0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Аз пак съм тук и деня не е вече така хубав. Моята гадна лелка дойде.Хем си знаех , че не сме успели и този месец и пак много ми стана гадно. Не стига всичко това ами и гадните жабари примрели от глад. В ресторанта беше пълно. Направо много се изморих. Мислите си, че това е всичко гадно , но не е . Новата ми колежка не се справя с работата и довечера пак трябва да ходя. Ох да минава по-бързо тоя Велик ден и да изпращам и лелката по живо , по здраво. Нещо много се сдухах. Но другия месец няма да се дам без бой. Ще действаме двойно на този и дано успеем. Тъкмо ще си имаме коледен подарък.
Момичетата , някоя от вас да ме махне от списъчето на чакащите. Живот и здраве след седмица ще се запиша в другото - на ловуващите.
Любе, горе главата важното е , че вече сте наясно с проблема , а това значи, че наполовина сте го решили.
Мимче , в теб ми е надеждата за ++++ резултат.
Хайде до после!

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
 :happy_birthday_1: Биби!Много здраве,щастие и  :bfp:!
Честито и на Елана!Пожелавам ти леки 9 месеца и здраво бебче!
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Радост,съжалявам за разочарованието ти!Но не се предавай другия месец пак ще се борим!
Люба,съжалявам за резултата на Бойко!Незнам какво да кажа!На моя мъж лекаря му каза за някакви прахчета били много ефикасни,но лечението за един месец излизало 200 лв!А трябвало да се пият минимум 3!В нета няма ли някаква информация?
*
Здравейте милички! :DНе мога да смогна да ви изчета направо :D
Първо искам да поздравя БИБИ за рожденния ден и да и пожелая много щастие и късмет! :balk_19: :balk_12: :balk_21:
Любче,няма непоправими неща,да знаеш че намериш ли точния лекар - всичко се оправя.Кацаров е страхотен специалист и съм сигурна че ще ви помогне.Успех мила! :D
Доми и Роси,много съжалявам момичета :(Мислех си че поне вие ще сте успели,но не се отчайвайте-изгубена е само битката,а не войната! :wink:
Искам да поздравя и новата бременелка и да и пожелая една много спокойна бременност! :D
При мене отново няма нищо.Нито ми идва,БТ е все така ниска,правих отново тест който е  :bfn: и продължавам да си пия Дуфастона за всеки случай и да чакам. :(
Прегръщам ви! :bighug:
То аз съм тука, ама никакви новини няма.
Мога да напиша същото като вчера, едно едва забележимо кафяво петънце на тампона.Е, ще ми идва ли или не...
*
Биби  :happy_birthday_1: Пожелавам ти здраве Щастие и да ти се сбътнат наи съкровенните мечти

 Елана леки  :cloud9: и накрая едно хубаво бебче
Новилка и Радост съйалявам милички сабираите сили за следжащия месец
Мимче хаиде прави теста и да е  :bfp:
Люба вайното е че сега знаете какжа е причината и сте на правилна посока успех


