0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Елана, честито!!!Лека бременност и най-якото бебе на света!
Биби, :happy_birthday_1: Да си жива и здрава, силна ,много обичана и догодина мама!

 мога да се ппохваля с  :bfp: и ми е така странно. Толкова много го искахме да стане и сега.........странна работа. Толкова съм щастлива.
Пожелаван на всички да изпитате това чувство и не губете надежда, чудесата са около нас.
Честито Елана.Заслужава си да изчакаш мъжлето да се прибере и да му съобщиш новината очи в очи. От сърце ти желая лека бременност и прекрасно бебче на финала
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Елана, честито мила! Лека бременност, лесно раждане, сладко бебче и много много щастие! Хайде, заплювай ни сега  :balk_104:
благодаря ви момичета, бъдещи Мами!!!!
 :happy_birthday_1: Биби. Пожелавам ти много здраве, късмет, щастие и усмивки.
най-красивото и истинско чувство на света е да бъдеш обичана и да обичаш истиснски
http://www.myvideowish.com/videogallery_watch_view.php?id=1776


Заплювам ви всички и ви пожелавам другия месец да се похвалите и вие.
дано съм повлекла крак. :crossfingers:
най-красивото и истинско чувство на света е да бъдеш обичана и да обичаш истиснски
http://www.myvideowish.com/videogallery_watch_view.php?id=1776


*
 Биби :ballons: :hbirth: :party: :occasion13: :blowingdust2: желая ти цялото щастие на света
 

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Така, това ще е един мноооого дълъг пост, ама и вие бая сте писали! Пфу! Чак се припотих!
ЧРД на патерици на Аня! Биби21, за рожденния ти ден ти желая най-вече здраве – физическо и душевно! Нарадвай се тази година и го отпразнувай както си му е реда, че догодина ще го караш на сокчета и тортички! Съжалявам много, миличка, за това, което ти се е случило! Горе главата!
Честито дипломиране на мъжлето на Симони! А ти, миличка, хайде да я гоним тази гадна роднина, че следващия месец пак – газ на педалите!
Любекс, какви са тея резултати, какво е това нещо! Защо не потърсиш и второ мнение?! Виждам, че днес си пак на ниво с настроението! Давай само така, мацко!!! Кефя се като ти чета постовете – настроението ми направо подскача, а аз се хиля сама като идиот пред компа …. Добре, че съм сама в стаята!
Като гледам, молитва е имало, а аз съм пропуснала! Милички, Симонка, ако и да не съм знаела, че ще ходиш, желанието за бебче е толкова добре загнездено в съзнанието и мозъка ми, че определено съм била с теб!
Новилка, в теб ми беше надеждата за този месец! Лоша работа е това с кръвоизливите. И на мен този месец първите два дена направо ме заля, ама вече се успокои пущината и като гледам май скоро ще си я пращам!
Чета, че си имаме нови бремелинки! Елма, ЧЕСТИТО!!! Леки девет месеца! Elanaa, ЧЕСТИТО, миличка и на теб! Не забравяй тука да ни заплюеш всичките и да започнеш да влачиш крачета! Пускай го тоя вирус в Зачатие, че дано да го прихванем!
« Последна редакция: Март 21, 2008, 11:19:24 am от sof »

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Здравейте и от мен момичета. Набързо да ви поздравя преди да отида на работа.
Биби, честит рожден ден! Желая ти с цялото си сърце много здраве, сила ,късмет и любов. В най-скоро време да станеш мама и всичко да е наред!
Честито и на новата ни бремелинка Елана! Леки девет месеца и здраво бебче на финала миличка!
Аз днес Нечакам моята леля. Тя още не е дошла и това ми дава мъничка надежда. От сутринта ми е едно такова радостно и дано като се прибера следобед не ми се развали настроението. Лек и приятен ден на всички.

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!
*
хайде Радост, дано не се появи близките девет месеца изобщо
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
ох новилке мила и теб ли те посетиха- аз съм като разбита- от всякъде тече, от всякъде боли- направо УЖАС, не ами незнам....но пък готиното е че така съм се заканила на мъж ми, че знам че ще стане този месец!Нали, така!????Браво на новата ни бременна, я да ни поплюеш малко, че скоро май никой не ни е плюл, айде почвай да ни оплювате бремените!!!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
а за да ми е по- гот заради мензиса ми днес на работа ие лудница и ац чак сега седнах.....май пак ще ставам.....
*
Току що ми се обади Бойко и ми каза резултата от вчерашната спермограма...По Крюгер морфология 1%
Активно подвижни 2%
Неподвижни 98%
Общ брой 40млн
Брой на 1мл 19млн.
Обем 2.4мл

Доооста по- лоша от предишната...

Момичета ако някой може да ме посъветва къде трябва да отидем за да проверим как може да се излекува и при какъв лекарАндролог или Уролог...
Ще ви бъда много благодарна..
*
Ели честито мила лека бременност и зраво бебче на финала
 

Любичка, съжалявам за резултатите. Само не искам да се отчайваш. Ние сме насреща и щще помагаме с всички сили. А след като станеш мама,което ще е скоро, ще се сещаш за тези Минали моменти със смях. Прегръщам те.  :P
Току що ми се обади Бойко и ми каза резултата от вчерашната спермограма...По Крюгер морфология 1%
Активно подвижни 2%
Неподвижни 98%
Общ брой 40млн
Брой на 1мл 19млн.
Обем 2.4мл

Доооста по- лоша от предишната...

Момичета ако някой може да ме посъветва къде трябва да отидем за да проверим как може да се излекува и при какъв лекарАндролог или Уролог...
Ще ви бъда много благодарна..
мила ако можеш изчакай до довечера имам едни познати дето ходиха при някакъв лечител във Варна ,той по принцип е бил доктор обаче в момента е на 83 години и дава само съвети и на по-близки хора помага.До колко знам е най-добрия!
*
Люба и моят мъж е с лоша морфология. Док ни каза че морфологията не се влияее много много от лечение,обаче мъжа ми спря цигарите,алкохол никакъв и естествено пие витамини и едно лекарство.За 3 месеца положението се е  подобрило двойно. Препоръчвам ти д-р КАЦАРОВ. тел-02/852 58 52. Успех !
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Биби :drunk: :happy_birthday_1:хубав празник, всяко твое желание е от мен пожелание..... и право в Божиите уши!!!! :P
*
Бе поне броя и подвижността да пооправим,то се е видяло че ще е инвитро ,ма поне да има малко повече материал за обработка...Те хората казват че трябва да има 40 млн на 1 мл а ние имаме 40млн в целия еякулат...Тва е много зле пък и от тия само 2% стават..
*
Току що запазих час при д-р Кацаров за 02.04,В него ми е надеждата...Благодаря ти Tanj74..
само не се отчайваи. Само полижителни мисли и всичко ще се оправи.
Чудно е мозъкът ти какви чудеса може да направи, като компютърче е.
Успех миличка и дано всичко се оправи за вас с Бойко.

:thankyousign: на всички ви.
най-красивото и истинско чувство на света е да бъдеш обичана и да обичаш истиснски
http://www.myvideowish.com/videogallery_watch_view.php?id=1776