0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Дани,вчера забравих да те питам ходи ли на Цс и как мина...Дано всичко е наред там ,за да си още по- спокойна..Пожелавам ти го от сърце!
да, най-накрая минах.Колебаех се дали да го споделя, но май не мога да устоя. Според док имам хидросалпинги на тръбата-единствената ми- и е възможно да ми създава проблеми ако започнем процедура. Иска да направим операция, но ни остави ние да решим. Това няма толкова значение, мноооого съм доволна от факта,че тръбичката пропусна контрасното вещество...преди години ми беше правена ЦС и тогава тя дори не се видя да не говорим за проходимост. Сигурно ще ме сметнете за досадна, но от като гледах ...един филм и започнах да си внушавам, че единствената ми тръбичка си е съвсем здрава....Дали внушението си е оказало ролята, или първата снимка просто не е направена качествено, или както каза док след бременност понякога от опъването се отпушват...няма никакво значение. Аз се радвам само на резултата, колкото и лош да изглежда той за док. Все си мисля,че тази тръбичка не е останала случаино след многото операции, и че не е изключено да си получа желанието по съвсем естествен път. Каквото ида се случи от тук нататък важното е само това,че този резултат означава много за мен. Неведоми са пътищата божии, а и блажени са вярващите.

 
Аз също не работя...Идвам за присъствие и съм все във форума ...Скоро ще ми бият шута ми се чини ,ма не ми пука...Искам да съм здрава,Бойко да е здрав,Вие да сте здрави ,пък да става каквото ще... Лек ден и мисля че е крайно време да се появи нова бременелка ,че много зацикли тая тема...
Мисля,че сме болни от една обща болест- ЗАЧАТИЕ. Мога с часове да седя в сайта, че даже и на мъжо не обръщам достатъчно внимание. А работата,хмммм...аз не работя кой знае колко, и работата с деца е приятна, освен ако не ме натъжат фактите...но и аз като всички вас
ИСКАМ ДА РАБОТЯ МАЙКА
.
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
да да в 12.45 потвърждавам, искам да се ходя вече- толкова е тъпо и не ми се стой мисля само как да награбя милото
*
Искам да ви питам нещо!  :oops: :oops:
Има ли вероятност теста за бременност да греши? Днес ми е трети ден от закъснението, а теста е една черта/ м...ка й гадна черта/. :oops: :oops:
дано да греши
 

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Здравейте мили момичета! То докато изчета всичко си стана добър ден, а мислех да ви почна с Добро утро! :)
Първо искам да кажа на биби21 че много съжалявам, вероятно каквото и да кажа ще е малко, за това само знай че не си сама и всички те   :bighug:
Любче, и ти душа, да не вземеш да се дадеш! Няма да се предаваш, това е само началото. Ами я си помисли ако док греши?! На моя мъж първата спермограма в малинов - док му казал "абе не си отличник ама става". занасям я на моята док в Щерев - и тя казва "ау, ужас с такава спермограма направо за инвитро, много е лоша", но първо се впечатли от това че е направена в малинов... Какво да ти кажа и аз не знам сама си извади извода дали да вярваш само на един док. Втората я направихме в щерев и за нея беше задоволителна. Да не говорим че спермограмата може да е била моментно влошена от някакъв страничен фактор.
А вие момичета дето чакате - някоя няма да ли да се похвали днес?
Аз скоро ще се включа в ловуващите, само да мине 24.03. че ще ми правят хидротубация и после с нови сили ще се гониме яйцето!
Новилка - що не пуснеш един кръвен???  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Мацки извинете за дългия пост, ама сто пъти спирах и продължавах да пиша, че шефа взила през две минути и ми прекъсва мисълта  :bighug: :balk_104:
Здравейте мили момичета! То докато изчета всичко си стана добър ден, а мислех да ви почна с Добро утро! :)
Първо искам да кажа на биби21 че много съжалявам, вероятно каквото и да кажа ще е малко, за това само знай че не си сама и всички те   :bighug:
Любче, и ти душа, да не вземеш да се дадеш! Няма да се предаваш, това е само началото. Ами я си помисли ако док греши?! На моя мъж първата спермограма в малинов - док му казал "абе не си отличник ама става". занасям я на моята док в Щерев - и тя казва "ау, ужас с такава спермограма направо за инвитро, много е лоша", но първо се впечатли от това че е направена в малинов... Какво да ти кажа и аз не знам сама си извади извода дали да вярваш само на един док. Втората я направихме в щерев и за нея беше задоволителна. Да не говорим че спермограмата може да е била моментно влошена от някакъв страничен фактор.


