0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Хахахахаах,ставааааш.Момичета толкова е хубаво във този форум, че се чудя как траях толкова време, че не влязох по-рано.Много сте мили всички и много сладко посрещате всички нови момичета със заветната цел.Къс не къс този цикъл си отиде от днес и аз съм ловуваща-нали така казвате....Стискайте палци и на мен.Аз също така правя вече за всички вас!!! :D
*
Хайде стига си мислила за цикъла сега и без това после 9 месеца няма да го видиш ,така че отдай се на веселбата и ПЕЙ С МЕН!!!
*
Аз ли?Ще избягат всички.По-добре да потанцувам
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
А бе Любче, отдавна се каня да те питам- какво толкова правиш под тая кола. Гледам все мяташ крака....?

Мили момичета отпуснете се! Не мислете за лелки, пращайте ги някъде на почивка и толкоз...Аз мисля този месец да си взема отпуска и да избегам некъде от нея, пък ако пак реши да ме навести, направо ще я уволня!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

И оркестъра осигурих....
Лелеее как се развеселих!!!Чак милото си помисли че съм полудяла.Но бързо му обясних,че във форума има купон!!!
*
Ма все нещо се чупи пуста да остане... :) Едно оправям ,друго се чупи....:) :)

Другата ми мечта е да имам автосервиз и тунинг център..

svetal4y, ми да изпея нещо по- живико щом ще танцуваш?!?!?
« Последна редакция: Март 21, 2008, 22:49:48 pm от lubaboiko »
*
Даваааааааай! Аз вече се разтанцувах наистина, щот кабела ни го тресна тока та се наложи да си пусна музика, а мъжът играе на няква игра на др комп дет стреля и гони някви типове и ме изгледа изумен....
*
Не му се вързах нещо на обстановката явно....
*
А къде е това албумче да ви разгледам :D
*
ето ти линк  http://www.snimka.bg/profile.php
 потребителското име е zachatie2008
 a parolata e 2008
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Момичета, мноооооого ми е готино с вас! Чак ми иде да затанцувам!

Тук съм малко под прикритие. :wink:
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
хихихихи,мнооого яко- бая се заблях в албума,утре като си седна на компа на който сега се е разпрострял мъжът, ще ви сложа и себе си и моите бебчета-птиченца, рибки, коте и куче.
*
Цитат
Тук съм малко под прикритие.
Ма таланта си не можеш да скриеш...  :lol: :wink:

Аз си се смея с глас... като шашавите...
*
еххххх момичета много сте бесели и готини много ви се радвам б :jump12:


*
Момичета лека нощ!Мъжът се запъти към леглото, омръзна му да стреля, затова ще бързам да не вземе за помисли че ще спи.Лекаааааа
*
а ти защо ми звучиш тъжно?! Я се включи в купона веднага и всички лоши мисли назад във времето остави... ВЕДНАГА!!! :)
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Хайде, лека нощ и от мен и утре.....++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ за всички /за начало ++++ емоции, а за някои и ++++ резултати/
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
момичета страшни сте.Развеселихте ме много  :bighug: :bighug: :bighug: Любче благодаря ти много за диетата.Няма да я почвам в никакъв случай преди да разбера има ли бебче или не  :balk_21: Лека нощ от мен момичета.
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

Здравейте на всички!
 :hello2:
Не съм писала до сега, но редовно ви чета и намирам себе си в много от вас.
Моята история е следната:
-2002 пликистоза- Диане35 4 години с почивки на 3 месеца.
-2007 октомври първи опити за бебе, без резултат
Правя тестове за ову. уж имам ама е на 17-18 ден,при цикъл 31 дни.
февруари пуснах хормони на 12 ден, понеже не живеем в Бг. и всичко уж е супер, но мен ме притеснява прогестерона (нямало референтни с-ти за този период от цикъла) изглежда ми ужасно нисък. Докторът ми каза, че бил нормален за тази фаза, но все пак. Правихме спермограма и тя е добра. Мъжът ми сега пие Трибестан и Геритамин нео. На мен ми каза до 3 месеца ако не стане да пия Клостилбегит под наблюдение (1т от 5 до 9 ден), да не образувам кисти. Аз отделно си купих и Дуфастон и се чудя дали да не го започна на своя глава този месец след + тест за ову. Четох мненията за Клостила и не виждам ефект, ако все пак някоя от вас е забременяла с него, моля да сподели. Още нещо, на 15 ден от цикала ходих последно на фоликолометрия и имах 1 -16мм, 1-14мм и 1 - 12мм, това нормално ли е за 6 дни преди ову?? Този месец ову ми беше чак на 21 ден, сигурно заради смяната на климата.
Желая успех на всички!
Честита първа пролет  :balk_111:
*
Здравей sladki64e!!!Добре дошла при нас!Пожелавам ти съвсем скоро да се преместиш в темата за бременни!!!Аз не мога да ти помогна със съвети за лекарствата,но бъди сигурна,че момичетата тук са много компетентни и ще ти дадат много полезни и ценни съвети!!!
Желай ти късмет!!!