0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Здравейте и от мен.Еееееееееее мацки страшни сте само какъв купон сте заформили.Приемате ли гости?

Какво ще ни дадеш?  :wink: Май бирата ни е на привършване, та ако може....една каса....няма да ни е зле. :lol:
« Последна редакция: Март 22, 2008, 22:02:07 pm от everything_possible »
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Малееееееее Любчеееееееее това с тоя ватман го бях забравила. :D :D :D :D :DЕ голяма работа е направо се пръснах от смях
Давам каса бира,3 бутилки водка и мезе.Става ли?
Ей Жени ,знаеш ги и ти тези песнички :lol:Ми давай по бира де,нали ти я раздаваше,аз ви се моля откога ,ама вие  ,нищо не черпите пуууу
Меги ,заповядй ,при нас е весело
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Малееее , мацките писала , писали та се улисали  8O
Сега пак два часа четене ме чака  :pipy_longstocking:
*
Нещо минахме във другата фаза на купона. Давайте бирата :beerdr:
Е как не гледай какъв купон.Хайде и от мен  :balk_14: наздраве мацки ето и малко мезенце за бирата нали обещах  :balk_170:
А така Меги А какво е мезето,искам от онава дето се реже тънко,ама му разбирам нали.Ама и от това не отказвам де
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
ох ,майка, якооооооо! ще пада клюпачкаааа!
Роузи, кви са тез гюбеци дет ги раздаваш? Хахахахахаха


Краси, кво ще четеш, дай да са напиим първо пък утре ще четеш!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
ехоаоооооо
добър ечер пак и от мен.Аз със мойто скромно ромче може ли да се присъединя.да си покрякам и да повъртя трътката?? :bellydance:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
 

Нали можете да си режете. :wink:
 :party: мацките къде е оркестъра?Ама и певицата ни нещо се губи.Я по весело хайдееееееееееее
 

Нали можете да си режете. :wink:
Ееееееееее мила тва е истината.
*
а някой мераклия ако има отивам за ракията- домашна, пирфектна от сорт мускат-тунел.Има и вино.Само да искате :drunk:
*
:party: мацките къде е оркестъра?Ама и певицата ни нещо се губи.Я по весело хайдееееееееееее
:band:
Мезето си го бива :balk_602:
А Дани умея аз да въртя дупето :oops:Жени ,така така ,сега и ракията като дойде утре не можем стана от крИватИтИ :lol:.
svetal4y ,обещаното си го търся като наследство да знаЙш :D
*
Ма ти грижи нямаш особено ако си в региона.Има още от мин година,тазгодишната ся я варят.Има литри за всички.И от виното.Червено пия аз само, а то е.......кеф
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
А бе Ганева, от де я намираш тая бира, аз що търсене търсих из нета, нънци...а ми мезето?                                                  
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....