0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро 4арояници. ПОцелавам ви ден пълен с настроение, емоции и мнооооооого +++++++++++++ тестс4ета.
Симони, разкажи моля те за дух4етата.
СОф, само така, дано зарзи6 и другите с твоето настроение.
 :bighug: :bighug: :bighug: на вси4ки
*
Добро утро на всички! :DМомичета днес съм в супер готино настроение и ще споделя с вас,защо.Синът ми става на 18 години.Толкова е весело в къщи,а довечера ще бъде истинското веселие.Дай боже всекиму ще кажа и дано много скоро сбъднем мечтите си!
Аз още не спирам да се надявам,че този месец ще е моят и Боби ще си има братче или сестриче/толкова много го искам/,но БТ нещо пада и не знам.....
Пожелавам на всички слънчев,усмихнат и пълен с много пол.емоции ден! :bighug:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Джина, честит ти рожденник! Да ти е жив и здрав, и скоро да го зарадвате с братче или сестриче! :occasion13:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Джина, да ти е жив и здрав синът ти и пътят му в живота да е светъл и с много късмет.
Стискам ти палци да му подари6 брат4е или сестри4ка.
Хубав ден ти желая и весел празник
*
Добро утро и от мен момичета. Аз тази сутрин съм цъфнала в 6. Настроението ми е супер нищо че днес и утре съм на работа.
Джина , честит ти рожденик! Да ти е жив и здрав! Много щастие и късмет му желая.
Момичета хубав уикенд и много положителни емоции! Скоро да имаме добри новини и списъчето с нашите майчета да е дългоооооооо.   

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!
Джина  :balk_19: на твоя рожденник.Присъединявам се към пожеланията на другите момичета.
Момичета, как мислите, може ли да ме боли кръста в областта около бъбреците, може и малко по-нагоре и това да е симптом за бременност?Около седмица е така, не постоянно, но няколко пъти през деня. Гърдите малко ме наболяват, обаче то датата ми за м. е следващата седмица така че е нормално за мен. Май нямам никакви други :(
 :occasion13: на Боби,да е жив и здрав, успехи във всичко, и на следващия му рожден ден вече да е батко  :D
Слънчев и хубав ден на всички!
*
Добро утро и от мен..Пожелавам ви много положотелен и приятен уикенд!
Доми,имам една приятелка ,която сега е бремнна с второ ..Тя често ми дава кураж и ме успокоява..Та тя ми казваше че ако човек е имал слабост в бъбреците или е имал цистит,при бременност в началото тези болежки се обострят,тя така е разбрала за първата си бременност...Стискам ти палци и съм сигурна че е това...
Честит рожденник на Джина new_birthday
Нали искате някой да се похвали с тест, еми освен аз да го направя.Днес си направих тест и 100% съм бременна  preggo.Пожелавам на всички очакващи да ги сполети същото щастие. :D
*

    minesota

  • ***
  • 239
  • Всичко е възможно!!!
Джина да ти е жив и здрав сина и от все сърце ти пожелавам да го направиш батко в най-скоро време :)

Момичета реших и аз да се включа в чакащите, въпреки че този месец, не сме парвили инсе, а по естествен път едва ли ще стане, но все пак.....Днес чакам да не ми дойде ...

Успех на всички чакащи и темичката е прекрасна :) :bighug:
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
ладибайби да знаеш ,че аз когато бях бремена разбрах и бях на лекар точно в третата седмица и се видя!!!Даже си имаме снимка- това е първата снимка на ема- Боже да знаеш как се радвам за теб- ти откога се пробвате с твоята половинка за това чудо?
*

