0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Минавам набързо да кажа само "Добро утро!" и се връщам да ви изчета, че много сте писали за два дена!!!! Ле-лииии, направо ще ми отиде предиобеда!  8O 
Аз вчера се мотах по задълженията на Лелята, че изписаха малчо от болницата! Голям ни е Убавец!
При вас едно хубаво настроение се вихриииии! Чак не искам да се захващам с рутината в офиса!   :wink:
Айде, връщам се след малко с коментар по писанията ви!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
добро утро и от мен  :bighug:
аз не знам мн за Ову-то, но пък със сигурност знам, че е 14-16 дни преди следващия цикъл  8O май не ми се получи добре изречението  8O :?
 

*
Соф да не забравиш да пратиш спимки на бебока
 

*
simoni, защо не си вземеш тестове за овулация - така ще е най-сигурно
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Мацки, качих снимчиците от моя телефон на бебе Алекс в нашето албумче!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Добро утро момичета

И аз не разбрах как става почерпката :oops:, затова ви пускам едно сайтче да се почерпите за мое здраве.  http://www.100gr-sladki.com/  Днес съм рожденнничка и ще се опитам да да съм щатлива - поне днес.

Целувам ви

*
Биби  :happy_birthday_1:
Дано се сбъднат всичките ти желания!
Биби,мила,- :drunk: :grouphug: :drunk: :drunk: :happy_birthday_1: :bighug: :ballons: :hbirth: :party: :kaos7:Пожелавам ти много здраве,щастие,любов и  :sbabygirl: :bfp: :bori_010:
Биби, честит рожден ден!Да си жива и здрава, много щастлива и ти пожелавам да ти се сдъдне най-съкровенната мечта  :happy_birthday_1: :hug2: целувам те
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

sof бебока е много сладък.Да ви е жив и здрав и много да ви радва
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
 :happy_birthday_1:
Биби , пожелавам ти само хубави мигове от сега нататък  :ballons:
Много любов и сбъднати мечти  :flower:
*
Добро утро и от мен момичета  :wink:
Биби  :happy_birthday_1: пожелавам ти от сърце да се сбъднат всичките ти желания ;)
NOWILKA съжалявам мила, следващият месец започваме с нови сили  :bighug:
Пожелавам Ви един хубав петъчен ден  :blowingdust:
*
 :happy_birthday_1: Биби,пожелавам ти много скорошно възстановяване и да станеш майка възможно най- рано след това..Пожелавам ти също така много лично щастие и успехи...

Симони, за овуто какво да ти кажа...сложна работа след този дълъг цикъл ,може и да е скоро ,но може и да по- късно...За това или трябва да наминеш при лекарката си да провери колко са фоликулчетата и каква големина са или да се заредиш с тестове за ову и да следиш по- от рано...

Соф ,липсваше ми бе душа... помислих си че си се сдухала нещо ,но се радвам че не е така..

Новилке  :goodluck: за следващия месец и  :crossfingers: :crossfingers: за всички ,които още нямат посещения от ревизорката... Усмихнат ден и до след малко... :)
*
Честит Рожден Ден Биби! Желая ти много здраве, щастие и късмет! И най-вече следващият ти рожден ден да ти го честитим в темата на мамите!!!
Момичета, няма ли за днес+++++++++? Айде де. Стиснете краката и не пускайте лелята,за да ни зарадвате с 2 черти така мечтани от всички тук. Леле,мацки, другия месец май много ще сме с +++++++++. Както сме се заканили на мъжовците ни, няма начин да не стане. Аз лично предупредих моя че от 01,04 започваме да работим сутрин и вечер и нямам намерение да спирам докато не ми дойде. А той,милия- леко усмихнат леко припотен ми каза да му взема някакви подсилващи организма хапченца и многоооо магданоз. Щял и отпуска да си вземе, защото нямал да издържи.  :lol: :lol:
Не ме интерсува, ако иска и да напусне работа. Така съм се ядосала, че тоя месец ще го "премятам" по всяко време.  :cul2:
*
NOWILKA уби ме направо  :balk_47: подкрепям те с две ръце и ще те последвам  :bed: Аз от днес започвам ловния сезон изпратих тази гад вчера  :wink: Довечера ще поръчам на моя една магданозена салата  :mrgreen:
Не е нужно и на салата да е. Давай направо като вързоп- да хрупа и да върши работа.
Сега звъннах на мъжото да го видя какво прави. :lol: :lol: А той- " Ами спя- започвам да наваксвам". :sleepingbabygirl: Ще го наваксам аз него. :BangHead:
Здравейте на всички. Аз съм нова тук.
и днес мога да се ппохваля с  :bfp: и ми е така странно. Толкова много го искахме да стане и сега.........странна работа. Толкова съм щастлива.
Пожелаван на всички да изпитате това чувство и не губете надежда, чудесата са около нас.
Странно ми е, защото трябва да изчакам още една седмица, за да го потвърди и доки.
Аз си изживях сама радостта сутрината. Мъжът ми се пребира днес и се цхудя как да му го сервирам. Той милия ще скочи до тавана. Дано остискам и не му кажа по телефона.
най-красивото и истинско чувство на света е да бъдеш обичана и да обичаш истиснски
http://www.myvideowish.com/videogallery_watch_view.php?id=1776


добър ден от мен  :)!
biby21  :happy_birthday_1: ,желая ти много здраве,усмивки и осъществени мечти!!
elаnaa честита бременност,нека да е лека и изпълнена с положителни емоции  :D
момичета и аз тези дни ще съм в овулация,пак се очертаваме доста ловуващите..
NOWILKA принципно при 31 дни МЦ,О. трябва да е 13-14 дни преди това,но може ЛФ да е по-къса 10-11 ..затова е по-лесно да се определи по БТ !!
« Последна редакция: Март 21, 2008, 11:10:08 am от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Честито Елана! Лека бременност! :)