Биби, извини ме мила, честит рожден ден.Пожелавам ти да се сбъднат всиииичките ти мечти. :wink:
*
Е няма да ти дойде Доми, и на Джина няма да и дойде... Аз още съм сигурна за вас..И за Роси съм сигурна...Стискайте още два три дни и всичко ще стане ясно...
Благодаря, Любче, толкова ми е притеснено за това кафяво петънце че... :fighting:
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Доми,не се тревожи все пак е кафяво!А нали знаем кога е кафяво???Стискам палци да не идва лелката при теб и то заради най-красивата причина!Пожелавам и на останалите,които очакват +++++ резултати гаднярката да ги подмине за 9 месеца!
*
biby21 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!Желая ти здраве,късмет и цялото щастие на света!!!
 :hbirth: :happy_birthday_1: :balk_19:
На Елана желая най-леката бременност и на финала здраво и красиво бебешорче!!! :cloud9: :balk_46: :bighug: :bighug:
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
Здравейте момичета!Не съм ви писала много отдавна!Имам си едно въпросче....по принцип цикъла ми е 35 дни....този месец точно на 35-я ден/17.03/ ми прокърви изведнъж,но кратко,като от някакъв тласък....присвиване на мускулите....и от тогава до днес нито капка повече/и не беше тъмно червенопо-оранжавеещо .../ :oops:Та мисълта ми е може ли да е било от загнездване на оплодена яйцеклетка?Ако е било от това,значи 17.03 е бил може би 8-и ден от оплождането!Колко дни след оплождането ще ми отчете теста?14?Да изчакам до началото на другата седмица?Иначе не усещам почти нищо....само кратки прорязвания в яйчниците и.....сякаш нещо леко под пъпа/но това може и са е илюзия/Та въпроса ми беше най-добре да изчакам още няколко дни ,нали? :?
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Сиска,аз мисля,че е възможно да е имплантация!Оплодената яйцеклетка съм чела,че се имплантира на 7-8 ден след оплождане или на 21 ден от МЦ!За уринарен тест ти е рано,но кръвен може да направиш на 10-11 ден след ову.
Здравейте пак от мен момичета,може би ви е доста странно коя съм,но аз съм писала в тема "Дали да се надявам" и днеска отворих да погледна до къде сме стигнали прочетох една покана за тази тема и веднага се отзовах :balk_83: ще кажа,че съм начинаеща и аз във форума,много се радвам за всички които ни радват с  :bfp: и им пожелавам много лека бременност,много здрави бебчета и много красиви.А на тези които не са пожелавам успехи и да не се отказват НЯМА НЕ ВЪЗМОЖНИ НЕЩА. :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: А и искам да споделя че при мен мойта лелка още не ме е навестила и все още съм си в невидение  :balk_160: :balk_160: :balk_160: :balk_172: :balk_104:
момичета, не си взех тест  :oops:. Страх ме е ,че ще е  :bfn:. Не знам, някак си съм се отчаяла малко и ако и теста е отрицателен, съвсем ще  :balk_145: Прегръщам ви сладурани  :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Мимче,мила не се притеснявай!Надежда недей да губиш.Все пак каквото и да ти покаже теста не е 100% сигурен.
 :welcome3: на Nezisgbg, и скорошно преместване в другата тема!
*
mimcheto_85 не се предавай,ние всички сме с теб!ГОРЕ ГЛАВАТА!!! :grouphug2: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Здравейте, моми4ета.
Елма 4ЕСТИТО!Лека бремнноост и едно красиво беб4е на финала.
Биби4естити ройден ден мила, пожелавам ти много сбуднати ме4ти и любов.
Съжалявам за тези които ги е навестила лелката :(, но съм сигурна 4е следва6тият месец е ва6 и 6те има много +++++++
Люба, радвам се 4е 6те изяснили положението и знам 4е успее6, пожелавам ти наистина  две малки 4ове4ета.
И аз да се вмъкна в протокола, цял ден имам зацапване и до утре ве4е 6те имам гости, най-не4акани и нежелани :x :balk_144: :balk_136:, но това е, този месец не  еписано. Поне 6те си пусна хормонални и 6те 4акаме ловния сезон.
Пожелавам успех на вси4ки о4аква6ти. прегръ6там ви
*
ne6i мила,не се отчайвай.Стискам ти палци от сега,другия месец-да е вашия месец!!!
 :bighug: :bighug: :bighug:
*
Ей Сиске,къде се изгуби ти?!Само гледай да не си защитила дипломата ,така ще те пляскам ,че свят ще ти се извие...
Направи си кръвен тест ,това е било имплантация да знаеш... Стискам ти палци..

Мимчето 85, как можеш да търпиш да стоиш в невидение нееезнам...Преодолей си страха и отивай за тестче..

Неши,дано да не е леката,пък ако е тя , изтърпи я още един месец и повече не я пускай...