0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
ако има проблем аз мога и да не пиша :(
*
Светлачи ,къде миличка ти е отишъл хумора днес ?! :) Ние се шегуваме ...Защо се притесняваш за такива глупости сега... Искам една усмивка веднага от теб!!!
*
ако има проблем аз мога и да не пиша :(

Как така бе пате ,защо така реагираш?!?!
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Отивам да си налея една бира и идвам, вие може да започвате!


А гости за бирата приемате ли???

 beer::

Е,разбира се че приемаме, ама май няма да стане сеира, много са ни чувствителни и веднага биха отбой!
Нищо де, айде наздраве Ганева! Охааааа!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
може и да е мнително патето.... :bighug: :biglove:Лошо пате!Еначе съм Светълчу
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Сдобрихте ли се? :D
Браво на вас!!! :D
*
днес е крив ден за мен- затова.Извинете ме.Сега отивам да пия ром и да ям пица и да удавя мъката.На вас НАЗДРАВЕ за бирата
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
ПФюююю! Майтап бе svetal4y  :wink: ! Аз само ви сЪ хефя! Тази тема има нужда от ХУМОР,че май забравяме, че чакаме хубави неща да ни се случват, нали?
Любче, благодаря ти,че ми търпиш Юумурът!  :wink:
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
я ми сипете и на мен бре,ееегати скръндзите.. Аз за безплатно ли ще ви пея?! Ааа
маха
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Нищо де, айде наздраве Ганева! Охааааа!

Наздраве!!!



*
Юмурът ти е страотен Данииии...
*
Роси ,направо ме развесели... Защо толкова бързаш да се предадеш?! Днес ти е 10 ден след ову,наистина е мнооого рано за уринен тест,дори и за кръвен е хубаво да изчакаш още ден два...А и по принцип незнам дали си си засичала ов. преди ,но има лутеална фаза която нормално е 13 14 дни ,така че много бързаш и да ти дойде и да се ядосваш за теста...Спокойно миличка ,аз съм с теб нали знаеш?
:oops:  май бързам нистина ,но ако овулацията ми е била на 13-14.03 (т.е ако беше станало нещо май щеше да е тогава) , то вчера е бил 7 -мия ден - не би ли отчел теста 7-мия ден? ) олеееееее много съм се заълбочила май! :oops: по принцип дата ми за лелката е утре , така че.......ще видим! Благодаря ти че си с мен! И аз съм с тебе! ВИНАГИ! :bighug:
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Аз докато са разбера с нета, то вий вече сте са сдобрили...ММммм браво на вас!

Светълчу, знаиш ли как ми се дояде пица, пък как върви с бирааааааа, ох майкааааа!
« Последна редакция: Март 22, 2008, 19:34:46 pm от everything_possible »
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Не вярвай толкова на тестовете ,а си почини малко и след няколко дена ще видиш резултата.. Целувки от мен...
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
я ми сипете и на мен бре,ееегати скръндзите.. Аз за безплатно ли ще ви пея?! Ааа
маха


Аз ще ти налея, ама ти знаеш ли каква глава ме боли от снощи, нали тайничко си посръбвах и сега цялллл ден ,жена, не мога да са излекувам. То бива бива алкохолизъм, ма то мойто граници не знае... :wink: Сега са лекувам с бирката, нали казват клин клин избива... :lol:
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
я ми сипете и на мен бре,ееегати скръндзите.. Аз за безплатно ли ще ви пея?! Ааа
маха


ето. айде и пица.


накрая да не стане така.
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
хахахахахахахаха ша мЪ умурити от смях бееееееееееееЙ!!!!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Вас ви е майтап ,ма аз верно ще си сипя нещо алкохолно... и си развалих днеска диетата с едни микровълнови пуканки... Айде наздраве!!!
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Ганева, е сега веКи няам мърдане от компа, и с кран не могат да ма вдигнат от тука
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Жекова, ми ти къде? я хващай бирата и са присъединявай!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!