0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Момичета, я да ви питам мислите ли,че мога да взимам дуфастон и аспирин протект на своя глава без да съм имала този месец инсе? Просто действахме по ест.начин в дните на О. Оставям инсето за юни някъде-дотогава моя пие лекарства за подобряване на спермата.Направо си я усетих овулацията с страшни болки и главоболие. Нали го препоръчват след инсе та се сетих немога ли и аз да ги пия? Или на 7-ия ден да си изсл. прогестерона? Май и по това се познаваше дали нещо е станало? Мерси
*
Доми,а кой ден от овулацията ти е?
*
Момичета, я да ви питам мислите ли,че мога да взимам дуфастон и аспирин протект на своя глава без да съм имала този месец инсе? Просто действахме по ест.начин в дните на О. Оставям инсето за юни някъде-дотогава моя пие лекарства за подобряване на спермата.Направо си я усетих овулацията с страшни болки и главоболие. Нали го препоръчват след инсе та се сетих немога ли и аз да ги пия? Или на 7-ия ден да си изсл. прогестерона? Май и по това се познаваше дали нещо е станало? Мерси

Много се бях затъжила за теб... :) За дуфастона ,защо не звъънеш на лекаря си да го питаш ,ако не ти се ходи на консултация.. А прогестерона винаги се покачва след ову..,не мисля че може по него да се познае ,освен ако не е много над стойностите си.. Но важното е да се е получило..
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
момичета отписвайте ме и леля и чичо ми звънаха че до утре ще са пристигнали(ако някои не разбра онази течната червената дойде, преди малко!!!!Проклетница, но пък аз се кефя защото от другия месец се започва интензивно действие и този път ще е положително, нали така?????)
Доми,а кой ден от овулацията ти е?



Ами то ние с теб нали не можахме да я засечем....Между 7 и 9 март ми е била...
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
lubaboiko ,тук съм всеки ден съм на линия:-) Нали сега не съм в процедури та няма какво да разказвам покрай мен.Моя пие лекарствата които д-р Кацаров му даде за 3 м и така....каза да си работим по ест.път пък ако стане стане;-) Поздрави от мен и една  :bighug:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
момичета отписвайте ме и леля и чичо ми звънаха че до утре ще са пристигнали(ако някои не разбра онази течната червената дойде, преди малко!!!!Проклетница, но пък аз се кефя защото от другия месец се започва интензивно действие и този път ще е положително, нали така?????)
Еее, как ме е яд!  :balk_154: много се надявах да е станала работата!
Нищо сега с нови сили и хъс трябва да гониме яйцето  :00001754:
*
Доми,а кой ден от овулацията ти е?
Ми то вчера се доказа че аз съм нямала ову,но съвсем иключих че ти беше заедно с моята предполагаема.. Ако си пуснеш кръвен няма ли да покаже...Мисълта ми е че не ми се вярва въобще да ти дойде и махни тоя тампон...Как го търпиш това?!

Драгица и от мен имаш една силна прегръдка :)


Ами то ние с теб нали не можахме да я засечем....Между 7 и 9 март ми е била...
*
тука какво направих така и не разбрах ,но писанията сами по средата на цитата
 :D Уринен утре сутрин?
*
МММММММММ мооооже ,айде от мен да мине... :)

Симонка ,гони ги тия гости ,че работа ви чака...
Е Симони какъв цикъл изкара?
*
ОЧАКВАЩИ   bfp

vmj_83   
mimcheto_85         
rossy *        23-24.03                 
Deskata0177    16.03         
dianka         16.(17).03     
Pipi_M         18.03   
dgina          19.03             
radost_I       20-21.03     
Lubaboiko      22-23.03     
Galichka       23-24.03     
Rouzi-Anna     23-24.03   
tani77         23-24.03   
malkoto_dqvolche 23-24.03
lqlyo  31.03
Deskata i vankata
     



ЛОВУВАЩИ:


ivaqna           
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙   
nomine       


Издърпах малко списъка с дребни промени...

