0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Момичетаааааа,имаме още една бременелка!Нашата Елма е бременна от първата си инсеминация!Тя не беше в списъка с очакващи,понеже изобщо не е очаквала тази радост,която я сполетя съвсем ненадейно.Но тя вече се похвали в другите теми и там ще прочетете по-вече.Нека да я поздравим и да и пожелаем щастие и лека бременност!
Симонка ,благодаря ти отново миличка ,за всичко което правиш за нас.Приеми от мен една голяма  :bighug:
Честито на новата мама.Лека бременност.
На всичко които ги е посетила лелката,теглете й една........ :lol:и хич да не се отчайвате.Нов цикъл,нова надежда .
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Симони, благодаря ти за това което правиш. Мислено бях с теб и се молих Бог да чуе молитвите ни!
Ти как си бе, мила? Имаш ли някакви оплаквания, симптоми??? Тия дни само казваш че не вярваш да си бременна, ама не споделяш дали има някакви промени в състоянието ти? Аз се извинявам за въпроса, може и да си го споменавала някъде, но аз да съм изпуснала - Но твоя цикъл редовен ли е попринцип или имаш разминавания и закъснения обикновенно?
На Елма честито!!!  :balk_46: всичко най-най-най  preggo леки  :cloud9:

Забравих да кажа на момичетата ако искате тел. на клиниката на Щерев, мога веднага да ви го дам.
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Момичета можете и мен да добавите в списъка на чакащите-28.03.С тая киста незнам,но все пак надеждата умира последна!Честито на новата бременелка!Пожелавам лека бременност и здраво бебче на финала!Късмет на останалите момичета!
*

Забравих да кажа на момичетата ако искате тел. на клиниката на Щерев, мога веднага да ви го дам.

Да, ако може  :)
Добър ден, момичета  :sunshine:

NOWILKA, иди и пусни кръвен :) аз ако бях още на първия ден от закъснението щях да го направя, как траеш незнам  :lol: :lol:
Добър ден, момичета  :sunshine:

NOWILKA, иди и пусни кръвен :) аз ако бях още на първия ден от закъснението щях да го направя, как траеш незнам  :lol: :lol:


И аз вече незнам как трая. Уж чакам всеки миг да ми дойде,ама.... :lol: :lol:
*
Добър ден, момичета  :sunshine:

NOWILKA, иди и пусни кръвен :) аз ако бях още на първия ден от закъснението щях да го направя, как траеш незнам  :lol: :lol:


И аз вече незнам как трая. Уж чакам всеки миг да ми дойде,ама.... :lol: :lol:
То ще ти дойде ама чак по Нова година  :wink:
 

*
Честито на новата мама на Зачатие лека бременност и най-прекрасната рожба на финала
 

*
Честито на Елма, жива и здрава и тя, и отрочето :bighug:
Добър ден, момичета  :sunshine:

NOWILKA, иди и пусни кръвен :) аз ако бях още на първия ден от закъснението щях да го направя, как траеш незнам  :lol: :lol:


И аз вече незнам как трая. Уж чакам всеки миг да ми дойде,ама.... :lol: :lol:
То ще ти дойде ама чак по Нова година  :wink:

Наистина ли мислете така? :ask:Че ще ми дойде по Нова година?
Леле ,хващам се като удавник за сламка. :BangHead: :BangHead: Абе тая вечер взимам пак тест , а в събота отивам на кръвен,че утре няма да се освободя поне до 20:00.
Хе,хе в събота мъжо ще празнува пак рождения си ден с неговите приятели. Дали няма да черпи и за друго? :P
*
Добър ден, момичета  :sunshine:

NOWILKA, иди и пусни кръвен :) аз ако бях още на първия ден от закъснението щях да го направя, как траеш незнам  :lol: :lol:


И аз вече незнам как трая. Уж чакам всеки миг да ми дойде,ама.... :lol: :lol:
То ще ти дойде ама чак по Нова година  :wink:

Наистина ли мислете така? :ask:Че ще ми дойде по Нова година?
Леле ,хващам се като удавник за сламка. :BangHead: :BangHead: Абе тая вечер взимам пак тест , а в събота отивам на кръвен,че утре няма да се освободя поне до 20:00.
Хе,хе в събота мъжо ще празнува пак рождения си ден с неговите приятели. Дали няма да черпи и за друго? :P
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 

*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Новилке от все сърце ти пожелавам не само мъж ти да черпи за друго,но и ти!Дано закъснението ти бъде оправдано с най-добрата новина на света!Целувки за всички!
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Новилке от все сърце ти пожелавам не само мъж ти да черпи за друго,но и ти!Дано закъснението ти бъде оправдано с най-добрата новина на света!Целувки за всички!

Мен днес от сутринта ме боли стомаха, сложих един тампон за всеки случай и преди малко ходих в тоалетната.Има едно петънце, което до довечера... :(
[/quote]


Все още не ми е дошло 8O

Мен днес от сутринта ме боли стомаха, сложих един тампон за всеки случай и преди малко ходих в тоалетната.Има едно петънце, което до довечера... :(


Все още не ми е дошло 8O
[/quote]

Ахаааааа, ти май..... по Нова година ще ти дойде? :P :P

*
Цитат
Все още не ми е дошло

Има си хас...  :lol: :wink: Ти нали си знаеш защо?!
Дано си права, обаче това сутринта ме отчая.Нямам причина освен цикъл.Днес ми 25 ден
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
DOMI123, Nowilka от все сърце ви желая чак до нова година да не видите лелището :)
Ще стискам палци мнооооого силно да не ви дойде и да сте  preggo :crossfingers:
Благодаря ви дано да сте прави.На някой случвало ли му се е такова нещо?