0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Благодаря ви момичета за милите думи.Е да още я няма ама аз май доста се навих къде сама къде моята АГ ми даде надежда и сега като видях теста се чувствам отвратително та чак ми се плаче
*
Благодаря ви момичета за милите думи.Е да още я няма ама аз май доста се навих къде сама къде моята АГ ми даде надежда и сега като видях теста се чувствам отвратително та чак ми се плаче

Меги, и мен така ме зарадва донякъде док, че имам много хубава и голяма лигавица, но .... за съжаление със закъснение все пак ми дойде онази отвратителната. Много искам това да не става при теб и да се похвалиш скоро, скоро. Ако ти закъснява, пусни си кръвен, защото не винаги тестовете отчитат правилно.
 
Малееееее Силвичка много сладък бебок си имаш пу-пу,момиченце ли е ,как се казва?Обожавам котките .Имам и аз ама тя е при майка ,ама ще пусна снимка утре в албумчето.
Новилка и тя има много готин бебок,направо да го срускаш :wink:Люба ,ние сме тук мила,каква ти скука,сега виж след малко като се заразпишат всички какъв купон ще падне
@_Megi_@: Адашче, недей така мила, все още има надежда. Не се отчайвай, моля те. Ако не стане сега, не се притеснявай, ние сме с теб и ти стискаме палци много, много скоро да ни се похвалиш.
Мерси миличка надявам се скоро и ти да ни се похвалиш със  :bfp:.Желая го най-искренно на всички.Лека вечер от мен не ми се пише не ми се говори не ми се спи абе картинка съм,но по добре да не ви товаря и аз със мойте дивотий.Една голяма  :bighug: за всички
*
Мерси миличка надявам се скоро и ти да ни се похвалиш със  :bfp:.Желая го най-искренно на всички.Лека вечер от мен не ми се пише не ми се говори не ми се спи абе картинка съм,но по добре да не ви товаря и аз със мойте дивотий.Една голяма  :bighug: за всички

Не се притеснявай, не ни товариш, изплачи си болката ще ти олекне, а ние ще те изслушаме с отворени обятия. :balk_21:
 
*
Дай мейлче Меги и ще ти я пратя нямаш проблем ,ма не е вярно че нямам нужда... :)

Роузи хайде да си спретнем едно купонче ,аз ще осигуря музиката...Нали съм си певачка...
Да ти кажа честно не ни е от полза тази "крилата"надежда която ни я дават АГ-те.Имаш това имаш онова и ти тъй-като много силно го желаеш се хващаш като удавник за сламка а после когато надеждата се разбие на парченца тежко и горко ти.Аз предпочитам да ми кажат ей моме няма да стане тоя път да се надяваме другия и ОК.Е да ще ми е гадно известно време ама като се мобилизираш и си кажеш смело на пред нов месец нов късмет ти олеква.А то какво ти си тайш тайно във сърцето надежда и си правиш планове втълпяваш си какво ли не и след свичко това като дойде лелка и губиш равновесие все едно света се срива под краката ти.Разкошна работа
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Здравейте момичета, аз днеска започвам с ловуването, няма как. Надявах се този месец да не ми дойде, но уви.Така че се захващаме здраво с мъжо, пък каквото сабя покаже. Успех на всички за  :bfp:и не се отчайвайте.
Една голяма  :bighug:от мен.


Благодаря ви за подкрепата момичета.Ще изчакам и утре и ще направя тест.Но си мисля,че няма да е мн добър- то и миналия месец ми закъсня,но... :bighug:
Любче, ще пратиш ли и на мен диетката :oops: e-mail- km19@abv.bg.Много ти благодаря предварително
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Ехоооо! И аз съм вече на линия! И аз искам купон! Милото си легна вече, че утре раааано е на работа, пък аз нали съм кукона, се чудя къде да ходя, така че ако приемате купонджии- аз съм на среща!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Здравейте и от мен.Пак сте писали много.
 :hbirth: Биби пожелавамти много радост от тук нататък и да ти се збъднат всичките мечти.
Любе, мила и ние сме със лаша спермограма . Аз имам проблеми със овулацията , но няма да се дам лесно. Докато не гушна :bori_007: :bori_004: нама да се дам.
Честито на Елена и леки :cloud9:.
Мимче  :crossfingers:
*
Мимче пратих ти я,но не искам да я започваш преди да си се уверила че няма бременност...В тази диета има разннобразие в храненето ,но през бременност диети не се пазят...А аз се надявам да си бременна...Така че не бързайй моля те..
*
Мо тигава да почвам ли да пея?! Изберете си песен и започвам...
Роузи, момченце ми е, казва се Лоренцо   :D, и даже вече е младеж - на 6 г. и си търси булка :lol: :lol: :lol:
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Мо тигава да почвам ли да пея?! Изберете си песен и започвам...

Кен лииииииииии!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
О'к, почвам..

Ноа кен то кен то сийв ми
ноа кен би жуу балийвми
Нооа кен то би ,заватена ма лечу гооо
Малйв ми ту наааай мули и най ай ле чю гоооо
ле чю гоуоооо оооооооо

пр: А кен лииииииийййййй пули би ди бу дау тююююююююююююю
а кен лииййййййй а кен ли  ве ни мооооооо

АКЕН ЛИЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ПУЛИБУ ДИ БУ ДАЛТЮЮЮЮЮ
 и натам се повтаря... :) :) :)
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.

И оркестъра осигурих....
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
хахахаххахахахааааааааааааааааааааахахах Опасна е тая Дани еййййййййййййййййй

Глей китариста к'во прай...направо ще си счупи главата
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Муцка си...ПирфектнУ!
« Последна редакция: Март 21, 2008, 22:31:47 pm от everything_possible »
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!