей мацки, първо Мегги я посрещнаха леля и чичо, после ман, а сега и новилка- да му прави сметка Меггито другия месец....., че трябва да е първо Меги две чертички, после аз и веднага и новилка!!А, всички други още този месец....те ще ни плюят после.Ще изкреизам до 17.30....

Обещавам , че съм с вас само ако и вие сте с мен. :P :P
На мен ми е толкова зле. Днес се карам с всички клиенти. Осма жалба се пише срещу мен за днес. Скапан ден.
*
Аууууу, Новилке, остави хората да дишат.Що така лошо! Ко ша ги прайш жалбите после? Успкой се другия месец ще стане!!!
Аууууу, Новилке, остави хората да дишат.Що така лошо! Ко ша ги прайш жалбите после? Успкой се другия месец ще стане!!!
[/qu


Извинявам се предварително за отклонението от темата.
Абе тия студенти не са нормални. Влиза и ми казва - не си знам сметката, нямам лична карта ама искам пари. Е, то така не става.  :x :x
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Любекс, миличка, недей да изпадаш в паника за резултатите на Бойко. И аз като Катето съм чувала и чела добри отзиви за Кацаров - стискам палци да ви помогне. Само не се отчайвай, достатъчно силна жена си, ще се справиш и с тази ситуация. Прегръщам те!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
 

*
Ха ха ха Новилке давай тогава - разкажи им играта на студентчетата! :bighug:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Хей, ама вие умора нямате бе душички  :balk_121: писали...писали
На рожденничката честит празник, и много сбъднати мечти!!  :hbirth:
На новата ни бременелка - какво да кажа освет едно гооооляяямо ЧЕСТИТО!! лека бременост и здраво бебче!
Новилка - мила, не дей така да се изнервяш, не си помагаш, нали знаеш че зада стане трябва да си спокойна и ведра, а не изнервена и съскаща :)
Че мъжете ни ще са подложени на як секс-тормоз този месец - то това вече стана ясно! Явно че не съм аз единственната дето си мисли как ще му стопи лагерите от бебеправене хихихихи  :balk_48:
liubaboiko, не се отчайвай мила, вярвам че ще се оправят нещата. с теб сме!!!
Момичета ако някого пропускам да ме извини, с вас съм ама имам толкова много работа, че едва успявам да изчета всичко, камо ли да напиша и аз нещо.
*
Миличките ми те ,как ви обичам ако знаете ...Не съм отчаяна въобще... И Бойко не е,което ме успокоява още повече... Сега поне знаем защо не става и няма всеки месец да полудявам от овуто до М,защото това най-много ме съсипваше...Сега знам какво ми предстои и даже съм много спокойна...Знам че един ден ще имаме деца и то две...наведнъж... :) Любопитке,мила целувам те ,ти си моят най-личен съветник и лекар... Знаех че ще е икси,но това не ме интересува,важното е да стане,пък как?! Вече не ме засяга...

Целувам вииии и ви орисвам да станете майки много скоро и да се грижите за децата си така ,както се грижите за мен и личното ми спокойствие и вяра...
*
Хей, момичета!
Цикъла ми отново се оказа два дни
В сряда ме посети точно на обед
днес от десет сутринта не е капнала капка
Това пак ли е от психоооооооооооо :balk_159:
:hbirth: биби много здраве щастие и много ама много любов и  :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :happy_birthday_1:
*
Хей, момичета!
Цикъла ми отново се оказа два дни
В сряда ме посети точно на обед
днес от десет сутринта не е капнала капка
Това пак ли е от психоооооооооооо :balk_159:

А бе и при мен откак сме почнали да действаме се получиха някакви аномалии - винаги ми е текло по 7-8 дни, а сега - едвам три. Чудна работа! Може очакването да скъсява периода, знам ли... Ако някой има логично обяснение, много ще съм благодарна :)
момичета,аз забравих да ви кажа-още не е дошла лелката,няма никакви признаци да идва, температурата си ми стой 37,1 и се чудя дали да правя тест утре,ако не дойде, или да поизчакам още малко  :ask: :bighug:.Прегръщам ви всички.
п.п. Честито на новата бременелка-лека бременност и едно прекрасно бебче на финала
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*
момичета,аз забравих да ви кажа-още не е дошла лелката,няма никакви признаци да идва, температурата си ми стой 37,1 и се чудя дали да правя тест утре,ако не дойде, или да поизчакам още малко  :ask: :bighug:.Прегръщам ви всички.
п.п. Честито на новата бременелка-лека бременност и едно прекрасно бебче на финала

прави теста, че имаме нужда от по-вече  :bfp:  :crossfingers:
 

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
момичета,аз забравих да ви кажа-още не е дошла лелката,няма никакви признаци да идва, температурата си ми стой 37,1 и се чудя дали да правя тест утре,ако не дойде, или да поизчакам още малко  :ask: :bighug:.Прегръщам ви всички.
п.п. Честито на новата бременелка-лека бременност и едно прекрасно бебче на финала
Мимче, прави го тоя тест по-скоро  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и дано е   :bfp:
Мимчето 85 - я бързо да правиш теста,че спешно ни трябва +++++++ резултат. Айде,бегом за тест. Бързо бързо бързо и да се похвалиш. Стискам всички палци на всички крайници, но ако влезе някой ненормалник направо  :fighting: :fighting: :fighting:
От мен имаш много  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers:
Благодаря ви момичета.По-късно като излизам ще мина през аптеката да си взема тест и утре сутринта ще го направя  :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

айде, чакаме всички с нетърпение  :bfp:
Успех миличка.
най-красивото и истинско чувство на света е да бъдеш обичана и да обичаш истиснски
http://www.myvideowish.com/videogallery_watch_view.php?id=1776