0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Здравейте красавици!
ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ!!!!
 :balk_101: :bighug:да сте живи и здрави, много късмет и мноооооооогоооо бебета!!!!!
Голям купон изпуснах аз вчера... ама какво да се прави, не си бях вкъщи... Ма момичета казвайте ги тия работи по-отрано, че да си пренареждам програмата  :balk_46: :balk_47:


*
Ми то така стана спонтанно... :)Аз днес само вися пред компа и чакам някой да пише ма нъц...
*
Мимче,стискам ти палци скъпа :)
Роузи ,благодаря ти!
Аз забелязвам ,че днес Доми и Роси никакви ги няма ,а аз и за тях имам много добри предчувствия,дано си траят за хубаво,че незнам какво ще ги правя ако не е така..

 :bighug: тук съм! не мога да сваря да прочета всикооооо! много пишете бе! :wink: Любе миличка , съжалявам че нещата не са розови , но пък ...както казваш и ти - ще се сдобиете с двойка бебчовци! ДАНО да е скоро - вярвам че ще стане! Много целувки! Аз вчера реших да си направя един тест - ей така за всеки случай (защото имах един в мен) и... :bfn: :balk_145: :balk_145: :balk_145: - знаех си ...не ми върви и това си е! трябва да ми дойде на 23.03- 24.03  :( Поне да дойде и да заминава , че да чакаме следващата овулация (която за мой "късмет" ми е на 22 ден от МЦ  :balk_144: - голямо чакане ме чака! :lol:)
На новата бременилка честито и леки 9 месеца , а останалите момичета -  ХАЙДЕЕЕ ЩЕ ПРАВИМ МАЙ БЕБЕ 2009 а?
« Последна редакция: Март 22, 2008, 17:40:29 pm от rossy * »
*
Роси ,направо ме развесели... Защо толкова бързаш да се предадеш?! Днес ти е 10 ден след ову,наистина е мнооого рано за уринен тест,дори и за кръвен е хубаво да изчакаш още ден два...А и по принцип незнам дали си си засичала ов. преди ,но има лутеална фаза която нормално е 13 14 дни ,така че много бързаш и да ти дойде и да се ядосваш за теста...Спокойно миличка ,аз съм с теб нали знаеш?
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Момиченца, весела и приятна пролет, в настроението на пролетта да си направим по едно- две бебчета, а????? Сега, искате ли да ви кажа нещо??? И да не искате пак ще ви го кажа :D :PНито у нас, нито у вискончето изчистихххх :oops: :oops: :oops:, досега се търкаляххххх...сама, сама, сама...., обаче Висконче мъжо ми кат дойде от работа ще му кажа че у вас съм изчистила :balk_87: :balk_87: :balk_87:.

