0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
 :happy_birthday_1: Elfita,желая ти много здраве и никаква лелка 9 месеца!
 :welcome_1: Сладкишче,и да не се задържиш тук!
Честита пролет на всички и дано да ни споходи радостта!Сега нали е сезона на любовта и на най-красивите празници!Е хайде да се зарадваме всички с  :bfp:
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Забравих да ви кажа че мойта лелка още я няма вече 9 ден :ask:
Мила,пожелавам ти да я няма 9 месеца,а не 9 дни!Дано това закъснение ти донесе най-щастливата новина на света!Късмет!
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
А пък тия астролози казват само гадни неща ... :x Понеже с любимия сме решили да се бракуваме на единственият петък 13-ти за тая година и питах една астроложка дали дата е добра - не не била ретрограден Меркурий, бездетен брак и други такива гадости. Стискайте палци до тогава бебчо да стане щото не мисля да сменяме датата - много си е яка !  :balk_153:
Забравих да ви кажа че мойта лелка още я няма вече 9 ден :ask:
Мила,пожелавам ти да я няма 9 месеца,а не 9 дни!Дано това закъснение ти донесе най-щастливата новина на света!Късмет!
благодаря ти мила дано да е така  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: на всички за такъв късмет. :youwoman:
iffi.13 щом сте решили давай напред някой хора пък са обратно на предсказанията примерно на мен най много ми върви на петък 13,ако мислиш че и вие сте тъй даваите напред е все пак ще  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: бебока да стане преди туй! :blowingdust2:[/i][/color]
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
nezisgbg  и на мен ми върви на 13-то число, а и съм решила на скъпия да му направя схема за секс - целия месец през ден около ову-то четри дни без почивка  :bed: ще има РАЗБИВАНЕ  :P :P :P е дано тоя месец да са се получили нещата ама ако цъфна  :x минаваме по схемата и така до сватбата - ЩЕ СТАНЕ !!! :balk_111: СИГУРНА СЪМ!
*
Добър дееееееееен!Честита първа пролет на всички момичета и много :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp1: :bfp1: пак на всички.
 :balk_19:Елфита, бъди жива и здрава и скоро  preggo
Елана довиждане и лека бременност.
Айде засега изчезвам защото отивам :shop:
nezisgbg,много стискам палци за теб ....
Честита Първа пролет, милички ! Аз още не съм видяла щъркел и се надявам като го видя, да ми носи подарък, и всяка от нас да види своя си щъркел!
Елфита, честит рожден ден, мила ! Да си винаги усмихната, да преживееш много незабравими моменти с любими хора, и най важното: много, много скоро да гушнеш малкото си бебче!
Успех на всички момичета, които тръпнат в очакване и невидение! И много хубав и усмихнат уикенд на всички! Ще се видим в понеделник, милички. И искам да ме посрещнете с няколко  :bfp:
Don't worry, be hippy
nezisgbg  и на мен ми върви на 13-то число, а и съм решила на скъпия да му направя схема за секс - целия месец през ден около ову-то четри дни без почивка  :bed: ще има РАЗБИВАНЕ  :P :P :P е дано тоя месец да са се получили нещата ама ако цъфна  :x минаваме по схемата и така до сватбата - ЩЕ СТАНЕ !!! :balk_111: СИГУРНА СЪМ!
Ами така така инче за ко сме ги взели тия мъже  :balk_87:
А аз имам една друга схема сеа щи я кааааа
1ден секс
2ден малко повече секс
3ден малко по-повече секс
4ден повечко секс
5ден още повечко секс
6ден яко секс
7ден много яко секс
и така всяка седмица
няма начин да не стане
 :bighug: :balk_103: :balk_104:
*
Момичета ,аз не разбрах вие има те ли проблеми със забременяването(устаовени от лекар)или вашите мъже да са с проблеми ,защото ако е така системата е по различна... Ако пък нямате проблеми ,което искренно ви пожлеавам ,тогава системата си я бива ,даже може преди овуто да сте по- малко активни ,та като настъпи момента да са по големи борците на мъжете ви... Успех и дано и без системи да се получи съвсем скоро...
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
nezisgbg : кефи ме твоята схемичка - ше взема да я приложа нея, мойта направо е постничка  :balk_103:
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Re: В очакване на +++ резултати! Всеки щъркел, ко
« Отговор #870 -: Март 22, 2008, 13:22:04 pm »
Момичета ,аз не разбрах вие има те ли проблеми със забременяването(устаовени от лекар)или вашите мъже да са с проблеми ,защото ако е така системата е по различна... Ако пък нямате проблеми ,което искренно ви пожлеавам ,тогава системата си я бива ,даже може преди овуто да сте по- малко активни ,та като настъпи момента да са по големи борците на мъжете ви... Успех и дано и без системи да се получи съвсем скоро...
Аз нямам установен проблем и се надявам да не се и установи, мъжкият мислех да го пращам на спермограма щото работи с химикали и може и това да оказва влияние обаче реших първо да го поизпотя  8) А какво стана с твоето гадене - нещо изпуснах нишката ... :balk_110:
« Последна редакция: Март 22, 2008, 13:25:39 pm от Iffi.13 »
*
Ми ще трябва да се върнеш да изчетеш че е доста... Просто с две думи не мога да го обясня..

А ти пращай мъжо ,защото после става трудно... 5 минути отнема а спестява доооста главоблъсканици... Успех!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Елфи, честит ти рожден ден! Да си много обичана жена!

Момичета, скрихте ми шапката! Аз съм на гости на снаха ми и реших да видя как е при вас, ма то голяма веселба, голямо нещо! Снощи концерти, танци, едно - друго! Бреййййй, че яко парти било!!!
ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ И ДАНО ЩЪРКЕЛА ДА ПОСЕТИ ВСИЧКИ НИ!!!Приятна почивка на всички! Ще гледам после пак да се включа!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Соф ,требирай там ,че същото те чака...Да не мислиш че е лесно. ?! :)
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: В очакване на +++ резултати! Всеки щъркел, кой
« Отговор #874 -: Март 22, 2008, 13:40:56 pm »
lubaboiko : Като ти гледам линийката смятам и пресмятам ама вие май ше се жените горе-долу по едно и също време с нас - вие май сте малко по-рано  :balk_21:
ами и аз нямам никакви изследвания и се надявам и аз да нямам просто се чудя защо ми закъснява толкоз време? :ask:
*
На 7-ми юни сме ние , а на 8- ми съм рожденничка.. :)
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
*
Честита Първа Пролет момичета....Пожелавам на всички настъпващата пролет да донесе много положителни емоции и ....тестчета !!!Обичкам ви 
:happy_birthday_1:,Елфита!!!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: на чакащите :bfp1:
nezisgbg : кефи ме твоята схемичка - ше взема да я приложа нея, мойта направо е постничка  :balk_103:
еми няма смисъл да се чудиш-това е истината  :D[/i][/color]