Днес Соф и Любопитка ми се губят

ОЧАКВАЩИ   bfp

vmj_83   
mimcheto_85         
rossy *        23-24.03                 
Deskata0177    16.03         
dianka         16.(17).03     
Pipi_M         18.03   
dgina          19.03             
radost_I       20-21.03     
Lubaboiko      22-23.03     
Galichka       23-24.03     
Rouzi-Anna     23-24.03   
tani77         23-24.03   
malkoto_dqvolche 23-24.03
eveishan       28.03
lqlyo  31.03
Deskata i vankata
     



ЛОВУВАЩИ:


ivaqna           
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙   
nomine       


Добавих eveishan
Симонка,така ме е яд за теб,но така е било писано.Вярвам ,че следващият месец ще е твоят.
Доми ,NOWILKA :crossfingers:как ми се иска вие да сте
следващите щастливи мами.
*
Simoni: що така, бе, сега се излагаш. Чакахме с тебе двете заедно, но за съжаление и ти ме последва след няколко дни. Не ги пускай да идват, бягай далече от тях, не са добре дошли :-)

Не се отчайвай, мила, знаеш, че ние сме с теб и ти стискаме палци.

Една ГОЛЯЯЯЯЯЯМААААА прегръдка от мен.
 
..Днес Соф и Любопитка ми се губят
ето ме  :)!тук съм..как стевие днес?
тия дни шетам нагоре-надолу и май пиша по-малко отколкото като ходех на работа.. :lol:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Здравейте моми4ета. Аз най-накрая съм вкъ6ти след дългия ску4ен ден на работа и не мога да смогна да про4ета вси4ко.
Това което си мислех в на4алото се изпари, ту плаках, ту ми бе6е весело с вас. Толкова ми е мъ4но за тези, които са отпаднали, но вярвам 4е следва6тия месец е ва6 и ни6то няма да ви спре да изживеете най-голямата си радост. ЗА6ТОТОТ ГО ЗАСЛУЖАВАТЕ!!!!! Вие сте едни прекрасни хора и Господ 6те ви възнагради. Аз съжалявам 4е изпуснах 4аса на молитвата, но в работата мноооого рядко мога да се вклю4вам във форума, вси4ки ми висят на главата или пък нета е гаден/все пак съм в гората :)/.
Симони благодаря ти за молитвата, много хубава молива и 6том казва6 4е Господ е казал скоро, така да е...нека има само ++++.
И да не забравя, 4естито на новатата бременелка!
Прегръ6там ви вси4ки
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Dragica,мисля,че трябва да се консултираш с лекар преди да започнеш да пиеш дуфастона!Все пак това са си лекарства най-малко да ти каже по каква схема да го пиеш!Помисли си преди да направиш каквото и да било!
Рози,благодаря,че си ме добавила в списъка,просто незнам как става! :oops: :oops: :oops:
здравейте пак милички.Вчера бях на АГ и тя ми каза че имам страшно много лигавица като бременните но за сега е още рано.Как мислите дали да се надявам.Ох така ми е гадно.Очаквам лелката на 23,03,стискайте палци.
*
Добър вечер и от мен. Честито на новата бремелинка в Зачатие. Леки девет месеца! Нещо много намаля списъчето на очакващите , а нямаме добри новини още. То май и аз няма да поднеса моята добра новина този месец. Утре е денят хикс. Но така съм се изринала и кръста ме опъва , че е въпрос на часове да кацне моето лелище. Нищо де няма да се тормозя сега. Решила съм че ща започна някой пролетна диетка. Прочистваща и разтоварваща. Може и да помогне , че при мен килцата са основния проблем май. Поне така си реших аз след като прочетохдоста статии по въпроса. Така че пак да помоля: Изпратете и на мен тази диетка , за която говорите, моля ви!
Сега ще ида да се разшетам малко , че скоро ще се прибере съпружеското тяло. Доскоро мацки!
Меги имаш стиснати палци и на ръцете и на краката . Дано миличка! :goodluck: :crossfingers:

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!