Сещам се за две интересни неща да ви напиша, не три
1.е че ми свърши М.вчера дойде????знам не е нормално!!!!
2. една историика- когато родих ме настаниха с една готина мадама, година по голяма от мен, историиката е през 2005г (тогава родих). Не побня как се казва мацката, но тя и нейния мъж правели опити да забременее от 7 години, накрая тя му казала че отива в клиника за стерилитет. Отишли при Щерев, там почнали иследваня след иследвания, накрая се оказало, че тя има проблем с тръбите, а той с подвижността на неговите героичета. Каза ли им че единственното, което могат да направят е по- искуствен път, разбира се след кратко чудене решили- ДА! Събрали парите- говоря за 2004 година, когато инвитрото беше много скъпо.....тя ходила за процедурите, инжекции,и на всичко което било необходило, стигнало се и до неговото участие, назначили ден, назначили час...., но той не отишъл- не могъл да стигне, но не нарочно- станало нещо в семейството му и майка му го извикала по спешност. Мацката ми вика- почнахме след месец пак всичко наново- и парите естествено наново..... и така три пъти, той не успява да отиде... казал и сякаш нещо не ми дава да стигна там????? 8O 8O 8OПоследния път, тя му казва- Виж какво, това са последните пари, които имаме, този път не трябва да има нищо което да те спира или да те бута просто когато ти назначат чес трябва да дойдеш....Отива на преглед да видят кога ще я стимулират, за да и вземат яйцеклетка и доктора и казва, абе момиче ама ти си бремена в 1 месец.........!Тази история я чух лично аз и останах 8O 8O 8O......има прекрасно момиченце- Мария на Дева Мария с рижа коса...., акушерките в болницата казваха, че отдавна не се е раждало рижо дете и толкова красиво....
*
Момичета ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ и от мен!!!Дано ни донесе много +++ резултати!!!
На _Elfita_ Честит Рожден Ден!!!Желая ти здраве,щастие и много късмет!Нека скоро се сбъдне желанието ти за едно хубаво и здраво бебче!!!! :hbirth:
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
леле, ако ме види шефа с тези правописни грешки най- вероятно ще ме помоли да си подам уставката сама...., мацки сорииии :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:, не му казвайте !!!А, зам. директорката ми е още по- гадна тя направо ще ме предложи за следващите съкращения, за да е по унизително....
*
симони, щеше да ни казваш три неща, а каза две?
*
Браво на мацката ,а мъжо и е за трепане...
*
симони, щеше да ни казваш три неща, а каза две?

Стига се пени пък ти.... :)
*
не се пеня, а ми стана интересно...
*
Re: В очакване на +++ резултати! Всеки щъркел, кой
« Отговор #891 -: Март 22, 2008, 18:44:22 pm »
ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ!!!!
Люба благодаря са диетата, вярвам че при теб нещата ще се наредят и ще си имате бебче
_Elfita_  :happy_birthday_1: и много скоро да го зарадваш с едно  :babyflips:
гледам настроението е много добро  :) много е яка тая историика мъжа е за трепане ама кво да се прави мъже....
« Последна редакция: Март 22, 2008, 19:00:51 pm от vmj_ »

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Събрали парите- говоря за 2004 година, когато инвитрото беше много скъпо....

Че сега да не е евтино? :lol: :lol: :lol:

Пък тая "история" като от "Приказки от 1001 нощ".
1 път да не отиде, ама цели 3. 8O
*
Събрали парите- говоря за 2004 година, когато инвитрото беше много скъпо....

Че сега да не е евтино? :lol: :lol: :lol:

Пък тая "история" като от "Приказки от 1001 нощ".
1 път да не отиде, ама цели 3. 8O

:good_post:
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
симони, щеше да ни казваш три неща, а каза две?

Стига се пени пък ти.... :)
не се пеня, а ми стана интересно...


Оопаааааа! Тука май стана боя...! Отивам да си налея една бира и идвам, вие може да започвате!
п.п. Предлагам да залагаме!
« Последна редакция: Март 22, 2008, 19:10:39 pm от everything_possible »
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Здравейте на всички  :D
Аз току що се регистрирах  :D
Честита първа пролет на всички  :D
*
Здравейте на всички  :D
Аз току що се регистрирах  :D
Честита първа пролет на всички  :D
:welcome_1:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Отивам да си налея една бира и идвам, вие може да започвате!


А гости за бирата приемате ли???

 beer::
*
симони, щеше да ни казваш три неща, а каза две?

Стига се пени пък ти.... :)
не се пеня, а ми стана интересно...
оооо, не-аз не това съм имала предвид...или някой грешно е разлбрал или някой подстрекава излишно...... :(

Оопаааааа! Тука май стана боя...! Отивам да си налея една бира и идвам, вие може да започвате!
п.п. Предлагам да залагаме!

*
Айдеее Дани си дойде у дома,тъкмо навреме ... Как ще се бием бе аз се кефя на патето дето все кряка нещо...
Ма вие залагйте ,ако може нещо да изкярим..
Здравей Ката ,добре дошла при нас... :)