    minesota

  • ***
  • 239
  • Всичко е възможно!!!
ladybebi официално честито :)
Пожелавам ти най-леките и прекрасни 9 месеца и на финала най-сладкото бебче :)
*
Лейди, този път на глас 4естииито. лека бремнност и едно хубаво беб4е на финала.
Минесота, стискам ти палци да не ти дойде днес и 9 месеца занапред.
Симонииии, кажи за дух4етата на де4ицата, моооля те
*
Лейди,честито мила ,мнооого се радвам за теб!!! Само искам да си спокойна и щастлива.Никакви лоши мисли и чувства ,а накрая ще видиш какво красиво и здраво бебе ще родиш...Да не забравиш да провлачиш крачета и да ни заплюеш...
Лейди,честито  :DЛека бременност.И на финал най-сладкия бебок.И да ни заплюеш  :lol:
Джина ,честит ти рожденник.Да ви е жив и здрав :happy_birthday_1: :happy_birthday_1: :balk_2:
Днес започва много добре денят ,виждам ,че всички сте в приповдигнато настроение .Ами браво ,нека всеки ден е така .И щъркелите гледам са пристигнали в Зачатие :wink:,така ,че чакайте си вързопчетата stork-boy ylinfant
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Да, забравих че съм ви обещала да ви разкажа, знам го от една добра моя приятелка която е вярваща и която също така вярва в прераждането на душите....Т атя ми е разказвала, че всеки дух качил се горе се връща след определено време, когато му дойде времето и когато му разрешат, но също така е много важно да си избере двойка, която не е кармично обременена и която да може да го стимулира след като е дошъл на земята да си изпълни не изпълнените задачи. Избирайки си двойка, Господ показва на духът целия му живот, всичко хубаво и всичко лошо- има нещастия, за които ние всички които сме на земята знаим, но разбира се с течение на времето забравяме....., та след като си е видял духа живота пак избира и ако е съгласен той идва- ние забременяваме. Има двойки, на които е отредено да нямат деца, но това е защото са кармично обременени!Понякога за съжаление двойките се разделят и намират други половинки и с тях без проблемно имат деца- просто някои двойки нетрябва да имат....много жестоко звучи, но не съм го измисляла. Малките деца до 7-8 годишна възраст, виждат духовете около себе си особено когато в семейството почине някой те го виждат и знаят без да им се обяснява къде и къде отива....Наистина звучи като приказка, но на мен ми беше доказано че това е вярно!В семейството ми наистина наскоро почина много скъп за мен човек, Ема без да и обяснявам нищо, никои не е говорил с нея за това, тя знаеше и даже ту на няколко пъти ми обяснява....Страшно е... 8O 8O 8O 8O 8O
Нали искате някой да се похвали с тест, еми освен аз да го направя.Днес си направих тест и 100% съм бременна  preggo.Пожелавам на всички очакващи да ги сполети същото щастие. :D
Честито, миличка! Това е прекрасна новина! Пожелавам ти лека и спокойна бременност и накрая да гушнеш малкото си, здраво ангелче!!! Благодаря, че ти ни пусна темичката  :balk_21:! Сега тя ще е пълна само с  :bfp:
Джина, честит ти рожденник, мила! Да бъде много усмихнат, слънчев и обичан! И много скоро да го направете батко!
Минесота, Меги, Доми,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:, хайде вие да сте следващите!
« Последна редакция: Март 15, 2008, 11:11:22 am от vessska »
Don't worry, be hippy
*
Аз не искам да ви развалям настроението,но мен ме отпишете от списъците,защото този месец нямам ову и незнам дали и ще ми дойде въобще...БТ ми е от 35.8 до 36.1 близките дни,нито ову нито нищо...Дано поне ми дойде ,да гоним другия месец ,че ако и не дойде незнам какво ще правя...Само дано не са ми се разиграли хормоните че ....На вас пожелавам успех и съм сигурна че много от вас са свършили работата този месец...
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
отивам на вилата за днес- детенцето ми да подиша въздух!Дано да пишете много че утре катго се прибера да има какво да си чета- ей мъж ми е толкова глупав, вместо да ме гушне ме тормози- просто дебил!!!! :o :lol: