0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добро утроооо.Снощи купон, а сега спите... :balk_77:
Сладкишче  :welcome3:
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
                          Честита първа пролет!
             


Добро утроооо.Снощи купон, а сега спите... :balk_77:
Ох, от тоз купон сега как ме боли глава....
« Последна редакция: Март 22, 2008, 09:24:34 am от everything_possible »
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Добро утро и честита първа пролет на всички! :D
Да сте весели,засмени,влюбени,щастливи и много бебета да ни донесе Пролетта!
Много сте се забавлявали снощи,така като гледам :wink:Аз пък нещо не можах да спя спокойно.Сънувах едни гадости 8O и тази сутрин вече няма шега,няма измама-този път цъфнах.Но нищо че отпадам,другият месец съм отново в списъка на чакащите/не си и мислете друго/  :wink:
Весел и пълен с емоции ден ви желая милички! :D
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
                            _Elfita_ !
Бъди мнооооого,много щастлива, и съвсем скоро да чуеш думичката МАМО!

                                   
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Честита Първа пролет момичета! Да сте здрави и щастливи и всяка от нас да гушне своето сладко бебче!
 :hbirth: Елфита!
Снощи не можах да се вредя от мъжо до компютъра и вижте какъв купон съм изтървала! Ама следващия път съм с вас!
Между другото аз май ще отпадна от очакващите  :bfp: - днес температурата ми падна до 36,8, което е предвестник на гадината, ама какво да се прави........
Честита Първа Пролет, момичета!
Да сте живи и здрави и много бързо при всички да мине щъркелчето :)
Лек и хубав ден!
*
Добро утро. 4естита пролет. бъдетет здрави, оби4ани усмихнати и нека има много +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
4естит рожден ден на Елфита :happy_birthday_1:
Брей какъв купон е имало сно6ти, рзавеселих се Аз от сно6ти си имам гости, нахлуха като хуни и няма спиране.  :D Но пък този месец дано вси4ко е наред и пове4е не ме притесняват тези нахалници.
Люб4е много хубаво пее6, напараво си айдъла на БГ. пък и хубав оркестър си има6е, китариста е много готин...а танцьорката..върха. Поздравления :wave: :balk_47: :balk_47: :balk_47:
приятна по4ивка и много  :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp:
Честита първа пролет , момичета , пожелавам ви щъркелите да навестят всички от този форум.

*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Здравейте, момичета! Днес имам рожден ден, някои вече ме разкриха :lol:!
Искам да ви почерпя:


     

     

ПП.Малко не се справям добре с картинките :oops:
А и честита първа пролет! :balk_102:
« Последна редакция: Март 22, 2008, 10:22:38 am от _Elfita_ »
 :happy_birthday_1: Eлфита, много скоро съдбата да те дари с най-красивото бебе!Мерси за почерката, я стига с тез диети , я гледайте тук ква тортичка има :lol: :lol: 
Бре, голям купон се е заформил снощи, изтървах го мамка му, с тоз сериал LOST ще се поболея направо  :lol:
Хубав ден на всички  :jump12:
Здравейте и от мен мили момичета!Честита първа пролет на всички,пожелавам ви много здраве,щастие и много ама много ама многооооо  :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: да наистина голям купон сте праили!Супер сте! :balk_104: :balk_104: :balk_104: :balk_111:
елфита честит ройден ден мила! :happy_birthday_1: :hbirth:
« Последна редакция: Март 22, 2008, 10:39:07 am от nezisgbg »
О аз забравих :oops:, ами честита първа пролет.Пожелавам ви мноооого +++++ резултати.А и купонджийките са се събудили вече...
*
ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ НА ВСИЧКИ БЪДЕЩИ МАМИ И ТАТКОВЦИ !!! Нека тя донесе много слънце в косите и душите ви..

:balk_19: ЕЛФИТА  , пежелавам ти много щастие ,здраве и още едно туптящо сърце под твоето ,още преди следващия ти Р.Д

Джина ,ако знаеш колко съжалявам за теб мила.. Просто нямаш представа.. За Неши също...Дано следващия месец е по -благосклонен за всички вас от този...
Забравих да ви кажа че мойта лелка още я няма вече 9 ден :ask:
Честит рожден ден Елфи.Бъди здрава и много щастлива и в най-скоро време мама.  :hbirth:.Честита първа пролет на всички.На мен днес температурата ми е пак 37,2, ама никакви симптоми за нищо.Аз се чудя, може ли да е мноооооооооого късна овулация?  :balk_159:. Лек ден сладуранки
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

здравейте,
честита първа пролет на всички, пожелавам ви само  :bfp: и да ви кажа, че аз вече се местя в друга темичка, но ще идвам и тук, за да съм в течение какво става с вас.
Благодаря ви на всички за подкрепата :thankyousign: и ще ви стискам палци.
Целувам ви всички.
най-красивото и истинско чувство на света е да бъдеш обичана и да обичаш истиснски
http://www.myvideowish.com/videogallery_watch_view.php?id=1776


Честита първа пролет на всички.А на теб Елфи Ч.Р.Д. много късмет,щастие и най-хубавото  :bori_007: на света
*
Мимчв,Мимче,Мимче ,как се надявам ако знаеш... Дано тази БТ срои така още 3 месеца....
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
 :hbirth: _Elfita_ !!!! Честита пролет дами! Добре сте се забавлявали снощи  :P