А вие момичета дето чакате - някоя няма да ли да се похвали днес?
Аз скоро ще се включа в ловуващите, само да мине 24.03. че ще ми правят хидротубация и после с нови сили ще се гониме яйцето!
Новилка - що не пуснеш един кръвен???  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Мацки извинете за дългия пост, ама сто пъти спирах и продължавах да пиша, че шефа взила през две минути и ми прекъсва мисълта  :bighug: :balk_104:

Не си пускам още кръвен, защото съм проста и все си мисля че всеки момент ми е дошло. То тоя момент от 18,03 го чакам. В събота отивам. Къде мога да ида без да съм се записала предварително?И изобщо ще ме приемат ли?Все пак съм за даване на кръв само. 8O
*
Новилке,отивай на кръвен ..
Доми,няма я лелката,не я и чакай... :)
Роси,стискам палци и на краката,гледах ти графиката..

Дани,тая твоя тръбичка какви ли неща чакаааа,ха дано дано...А за първата,вчера Мпиа ми каза че когато се получи спазъм Цс не е с реален резултат,така че може  първата да не е достоверна..И аз искам да го работя майка ,смятам че там ще се справя много добре ,защото имам много взети уроци и мисленето ми е доста подходящо за отглеждане на дете и създаването на стойностен човек...
*
Новилке,отивай на кръвен ..
Доми,няма я лелката,не я и чакай... :)
Роси,стискам палци и на краката,гледах ти графиката..


Благодаря ти за подкрепата! данооооо да се е получило!няма да си правя тест до 28.03 - за да не се разочаровам :?  този месец доста поработихме , ама Божа работа....  :bighug:
ОЧАКВАЩИ   bfp

vmj_83   
mimcheto_85     
Simoni         4.(5).03     
rossy *        23-24.03           
Andreaivano    14-15.03     
Deskata0177    16.03         
dianka         16.(17).03     
Pipi_M         18.03   
dgina          19.03             
radost_I       20-21.03     
Lubaboiko      22-23.03     
Galichka       23-24.03     
Rouzi-Anna     23-24.03   
tani77         23-24.03   
malkoto_dqvolche 23-24.03
lqlyo  31.03
Deskata i vankata

     
ЛОВУВАЩИ:


ivaqna            :eggsperm:
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙   :eggsperm:
nomine            :eggsperm:


Добро утро момичета:)
И аз отпадам този месец, ама вътрешно си знаех, явно ще се ходи по изследвания:(
Стегнете се момичета, другия месец ще се получи, няма място за отчайване:)
Аз се оттеглям за определен период от време, но ще ви чета:)
Лек ден и мноооого ++++ резултатчета занапред:)
*
М О Л Я   З А   С Ъ В Е Т !!!

Момичета, бихте ли ми препоръчали добри специалисти за спермограма на мъжа и изследвания на моя милост? Имаме планове да пътуваме до София тия дни, та да съчетаем нещата. Трябва ли да се запишеш предварително, чака ли се дълго време, колко парички да си приготвим и изобщо как беше при вас?

Сигурно повечето от вас са минали по този път, затова моля да споделите опита си. Предварително благодаря   :balk_113:
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
бях в църквата всичко е оки, Господ каза скоро, имайте сили и вяра- бъдете постоянни в желанието си и в настроенията си, научете се да чакате......
*
Здравейте момичета!ЗАЧАТИЕ е като болест наистина, при това доста заразна.Добре че не съм на работа и мога да се оттдам на форума изцяло.Напуснах за да мога да се успокоя и да правим деца с мъжът...Щот и да си спокоен разбрах че трябвало.Започнах фолиева киселина днес както препоръчвате всички.Като казах в апатеката какво ми трябва с такова възхищение ме погледна каката, че ми се сви стомахчето от кеф. Дано другия път да има за какво.Според календара най добрия ми ден за зачеване е 4 април. И акоо стане ще се появи бебче на 26 декември. Прекрасен подарък за коледа и за рожденния ден на баба му на бебчето щтото и тя е тогава...Ееееех....Успех на всички.Аз съм от Варна и отвреме на време хдя на църква да паля свещичка за мен.Ще паля вече и за всички в ЗАЧАТИЕ.
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
М О Л Я   З А   С Ъ В Е Т !!!

Момичета, бихте ли ми препоръчали добри специалисти за спермограма на мъжа и изследвания на моя милост? Имаме планове да пътуваме до София тия дни, та да съчетаем нещата. Трябва ли да се запишеш предварително, чака ли се дълго време, колко парички да си приготвим и изобщо как беше при вас?

Сигурно повечето от вас са минали по този път, затова моля да споделите опита си. Предварително благодаря   :balk_113:

Моя скромен опит датира от октомври 2007, чувала съм в Малинов са много добри специалисти и много исках там да отида, но когато се обадих да си запиша час ми дадоха за март 2008, за това се посъветвах с мой много добър общопрактикуващ лекар и той ми каза че в Щерев имали най-добрата техника. За това се насочих на там. Когато се обадих за час, ми дадоха за след 1 седмица, което си беше просто прекрасно. Отидох при ДжиПи-то и си взеха направление, което покрива 2 прегледа. Хормони (моите бяха 100лв мился че бяха 5бр.), сперограма обикновенна (20лв), иначе цената на прегледа е 25лв, сега ми предстои хидротубация тя е към 90 лв + 4 лв. утайка. С две думи освен прегледа за всичко друго си плащаш - но то така е навсякъде май. Аз съм при д-р Юнакова и съм доволна за сега, но ще мога да кажа повече и след ХТ-та.
Час със сигурност трябва да се запише, лабораторията е към самата клиника, така че всичко се прави на едно място и е удобно от тази гледна точка. Повечето резултати стават сравнително бързо и после може по тел. да искаш да те свържат с док-ра, те му носят цялото ти досие, с всички изследвания и обсъждате резултатите, решавата какво трябва да се прави натам.
Ами аз това мога да кажа, другите сигурно имат повече опит, така че ще помогнат също с мнения.
Успех от мен!  :crossfingers: :crossfingers:
*
Дали внушението си е оказало ролята, или първата снимка просто не е направена качествено, или както каза док след бременност понякога от опъването се отпушват...няма никакво значение. Аз се радвам само на резултата, колкото и лош да изглежда той за док. Все си мисля,че тази тръбичка не е останала случаино след многото операции, и че не е изключено да си получа желанието по съвсем естествен път. Каквото ида се случи от тук нататък важното е само това,че този резултат означава много за мен. Неведоми са пътищата божии, а и блажени са вярващите.[/color][/size]
  Дани, аз съм последовател на положителното мислене и положителното внушение.Така че като нищо може да си права.Продължавай да мислиш хубави неща!!!И успех
*
бях в църквата всичко е оки, Господ каза скоро
:good_post:
Симонче, много ме кефи чувството ти за хумор, оправи ми настроението днес :bighug:  :youwoman:
*
Номине,аз току що се върнах от Малинов...Трудно се свързва там,но мисля че са им доста надеждни изследванията...При тях е станало много скъпо.. предишната спермограма ни беше 20лв..обикновена ..Сега обаче е 40лв а ние пуснахме разширена която включва и Крюгер и микробиология и антиспермални антитела и всичко ни излезе 150лв...Скъпо но се надяваме да са добри .. а тел ,за записване е 02/9655740,ако можеш да се свържеш... Дано всичко мине добре и да съм ти била полезна...
Здравейте, милички! Исках толкова много неща да ви кажа, но вече не намирам думи...  Докато ви четох, очите ми се пълниха със сълзи, после се усмихваха, според вашите емоции. Иска ми се да можех да премахна болката на всяка една от вас и да виждам само усмивки в очите ви, докато прегръщате малките си рожби.Иска ми се да можех да успокоя и да помогна на Биди, Любка и всички момичета, които страдат, но нямам тази власт. Мога само да се моля за вас...
Прегръщам ви всички и дано Бог чуе молитвата ни и ни дари с най-скъпоценното за нас!!!
Don't worry, be hippy
*
Vikson, Lubaboiko, благодаря ви, че толкова бързо се отзовахте  :balk_602:
*
vessska,много мили думи.Дай боже всекиму детенце-живичко здравичко и доволничко :oops:
*
Танита, благодаря и на теб!
Ей,мацки,какво става? Някой няма ли да се похвали с  :bfp: preggo?
Нещо се излагаме с ++++++++++++++ резултати. Я да видим кой се спотайва от списъка с чакащи и не се хвали? :balk_172:

На мен вече ми се  :balk_126: